Ik ken haar verder niet, maar er staan toch gewoon verstandige tips in het artikel.quote:Op maandag 28 november 2022 09:50 schreef Donna het volgende:
[..]
Uiteraard, dat doen wij ook.
Alleen is Annemarie 1 groot reclameblok en wil ze anders overkomen dan ze daadwerkelijk doet. Jokkebrok.
Ze eet niet iets met gehakt omdat het in de bonus is. Ze eet iets uit de bonus omdat ze samenwerkt met de Appie en dat mooi kan delen.
Nee. Dat is het grote issue ook met haar.quote:Op maandag 28 november 2022 09:55 schreef Viv het volgende:
[..]
Ah zo.En geeft ze dan wel duidelijk aan dat het om een betaalde samenwerking gaat? (Ik ken haar verder niet.
)
Vind ik ook hoor.quote:Op maandag 28 november 2022 09:57 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik ken haar verder niet, maar er staan toch gewoon verstandige tips in het artikel.
Ah, dat is dan niet volgens de ReclameCode. Er is er eentje specifiek voor social media en influencers:quote:Op maandag 28 november 2022 10:03 schreef Donna het volgende:
[..]
Nee. Dat is het grote issue ook met haar.
Dat klopt helemaal, maar ze geeft geen fuck en op 'kleine' influencers is weinig tot geen controle.quote:Op maandag 28 november 2022 10:06 schreef Viv het volgende:
[..]
Ah, dat is dan niet volgens de ReclameCode. Er is er eentje specifiek voor social media en influencers:
https://www.reclamecode.nl/nrc/reclamecode-social-media-rsm/
Ze doet voor 500-700 euro in de week boodschappenquote:Op maandag 28 november 2022 08:46 schreef Viv het volgende:
Maar dan nog, ook mensen met een goed inkomen kunnen bewust boodschappen doen toch? Dan niet omdat ze anders het einde van de maand niet zouden halen, maar om geld over te houden voor leuke dingen (zoals dat taartje van de bakker) of de spaarrekening.
Volgens dat artikel koopt ze nooit voorgesneden groenten, en eten ze iedere zondag witlof omdat dit zo lang goed blijft. Groot contrast met de werkelijkheid dan.quote:Op maandag 28 november 2022 12:14 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ze doet voor 500-700 euro in de week boodschappenVol met kant-en-klare producten. Natuurlijk is dat voor 9 man (het oudste kind woont niet meer thuis) maar echt een zuinigheidskoningin kan ik haar niet noemen.
Waar volgen jullie dat? (En waarom.)quote:Op maandag 28 november 2022 12:14 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ze doet voor 500-700 euro in de week boodschappenVol met kant-en-klare producten. Natuurlijk is dat voor 9 man (het oudste kind woont niet meer thuis) maar echt een zuinigheidskoningin kan ik haar niet noemen.
Ja dit staat er ook; Daarnaast zorg ik ervoor dat ze altijd honger hebben tegen etenstijd. Om 15.00 uur is het fruit met iets lekkers en daarna niets meer.quote:Op maandag 28 november 2022 12:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Volgens dat artikel koopt ze nooit voorgesneden groenten, en eten ze iedere zondag witlof omdat dit zo lang goed blijft. Groot contrast met de werkelijkheid dan.
Instagram. Irritainmentquote:Op maandag 28 november 2022 12:21 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Waar volgen jullie dat? (En waarom.)
Dat kan best zijn hoor, van die groente. Maar ze koopt voor de lunchtrommels voorverpakte koekjes, kleine potjes chocopasta om te dippen en van die bifi-achtige dingen. Ik smeer boterhammen en snij een appel, dus ik heb een ander vertrekpunt geloof ik.quote:Op maandag 28 november 2022 12:20 schreef Viv het volgende:
[..]
Volgens dat artikel koopt ze nooit voorgesneden groenten, en eten ze iedere zondag witlof omdat dit zo lang goed blijft. Groot contrast met de werkelijkheid dan.
Dat doet ze ook alleen maar om reclame (mooie beelden) te maken voor die trommels. Schijnbaar zijn die trommels met bammetjes erin niet fotogeniek genoeg.quote:Op maandag 28 november 2022 12:29 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Dat kan best zijn hoor, van die groente. Maar ze koopt voor de lunchtrommels voorverpakte koekjes, kleine potjes chocopasta om te dippen en van die bifi-achtige dingen. Ik smeer boterhammen en snij een appel, dus ik heb een ander vertrekpunt geloof ik.
Uit het artikel begrijp ik dat het dessert een beloning is voor eten wat de pot schaft. Dat wordt tegenwoordig afgeraden, eten als beloning (of straf).quote:Op maandag 28 november 2022 12:25 schreef Donna het volgende:
[..]
De kinderen krijgen een beker slagroom met sprinkels en chocola of koek én fruit ja. Qua avondeten hebben ze porties waar je een holle kies mee kunt vullen en daarna staat er een enorm dessert op tafel.
quote:Op het Viva forum is er ook een heel topic over deze mevrouw (hier ook, maar das minder actief) en ze heeft ook echt haar best gedaan om dat topic te laten sluiten omdat het al haar leugentjes ontmaskerd. Helaas voor haar is dat niet gelukt.
Gewoon omdat ze het zuur vond dat er kritisch over haar geschreven wordt en ze daar niks aan kan doen zoals ze op haar eigen Insta wel kan. En ze was dan volgens zichzelf geen BN-er, maar 'gewoon' iemand op Instagram en daar mag je schijnbaar volgens haar niks over zeggen online.quote:Op maandag 28 november 2022 12:49 schreef Viv het volgende:
[..]
Uit het artikel begrijp ik dat het dessert een beloning is voor eten wat de pot schaft. Dat wordt tegenwoordig afgeraden, eten als beloning (of straf).
[..]Op grond waarvan had ze het willen laten sluiten dan?
Oh wow.quote:Op maandag 28 november 2022 13:08 schreef Donna het volgende:
[..]
Gewoon omdat ze het zuur vond dat er kritisch over haar geschreven wordt en ze daar niks aan kan doen zoals ze op haar eigen Insta wel kan. En ze was dan volgens zichzelf geen BN-er, maar 'gewoon' iemand op Instagram en daar mag je schijnbaar volgens haar niks over zeggen online.
Ze schreef anoniem mee op Viva om de boel op te stoken, toen kreeg ze een topic verbod. Daarna ging ze screenshots van Viva in haar stories plaatsen zodat sommige van haar volgers zich gingen aanmelden en de boel dan weer uit de hand liep (maar dan ook echt, finaal uit de hand). Omdat het topic zo steeds uit de hand liep, hoopte ze dat het dan op die manier wel gesloten ging worden.
Wij hebben (als schrijvers in dat topic) het idee dat ze later een dealtje met de mods gesloten heeft. Dat de mods streng het topic modereren op ontoelaatbare reacties en dat zij in ruil daarvoor het forum niet meer benoemd op haar pagina.
Heb je een link naar dat topic?quote:Op maandag 28 november 2022 13:08 schreef Donna het volgende:
[..]
Gewoon omdat ze het zuur vond dat er kritisch over haar geschreven wordt en ze daar niks aan kan doen zoals ze op haar eigen Insta wel kan. En ze was dan volgens zichzelf geen BN-er, maar 'gewoon' iemand op Instagram en daar mag je schijnbaar volgens haar niks over zeggen online.
Ze schreef anoniem mee op Viva om de boel op te stoken, toen kreeg ze een topic verbod. Daarna ging ze screenshots van Viva in haar stories plaatsen zodat sommige van haar volgers zich gingen aanmelden en de boel dan weer uit de hand liep (maar dan ook echt, finaal uit de hand). Omdat het topic zo steeds uit de hand liep, hoopte ze dat het dan op die manier wel gesloten ging worden.
Wij hebben (als schrijvers in dat topic) het idee dat ze later een dealtje met de mods gesloten heeft. Dat de mods streng het topic modereren op ontoelaatbare reacties en dat zij in ruil daarvoor het forum niet meer benoemd op haar pagina.
Bij de Jumbo iig zo'n Jumbo Extra-kaart nemen. Ongemerkt spaar je dan punten. Laatst kon ik een blikje John West tonijnmoot in mijn mandje doen en met de punten afrekenen.quote:Op maandag 28 november 2022 13:34 schreef Doedezemaar het volgende:
Leuk type, die Annemarie![]()
Mijn man wilde afgelopen week een stuk kaas bij de Vomar niet meenemen, ondanks dat het op het lijstje stond “nee joh, veel te duur” totdat ik zei dat hij de originele prijs zag en dat het nu in de aanbieding voor de helft was![]()
We hebben de verhuizing achter de rug en nu maar eens een beetje zien waar we welke boodschappen gaan halen, aan hetzelfde plein heb ik keus uit Albert Heijn, Jumbo, Vomar en Lidl, een dorpje verderop heeft een Dekamarkt en voor de Aldi moeten we naar een van de twee stadjes op een kwartier rijden.
Ik heb bij het vorige huis jarenlang een Jumbo op loopafstand gehad, ik kwam er alleen voor het boekenruilkastje en ik denk dat ik er 3 keer echt in de winkel zelf ben geweest.quote:Op maandag 28 november 2022 15:20 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Bij de Jumbo iig zo'n Jumbo Extra-kaart nemen. Ongemerkt spaar je dan punten. Laatst kon ik een blikje John West tonijnmoot in mijn mandje doen en met de punten afrekenen.
Thanks. Even kijken of ik een zakje popcorn erbij moet pakken.quote:Op maandag 28 november 2022 16:32 schreef Donna het volgende:
[..]
https://forum.viva.nl/ent(...)st_messages/494815/9
Niet gaan rellen he?
Neem de Turkije route.. bespaar je 70% voor exakt hetzelfde.quote:Op maandag 28 november 2022 21:02 schreef Donna het volgende:
Eindelijk weer via Wissel.nl een cadeaubon van Netflix kunnen scoren met 10% korting. Wie het kleine niet eert!
Dat wil ik niet. Heb het met YouTube Premium gedaan en dat ging later helemaal mis. Het is wel goed zo. Mijn account delen doe ik dan weer wel, dus uiteindelijk heb ik ook wel een prima besparing.quote:Op maandag 28 november 2022 21:10 schreef Inbox het volgende:
[..]
Neem de Turkije route.. bespaar je 70% voor exakt hetzelfde.
Met een droger hoeft dat sowieso niet.quote:Op vrijdag 25 november 2022 14:28 schreef SQ het volgende:
Weet je wat pas echt een goede bespaartip is? Geen wasverzachter gebruiken
Zonder ook niet... althans, ik gooi alleen beddengoed en handdoeken in de droger maar mijn kleding doet het prima zonder wasverzachter.quote:Op maandag 28 november 2022 21:26 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Met een droger hoeft dat sowieso niet.
Geldt niet voor plastische chirurgie overigens, daar is de nazorg beduidend minder goed.quote:Op maandag 28 november 2022 21:10 schreef Inbox het volgende:
[..]
Neem de Turkije route.. bespaar je 70% voor exakt hetzelfde.
Daar heb je een groot punt.quote:Op maandag 28 november 2022 21:27 schreef SQ het volgende:
Droger niet gebruiken --> prima bespaartip
Dus je gebruikt <600kwh per jaar en minder dan 500m3 gas per jaar en dan willen ze daarvoor zo'n 3000 euro zien??quote:Op dinsdag 29 november 2022 08:22 schreef BertV het volgende:
Ik verbruik al twintig jaar enorm weinig energie.
Dit jaar nog eens zo'n 10% a 20% lager, als ik het zo inschat.
Vanaf 1 januari zit ik nu op 500 kWh en 440m3 gas.
Net slecht voor een gezin met twee jonge kinderen.
Volgens Greenchoice is het geadviseerde termijnbedrag ¤246,-
Die gebruik ik alleen als iets snel gedroogd moet hebben.quote:Op maandag 28 november 2022 21:26 schreef etuiedelapiel het volgende:
[..]
Met een droger hoeft dat sowieso niet.
wat ging er mis met YouTube premium dan? Want die heb ik via India nu voor iets van 1,11 ofzo per maandquote:Op maandag 28 november 2022 21:15 schreef Donna het volgende:
[..]
Dat wil ik niet. Heb het met YouTube Premium gedaan en dat ging later helemaal mis. Het is wel goed zo. Mijn account delen doe ik dan weer wel, dus uiteindelijk heb ik ook wel een prima besparing.
3.44 gas, 0.89 stroom.quote:Op dinsdag 29 november 2022 08:44 schreef Danny het volgende:
[..]
Dus je gebruikt <600kwh per jaar en minder dan 500m3 gas per jaar en dan willen ze daarvoor zo'n 3000 euro zien??
Ik had het via Argentinië en toen was ik later ineens geblokkeerd. Voordat ik fatsoenlijk contact met ze had waren we weken verder, daarna was het deblokkeren ook zo weer klaar hoor. Maar ik wil dat niet nog een keer.quote:Op dinsdag 29 november 2022 08:45 schreef Danny het volgende:
[..]
wat ging er mis met YouTube premium dan? Want die heb ik via India nu voor iets van 1,11 ofzo per maand
hebben ze gezegd dat dat was omdat je via argentinië betaalde?quote:Op dinsdag 29 november 2022 08:49 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik had het via Argentinië en toen was ik later ineens geblokkeerd. Voordat ik fatsoenlijk contact met ze had waren we weken verder, daarna was het deblokkeren ook zo weer klaar hoor. Maar ik wil dat niet nog een keer.
zelfs met die tarieven kom ik maar op ~2300 uit.quote:Op dinsdag 29 november 2022 08:46 schreef BertV het volgende:
[..]
3.44 gas, 0.89 stroom.
Opzeggen is al gedaan. Ik zat 20 jaar deugend bij die deugclub.
Ik kon het verlagen naar 178,- het advies staat op 246,-.quote:Op dinsdag 29 november 2022 09:05 schreef Danny het volgende:
[..]
hebben ze gezegd dat dat was omdat je via argentinië betaalde?
[..]
zelfs met die tarieven kom ik maar op ~2300 uit.
Geen nachttarief?
Niet helemaal letterlijk, maar de konden de betaalmethode ineens niet meer verifiëren omdat het land op mijn account niet overeenkwam met het land van mijn CC en de activiteit ofzo. Het was mij het niet waard iig.quote:Op dinsdag 29 november 2022 09:05 schreef Danny het volgende:
[..]
hebben ze gezegd dat dat was omdat je via argentinië betaalde?
[..]
zelfs met die tarieven kom ik maar op ~2300 uit.
Geen nachttarief?
Whut?quote:Op dinsdag 29 november 2022 21:26 schreef Chandler het volgende:
Ik heb een nieuwe (ongebruikte) 2e hands winterjas gekocht voor 32.25... grappige is wel dat ik dezelfde jas al jaren draag en dat ie nu redelijk af is..
Dat is toch ook zuinig zijn?
Tja, als iets goed is hoef ik niet perse iets anders.quote:
Hier trouwens naar de'onze'quote:
Wasbare is niks voor je?quote:Op woensdag 30 november 2022 12:51 schreef Doedezemaar het volgende:
Vanwege de verhuizing bleek ik opeens bijna door mijn voorraad wattenschijfjes heen te zijn, ik kwam langs Kruidvat en kreeg bijna een rolberoerte van de prijs van een Value pack van 120 stuks voor ¤1,69, maar goed, ik had ze nodig, dus toch maar meegenomen. Vervolgens blijkt de Lidl ze ook te hebben: 140 stuks voor ¤0,69. Ik weet wel waar ik ze voortaan insla
Nee, dat vind ik helemaal niks. Voor make-up afhalen gebruik ik gewoon washandjes en voor het dagelijks aanbrengen van toner gebruik ik een half wattenschijfje, ik trek ze al altijd uit elkaar.quote:
Ahhh. Dan verbruik je inderdaad al niet zoveel. Ik heb wasbare van de Action, die zijn lekker fluffy en vind ik wel fijn. Maar ze zijn niet allemaal fijn nee!quote:Op woensdag 30 november 2022 13:02 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Nee, dat vind ik helemaal niks. Voor make-up afhalen gebruik ik gewoon washandjes en voor het dagelijks aanbrengen van toner gebruik ik een half wattenschijfje, ik trek ze al altijd uit elkaar.
Ik heb meteen mijn man even wegwijs gemaakt in het prijskaartjesbeleid van de Lidl, hij had zich al meerdere keren vergist in zijn aanname dat de prijs op het schap bij het product hoort, terwijl de Lidl dus het product in het schap onder de kaartjes neerzet.
Als je ''Smarttubenext'' download, dan heb je geen last meer van advertenties. En helemaal gratis. Dus hetzelfde als youtube premium alleen dan zonder te betalen.quote:Op maandag 28 november 2022 21:15 schreef Donna het volgende:
[..]
Dat wil ik niet. Heb het met YouTube Premium gedaan en dat ging later helemaal mis. Het is wel goed zo. Mijn account delen doe ik dan weer wel, dus uiteindelijk heb ik ook wel een prima besparing.
Voor een euro uit india? Hoe heb je dat voor elkaar gekregen? Heb je een VPN gebruikt? En was de VPN wel gratis, of moest je daarvoor betalen?quote:Op dinsdag 29 november 2022 08:45 schreef Danny het volgende:
[..]
wat ging er mis met YouTube premium dan? Want die heb ik via India nu voor iets van 1,11 ofzo per maand
Zie spoiler.quote:Op woensdag 30 november 2022 15:09 schreef noobie123 het volgende:
[..]
Als je ''Smarttubenext'' download, dan heb je geen last meer van advertenties. En helemaal gratis. Dus hetzelfde als youtube premium alleen dan zonder te betalen.
Perfect voor op je tv. (op de computer gebruikt men adblock, dus dan merk je de advertenties toch al niet)
[..]
Voor een euro uit india? Hoe heb je dat voor elkaar gekregen? Heb je een VPN gebruikt? En was de VPN wel gratis, of moest je daarvoor betalen?
Op de smart tv van mijn vader kan ik geen 3rd party apps downloaden, dus hij heeft wel youtube premium voor 7 euro per maand geloof ik. Als ik het kan krijgen voor een euro, dan zou dat geweldig zijn!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door Inbox op 01-12-2022 23:20:53 ]
quote:Op donderdag 1 december 2022 21:36 schreef Inbox het volgende:
[..]
Zie spoiler.
Op dezelfde site vind je ook een draadje voor goedkoop Netflix via Turkije.Ik zal even kijken. Enorm bedankt!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Cijfers van november:quote:Op woensdag 2 november 2022 13:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Cijfers van oktober:
Boodschappen: ¤ 380,43
Afhaaleten: ¤ 113,60 (6 keer afgehaald, ¤ 18,93 gemiddeld)
Totaal per week: ¤ 114,01. Dat kan beter.
De meeste gewone huismerk snacks (bijv. die van Jumbo) kunnen tegenwoordig ook gewoon in de airfyer. Dan hoef je niet eens ovensnacks te halen.quote:Op vrijdag 2 december 2022 10:48 schreef Sunshine1982 het volgende:
Afhalen doen wij de laatste maanden zo min mogelijk. Ik vind de prijzen in bijvoorbeeld een snackbar echt niet leuk meer. In plaats daarvan mikken we een zak friet in de airfryer. Voor de snacks in de airfryer kopen we simpele ovensnacks. Snacks speciaal voor de airfryer zijn echt bizar duur.
Goed om te weten. Zo kan het nog goedkoperquote:Op vrijdag 2 december 2022 10:54 schreef Donna het volgende:
[..]
De meeste gewone huismerk snacks (bijv. die van Jumbo) kunnen tegenwoordig ook gewoon in de airfyer. Dan hoef je niet eens ovensnacks te halen.
Airfryer snacks zijn helemaal bizar ja.
Ik vind gekke kerstballen in deze periode altijd wel een tof kleinigheidje.quote:Op vrijdag 2 december 2022 11:00 schreef Sunshine1982 het volgende:
Weet iemand toevallig ook lowbudget cadeautjes?
Mijn vader+vriendin, mijn zus met dochtertje en mijn opa komen bij ons Sinterklaas vieren. Mijn vader heeft al aangegeven ook wat voor de volwassenen te hebben. Ik voel me dus een beetje gedwongen om ook wat te kopen en als ik dat voor 2 mensen doe, moet ik dat eigenlijk wel voor iedereen doen. Tikt dan toch wel weer aardig aan.
Het airfryer logootje staat er dan wel op.quote:Op vrijdag 2 december 2022 10:56 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Goed om te weten. Zo kan het nog goedkoper
Een plantje of een stekje in een mooi potje.quote:Op vrijdag 2 december 2022 11:00 schreef Sunshine1982 het volgende:
Weet iemand toevallig ook lowbudget cadeautjes?
Mijn vader+vriendin, mijn zus met dochtertje en mijn opa komen bij ons Sinterklaas vieren. Mijn vader heeft al aangegeven ook wat voor de volwassenen te hebben. Ik voel me dus een beetje gedwongen om ook wat te kopen en als ik dat voor 2 mensen doe, moet ik dat eigenlijk wel voor iedereen doen. Tikt dan toch wel weer aardig aan.
Ja, of die kerstballen. Allebei leukquote:Op vrijdag 2 december 2022 12:36 schreef bloempje-moi het volgende:
[..]
Een plantje of een stekje in een mooi potje.
Leuk kadootje voor je nichtje! Als het textielstiften zijn, kun je nog de volgende tip mee geven: als de stiften het niet meer doen, de punt even in water houden, stift even rechtop en je kunt weer door met de stift.quote:Op vrijdag 2 december 2022 12:40 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ja, of die kerstballen. Allebei leukIk heb net voor mijn nichtje bij de Dirk een boek over dieren gekocht en een set waar je textiel mee kan versieren. 8 euro bij elkaar
Goed idee, iederee hetzelfde. Daar had ik nog niet eens aan gedacht. Zondag gaan even shoppen in de stad en daar vond ik vast wel iets wat iedereen leuk vindtquote:Op vrijdag 2 december 2022 12:48 schreef tanteklara het volgende:
[..]
Leuk kadootje voor je nichtje! Als het textielstiften zijn, kun je nog de volgende tip mee geven: als de stiften het niet meer doen, de punt even in water houden, stift even rechtop en je kunt weer door met de stift.
De volwassen zou ik allemaal hetzelfde geven. Een gekke kerstbal. Niet te moeilijk doen. Het gaat ook vooral om het idee. Bij het Kruidvat zijn wel leuke kerstboomdingen.
Dat is toch niet verplicht?quote:Op vrijdag 2 december 2022 15:14 schreef Doedezemaar het volgende:
Ik was een tijdje geleden zo verbaasd dat iemand hier in dit topic elke week glansspoelmiddel in de vaatwasser moest bijvullen, maar met onze nieuwe Ikea vaatwasser hebben we precies hetzelfde. Hij zal wel vanaf de fabriek op een hoog verbruik ingesteld staan, ik ga morgen wel eens kijken hoe ik dat zuiniger kan instellen
Ik heb los poeder (en 1 keer per 2 weken een tab omdat ik die nog heb liggen)quote:Op vrijdag 2 december 2022 15:18 schreef maily het volgende:
[..]
Dat is toch niet verplicht?
En met die combi-tabletten hoeft het niet.
Is niet verplicht, maar je vaat komt er droger uit dan zonder glansspoel en op den duur krijgt je glaswerk zo'n witte waas....quote:Op vrijdag 2 december 2022 15:18 schreef maily het volgende:
[..]
Dat is toch niet verplicht?
En met die combi-tabletten hoeft het niet.
Ik zet ‘m alleen maar aan als er weer echt iets is dat we willen zien (serie 4 van The Crown). En dan na een of twee maanden weer opzeggen.quote:Op zondag 4 december 2022 21:21 schreef Morrigan het volgende:
Ik weet niet of het een vorm van zuinig zijn is, maar na 9 jaar heb ik mijn Netflix abonnement opgezegd. Had de laatste maanden (misschien wel afgelopen jaren) bijna geen gebruik van gemaakt en dan is die 12 euro (of zoiets) per maand toch wel geldverspilling.
Wij hebben HBO, skytime ofzo en prime aangezien Netflix duur is en weinig nieuws hadquote:Op zondag 4 december 2022 21:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik zet ‘m alleen maar aan als er weer echt iets is dat we willen zien (serie 4 van The Crown). En dan na een of twee maanden weer opzeggen.
We hebben alleen het goedkope HBO-abo permanent (3,99).
Serie 5.quote:Op zondag 4 december 2022 21:33 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik zet ‘m alleen maar aan als er weer echt iets is dat we willen zien (serie 4 van The Crown). En dan na een of twee maanden weer opzeggen.
We hebben alleen het goedkope HBO-abo permanent (3,99).
Oh yes, ik ben net helemaal vergeten te kijken bij de 2 supermarkten waar ik was, wat domquote:Op woensdag 7 december 2022 16:47 schreef Hupje het volgende:
Chocoladeletters in de uitverkoop bij Hema! Tenminste, hier: al het Sint snoepgoed 50 cent.
quote:Op woensdag 7 december 2022 16:47 schreef Hupje het volgende:
Chocoladeletters in de uitverkoop bij Hema! Tenminste, hier: al het Sint snoepgoed 50 cent.
Ik ben wel lid. Mijn auto is al 17 jaar oud dus het risico dat er iets mis mee gaat is best groot.quote:Op woensdag 7 december 2022 17:47 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zijn jullie lid van de ANWB (of iets soortgelijks)? Ik heb dat al jaren niet meer en dat scheelt ook wel wat. Nu moet ik eerlijk zeggen dat ik ook niet zo heel veel meer auto rij.
Brokken chocola op een mooi schoteltje staan ook feestelijk bij de koffie/theequote:Op woensdag 7 december 2022 17:14 schreef Hupje het volgende:
Ik koop ook kerstkaarten en versiering na kerst![]()
Deze letters halen qua datum volgend jaar niet, maar dat is niet erg, want chocolade
Zit bij de lease in van het werk van m'n man, onderhoud via Kia en ook de pechhulpquote:Op woensdag 7 december 2022 17:47 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zijn jullie lid van de ANWB (of iets soortgelijks)? Ik heb dat al jaren niet meer en dat scheelt ook wel wat. Nu moet ik eerlijk zeggen dat ik ook niet zo heel veel meer auto rij.
Of omsmelten, op bakpapier uit gieten, wat nootjes en cranberries er over heen of sprinkels laten stollen en stukken er van maken (of gelijk circels van een cm of 3 op bakpapier maken en alles er op leggen. Staat leuk met kerst voor de visite of doe het in een doosje goedkoop cadeautjequote:Op woensdag 7 december 2022 18:08 schreef maily het volgende:
[..]
Brokken chocola op een mooi schoteltje staan ook feestelijk bij de koffie/thee
Het is allemaal niet zo moeilijkquote:Op woensdag 7 december 2022 21:27 schreef Goitske het volgende:
[..]
Of omsmelten, op bakpapier uit gieten, wat nootjes en cranberries er over heen of sprinkels laten stollen en stukken er van maken (of gelijk circels van een cm of 3 op bakpapier maken en alles er op leggen. Staat leuk met kerst voor de visite of doe het in een doosje goedkoop cadeautje
Of warme chocolade-portsaus of chocolade-sinaasappelsaus voor over een bolletje ijsquote:
Ik laat een ander voor mn Netflix abonnement betalen en kijk zo bij de huidige prijzen voorlopig gratis.quote:Op zondag 4 december 2022 21:21 schreef Morrigan het volgende:
Ik weet niet of het een vorm van zuinig zijn is, maar na 9 jaar heb ik mijn Netflix abonnement opgezegd. Had de laatste maanden (misschien wel afgelopen jaren) bijna geen gebruik van gemaakt en dan is die 12 euro (of zoiets) per maand toch wel geldverspilling.
Ik laat mijn auto al sinds 2008 bij de Toyota dealer onderhouden.quote:Op woensdag 7 december 2022 17:47 schreef Sunshine1982 het volgende:
Zijn jullie lid van de ANWB (of iets soortgelijks)? Ik heb dat al jaren niet meer en dat scheelt ook wel wat. Nu moet ik eerlijk zeggen dat ik ook niet zo heel veel meer auto rij.
Gewoon zorgen dat je fiets met fietstassen of mandje voor de deur staat heb je geen tas nodig en geen parkeerkostenquote:Op woensdag 14 december 2022 19:48 schreef Sunshine1982 het volgende:
Vergeet geen tas als je boodschappen gaat doen... De plastic tassen kosten bij AH al 60 cent
Ik heb een fiets met mand, maar ik moet toch de boodschappen naar mijn fiets krijgenquote:Op woensdag 14 december 2022 21:21 schreef Goitske het volgende:
[..]
Gewoon zorgen dat je fiets met fietstassen of mandje voor de deur staat heb je geen tas nodig en geen parkeerkosten
Winkelkarretje2quote:Op woensdag 14 december 2022 21:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb een fiets met mand, maar ik moet toch de boodschappen naar mijn fiets krijgenOf je moet steeds heen en weer naar de kassa lopen?
Winkelwagen?quote:Op woensdag 14 december 2022 21:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb een fiets met mand, maar ik moet toch de boodschappen naar mijn fiets krijgenOf je moet steeds heen en weer naar de kassa lopen?
Daar hebben ze toch wagentjes en mandjes voor uitgevonden?quote:Op woensdag 14 december 2022 21:24 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik heb een fiets met mand, maar ik moet toch de boodschappen naar mijn fiets krijgenOf je moet steeds heen en weer naar de kassa lopen?
Je mag met je mandje niet naar buiten.quote:Op woensdag 14 december 2022 21:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Daar hebben ze toch wagentjes en mandjes voor uitgevonden?
Toptip! Gelijk even geregeld. Sterker nog ik heb gewoon 2 bonnen geregeld. Volgens mij zijn ze overdraagbaar. Dus de eerste zunigerd die mij een DM stuurt, krijgt ook een code. Omdat het kanquote:Op zondag 11 december 2022 17:39 schreef bloempje-moi het volgende:
Voor Hema-shoppers met ING: je kunt in de rentepuntenwinkel een voucher kopen van 15 euro. Alleen te besteden op de webshop bij besteding van minstens 70 punten, maar met nieuw beddengoed en kaarsen zat ik daar zo aan. Toch weer mooi meegenomen.
Oh hier wel. Maar goed, met wagentjes mag je sowieso naar buiten.quote:Op woensdag 14 december 2022 21:29 schreef maily het volgende:
[..]
Je mag met je mandje niet naar buiten.
Daar had ik nog niet aan gedachtquote:Op woensdag 14 december 2022 21:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Daar hebben ze toch wagentjes en mandjes voor uitgevonden?
Hmm. Ook een goed punt.quote:Op woensdag 14 december 2022 21:57 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Daar had ik nog niet aan gedachtMaar onbeheerd mijn boodschappen achter laten doe ik liever hier niet, ook al is het voor even.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |