Geniet er lekker van maatquote:Op maandag 21 november 2022 15:05 schreef PicoMMP het volgende:
Om alvast in de stemming te komen zet ik even een lekker kopje koffie.
Maar hoeveel Engelsen spelen daar in? De beste competitie hebben heeft geen enkele waarde, wanneer de beste spelers in die competitie niet Engels zijnquote:Op maandag 21 november 2022 15:04 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Toch wel apart met zo'n beetje de sterkste en rijkste competitie ter wereld.
Of juist niet omdat je dan minder jeugd de kans geeft omdat je toch makkelijk buitenlanders kan kopen.quote:Op maandag 21 november 2022 15:04 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Toch wel apart met zo'n beetje de sterkste en rijkste competitie ter wereld.
Engelsen die de polonaise lopen na een goede eerste helft tegen Iran, ik begrijp het, maar het is Iran en Southgate gaat het in de komende wedstrijden verneuken.quote:
Ja godverdommequote:Op maandag 21 november 2022 15:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
Goede chick bij de BBC.
Wij hebben Rivkah.
Keepertje was ziekquote:Op maandag 21 november 2022 15:07 schreef capuchon_jongen het volgende:
14 minuten extra? zoveel tijd verloren
quote:Op maandag 21 november 2022 15:07 schreef Bugno3 het volgende:
Jew gaat voor 200miljoen naar United l, Antony naar het bankie.
Vergeef me, ik zit onder de zware pijnmedicatie.quote:Op maandag 21 november 2022 15:08 schreef Poepz0r het volgende:
[..]Bellingham is een middenvelder, Antony een rechtsbuiten hans
Nou nou nou nou nou, wij zijn tegen rascisme.quote:Op maandag 21 november 2022 15:08 schreef Nober het volgende:
[..]
Zie Lineker, Shearer, Ferdinand en nog een zwarte.
Doe een band om je BBC.quote:Op maandag 21 november 2022 15:09 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Nou nou nou nou nou, wij zijn tegen rascisme.
Beterschapquote:Op maandag 21 november 2022 15:09 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Vergeef me, ik zit onder de zware pijnmedicatie.
quote:Op maandag 21 november 2022 15:06 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Maar hoeveel Engelsen spelen daar in? De beste competitie hebben heeft geen enkele waarde, wanneer de beste spelers in die competitie niet Engels zijn
Klopt, maar daar zou de FA natuurlijk regels voor kunnen verzinnen als ze zo graag succes willen hebben met het nationale team. Een verplichte investering in de jeugdopleiding bijvoorbeeld, betaald van de bizar hoge TV inkomsten.quote:Op maandag 21 november 2022 15:06 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Of juist niet omdat je dan minder jeugd de kans geeft omdat je toch makkelijk buitenlanders kan kopen.
Kan je nog beter een Eredivisie hebben.
Om Lineker en Shearer nou zwart te noemen...quote:Op maandag 21 november 2022 15:09 schreef WAvanBuren het volgende:
[..]
Nou nou nou nou nou, wij zijn tegen rascisme.
Spanjequote:Op maandag 21 november 2022 15:10 schreef TLC het volgende:
Het programma van Oranje ; Senegal - Ecuador - Quatar - Wales - Argentinie - Brazilie - Spanje (wraak voor 2010) - van Gaal met pensioen
quote:Op maandag 21 november 2022 15:10 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
[..]
Klopt, maar daar zou de FA natuurlijk regels voor kunnen verzinnen als ze zo graag succes willen hebben met het nationale team. Een verplichte investering in de jeugdopleiding bijvoorbeeld, betaald van de bizar hoge TV inkomsten.
Dat zal er vast al wel zijn.quote:Op maandag 21 november 2022 15:10 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
[..]
Klopt, maar daar zou de FA natuurlijk regels voor kunnen verzinnen als ze zo graag succes willen hebben met het nationale team. Een verplichte investering in de jeugdopleiding bijvoorbeeld, betaald van de bizar hoge TV inkomsten.
Ik denk dat het Micah Richards is.quote:Op maandag 21 november 2022 15:10 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Om Lineker en Shearer nou zwart te noemen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |