Jij bent een zwak persoon. Ik niet. Dat is het verschil hier. Jij staat het toe dat jou kinderen bewust misbruikt wordt. En je partner die steekt een dolk in jou rug omdat eigenlijk hij aan jou kant hoort te staan vanwege de misbruik waarmee jij te maken had/hebt. En niet moederskindje uithangen. Dan moest die maar niet trouwen.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:39 schreef Aloria het volgende:
[..]
Ik weet niet als je aan het trollen bent of dat je dit echt meent, maar je hebt wel in de gaten dat als je zou scheiden dat jullie kinderen straks de hele week naar hun moeder gaat en dan je kinderen de hele week bij oma kan droppen.
Het is en blijft hun oma en haar moeder, ik heb zelf ook zo'n schoonmoeder vanaf het begin tussen ons stoken en alles ligt aan mij. Dat moet ze lekker zelf weten ik maak mij er niet druk om, ik heb juist altijd gezegd dat ik er niet heen ga maar dat hij altijd mag gaan met zoon.
Mijn vriend ziet nu pas ook in na 35+ jaar dat communicatie ook anders kan en hoe zijn moeder is dus eigenlijk ook narcistisch gedrag is. Het is juist ontzettend sneu naar mijn vriend toe dat zijn moeder zo is. Het is en blijft de moeder van je vriendin he kunt nu nog een oog in het zeil houden, straks niet meer en ik gok dat jij aan het kortste eindje gaat trekken. Want dat heeft haar moeder weer alle ruimte en ben jij weg en dat is haar doel. Dus grow a pair en steun je vriendin en ben er voor haar maar ren niet weg.
Als het allemaal niet zo triest was, is het inderdaad om te lachen.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:57 schreef sjorsie1982 het volgende:
Ah dit topic is op een leuke manier flink uit de hand gelopen. Zelden heb ik zoveel gelachen
Waarvoor al die aannames mijn zoon heeft oma maar 2 keer gezien in 3 jaar tijd ( waar ik ook bij was ). Omdat man het zat is met haar gezeur, je oordeelt wel heel snel en zwakte kan ik ook omdraaien naar jouw toe, ik heb mijn grens bewaakt en ik had zelf rust en ruimte nodig, dit hebben we beide gerespecteerd, dat is heel wat anders hoe jij hier je berichten formuleert. Maargoed zij kan zelf niet zo veel en voor haar is het een engere gedachte om te scheiden dan voor jouw. Je hebt in deze relatie een machtspositie en zo te lezen weet je dat dondersgoed.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:44 schreef ajingullik het volgende:
[..]
Jij bent een zwak persoon. Ik niet. Dat is het verschil hier. Jij staat het toe dat jou kinderen bewust misbruikt wordt. En je partner die steekt een dolk in jou rug omdat eigenlijk hij aan jou kant hoort te staan vanwege de misbruik waarmee jij te maken had/hebt. En niet moederskindje uithangen. Dan moest die maar niet trouwen.
er zijn heel veel trieste dingen in de wereld waar niks aan gedaan kan worden. De kunst is om lekker verder te leven en je alleen druk te maken om dingen die je wel kan veranderen. Ik vind dit wel vermakelijk en humor hebben en ik schaam me er niet om.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:57 schreef blomke het volgende:
[..]
Als het allemaal niet zo triest was, is het inderdaad om te lachen.
Ik pleit al decennia voor verplichte sterilisatie van zwakbegaafden.
Waarvoor al die aannames mijn zoon heeft oma maar 2 keer gezien in 3 jaar tijd ( waar ik ook bij was ). Omdat man het zat is met haar gezeur, je oordeelt wel heel snel en zwakte kan ik ook omdraaien naar jouw toe, ik heb mijn grens bewaakt en ik had zelf rust en ruimte nodig, dit hebben we beide gerespecteerd, dat is heel wat anders hoe jij hier je berichten formuleert. Maargoed zij kan zelf niet zo veel en voor haar is het een engere gedachte om te scheiden dan voor jouw. Je hebt in deze relatie een machtspositie en zo te lezen weet je dat dondersgoed.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:44 schreef ajingullik het volgende:
[..]
Jij bent een zwak persoon. Ik niet. Dat is het verschil hier. Jij staat het toe dat jou kinderen bewust misbruikt wordt. En je partner die steekt een dolk in jou rug omdat eigenlijk hij aan jou kant hoort te staan vanwege de misbruik waarmee jij te maken had/hebt. En niet moederskindje uithangen. Dan moest die maar niet trouwen.
Een vader die zo praat/dreigt tegen zijn vrouw mijn god hopelijk is het een trol sneu voor vrouw en kinderenquote:Op zaterdag 26 november 2022 09:57 schreef blomke het volgende:
[..]
Als het allemaal niet zo triest was, is het inderdaad om te lachen.
Ik pleit al decennia voor verplichte sterilisatie van zwakbegaafden.
Geboortebeperking is nou juist een fluitje van een cent, idem sterilisatie. Er kan dus wel iets aan dit soort trieste zaken worden gedaan.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:01 schreef sjorsie1982 het volgende:
er zijn heel veel trieste dingen in de wereld waar niks aan gedaan kan worden.
Mooi dat je het allemaal zo goed weet, maar dat speelt de komende 5 jaar niet en tegen die tijd is het allang gewoon. Ken meerdere mensen die psychologisch mishandeld zijn thuis en die hebben met moeite na 30-40 jaar dit pas kunnen inzien.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:42 schreef ajingullik het volgende:
[..]
Kinderen zijn zeer slim geloof me. vanaf de leeftijd van 6 zien ze alles in. en dan zal hoogstwaarschijnlijk de ellende beginnen voor mijn vrouw namelijk kinderen die een haat zullen ontwikkelen tegen haar omdat zij telkens haar kinderen in het vuur gooit. want geloof me als je met een narcist in hetzelfde huis bent , je gaat die vuur voelen en hard ook. je word letterlijk psychisch verkracht.
en daarna kom je dus 1 week in een woning waar dit soort zaken niet afspelen. lol
Hoe meer ik lees, des te ongeloofwaardiger wordt het allemaal. Alleen heb ik in de privésfeer ook iets dergelijks ongeloofwaardigs meegemaakt.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:02 schreef Aloria het volgende:
Een vader die zo praat/dreigt tegen zijn vrouw mijn god hopelijk is het een trol
hoezo machtspositie? in ons huis heeft iedereen 50/50 te zeggen. kritiek is toegestaan incl het maken van afspraken om eventuele problemen op te lossen die wij dan op papier neerzetten en ons aan de afspraak te houden.quote:Op zaterdag 26 november 2022 09:58 schreef Aloria het volgende:
[..]
Waarvoor al die aannames mijn zoon heeft oma maar 2 keer gezien in 3 jaar tijd ( waar ik ook bij was ). Omdat man het zat is met haar gezeur, je oordeelt wel heel snel en zwakte kan ik ook omdraaien naar jouw toe, ik heb mijn grens bewaakt en ik had zelf rust en ruimte nodig, dit hebben we beide gerespecteerd, dat is heel wat anders hoe jij hier je berichten formuleert. Maargoed zij kan zelf niet zo veel en voor haar is het een engere gedachte om te scheiden dan voor jouw. Je hebt in deze relatie een machtspositie en zo te lezen weet je dat dondersgoed.
dat zijn mensen die alleen bij één huis hebben gewoond. die weten niet eens hoe een gezonde omgeving eruit ziet. die zijn gewend geraakt aan de toxische omgeving en denken dus dat het normaal is.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:02 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Mooi dat je het allemaal zo goed weet, maar dat speelt de komende 5 jaar niet en tegen die tijd is het allang gewoon. Ken meerdere mensen die psychologisch mishandeld zijn thuis en die hebben met moeite na 30-40 jaar dit pas kunnen inzien.
Maar gelukkig heb jij alle wijsheid in pacht, dus rest me niets anders dan je suc6 te wensen
toxische omgeving ha ha jij met je machtposititie tegenover je vrouw is natuurlijk heel vredevol en totaal niet toxisch vanuit het oogpunt van een narcist, hoe ziet je vrouw jullie gezin, voor haar lijk jij me een erg toxisch persoon.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:07 schreef ajingullik het volgende:
[..]
dat zijn mensen die alleen bij één huis hebben gewoond. die weten niet eens hoe een gezonde omgeving eruit ziet. die zijn gewend geraakt aan de toxische omgeving en denken dus dat het normaal is.
bij mijn kids zijn er 2 woningendat is een zeer belangrijke verschil , ze krijgen dus de kans om te vergelijken.
dan maak je een fout. de huidige generatie pikt de bullshit van andere niet meer , waarbij men weet wat narcisme is met genoeg info op youtube google etc , krijg je tegenwoordig bijna altijd te maken met een no contact , als je een narcist bent.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:13 schreef Mrmime het volgende:
Wat een hilarisch topic![]()
Maar tegelijkertijd ook intens triest.
Ik heb diep, diep medelijden met jouw kindjes TS. Die zullen uiteindelijk de dupe zijn van alles wat er nog staat te gebeuren. En ik durf te voorspellen dat dat veel zal zijn. Je onderschat tevens de levenslange loyaliteit van kinderen naar hun moeder. En ook je kinderen zullen inzien dat jij domweg aan het chanteren bent.
Maar hey, succes met alles. 2 kinderen, 1700 euro, chantabel huwelijk, jullie komen er wel.
Arme kindjes.
alle narcisten haten mij. want ik ben een persoon met sterke grenzen. die laat ik niet overtreden. doe je dat wel , dan laat ik je daarvoor boeten. een narcist wilt juist een persoon voorzich hebben zonder grenzen. die je dus lekker kunt manipuleren en misbruiken zonder dat die een harde vuist op zijn voorhoofd krijgt.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:17 schreef Basp1 het volgende:
[..]
toxische omgeving ha ha jij met je machtposititie tegenover je vrouw is natuurlijk heel vredevol en totaal niet toxisch vanuit het oogpunt van een narcist, hoe ziet je vrouw jullie gezin, voor haar lijk jij me een erg toxisch persoon.
En hoe ga jij de weken dat jij je kinderen zou hebben ze eigenlijk opvangen als jij aan het werk bent?
De huidige generatie? Je kinderen zijn 0 en 1. Die moeten nog een jaar of 20 voordat ze enigszins volwassen zijnquote:Op zaterdag 26 november 2022 10:17 schreef ajingullik het volgende:
[..]
dan maak je een fout. de huidige generatie pikt de bullshit van andere niet meer , waarbij men weet wat narcisme is met genoeg info op youtube google etc , krijg je tegenwoordig bijna altijd te maken met een no contact , als je een narcist bent.
dat is ook de reden waarom narcisten vaak 10x of zelfs vaker trouwen. het is voor hen normaal om ''in de steek'' gelaten te worden. mensen pikken het niet , leven is te kort voor narc bullshit.
Denken dat ze dit met 6 jaar al zullen herkennenquote:Op zaterdag 26 november 2022 10:17 schreef ajingullik het volgende:
[..]
dan maak je een fout. de huidige generatie pikt de bullshit van andere niet meer , waarbij men weet wat narcisme is met genoeg info op youtube google etc , krijg je tegenwoordig bijna altijd te maken met een no contact , als je een narcist bent.
dat is ook de reden waarom narcisten vaak 10x of zelfs vaker trouwen. het is voor hen normaal om ''in de steek'' gelaten te worden. mensen pikken het niet , leven is te kort voor narc bullshit.
wanneer een kind rond de 6 jaar is , dan beginnen ze dingen in te zien. vanaf dat leeftijd kan mijn vrouw dus te maken krijgen met ouderverstoting omdat ze dus kunnen vergelijken aangezien de kids in 2 huizen wonen om de week.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:30 schreef Mrmime het volgende:
[..]
De huidige generatie? Je kinderen zijn 0 en 1. Die moeten nog een jaar of 20 voordat ze enigszins volwassen zijn
ook dat loyaliteit komt tot een einde als je hen laat misbruiken. ze slaat haar ruiten volledig in. ze houdt zichzelf trouwens momenteel koest. het is namelijk al opgelost.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:30 schreef laziness het volgende:
[..]
Denken dat ze dit met 6 jaar al zullen herkennen![]()
Je mag blij zijn als ze als tiener zich er tegen af zullen gaan zetten.
Jij onderschat de loyaliteit van kinderen. Helaas zullen ze die ook naar jou hebben en ik heb het idee dat jij degene bent waar ze het hardst van weg moeten rennen.
Wauw. Ik hoop dat iemand het jou eens uit gaat leggen.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:33 schreef ajingullik het volgende:
[..]
wanneer een kind rond de 6 jaar is , dan beginnen ze dingen in te zien. vanaf dat leeftijd kan mijn vrouw dus te maken krijgen met ouderverstoting omdat ze dus kunnen vergelijken aangezien de kids in 2 huizen wonen om de week.
heb dit onderwerp ook onderzocht en dan bedoel ik meer de mening van psychiaters. hoe en wat ik kan verwachten bij zoeen situatie. en het ziet er helaas donkerzwart uit voor mijn vrouw. ik heb dit ook aan haar uitgelegd.
Ja ik kom uit een Nederlandse gezin. School is niet echt mijn ding geweest.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:36 schreef Mrmime het volgende:
[..]
Wauw. Ik hoop dat iemand het jou eens uit gaat leggen.
Waar komt jouw slechte spelling eigenlijk vandaan? Ben jij van origine niet Nederlands wellicht?
1. dat zal niets veranderen aan het feit dat ze contact blijft houden met haar ouders.quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:46 schreef Cause-mayhem2 het volgende:
En dan ga je scheiden, vindt je ex een eigen huisje en komt erachter dat ze veel fijner op haar eigen benen staat. Wordt gelukkiger en weerbaarder, de band met haar kinderen versterkt.
Die kinderen zullen erachter komen dat paps het gezin opgeblazen heeft om zijn wil door te drammen met de hoop dat ze hun moeder zouden gaan haten...
Tweemaal raden wie straks met kerst alleen thuis zit....
Ts, dit soort idiote dingen zullen een enorme bom leggen onder de relatie met je kinderen. Jouw idee erbij is pure fantasie, jij zal degene zijn die verwijten gaat krijgen van je kinderen.
Neem BV jouw idee dat zij bij haar moeder gaat wonen. Wie zegt dat ze niet in het huidige huis kan blijven en jij mag vertrekken?
Jouw praat is leuk zo in de huiskamer, Kan je lekker intimideren. Maar dat stopt verdomd snel zodra er scheidings mediation of advocaten bij komen.
Want die gaan ook naar haar belang kijken, ze is niet rechteloos ofzo. Jij bent niet haar eigenaar die alles in eigen hand kan houden.
Je hebt je vrouw mentaal murm geslagen, maar zet je bedreiging door en ze zal hulp gaan krijgen. Haar recht zal verdedigd worden en uitgelegd worden.jij gaat aan het kortste eind trekken. Je kan de regie niet in eigen handen houden als je dit doorzet.
Ik hoop dat je vrouw Google eens een slinger geeft. Zodat ze erachter komt dat ze niet compleet afhankelijk is van jou en dat het door jou geschetste scenario pure intimidatie is en geen werkelijkheid.
Mijn ex probeerde dit ook, zelf alles regelen, want hij wist wel hoe en wat...
Na de eerste keer mediation was hij woest, prutsers waren het volgens hem. Maar ik voelde me al een stuk beter en zag een toekomst.
Dus zet vooral door, je vrouw zal je over een half jaartje dankbaar zijn.
dat is alleen maar goed. kunnen de kids in hetzelfde woonplaats naar school. ik kan intrekken bij mijn ouders. haar ouders wonen 100km verderop.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:22 schreef Aloria het volgende:
Je kan wel ophouden nu, je klinkt als een klein kind die nu met de voetjes loopt te stampen, koop een spiegel voor jezelf en ga dan pas met de vingers naar een ander wijzen.
TikTok filmpjes echt waar.....
Succes met de scheiding je zult het nog nodig hebben ook jij gaat er een heel stuk op achteruit met de huidige kosten en ik mag hopen dat je al jaren staat ingeschreven als woningzoekende. ( Grote kans dat moeder mag blijven als het een sociale huurwoning betreft )
Can you feel the love.quote:Op vrijdag 25 november 2022 20:52 schreef ajingullik het volgende:
[..]
Ja zeker. recht op haar muil. en het is geen grap. als je mijn kinderen naar narcisten brengt ben je geen moeder in mijn ogen. je hoort ze te beschermen. als zij zelfs haar eigen kinderen niet kan beschermen wat heb ik dan aan haar? niks. voorlopig houdt ze zichzelf koest dus komt wel goed.
ik heb wel liefde voor mijn vrouw. behalve als ze mijn kinderen in een vuur wilt gooien dan niet. dan ben ik snel klaar. mijn kinderen zijn mijn rode lijn. niet aankomen dus.quote:
Hangt ervan af, wat met verbieden wordt bedoeld. Mijn schoonfamilie mag hier ook niet over de vloer komen. Als mijn partner hen wil opzoeken, vind ik prima.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:34 schreef capricia het volgende:
Ik vind het wel heftig als je partner je verbiedt je eigen ouders te zien.
helaas. dat is wat er gebeurt als de masker valt. mijn vrouw zei tegen mij dat ze haar moeder verdenkt van narcisme maar het niet zeker wist. ik had zelf nooit iets gehoord over narcisme dus ik begon het te onderzoeken en toen zag ik dat zij dat was. maar nu komt de probleem , ik moet nu iets hebben , een soort van sterke bewijs om mijn vrouw te overtuigen dat ze haar moeder nooit meer kan zien voor de veiligheid van onze kinderen (mogelijke ouderverstoting in de toekomst). dus ik heb bewijs nodig dat ze 100% een narcist is. dus wat heb ik gedaan , ik heb haar moeder 2x uitgenodigd bij ons thuis. en ik deed alsof er niks aan de hand was. ik had een plan gemaakt waarvan mijn vrouw niet op de hoogte was toen.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:34 schreef capricia het volgende:
Ik vind het wel heftig als je partner je verbiedt je eigen ouders te zien.
Ik bedoel met verbieden wat de TS schrijft. Absolute no contact eisen van je partner.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:36 schreef blomke het volgende:
[..]
Hangt ervan af, wat met verbieden wordt bedoeld. Mijn schoonfamilie mag hier ook niet over de vloer komen. Als mijn partner hen wil opzoeken, vind ik prima.
Dat is heel anders hij wil totaal geen contact, hier wil schoonmoeder breken ( ik juich het toe maar ondertussen vind ik het ontzettend sneu voor mijn man en zijn vader, zij maakt voor hun allemaal de beslissing, narcistisch want het draaid alleen om wat zij vind,denkt en voelt zonder enige vorm van wederhoor en dat doet ts ook )quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:36 schreef blomke het volgende:
[..]
Hangt ervan af, wat met verbieden wordt bedoeld. Mijn schoonfamilie mag hier ook niet over de vloer komen. Als mijn partner hen wil opzoeken, vind ik prima.
mijn ouders houden zielsveel van de kids maak je daar niet druk om. mijn kinderen verblijven elke weekend bij mijn ouders. ze gaan echt kapot om hen. ik zie elke keer de tranen in hun ogen wanneer ik de kids daarheen breng zaterdag en zondag in de ochtend.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:48 schreef Aloria het volgende:
[..]
Dat is heel anders hij wil totaal geen contact, hier wil schoonmoeder breken ( ik juich het toe maar ondertussen vind ik het ontzettend sneu voor mijn man en zijn vader, zij maakt voor hun allemaal de beslissing, narcistisch want het draaid alleen om wat zij vind,denkt en voelt zonder enige vorm van wederhoor en dat doet ts ook )
Als je weer bij mama en pappa gaat wonen hoop ik dat ze geen toeslagen hebben en zitten die op een hele week kinderen te wachten ? Ook hun krijgen dan extra kosten met zich mee en ook jij zal dan geen toeslagen ontvangen.
dat is ook hoe het moet. laat nooit vernietigende psychologische misbruik toe tegen je kinderen. zelfs doodgaan is een betere optie. dan sterf ik tenminste met mijn eer. ik heb tot de einde gestreden voor mijn kinderen. en dat is hoe een echte papa én mama moet zijn.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:41 schreef capricia het volgende:
[..]
Ik bedoel met verbieden wat de TS schrijft. Absolute no contact eisen van je partner.
Waar gaan jouw ouders precies kapot om?quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:54 schreef ajingullik het volgende:
[..]
mijn ouders houden zielsveel van de kids maak je daar niet druk om. mijn kinderen verblijven elke weekend bij mijn ouders. ze gaan echt kapot om hen. ik zie elke keer de tranen in hun ogen wanneer ik de kids daarheen breng zaterdag en zondag in de ochtend.
onvoorwaardelijke stabiele liefde tegenover hun kleinkinderenquote:Op zaterdag 26 november 2022 11:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Waar gaan jouw ouders precies kapot om?
Tel daar het gaslighten bij op en het plaatje is compleet:quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:30 schreef Basp1 het volgende:
Andere mensen willen laten boeten dat is toch wel het toppunt van narcistisch gedrag, waarbij we weten dat zelfreflectie totaal ontbreekt bij losgeslagen narcisten. Wat we hier duidelijk kunnen observeren bij deze TS.
Misschien kan dit topic beter naar R&P?quote:Op zaterdag 26 november 2022 10:33 schreef ajingullik het volgende:
heb dit onderwerp ook onderzocht en dan bedoel ik meer de mening van psychiaters. hoe en wat ik kan verwachten bij zoeen situatie. en het ziet er helaas donkerzwart uit voor mijn vrouw. ik heb dit ook aan haar uitgelegd.
ze mag haar gang gaan. niemand houdt haar tegen. in het leven maak je keuzes.quote:Op zaterdag 26 november 2022 12:06 schreef Andromache het volgende:
Wow wtf, het is niet eens haar eigen beslissing om het contact te verbreken? Als ze er zelf zonder kinderen heen wil, heb jij daar helemaal niets over te vertellen. Niets. Jij bent een heel eng mannetje bij wie ik bij nader inzien toch hoop dat je partner de scheiding aanvraagt. Want het echte gevaar ben jij.
Beetje tegenstrijdig, dit.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:56 schreef ajingullik het volgende:
[..]
dat is ook hoe het moet. laat nooit vernietigende psychologische misbruik toe tegen je kinderen. zelfs doodgaan is een betere optie. dan sterf ik tenminste met mijn eer. ik heb tot de einde gestreden voor mijn kinderen. en dat is hoe een echte papa én mama moet zijn.
blijkbaar weetje niet hoe het is om misbruikt te worden door een narcist. als je dat niet weet kun je beter je mond dicht houden. in dit geval heeft het niets met loyaliteit te maken maar meer met het feit dat de narcist mijn kids zullen vernietigen met traumatiserende psychologische misbruik. dit zullen zij inzien en helaas voor de enabler moeder , ze zal alles daardoor kwijt raken.quote:Op zaterdag 26 november 2022 13:11 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Beetje tegenstrijdig, dit.
Je roept dat je je kinderen nooit psychologisch gaat laten misbruiken, maar als je vrouw een volgens jou ‘gevaarlijk’ contact aangaat, kies je voor een scheiding. Waarbij je al weet dat je kinderen zult moeten delen met je ex. En zij de ‘gevaarlijke’ contacten onbelemmerd kan laten plaatsvinden.
Jij bent ervan overtuigd dat het verblijf in jouw huishouden je kinderen kan laten zien waar hun loyaliteit moet liggen. Maar daar vergis je je schromelijk in. Als je echt goed onderzoek had gedaan naar loyaliteit van kinderen, dan had je dit zelf kunnen lezen. Maar dat past niet in jouw waarheid dus negeer je.
Ik hoop echt dat je een trol bent. Want anders heb ik diep medelijden met je kinderen. Of ze nu in co-ouderschap terecht komen, of in de huidige situatie blijven. Met mogelijk een schoonmoeder die niet binnen de lijntjes kleurt. Maar zeker ook een controlerende, kortzichtige en dominante vader.
Weet je dat ik echt niet snap wat je nou wilt vertellen?quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:48 schreef Aloria het volgende:
Dat is heel anders hij wil totaal geen contact, hier wil schoonmoeder breken ( ik juich het toe maar ondertussen vind ik het ontzettend sneu voor mijn man en zijn vader, zij maakt voor hun allemaal de beslissing, narcistisch want het draaid alleen om wat zij vind,denkt en voelt zonder enige vorm van wederhoor en dat doet ts ook )
Als je weer bij mama en pappa gaat wonen hoop ik dat ze geen toeslagen hebben en zitten die op een hele week kinderen te wachten ? Ook hun krijgen dan extra kosten met zich mee en ook jij zal dan geen toeslagen ontvangen.
Ik gok de prestaties van zoonlief in het leven.quote:Op zaterdag 26 november 2022 11:59 schreef capricia het volgende:
[..]
Waar gaan jouw ouders precies kapot om?
Deze reactie verwachtte ik al.quote:Op zaterdag 26 november 2022 13:16 schreef ajingullik het volgende:
[..]
blijkbaar weetje niet hoe het is om misbruikt te worden door een narcist. als je dat niet weet kun je beter je mond dicht houden. in dit geval heeft het niets met loyaliteit te maken maar meer met het feit dat de narcist mijn kids zullen vernietigen met traumatiserende psychologische misbruik. dit zullen zij inzien en helaas voor de enabler moeder , ze zal alles daardoor kwijt raken.
no contact is tegenwoordig heel normaal met narcisten dankzij alle info op het net , en bij mijn kids vooral ook omdat ze in 2 verschillende huizen zullen wonen waarbij de een normaal is en de ander narcistisch waardoor ze het zelf kunnen vergelijken. en als jij aan de kant van de narc staat vanwege traumabounding , krijg jij ook een dreun van no-contact , recht op je muil.
Mooi verhaal weer. Maar daar laten we het weer bij.quote:Op zaterdag 26 november 2022 13:22 schreef ajingullik het volgende:
het , ''ik ga naar de narcist toe en zal de no contact verbreken'' kun je vergelijken met de stockholmsyndroom.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Stockholmsyndroom
ik zie het als pure verraad. iemand brengt schade op mijn pad en jij loopt met hun om te gaan. NO WAY F.CK YOU B"TCH
Beetje raar verhaal wel ja.quote:Op zaterdag 26 november 2022 13:21 schreef kale_gehaktbal het volgende:
[..]
Ik gok de prestaties van zoonlief in het leven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |