Dus al die mensen met CCCP/USSR shirts zijn dus eigenlijk liefhebbers van noedelflapjesquote:Op zondag 20 november 2022 18:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Die dingen kom je in heel de voormalig CCCP en/of Centraal Azie wel tegen heb ik het idee. Heb me er afgelopen september in Dushanbe bij een bazaar ook helemaal klem aan gegeten. Die dingen waren ook maar ¤0,04 per stuk.
Nederlandse keuken is echt helemaal waardeloos. Je zou bijna zeggen van wel.quote:Op zondag 20 november 2022 18:07 schreef Joppiez het volgende:
[..]
De Oekraiense keuken is erg uitgebreid. Denk toch al gauw paar honderd unieke recepten.
Je kunt ook simpelweg Googlen op "Ukraine Cuisine".
Dat het van hetzelfde allooi is is natuurlijk de grootste onzin.
Misschien wel net zo'n onzin als dat ik zeg dat de Nederlandse keuken vooral bestaat uit frikandellen, patat en hutspot.
Ze zien dat ook allemaal veel genuanceerder dan wij met een scala aan subsoorten.. Flapjes zijn flapjes hoor.quote:Op zondag 20 november 2022 18:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Die dingen kom je in heel de voormalig CCCP en/of Centraal Azie wel tegen heb ik het idee. Heb me er afgelopen september in Dushanbe bij een bazaar ook helemaal klem aan gegeten. Die dingen waren ook maar ¤0,04 per stuk.
Fricandel speciaal naar het front en alle Ruskies lopen over.quote:Op zondag 20 november 2022 18:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nederlandse keuken is echt helemaal waardeloos. Je zou bijna zeggen van wel.
Stroopwafel, stamppot met rookworst, kibbeling, haring, kroketten, vanillevla, drop, poffertjes.quote:Op zondag 20 november 2022 18:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nederlandse keuken is echt helemaal waardeloos. Je zou bijna zeggen van wel.
Wat dan wel weer helemaal top vergeleken met Italië is, is dat je als individu gewoon de mogelijkheid hebt om te eten wat je wil. In Italië kun je vrijwel alleen pasta, pesto en nutella halen. Volgens mij denken ze in Italië dat de hele wereld 2/3 keer per dag pasta eet.quote:Op zondag 20 november 2022 18:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nederlandse keuken is echt helemaal waardeloos. Je zou bijna zeggen van wel.
Kapsalonquote:Op zondag 20 november 2022 18:40 schreef Perrin het volgende:
[..]
Stroopwafel, stamppot met rookworst, kibbeling, haring, kroketten, vanillevla, drop, poffertjes.
quote:Op zondag 20 november 2022 18:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Die dingen kom je in heel de voormalig CCCP en/of Centraal Azie wel tegen heb ik het idee. Heb me er afgelopen september in Dushanbe bij een bazaar ook helemaal klem aan gegeten. Die dingen waren ook maar ¤0,04 per stuk.
11 vullingen voor varenykyquote:Op zondag 20 november 2022 17:38 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ja! Die noedelflapjes zijn teringlekker![]()
![]()
![]()
![]()
Je hebt deze in heel veel verschillende smaken
![]()
Geen prutje van geitenkaas en groentesquote:Op zondag 20 november 2022 18:47 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
11 vullingen voor varenyky
http://www.receptengaleri(...)voor%20varenyky.html
We zijn nogal offtopic geraakt, maar hier ga ik er eens wat van proberenquote:Op zondag 20 november 2022 18:47 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
11 vullingen voor varenyky
http://www.receptengaleri(...)voor%20varenyky.html
Totaal off-topic, maar het is wel grappig dat de meest verstokte PVV’ers FVD’ers van het kader “behoudt de Nederlandsche cultuur” best vaak sushi, rijsttafel, babi pangang, pizza&pasta of keftedakia eten.quote:Op zondag 20 november 2022 18:42 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Wat dan wel weer helemaal top vergeleken met Italië is, is dat je als individu gewoon de mogelijkheid hebt om te eten wat je wil. In Italië kun je vrijwel alleen pasta, pesto en nutella halen. Volgens mij denken ze in Italië dat de hele wereld 2/3 keer per dag pasta eet.
Wat dat betreft zijn we in Nederland heel open vergeleken andere landen, de gemiddelde supermarkt heeft gewoon een heel breed assortiment.
Ja dat zal wel maar daar gaat de Arabische wereld niet over, de WADA heeft Rusland gebanned vanwege doping, die mochten alleen meedoen als sporters-zonder-land ofzoiets matigequote:Op zondag 20 november 2022 16:21 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Putin laat zich graag voorstaan op de zeer goede contacten met de olie rijke Arabische wereld de foto's op het web zijn zeer talrijk
Dit komt heel raar over in Rusland, dat ze ook aan het WK in de AE niet mee mogen doen
https://www.washingtonins(...)a-arabic-hidden-west
https://www.middleeasteye(...)rs-forge-closer-ties
[..]
[..]
[ afbeelding ]
Of hun kinderen Engelstalige voornamen gevenquote:Op zondag 20 november 2022 18:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Totaal off-topic, maar het is wel grappig dat de meest verstokte PVV’ers FVD’ers van het kader “behoudt de Nederlandsche cultuur” best vaak sushi, rijsttafel, babi pangang, pizza&pasta of keftedakia eten.
Totaal offtopic dit .quote:Op zondag 20 november 2022 19:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
Ja dat zal wel maar daar gaat de Arabische wereld niet over, de WADA heeft Rusland gebanned vanwege doping, die mochten alleen meedoen als sporters-zonder-land ofzoiets matige
Daarna heeft de EUFA zou uit de kwalificaties gemieterd, ze moesten namelijk nog een playoff winnen van Polen dus echt sportief recht om er te zijn hebben ze ook niet af weten te dwingen
Nouquote:Op zondag 20 november 2022 19:06 schreef kibo het volgende:
[..]
Totaal offtopic dit .
Je breekt in in een culinaire discussie
Zo let ik er eigenlijk nooit op... Maar persoonlijk denk ik dat mensen binnen het acceptabele moeten doen wat hij/zij willen en het opdringen vooral voorkomt aan de andere kant van het politieke spectrum.quote:Op zondag 20 november 2022 18:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Totaal off-topic, maar het is wel grappig dat de meest verstokte PVV’ers FVD’ers van het kader “behoudt de Nederlandsche cultuur” best vaak sushi, rijsttafel, babi pangang, pizza&pasta of keftedakia eten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 20 november 2022 19:10 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Zo let ik er eigenlijk nooit op... Maar persoonlijk denk ik dat mensen binnen het acceptabele moeten doen wat hij/zij willen en het opdringen vooral voorkomt aan de andere kant van het politieke spectrum.Hoe zo “opdringen”? Ik zal heus niemand van origine Oud-Nederlandsche gerechten als hoofdkaas en erwtensoep met een meegekookte varkenspoot er in opdringen, als zo iemand liever sushi of varenyky eet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het ging mij om de tegenstelling: alles moet zuiver Nederlands blijven, behalve m’n eten.
Dat jij er dan de tegenstelling vega versus vleeseters bijhaalt snap ik niet. En opdringen al helemaal niet.
On topic:
Nederland heeft best lekkere gerechten. Door de vele culturen in Nederland kunnen we hier heel lekker eten.quote:Op zondag 20 november 2022 18:29 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Nederlandse keuken is echt helemaal waardeloos. Je zou bijna zeggen van wel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |