Ja baas, ik kom niet werken.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:11 schreef EinarBoe het volgende:
Deden ze dat hier ook maar met alle pretparken.
Op naar de ballenbak!quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:04 schreef slashdotter3 het volgende:
Zo zijn er mensen die een vestiging van IKEA niet uit mogen.
Die zijn wijsgemaakt dat je er ter plekke dood bij neervalt. Een beetje zoals gekkies dat hier ook probeerden te pushen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef WheeledWarrior het volgende:
Die Chineesjes blijven maar druk met corona, he.
Maar wat wil het regime ermee bereiken?quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:02 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Die zijn wijsgemaakt dat je er ter plekke dood bij neervalt. Een beetje zoals gekkies dat hier ook probeerden te pushen.
Vooral niet (hoeven) terugkomen op eerder uitgezet beleid.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:16 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar wat wil het regime ermee bereiken?
Iedere levende ziel sparen tegen een hele hoge prijs.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:16 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Maar wat wil het regime ermee bereiken?
Dat is typisch aan dit regime denk je? Zie je dat terug in de hele gezondheidszorg daar?quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Iedere levende ziel sparen tegen een hele hoge prijs.
Waarom zou dat een probleem zijn?quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:45 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Vooral niet (hoeven) terugkomen op eerder uitgezet beleid.
Mwa, in China (en bij uitbreiding in heel Oost-Azie) is er natuurlijk wel een enorm respect voor ouderen, die natuurlijk primair het slachtoffer werden door corona.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:47 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dat is typisch aan dit regime denk je? Zie je dat terug in de hele gezondheidszorg daar?
Nee het probleem is dat de kopstukken die 2 jaar terug bedacht hadden, en dat het een enorm succes was dat ze weer open waren en het westen nog volop in de shit zat, je kunt nu moeilijk zeggen: Sorry jah nee we hadden het fout. Maar goed wel lekker dat ze hun eigen Economie even de soep indraaien.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Iedere levende ziel sparen tegen een hele hoge prijs.
Ze kunnen daar tegelijkertijd volgens mij veel beter omgaan met de dood. Het opsluiten en isoleren van ouderen past niet in dit plaatje. Bovendien is het regime haar handelen niet in alles een reflectie van de Chinese volksaard. En daarbij, @Isdatzo, kan de Chinees heus wel begrijpen dat het virus niet meer zo 'erg' hoeft te zijn als voorheen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:50 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Mwa, in China (en bij uitbreiding in heel Oost-Azie) is er natuurlijk wel een enorm respect voor ouderen, die natuurlijk primair het slachtoffer werden door corona.
Beide spelen een rol denk ik. Die sunk cost fallacy die jij hier aanhaalt lijkt me inderdaad bij nader inzien wel de belangrijkste reden.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:50 schreef raptorix het volgende:
[..]
Nee het probleem is dat de kopstukken die 2 jaar terug bedacht hadden, en dat het een enorm succes was dat ze weer open waren en het westen nog volop in de shit zat, je kunt nu moeilijk zeggen: Sorry jah nee we hadden het fout. Maar goed wel lekker dat ze hun eigen Economie even de soep indraaien.
Dit zou ook haaks staan op wat eigen is aan het huidige China. Alles is namelijk gericht op de economische toekomst en ik geloof niet dat zij geloven dat het westen nu anders zou handelen als China nu geen extreem beleid zou voeren.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:50 schreef raptorix het volgende:
[..]
Maar goed wel lekker dat ze hun eigen Economie even de soep indraaien.
De Economie daar ziet de gemiddelde Chinees niet hoe goed/slecht het gaat, sterker nog de Westerse wereld heeft ook geen goede cijfers, men kijkt voornamelijk naar afgeleide cijfers zoals bijvoorbeeld autoverkopen die wel correct zijn.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:57 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dit zou ook haaks staan op wat eigen is aan het huidige China. Alles is namelijk gericht op de economische toekomst en ik geloof niet dat zij geloven dat het westen nu anders zou handelen als China nu geen extreem beleid zou voeren.
In principe niet. Maar Chinezen vertrouwen heel erg in hun overheid: wat de overheid zegt is waar. Dus als ze nu al een paar jaar lang A te horen krijgen en ze vanaf vandaag wordt er ineens B geroepen. Tja.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:48 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Waarom zou dat een probleem zijn?
Battle Royale in de IKEA lijkt me wel wat met al die hysterische Chinezenquote:
Gestoord land.quote:Ook op andere plaatsen in Sjanghai zitten mensen opgesloten op locaties die ze toevallig bezochten toen de lockdown werd ingesteld. Zo zijn er mensen die een vestiging van IKEA niet uit mogen. Hoe lang de lockdown in de stad duurt, is nog niet bekend.
Het boeit niet wat de gemiddelde Chinees ziet, het gaat er om dat ze normaal gesproken juist veel laten wijken omwille van de groei van de Chinese economie.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:59 schreef raptorix het volgende:
De Economie daar ziet de gemiddelde Chinees niet hoe goed/slecht het gaat, sterker nog de Westerse wereld heeft ook geen goede cijfers, men kijkt voornamelijk naar afgeleide cijfers zoals bijvoorbeeld autoverkopen die wel correct zijn.
quote:Echter als de partij nu zou zeggen: We stoppen met het COVID beleid dan is dat eigenlijk een soort van toegeven aan het falen van de partij, en dat is een te groot gezichtsverlies.
Tja, dan wat eigenlijk? Vanuit de gedachte dat ze alles vertrouwen (en accepteren) kan je beargumenteren dat de bevolking een gegeven argument, die toevallig ook nog eens valide is, die hen wijsmaakt dat het virus nu minder aanleiding geeft tot hetzelfde beleid, zouden accepteren.quote:Op maandag 31 oktober 2022 16:01 schreef Isdatzo het volgende:
In principe niet. Maar Chinezen vertrouwen heel erg in hun overheid: wat de overheid zegt is waar. Dus als ze nu al een paar jaar lang A te horen krijgen en ze vanaf vandaag wordt er ineens B geroepen. Tja.
Dat grapje kan je natuurlijk niet te vaak doen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 16:23 schreef Akathisia het volgende:
Tja, dan wat eigenlijk? Vanuit de gedachte dat ze alles vertrouwen (en accepteren) kan je beargumenteren dat de bevolking een gegeven argument, die toevallig ook nog eens valide is, die hen wijsmaakt dat het virus nu minder aanleiding geeft tot hetzelfde beleid, zouden accepteren.
Het is een slecht verhaal. Als de bevolking zo mak is dat ze dit slikt, slikt ze de opheffing van dit ook gewoon.quote:Op maandag 31 oktober 2022 16:27 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat grapje kan je natuurlijk niet te vaak doen.
Nou, waar wachten ze nog op dan?quote:Op maandag 31 oktober 2022 16:39 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het is een slecht verhaal. Als de bevolking zo mak is dat ze dit slikt, slikt ze de opheffing van dit ook gewoon.
Mensen die plezier hebbenquote:Op maandag 31 oktober 2022 14:11 schreef EinarBoe het volgende:
Deden ze dat hier ook maar met alle pretparken.
Dat ligt dus in een (beter) antwoord op de vraag die je probeerde te beantwoorden.quote:
Vind het in deze tijd en toestand gewoon niet kunnen. Middelvinger naar de zwaarst getroffenen.quote:Op maandag 31 oktober 2022 16:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Mensen die plezier hebbeninderdaad
Als het niet zo triest was zou het grappig zijn.quote:
quote:Op dinsdag 1 november 2022 10:07 schreef Twiitch het volgende:
Misschien kunnen ze gezellig samen Hanky Panky Shanghai zingen om de tijd door te komen.
Afgezien van het corona-gedeelte.quote:Op dinsdag 1 november 2022 10:06 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Als het niet zo triest was zou het grappig zijn.
https://www.polygon.com/2(...)s-closed-indie-legalquote:Op dinsdag 1 november 2022 10:09 schreef maily het volgende:
[..]
Afgezien van het corona-gedeelte.
Er is daar eten en drinken, licht water, verwarming.
Je kunt alle meubels uittesten.
Ik heb liever zwaar water...quote:Op dinsdag 1 november 2022 10:09 schreef maily het volgende:
[..]
Afgezien van het corona-gedeelte.
Er is daar eten en drinken, licht water, verwarming.
Je kunt alle meubels uittesten.
Jij hebt het nieuws ook gevolgdquote:Op dinsdag 1 november 2022 10:07 schreef Twiitch het volgende:
Misschien kunnen ze gezellig samen Hanky Panky Shanghai zingen om de tijd door te komen.
In China dient iedereen gewoon in de pas te lopen en zo'n virus en bijbehorende bangmakerij is dan een uitgelezen manier om dat te bewerkstelligen.quote:Op dinsdag 1 november 2022 10:50 schreef Nattekat het volgende:
Dit is de natte droom van elke dictator natuurlijk. Zo'n keiharde onderdrukking van vrijheid.
Zolang het geen Oeigoer is natuurlijk.quote:Op maandag 31 oktober 2022 15:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Iedere levende ziel sparen tegen een hele hoge prijs.
Mensen opsluiten in hun eigen huis gaat wel heel erg ver.quote:Op dinsdag 1 november 2022 11:01 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
In China dient iedereen gewoon in de pas te lopen en zo'n virus en bijbehorende bangmakerij is dan een uitgelezen manier om dat te bewerkstelligen.
Voor zo lang het duurt, straks staat er weer één of andere demonstrant met zijn neus tegenover een tank, en is het hele protest nooit gebeurd.quote:Op dinsdag 15 november 2022 14:16 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
In Ghanzhou gaat het los
[ twitter ]
[ twitter ]
Ook dit protest is natuurlijk ook nooit gebeurt volgens de Chinese geschiedvervalsing en erg snel werkende censuur mensen.quote:Op dinsdag 15 november 2022 14:46 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Voor zo lang het duurt, straks staat er weer één of andere demonstrant met zijn neus tegenover een tank, en is het hele protest nooit gebeurd.
Wellicht. Maar als je twitter checkt zie je best veel videos van verschillende locaties in de stad. Dus niet een eenmalig dingetje.quote:Op dinsdag 15 november 2022 14:46 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Voor zo lang het duurt, straks staat er weer één of andere demonstrant met zijn neus tegenover een tank, en is het hele protest nooit gebeurd.
Omdat het gewoon een achterlijk land is.quote:Op dinsdag 15 november 2022 14:42 schreef MissButterflyy het volgende:
En terecht dat mensen in opstand komen.
Ik snap dat ze heel huiverig zijn voor corona nu daar, maar de maatregelen die daar genomen worden gaan nergens over. Waarom doen ze dat zo?
En gezien ze de coronabesmettingen steeds meer als instrument gebruiken om de bevolking onder controle te houden, gaan ze ook niet aan die Westerse vaccins beginnen. Dan zou het gevaar immers geweken zijn, en dan moeten ze kleur bekennen en zeggen dat het alleen maar om de dictatuur ging.quote:Op dinsdag 15 november 2022 15:05 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
Omdat het gewoon een achterlijk land is.
https://www.politico.eu/a(...)s-access-for-expats/
Ze willen daar nog steeds niet aan westerse vaccins ondanks dat die bewezen beter werken dan de rommel die ze zelf produceren. Voeg daaraantoe dat een groot deel van de Chinese bevolking, vooral in het arme segment, thuis niet eens een toilet (of gat) hebben om in te kunnen schijten en nog afhankelijk zijn van publieke sanitaire voorzieningen met het daarbij passende lager hygiëne niveau.
Corona situatie hier is totaal niet vergelijkbaar met China. Binnen no time kan het daar nog steeds razendsnel verspreiden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |