SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Die buitenspelgoals wel. Als ze beetje beter opletten, gaan ze met 3-0 de rust in.quote:Op dinsdag 22 november 2022 13:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Zo heel veel goed uitgespeelde kansen hadden ze ook weer niet toch
Als ze weer allemaal omstebeurt een kunstje willen doen blijft het bij 'qua selectie'.quote:Op dinsdag 22 november 2022 13:34 schreef Halcon het volgende:
[..]
Brazilië is qua selectie wel de topfavoriet wat mij betreft.
Kan je het niet aanzetten op je telefoon? plug je die in op je pc en met phone to windows wat tegenwoordig in win11 zit kan je gewoon een scherm op je pc openen met het beeld dan (of samsung heeft ook nog wat dingen ervoor enzo)quote:Op dinsdag 22 november 2022 13:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja, daar ontkom ik niet aan tijdens het werken. Zal het straks eens proberen op NOS.nl zelf in plaats van ziggo
Die instelling is helaas uitgezet door de baas zie ik. Bestuur tegen de muur.quote:Op dinsdag 22 november 2022 14:44 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Kan je het niet aanzetten op je telefoon? plug je die in op je pc en met phone to windows wat tegenwoordig in win11 zit kan je gewoon een scherm op je pc openen met het beeld dan (of samsung heeft ook nog wat dingen ervoor enzo)
viesquote:Op dinsdag 22 november 2022 14:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Die instelling is helaas uitgezet door de baas zie ik. Bestuur tegen de muur.
Hebben ze die keeper omgekocht die de ene na de andere schitterende bal pakte ?quote:Op dinsdag 22 november 2022 13:47 schreef wdn het volgende:
[..]
Echt bizar. Kan me niet herinneren zoiets ooit te hebben gezien
Je zou haast aan omkoping gaan denken![]()
We zouden beter je FOK! account tegen de muur zetten.quote:Op dinsdag 22 november 2022 14:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Die instelling is helaas uitgezet door de baas zie ik. Bestuur tegen de muur.
Het ging over de percentages van dat sportgala bedrijf. Ik neem aan dat die cijfers kloppen.quote:Op dinsdag 22 november 2022 18:20 schreef Halcon het volgende:
En hoezo staat Ghana - Tsjechië in dat lijstje? En niet bv. Noord Korea dat ooit eens won van Italië (meen ik)...
Dat Tsjechië was toen vrij sterk geloof ikquote:Op dinsdag 22 november 2022 18:20 schreef Halcon het volgende:
En hoezo staat Ghana - Tsjechië in dat lijstje? En niet bv. Noord Korea dat ooit eens won van Italië (meen ik)...
Ja, was volgens mij beetje in de tijd van de Robben-wissel, toch?quote:Op dinsdag 22 november 2022 18:33 schreef Durmada het volgende:
[..]
Dat Tsjechië was toen vrij sterk geloof ik
Plus nog diverse andere breuken in het gezicht.quote:Op dinsdag 22 november 2022 22:34 schreef Oriente het volgende:
Die speler die knockie ging na de botsing met zijn keeper heeft een gebroken kaak en een bloeding.
Koning SalmanGODquote:Op dinsdag 22 november 2022 21:50 schreef trein2000 het volgende:
Koning Salman heeft een nationale feestdag uitgeroepen, heel Saudi-Arabië is morgen vrij: https://nos.nl/artikel/24(...)entator-uit-zijn-dak
voor de pubquiz en de stats @Zipportal @Coco @Wereldgozer ter infoquote:Volgens het sportdatabureau Nielsen's Gracenote is de overwinning van Saudi-Arabië op Argentinië de grootste WK-stunt ooit. Dat meldt het bureau op basis van berekeningen.
Saudi-Arabië had volgens Gracenote vooraf slechts 8,7 procent kans om te winnen van Argentinië, dat ruim drie jaar lang ongeslagen was. Tot dinsdag stond de grootste WK-sensatie op naam van de voetballers van de Verenigde Staten, die in 1950 met 1-0 van Engeland wonnen. De Amerikanen stonden op een winstkans van 9,5 procent.
Argentinië begon het WK, volgens Gracenote, als belangrijke kanshebber op de titel. Alleen Brazilië stond, voor het toernooi begon, hoger genoteerd.
De grootste sensaties op het WK voetbal van Gracenote, waarin wedstrijden van het Nederlands elftal ontbreken, ziet er als volgt uit:
1. Saudi-Arabië - Argentinië, 2022, 2-1, 8,7 procent kans.
2. Verenigde Staten - Engeland, 1950, 1-0, 9,5 procent kans.
3. Zwitserland - Spanje, 2010, 1-0, 10,3 procent kans.
Wat ik hieraan niet snap, is hoe dit de grootste sensatie kan zijn, als Saudi-Arabië blijkbaar 8,7% kans had om te winnen. Dan zou dat blijkbaar toch bijna 9 op de 100 keer moeten gebeuren, of iets minder dan 1 op de 10. Met 64 wedstrijden op een WK zou je dan toch 6 van deze verrassingen krijgen? Of ben ik nou gek?quote:Op dinsdag 22 november 2022 23:53 schreef KingRoland het volgende:
[..]
voor de pubquiz en de stats @:zipportal @:coco @:wereldgozer ter info
Valt mee maar van statistieken snap je gewoon weinig.quote:Op donderdag 24 november 2022 07:23 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Wat ik hieraan niet snap, is hoe dit de grootste sensatie kan zijn, als Saudi-Arabië blijkbaar 8,7% kans had om te winnen. Dan zou dat blijkbaar toch bijna 9 op de 100 keer moeten gebeuren, of iets minder dan 1 op de 10. Met 64 wedstrijden op een WK zou je dan toch 6 van deze verrassingen krijgen? Of ben ik nou gek?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |