Ze hebben ook Buffy, angel, Scully en Mulderquote:Op donderdag 13 april 2023 20:07 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Heb alleen HBO en Amazon prime. Zat te denken over Disney+, maar heb weinig met Star Wars en ben Marvel moe
Nahquote:
Nahquote:Op donderdag 13 april 2023 21:54 schreef Slayage het volgende:
[..]
Ze hebben ook Buffy, angel, Scully en Mulder
Misschien spuit elf, want die serie staat al een tijdje op HBO-max, vanaf de eerste aflevering er in gezogen. Zo typisch Italiaans, geweldig goed script en acteurs. Deed mij denken aan 'La piovra'. Wel heel anders, niet een zogenaamd 'goed' hoofdpersoon, maar meerdere kanten.quote:Het is Italië 1992, een tijd waarin schone handen vaak allesbehalve schoon waren en 'Tangentopoli' een corrupt Italiaans systeem was die een goed leven beloofde aan een ieder die de regels volgde. Als Mario Chiesa, lid van de Socialistische Partij, op 17 februari 1992 wordt gearresteerd op verdenking van corruptie, blijkt dat de aanzet voor een grootschalig onderzoek naar verdere corruptie in de politiek. Deze zogenaamde Mani pulite (Italiaans voor schone handen) brengt een golf aan affaires met zich mee die grote gevolgen hebben voor de politieke elite. Italië staat op de rand van de afgrond en de invloed is in alle lagen van de bevolking merkbaar.
Oooh, dit klinkt interessant, thanks!quote:Op woensdag 26 april 2023 23:11 schreef Firuze60 het volgende:
1992 (TV Series 2015– ) - Reference View - IMDb
[..]
Misschien spuit elf, want die serie staat al een tijdje op HBO-max, maar vanaf de eerste aflevering er in gezogen. Zo typisch Italiaans, geweldig goed script en acteurs. Deed mij denken aan 'La piovra'. Wel heel anders, niet een zogenaamd 'goed' hoofdpersoon, maar meerdere kanten.
Jep, was gisteren ook al. Waarom zou iemand bovenaan films met een oranje filmposter willen hebben?quote:Op donderdag 27 april 2023 10:29 schreef TommyL0204 het volgende:
Bij jullie het hoofdscherm ook zo irritant ingedeeld nu? Moet eerst langs allerlei Koningsdag gerelateerde meuk voordat ik bij mijn eigen Verder Kijken en zo kom
Oh ik had een boel LP'squote:Op zondag 21 mei 2023 22:25 schreef NoCigar het volgende:
De documentaire over Donna Summer is prima, vrij lang en bevat een seconde Sjef van Oekel.
Ze is een fantastische ster, en een aardig mens, maar tot dusver een niet heel dramatisch leven. Geen Whitney Houston zeg maar.quote:
Ze was imo wel een betere ster dan die Whitneyquote:Op zondag 21 mei 2023 22:29 schreef NoCigar het volgende:
[..]
Ze is een fantastische ster, en een aardig mens, maar tot dusver een niet heel dramatisch leven. Geen Whitney Houston zeg maar.
quote:Victor Godeanu, de rechterhand van president Nicolae Ceaușescu, leidt een dubbelleven als geheim agent voor de Russen. Hij heeft één kans om Roemenië te ontvluchten voordat hij ontmaskerd wordt.
Dat heet alleen 'Max'? Wat een rare naam welquote:Op dinsdag 23 mei 2023 07:32 schreef wolfrolf het volgende:
Vandaag begint in de USA Max, de opvolger van HBO Max
Ben benieuwd of ik via vpn met m'n Nederlandse HBO Max login kan inloggen
Correct!quote:Op dinsdag 23 mei 2023 07:43 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Dat heet alleen 'Max'? Wat een rare naam wel
Zeker, goede serie!quote:Op zondag 21 mei 2023 22:35 schreef Blues het volgende:
Oh en Love&Death is een aanrader!
En waargebeurd
Nooope, dat werkt dus niet.quote:Op dinsdag 23 mei 2023 07:32 schreef wolfrolf het volgende:
Vandaag begint in de USA Max, de opvolger van HBO Max
Ben benieuwd of ik via vpn met m'n Nederlandse HBO Max login kan inloggen
Zo jaloers.. en oh oh wat staat je nog veel goeds te wachtenquote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:32 schreef Slayage het volgende:
The wire![]()
Al jaren horen mensen roepen dat die serie moet zien. Ze hadden gelijk![]()
Deze week begonnen met seizoen 2
quote:Op dinsdag 23 mei 2023 11:32 schreef Slayage het volgende:
The wire![]()
Al jaren horen mensen roepen dat die serie moet zien. Ze hadden gelijk![]()
Deze week begonnen met seizoen 2
quote:
Niet in de app store? Gebruikt Huawei geen Android?quote:Op zondag 28 mei 2023 22:45 schreef Elvi het volgende:
Ik had dus even gemist dat HBO Max alle Huawei apparaten ging boycotten.![]()
Ik kan dus niks meer kijken op mn tablet, en hij staat ook niet in de appstore. Moet ik dus via mn telefoon gaan kijken
Ja Huawei gebruikt android. Maar de app staat niet in de appstore op Huawei apparaten. Ik denk dat ze het nu ook in Nederland hebben uitgerold.quote:Op zondag 28 mei 2023 22:55 schreef Slayage het volgende:
[..]
Niet in de app store? Gebruikt Huawei geen Android?
HBO Max is al vrij lang niet meer beschikbaar voor Huawei devices inderdaad.quote:Op zondag 28 mei 2023 22:45 schreef Elvi het volgende:
Ik had dus even gemist dat HBO Max alle Huawei apparaten ging boycotten.![]()
Ik kan dus niks meer kijken op mn tablet, en hij staat ook niet in de appstore. Moet ik dus via mn telefoon gaan kijken
Mwa,op mn Huawei tablet had ik vorige week nog hbo max. Dus "vrij lang" is overdreven.quote:Op maandag 29 mei 2023 10:35 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
HBO Max is al vrij lang niet meer beschikbaar voor Huawei devices inderdaad.
Gewoon een fatsoenlijke android telefoon kopen dus
Das snel.quote:
Ik vond het ook lekker wegkijken. Het viel me wel op dat ze extra veel aandacht hadden voor films als Selena (niks bijzonders) of The Learning Tree (nooit van gehoord) om te laten zien dat ze zo goed bezig geweest zijn in al die jaren voor minderheden.quote:Op donderdag 1 juni 2023 11:42 schreef Roberto_BOZ het volgende:
Ik vind de 100 jaar Warner Bros docureeks wel aardig. Aanrader voor filmliefhebbers.
Soms net wat te generiek voor de vele historie en sommige punten mogen verdiept worden, maar toch lekkere wegkijker.
Ik vind het Atari aspect wel grappig, dat spel van ET is volgens mij ergens in de in een woestijn begraven. Het ET graf. Het spel was ook compleet rukquote:Op zondag 4 juni 2023 21:45 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik vond het ook lekker wegkijken. Het viel me wel op dat ze extra veel aandacht hadden voor films als Selena (niks bijzonders) of The Learning Tree (nooit van gehoord) om te laten zien dat ze zo goed bezig geweest zijn in al die jaren voor minderheden.
Wij zijn er onlangs aan begonnen. Nu 2 afleveringen gezien en vermaken ons er wel mee. Mooi tijdsbeeld ook.quote:
The Weeknd is niet zo'n goed acteur hequote:Op maandag 5 juni 2023 20:03 schreef superniger het volgende:
Is er een The Idol topic?
Matige eerste aflevering met een lekkere actrice.
Dat krijg je wanneer je dochter bent van Johnny Depp en Vanessa paradisquote:Op maandag 5 juni 2023 20:03 schreef superniger het volgende:
Is er een The Idol topic?
Matige eerste aflevering met een lekkere actrice.
Ben er mee begonnen. Wel prima tot nu toe (2afleveringen)quote:Op maandag 5 juni 2023 17:04 schreef Barbusse het volgende:
White house plumbers was alles behalve historisch accuraat, maar ik heb me heerlijk vermaakt ermee
Harrelson
Erg puik ja. Kostelijk vermaakt ermee!quote:Op maandag 5 juni 2023 17:04 schreef Barbusse het volgende:
White house plumbers was alles behalve historisch accuraat, maar ik heb me heerlijk vermaakt ermee
Harrelson
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |