Croft die gewoon even het publiek negeert.. kan ook. Maar hij grijpt het even aan om zijn punt te maken.quote:Op dinsdag 8 november 2022 15:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Crofty kan zich makkelijk verschuilen hier, het is iemand anders die zegt, hij herhaalt het alleen fijntjes.
Hypocrisie is een Engelse uitvinding, Hamilton die reageert met "no guys its 7" is daarom ook wat teveel gevraagd.
Die vind ik dan nog wel geestig. Die Sky dude vind ik wel extreem storend.quote:Op dinsdag 8 november 2022 16:00 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
Je zag het ook toen Russell over de boycot begon, greep 'ie meteen aan. Even Perez voor het blok zetten.
Wen er maar aan dit duurt nog minstens 25 jaar.quote:Op dinsdag 8 november 2022 15:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Crofty kan zich makkelijk verschuilen hier, het is iemand anders die zegt, hij herhaalt het alleen fijntjes.
Hypocrisie is een Engelse uitvinding, Hamilton die reageert met "no guys its 7" is daarom ook wat teveel gevraagd.
Ik denk het niet, zodra Hamilton stopt met F1 is het klaar en die WK finale, wat was daarmee dan?quote:Op dinsdag 8 november 2022 16:54 schreef Nieuwschierig het volgende:
[..]
Wen er maar aan dit duurt nog minstens 25 jaar.
Hetzelfde als de WK-finale voetbal in 1974 voor Nederland.
Ook onverdiend verlorenquote:Op dinsdag 8 november 2022 16:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk het niet, zodra Hamilton stopt met F1 is het klaar en die WK finale, wat was daarmee dan?
Onderschat de fanbase van #LH44 niet. Ik denk dat die nooit zullen rusten. Maar in de media zal de discussie tzt wel wat gaan liggen ja, dat verwacht ik ook wel.quote:Op dinsdag 8 november 2022 16:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk het niet, zodra Hamilton stopt met F1 is het klaar en die WK finale, wat was daarmee dan?
Het wordt pas weer een dingetje als Verstappen (of een ander) aan de 8 zit of er tegenaan. Dan krijg je weer de ja maars.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:01 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Onderschat de fanbase van #LH44 niet. Ik denk dat die nooit zullen rusten. Maar in de media zal de discussie tzt wel wat gaan liggen ja, dat verwacht ik ook wel.
Het is heel jammer voor de 44-fanbase en sky-jankerds, maar Verstappen heeft volgens de regels gewonnen. Volgens de Main Steward op het moment en nog later 2x bekrachtigd door de rest en de FIA. Dat de regels daarna aangescherpt zijn doet niets af aan dat moment. Het zijn en blijven zure verliezers zeker gezien alles wat er daarvoor in het jaar gebeurde met bowling incidenten, lichte straffen en willekeurig toegepaste regels qua tracklimits.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het wordt pas weer een dingetje als Verstappen (of een ander) aan de 8 zit of er tegenaan. Dan krijg je weer de ja maars.
Zo zijn er ook titels van bijvoorbeeld Surtees, Prost, Senna en Schumacher die voer zijn voor discussie. Dus wat dat betreft staat hij in een goed rijtjequote:Op dinsdag 8 november 2022 18:00 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Het is heel jammer voor de 44-fanbase en sky-jankerds, maar Verstappen heeft volgens de regels gewonnen. Volgens de Main Steward op het moment en nog later 2x bekrachtigd door de rest en de FIA. Dat de regels daarna aangescherpt zijn doet niets af aan dat moment. Het zijn en blijven zure verliezers zeker gezien alles wat er daarvoor in het jaar gebeurde met bowling incidenten, lichte straffen en willekeurig toegepaste regels qua tracklimits.
Het zal altijd een seizoen van discussie blijven. 1 voor de boeken, 1 op terug te kijken. Maar 1 ding: ik ben wel blij dat Max aan het juiste eind zat. Als hij misschien ooit in de buurt kan komen van dat idiote aantal, dan is het alleen maar mooi.
Die lui kijken F1 om Lewis, niet om F1. Zodra Lewis stopt zal 75% van die idioten ook stoppen met kijken. Net als veel Nederlanders zullen stoppen met kijken als Max stopt.quote:Op dinsdag 8 november 2022 17:01 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
[..]
Onderschat de fanbase van #LH44 niet. Ik denk dat die nooit zullen rusten. Maar in de media zal de discussie tzt wel wat gaan liggen ja, dat verwacht ik ook wel.
Mooie is dat bij Prost, Senna en Schumacher het allemaal de acties van de coureur zelf waren waardoor er discussie ontstond. Schumacher die wel/niet opzettelijk Hill ramt, Senna en Prost die elkaar meerdere keren opzettelijk opzoeken in de eerste bocht.quote:Op dinsdag 8 november 2022 18:34 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Zo zijn er ook titels van bijvoorbeeld Surtees, Prost, Senna en Schumacher die voer zijn voor discussie. Dus wat dat betreft staat hij in een goed rijtje
Ook niet zo vreemd als je als 17 jarige nauwelijks in auto's ge-raced hebt. Sleutelen aan een kart lijkt me heel wat anders.quote:MAX VERSTAPPEN 'WEAK TECHNICALLY', SEBASTIAN VETTEL 'MORE COMPLETE' WHEN ARRIVING IN F1, SAYS RED BULL HEAD
It's rare that Max Verstappen is second-best at anything in F1, but according to the ex-head of race engineering from his Red Bull team, he is not the "most complete" driver to have come into the British team. That accolade, according to Guillaume Rocquelin, goes to Sebastian Vettel, who won four world titles between 2010 and 2013. Rocquelin also said Verstappen is "weak technically".
In a frank admission, Rocquelin also said that Verstappen, who wrapped up his second world title recently, compares unfavourably on a technical level to other drivers that have passed through the Red Bull stable, and "still has a lot of progress to make".
That said, Rocquelin - who held his head of race engineering role between 2015 and 2022 - lauded Verstappen for being "a boss" and maturing this year to dominate the rest of the F1 field, winning a record 14 races with two still left to go.
Rocquelin, now head of Red Bull's driver academy, said the Dutchman's arrival truly came back in 2016, when he won his first race aged just 18.
"He's always had talent," Rocquelin said. "To say that we are starting an era because he is starting to win titles is not necessarily correct. It started when he won his first race with us.
https://www.eurosport.com(...)o9218399/story.shtml
quote:
Alleen wel vreemd dat de berichten uit 2016 dat compleet tegenspreken waar Ricciardo op technisch gebied juist enorm onderdeed voor Max.quote:Op dinsdag 8 november 2022 19:54 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Ook niet zo vreemd als je als 17 jarige nauwelijks in auto's ge-raced hebt. Sleutelen aan een kart lijkt me heel wat anders.
Ricciardo is niet een andere naam voor Vettelquote:Op dinsdag 8 november 2022 20:10 schreef daNpy het volgende:
[..]
Alleen wel vreemd dat de berichten uit 2016 dat compleet tegenspreken waar Ricciardo op technisch gebied juist enorm onderdeed voor Max.
Vind dit wel een vreemde want anderen roemen hem juist om die technische kennis....quote:Op dinsdag 8 november 2022 19:54 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Ook niet zo vreemd als je als 17 jarige nauwelijks in auto's ge-raced hebt. Sleutelen aan een kart lijkt me heel wat anders.
Topics als dit helpen natuurlijk ook niet mee.quote:Op dinsdag 8 november 2022 19:02 schreef Peterselieman het volgende:
Het is niet voor niets dat de FIA-voorzitter in een column zich uitgesproken heeft tegen het giftige online klimaat.
https://www.motorsport.co(...)line-abuse/10396626/
Alleen als Crofty gelijk weer olie op het vuur gooit kom je er natuurlijk nooit vanaf.
Ik vind dit zo'n onzin, sorry. Het is echt een dooddoener.quote:Op dinsdag 8 november 2022 23:15 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Topics als dit helpen natuurlijk ook niet mee.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |