Er zijn absoluut uitzonderingen, ik zit nu ook bij een bedrijf waar veel mensen van de klantenservice doorgroeien binnen het bedrijf.quote:Op donderdag 1 december 2022 16:03 schreef Guppy het volgende:
Voor wat betreft doorgroeimogelijkheden, ik denk dat dat ook heel erg per bedrijf verschilt. Bij ons merken we dat veel medewerkers van het call center doorstromen naar andere functies binnen de organisatie. Moet natuurlijk wel passen in het bedrijf, maar het voordeel van deze medewerkers is dat ze het bedrijf al kennen, en wij de medewerker. Als talent/drive blijkt en er doet zich een kans voor, wordt er altijd eerst binnen deze pool van medewerkers gekeken
Nee.quote:Op donderdag 1 december 2022 15:53 schreef hoechst het volgende:
is dit een leuke manier om je geld te verdienen?
Outbound is tegenwoordig nog maar een klein deel van het callcenter-werk nu cold-calling niet meer toegestaan is. En dat was inderdaad een misdaad op zich, je zat zwaar gescript mensen met de meest gore leugens te overtuigen diensten of producten te kopen die ze niet nodig hadden en/of veel te duur waren. Hoe meer je de mensen naaide, hoe meer je verdiende.quote:Op donderdag 1 december 2022 16:01 schreef nils7 het volgende:
Outbound of inbound, allebei werken ze met targets maar de ene is iets vuiler dan de andere.
En dat moet je liggen.
Ik moet inderdaad zeggen dat ik mensen ken die al 10+ jaar klantenservicewerk in een callcenter doen en het oprecht leuk vinden en ook niets anders willen.quote:Op donderdag 1 december 2022 16:57 schreef mvdejong het volgende:
[..]
Outbound is tegenwoordig nog maar een klein deel van het callcenter-werk nu cold-calling niet meer toegestaan is. En dat was inderdaad een misdaad op zich, je zat zwaar gescript mensen met de meest gore leugens te overtuigen diensten of producten te kopen die ze niet nodig hadden en/of veel te duur waren. Hoe meer je de mensen naaide, hoe meer je verdiende.
Inbound is probleemoplossing voor klanten., en als je het leuk vind om mensen te helpen kan je daar echt voldoening uit halen, als het achterliggende bedrijf integer is, en je huid dik genoeg is om bestand te zijn tegen het percentage bellers dat je echt niet kunt helpen, of hoe dan ook gaat schelden.
Zo is mijn partner ook begonnen en inmiddels zitten er maar 2 tussen haar en Elon Muskquote:Op donderdag 1 december 2022 16:03 schreef herverwijderd het volgende:
Positief puntje: meestal zijn je collega's sociaal vaardig en is het op de vloer dus wel leuk.
Maar daar is wat mij betreft het meeste wel mee gezegd.
[..]
Er zijn absoluut uitzonderingen, ik zit nu ook bij een bedrijf waar veel mensen van de klantenservice doorgroeien binnen het bedrijf.
Maar dat is, in mijn ervaring, niet de standaard.
Bizar, ik was bij de eerste koffie pauze al vertrokken als alles zo volgens de regeltjes moet..quote:Op donderdag 1 december 2022 16:24 schreef SootSprite het volgende:
Ik heb dit een half jaar gedaan en was zwaar ongelukkig. Je hebt geen bewegingsvrijheid, moet als een klein kind vragen of je wat mag drinken/eten/ naar de wc mag en onregelmatige tijden.
Nee natuurlijk niet. Je zit de hele dag met Gerda's aan de telefoon die niet eens weten waar de shift knop zit.quote:Op donderdag 1 december 2022 15:53 schreef hoechst het volgende:
is dit een leuke manier om je geld te verdienen?
Mwah dit hangt af van waar je precies de customer support voor doet. Waar jij het over hebt heet in jargon AHT (average handling time). Als je een AHT target hebt heb je een bepaalde tijd waarin je iedere call af moet handelen. Ik had zelf geen AHT target dus als Bep even met me wilde beppen over het weer was dit geen probleem. Heb je wel een target dan zul je inderdaad je riedeltje in een bepaalde tijd moeten afwerken ja.quote:Ik heb de kans gekregen om dit werk te gaan doen. Het lijkt mij in de eerste instantie leuk maar toen in contact had met die persoon van de HR ben ik er toch anders over gaan denken...
je moet elk gesprek binnen maximaal 4 a 5 minuten afronden. Je kan niet zomaar even koffie gaan halen....
Ik heb de eerste anderhalf jaar in ierland in een callcenter gewerkt, en het eerste jaar als eerstelijns support. Het allerlaagste van het allerlaagste.quote:ik denk dat ik mij enorm beperkt ga voelen daar aangezien ik nu wel 8 uur per dag op mijn werk kan gaan en staan waar ik wil.
Is er hier iemand die dit werk doet of gedaan heeft? zo ja: hoe heb je dit werk ervaren?
Toch moet iemand het doen net als de plee op je kantoor schoonmaken.quote:
Ja misschien, maar toch linkt het mij erg naar werk, dan nog liever lopende band werk denk ik.quote:Op vrijdag 2 december 2022 00:12 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Toch moet iemand het doen net als de plee op je kantoor schoonmaken.
Hmmmmmm ik denk het niet. Want dan krijg je al gauw RSI en word je arbeidsongeschikt en met callcenterwerk heb je dat probleem niet.quote:Op vrijdag 2 december 2022 00:13 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja misschien, maar toch linkt het mij erg naar werk, dan nog liever lopende band werk denk ik.
Ik heb zulk werk nooit gedaan, wel bij de mcdonalds gewerkt als scholier op de middelbare school. Dat zou ik ook wel veel liever doen denk ik.quote:Op vrijdag 2 december 2022 00:24 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Hmmmmmm ik denk het niet. Want dan krijg je al gauw RSI en word je arbeidsongeschikt en met callcenterwerk heb je dat probleem niet.
Ik heb een tijdje als student in een medicijnenwarenhuis gewerkt als orderpicker en dat vond ik veel vervelender dan in het callcenter. En nee ik mocht niet aan de opioids zitten, alleen ervaren medewerkers met een speciaal certificaat mochten dat. Oxycodon en dergelijke zaten in een speciaal afgeschermd magazijn.
Het hangt er helemaal van af wat je liever doet, werken met je hoofd of met je handen.quote:Op vrijdag 2 december 2022 00:26 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik heb zulk werk nooit gedaan, wel bij de mcdonalds gewerkt als scholier op de middelbare school. Dat zou ik ook wel veel liever doen denk ik.
Dat is mij ook nooit helemaal duidelijk geworden, behalve dan dat ze soms willen dat je je heel strak aan een bepaalde gespreksstructuur houdt. Zal wel iets met een uniforme klantervaring te maken hebben, maar het wekt ook vaak irritatie op bij klanten die vaker moeten bellen.quote:Op donderdag 1 december 2022 19:15 schreef hoechst het volgende:
maar waarom zou je gecontroleerd moeten worden enzo?
Meestal is dat bij callcenters waar de hele dag door wachtenden staan. Ze proberen dan een planning te maken die rekening houdt met verwachte drukte, en als jij koffie aan het halen bent kun je dus geen telefoontjes afhandelen en lopen hun targets gevaar. (meestal zoiets als.... x % van de telefoontjes moet binnen y seconden beantwoord worden).quote:Op donderdag 1 december 2022 19:15 schreef hoechst het volgende:
en niet gewoon ieder moment van de dag ff koffie halen?
Aangezien ik me met geen mogelijkheid niet kon houden aan de targets had ik dat allemaal niet. Ik kwam ook elke dag te laat en ging geregeld eerder weg.quote:Op donderdag 1 december 2022 19:15 schreef hoechst het volgende:
maar waarom zou je gecontroleerd moeten worden enzo? en niet gewoon ieder moment van de dag ff koffie halen?
wat een onzin baan zeg.
Oh te laat komen hoefde je bij mijn eerste callcenter niet te flikken. Zelfs een keer te laat omdat de bus niet kwam opdagen kon je al een promotie kosten, en bij 6 keer te laat werd je in zo'n procedure gegooid (personal improvement plan). Het zelfde gold voor ziekmelden ook al had je een briefje van de dokterquote:Op vrijdag 2 december 2022 12:21 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Aangezien ik me met geen mogelijkheid niet kon houden aan de targets had ik dat allemaal niet. Ik kwam ook elke dag te laat en ging geregeld eerder weg.
Andere collegas die onverklaarbaar de targets niet haalde werden veel strenger behandeld.
Ik kreeg ook de eerste 2 ziektedagen niet betaald en dat mag nig steeds in NL volgens mij als er geen cao is. Ook managers en directeur jregen die 2 ziektedagen niet betaald.quote:Op vrijdag 2 december 2022 12:49 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Oh te laat komen hoefde je bij mijn eerste callcenter niet te flikken. Zelfs een keer te laat omdat de bus niet kwam opdagen kon je al een promotie kosten, en bij 6 keer te laat werd je in zo'n procedure gegooid (personal improvement plan). Het zelfde gold voor ziekmelden ook al had je een briefje van de dokter
Bovendien werden ziektedagen in eerste instantie ook niet uitbetaald. Ja da's legaal in Ierland, betaald ziekteverlof is niet verplichtDus ik ben wel eens doodziek met een griep naar werk gekomen. Tsja dan steek ik maar iedereen aan, wil je dat voorkomen betaal je maar ziekteverlof uit
Maar moet je in NL geen toeslag krijgen als je moet werken op officiele feestdagen zoals eerste kerstdag?quote:Op vrijdag 2 december 2022 13:09 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik kreeg ook de eerste 2 ziektedagen niet betaald en dat mag nig steeds in NL volgens mij als er geen cao is. Ook managers en directeur jregen die 2 ziektedagen niet betaald.
Ik kreeg ook nooit feestdagen betaald vrij, en dat mag nog steeds in NL ondat er geen betaalde feestdagen in de wet staan.
Als bijbaantje, waar dut werk voor bedoeld is, maakt dat ook niks uit. Dat houdt mensen op school.
Geen idee, maar dat kreeg ik welquote:Op vrijdag 2 december 2022 13:19 schreef sirdanilot het volgende:
[..]
Maar moet je in NL geen toeslag krijgen als je moet werken op officiele feestdagen zoals eerste kerstdag?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |