De NSB'ersquote:Op maandag 14 november 2022 00:18 schreef Momo het volgende:
Hebben we ooit zo een extreme partij als Forum in de Tweede kamer gehad?
Dat is je fantasie.quote:Op maandag 14 november 2022 00:15 schreef Richestorags het volgende:
Maar ja, Forum is wel een partij die zo langzamerhand echt een probleem begint te worden. Ze zijn eigenlijk aan het doen wat links destijds bij Pim deed
het probleem met een verbod is dat je ze dan helemaal in hun element van het slachtoffer hebt en hun dom legertje hooligans nog meer gaan lopen ophitsen. Iets wat ze nu ook al doen, maar ze weten hoe ze het spel aan het spelen zijn.quote:Op maandag 14 november 2022 00:21 schreef StateOfMind het volgende:
Bizar dat dit blijkbaar gewoon kan.
Wanneer wordt deze partij verboden?
Lijkt mij toch redelijk staatsondermijnend.
zo veel verschilt het niet. Roept toch nog steeds op tot een revolutie en hoopt ook geen slachtoffers maar laat het verder wel echt aan de mensen zelf.quote:Op maandag 14 november 2022 01:03 schreef BlaZ het volgende:
De niet geknipte versie, dit is al heel wat anders.
[ twitter ]
Waarschijnlijk is dit gedrag er juist het gevolg van.quote:Op maandag 14 november 2022 00:54 schreef Gehrman het volgende:
Gideon moet gewoon eens een paar tikken krijgen net zoals dat vroeger op het schoolplein ook gedaan werd met zulke pisventjes.
Dit is een kankergezwel dat blijft woekeren. Daar helpt negeren niet meer tegen, je zult dat echt met wortel en tak uit moeten roeien. Af en toe vergt een democratie nu eenmaal wat meer onderhoud dan een verongelijkt twitterberichtje sturen en moeten er vieze handen gemaakt worden.quote:Op zondag 13 november 2022 23:22 schreef dudewhereismycar het volgende:
Geen podium geven, dan is t snel afgelopen voor dit soort simpelen.
Dan is 'ie gewoon niet hard genoeg geslagen.quote:Op maandag 14 november 2022 06:22 schreef bijdehand het volgende:
[..]
Waarschijnlijk is dit gedrag er juist het gevolg van.
Nee, zeker niet, dit is de tijdsgeest. Vergeet niet, dat er op ze gestemd wordt.quote:Op maandag 14 november 2022 00:18 schreef Momo het volgende:
Hebben we ooit zo een extreme partij als Forum in de Tweede kamer gehad?
Exact dit. Een partij is een culminatie van een golfbeweging binnen een maatschappij. Hitler was een schreeuwende gek geweest als er binnen de samenleving geen voedingsbodem was.quote:Op maandag 14 november 2022 06:46 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
Nee, zeker niet, dit is de tijdsgeest. Vergeet niet, dat er op ze gestemd wordt.
Wat is er anders?quote:Op maandag 14 november 2022 01:03 schreef BlaZ het volgende:
De niet geknipte versie, dit is al heel wat anders.
[ twitter ]
Armoede was een reden, waardoor ze op die hitler stemden. Ik denk dat het dat ook nu is, teveel mensen in de financiele shit.quote:Op maandag 14 november 2022 06:56 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Exact dit. Een partij is een culminatie van een golfbeweging binnen een maatschappij. Hitler was een schreeuwende gek geweest als er binnen de samenleving geen voedingsbodem was.
Klopt, veel mensen die zich maatschappelijk in de steek gelaten voelen en soms ook zijn. Daar ligt ook de klassieke valkuil van de politiek. Extreme sentimenten zijn altijd in de maatschappij aanwezig en zullen dit ook blijven. Zij leven en groeien tijdens onzekere tijden. De gevestigde orde faalt in het luisteren naar de sentimenten en duwt ze soms zelfs in een hokje met een grotere, hardere kern ten gevolge.quote:Op maandag 14 november 2022 06:59 schreef christmastsunami het volgende:
[..]
Armoede was een reden, waardoor ze op die hitler stemden. Ik denk dat het dat ook nu is, teveel mensen in de financiele shit.
Trump kreeg ook veel stemmen uit de stukken VS waar het economisch slecht gaat.
Op een gegeven moment denken mensen: Nou wat maakt het nog uit, we kunnen net zo goed gaan stemmen op de grootst mogelijke klootzak die ze daarboven kapot maakt.
Het is precies hetzelfde. Er is niet geknipt in de eerste versie, alleen is het iets minder lang.quote:Op maandag 14 november 2022 01:03 schreef BlaZ het volgende:
De niet geknipte versie, dit is al heel wat anders.
[ twitter ]
Waarom stemmen deze mensen dan niet op een partij die er echt wat aan wil doen? Zoals de SP.quote:Op maandag 14 november 2022 07:08 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Klopt, veel mensen die zich maatschappelijk in de steek gelaten voelen en soms ook zijn. Daar ligt ook de klassieke valkuil van de politiek. Extreme sentimenten zijn altijd in de maatschappij aanwezig en zullen dit ook blijven. Zij leven en groeien tijdens onzekere tijden. De gevestigde orde faalt in het luisteren naar de sentimenten en duwt ze soms zelfs in een hokje met een grotere, hardere kern ten gevolge.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |