What's in a name, maar finance manager. Maar bij deze organisatie houdt dat in dat ik gewoon eindverantwoordelijk ben voor alles wat finance gerelateerd is.quote:
Daar heb ik dus niemand voor nodig als ik zou willenquote:Op vrijdag 11 november 2022 18:23 schreef Bart2002 het volgende:
[..]
In dat geval kunnen we misschien eens iets regelen.. wink wink. Say no more.
quote:Op zaterdag 12 november 2022 22:45 schreef Pendule het volgende:
[..]
Maandag heb ik een gesprek met mijn baas.
Ik ga aangeven dat ik onregelmatigheden heb aangetroffen in onze administratie en wil dan afwachten hoe hij erop reageert. Ik ga de boekhouder niet noemen. Ik laat hem zijn woord doen en van daar uit verder.
Je weet het goed te verbergenquote:Op zaterdag 12 november 2022 23:07 schreef Pendule het volgende:
Als mensen opbouwende kritiek geven dan doe ik daar meestal wat mee.
Dan ben je de chef van de boekhouder. De finance manager hoort de boekhouder te controleren. Er moet altijd iemand zijn die de boekhouder, dat is degene die ook de maand- en jaarafsluiting doet, controleert en een krabbel zet onder de boekhouding. Dat is de normale gang van zaken.quote:Op zondag 13 november 2022 12:17 schreef sanger het volgende:
[..]
What's in a name, maar finance manager. Maar bij deze organisatie houdt dat in dat ik gewoon eindverantwoordelijk ben voor alles wat finance gerelateerd is.
In een groot bedrijf is die scheiding wellicht zo hard te maken ja. Maar in wat kleiner opgezette organisaties zie je nu eenmaal veel verantwoordelijkheden door elkaar heen lopen.quote:Op zondag 13 november 2022 15:24 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Dan ben je de chef van de boekhouder. De finance manager hoort de boekhouder te controleren. Er moet altijd iemand zijn die de boekhouder, dat is degene die ook de maand- en jaarafsluiting doet, controleert en een krabbel zet onder de boekhouding. Dat is de normale gang van zaken.
x100quote:Op zondag 13 november 2022 11:17 schreef Claudia_x het volgende:
@:pendule, je zegt dat je het gesprek neutraal ingaat maar bent ervan overtuigd dat er iets mis is en een en ander moet veranderen. Je lijkt de mogelijkheid al uitgesloten te hebben dat er een goede verklaring is voor wat je hebt aangetroffen. Dat vind ik zonder het plegen van hoor en wederhoor erg vergaand. Misschien is het een idee om uit te schrijven wat je precies wilt gaan zeggen. Ik doe dat zelf ook als ik bijvoorbeeld een sollicitatiegesprek heb en geen dingen wil zeggen waar ik later spijt van krijg. Ik oefen zelfs op bepaalde antwoorden.
quote:Op maandag 14 november 2022 13:34 schreef StateOfMind het volgende:
TS is door de boekhouder en de werkgever te grazen genomen en ligt nu in een groot vat met beton op de bodem van een rivier 😱
een beetje werkdag duurt tot 17:00..quote:
Zijn laatste werkdag zal je bedoelenquote:Op maandag 14 november 2022 15:39 schreef freak1 het volgende:
[..]
een beetje werkdag duurt tot 17:00..
Tuurlijk joh! Alsof een werknemer zomaar ontslagen kan worden..quote:Op maandag 14 november 2022 15:48 schreef Rnie het volgende:
[..]
Zijn laatste werkdag zal je bedoelen
Ik heb het niet over ontslag.....quote:Op maandag 14 november 2022 16:37 schreef Inbox het volgende:
[..]
Tuurlijk joh! Alsof een werknemer zomaar ontslagen kan worden..
Dat hij door de eigenaar in een vat met beton is geflikkerd en nu op de bodem van het lokale riviertje ligt te chillen.quote:Op maandag 14 november 2022 17:56 schreef Inbox het volgende:
[..]
Wat bedoel je dan met 'zijn laatste werkdag'?
Jammer dat iemand in een serieus topic weer de grappige man wil uithangen :/quote:Op maandag 14 november 2022 17:59 schreef Rnie het volgende:
[..]
Dat hij door de eigenaar in een vat met beton is geflikkerd en nu op de bodem van het lokale riviertje ligt te chillen.
Fijn dat je nog leeft.quote:Op maandag 14 november 2022 19:25 schreef Pendule het volgende:
We beginnen morgen (ik en de baas) om 7 uur. Boekhouder komt tussen 09:00 en 12:00 pas erbij.
Ja ik zal jullie op de hoogte gaan houden. Morgen kijken of we nog meer rommel tegen komen. Ik twijfel er nog steeds niet aan dat er gejat wordt. En dat de baas nu ook al het idee heeft dat het zaakje niet naar rozen ruikt na het zien van de papieren..quote:Op maandag 14 november 2022 20:09 schreef Mubassie het volgende:
Goed gewerkt![]()
Ben heel benieuwd hoe het afloopt. Houd je ons op de hoogte?
Ik vraag mij af wat zo’n externe partij precies gaat controleren. We gaan morgen ook kijken hoe wij dat in gang gaan zetten zonder dat die vent er wat van gaat merken. Ik heb het idee dat ie er vandoor gaat op het moment dat hij onraad ruikt.quote:Op maandag 14 november 2022 20:09 schreef Muurbloem2001 het volgende:
Ben benieuwd wat de andere boekhouder hierover gaat zeggen en of dat de baas kan overtuigen
Zal waarschijnlijk een of ander bureau zijn wat onderzoek gaat doen en met een conclusie zal komen.quote:Op maandag 14 november 2022 20:17 schreef Pendule het volgende:
[..]
Ik vraag mij af wat zo’n externe partij precies gaat controleren. We gaan morgen ook kijken hoe wij dat in gang gaan zetten zonder dat die vent er wat van gaat merken. Ik heb het idee dat ie er vandoor gaat op het moment dat hij onraad ruikt.
Dat hangt natuurlijk af van de opdracht die je hem geeft.quote:Op maandag 14 november 2022 20:17 schreef Pendule het volgende:
[..]
Ik vraag mij af wat zo’n externe partij precies gaat controleren.
Een onafhankelijke externe partij is heel goed nieuws. En blij om dat de werkgever ook lijkt te denken/weten dat er iets niet pluis is. Je hebt het aangepakt in ieder geval, goed of niet.. Maar als ik nog een tip mag geven: toch nog steeds dat je best wat langer de tijd had mogen nemen om zaken uit te zoeken etc. Lijkt voor mij alsof je alsnog onnodig snel gehandeld hebt. Dat pakt nu wellicht goed uit en sterkt je in het gevoel dat je dat vooral juist moet doen, maar of je het nou nu of over 2 weken had aangekaart had niet echt verschil gemaakt. Ik wil maar aangeven (zoals ik en anderen ook hebben proberen aan te geven) dat je jezelf op deze manier in het algemeen alleen maar onnodig in je voet schiet. Klinkt voor jou nu misschien als flauwekul (want nu handelde je ook niet naar die adviezen) maar dat wil ik je wel even extra meegeven.quote:Op maandag 14 november 2022 20:17 schreef Pendule het volgende:
[..]
Ik vraag mij af wat zo’n externe partij precies gaat controleren. We gaan morgen ook kijken hoe wij dat in gang gaan zetten zonder dat die vent er wat van gaat merken. Ik heb het idee dat ie er vandoor gaat op het moment dat hij onraad ruikt.
Ik heb de boekhouder zelf geen enkele keer genoemd. Hij begon er ook zelf over, maar dat is logisch, 95% van de tijd is de boekhouder degene die de administratie en overboekingen regelt. Het gesprek ben ik in gegaan met de melding dat ik een aantal facturen heb gevonden waarvan ik niet snap hoe dat zo kan.quote:Op maandag 14 november 2022 20:22 schreef Muurbloem2001 het volgende:
[..]
Een onafhankelijke externe partij is heel goed nieuws. En blij om dat de werkgever ook lijkt te denken/weten dat er iets niet pluis is. Je hebt het aangepakt in ieder geval, goed of niet.. Maar als ik nog een tip mag geven: toch nog steeds dat je best wat langer de tijd had mogen nemen om zaken uit te zoeken etc. Lijkt voor mij alsof je alsnog onnodig snel gehandeld hebt. Dat pakt nu wellicht goed uit en sterkt je in het gevoel dat je dat vooral juist moet doen, maar of je het nou nu of over 2 weken had aangekaart had niet echt verschil gemaakt. Ik wil maar aangeven (zoals ik en anderen ook hebben proberen aan te geven) dat je jezelf op deze manier in het algemeen alleen maar onnodig in je voet schiet. Klinkt voor jou nu misschien als flauwekul (want nu handelde je ook niet naar die adviezen) maar dat wil ik je wel even extra meegeven.
Fout gemaakt? Jatten doe jij bewust. Misschien ligt het aan mij maar al zou ik uit de vuilnisbakken moeten vreten, dan nog zou ik geen geld jatten. En ik heb wat maanden uit vuilnisbakken mogen vreten in Georgië.quote:Op maandag 14 november 2022 20:22 schreef Muurbloem2001 het volgende:
[..]
Denk zelf trouwens dat hij niet zomaar weggaat maar het alsnog probeert aan te vechten, aan te tonen dat hij wel onschuldig is etc. Of een fout heeft gemaakt vanwege financiele problemen of wat dan ook. Zelf zou ik niet verwachten dat hij zomaar weggaat
Maar wat zouden ze checken? Handtekeningen? De bank?quote:Op maandag 14 november 2022 20:21 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Zal waarschijnlijk een of ander bureau zijn wat onderzoek gaat doen en met een conclusie zal komen.
Dat zal de baas vast wel weten.quote:Op maandag 14 november 2022 20:22 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat hangt natuurlijk af van de opdracht die je hem geeft.
Ik gok alles wat er te checken valt om zo een waterdichte conclusie te kunnen trekken.quote:Op maandag 14 november 2022 20:39 schreef Pendule het volgende:
[..]
Maar wat zouden ze checken? Handtekeningen? De bank?
Dat klinkt goed. Ben benieuwd. Morgen eersr samen met de baas alles nalopen.quote:Op maandag 14 november 2022 20:46 schreef Mubassie het volgende:
[..]
Ik gok alles wat er te checken valt om zo een waterdichte conclusie te kunnen trekken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |