FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Oorlog in Oekrane #574
over_hedgemaandag 31 oktober 2022 @ 13:03
Twitter: Latest updates | Volodymyr Zelensky | Ukraine gov | Ministry of Defence UK | Illia Ponomarenko | Kamil Galeev | Christo Grozev | Ukraine Weapons Tracker | KyivPost | NEXTA | BNO News | WorldOnAlert | Shaun Walker | Michael Kofman | Michael A. Horowitz | Nathan Ruser | Rob Lee | TpyxaNews | Dmitri | UkrInform | Thomas C. Theiner

Newssites: Geenstijl | Nu.nl | Al Jazeera | BBC News | Washington Post | NY Times | Guardian | Pravda | Oryxspioenkop
Russie-desk

Wikipedia: 2022 Russian invasion of Ukraine | Russo-Ukrainian War | Current Events

Daily Summary: MilitaryLand

Maps: Deepstate | ScribbleMaps | Liveuamap | FlightRadar24

Reddit: Ukraine | UkraineConflict | Worldnews | WorldNews Live | UkraineWarReports | CombatFootage | CredibleDefense | LessCredibleDefence

Quora: Ukraine | Battle for Ukraine | Truth About Russia | Russian Bear | Roland Bartetzko

Youtube: Crux | Zolkin Volodymyr |1420 | Perun | Caspian Report | Task and Purpose | Jake Broe | Joe Blogs

Filmpjes: Tiktok | Funker530 | Russoldat | Fok memes en spotprenten

SPOILER
cooltext405160040893994.png
392925ecc5a415b18e0ed8c6fa51264a.png
slashdotter3maandag 31 oktober 2022 @ 13:06
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 13:02 schreef J.B. het volgende:

[..]
Ook weer een teken van Europees falen, in plaats van Duitse wapens kopen ze Amerikaans en Koreaans en hetzelfde geldt nu voor kernreactoren; in dit geval vissen de Fransen achter het net.
Duitsland heeft zichzelf bewezen als een onbetrouwbare partij. Besluitneming duurt een eeuwigheid (zie ook de aankoop van de Arrow 3) en ze zitten onder de Russische invloed.
HSGmaandag 31 oktober 2022 @ 13:21

Veel kaboem.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 13:24
quote:
Echt goeie propaganda weer knul.
over_hedgemaandag 31 oktober 2022 @ 13:25
quote:
Nu de SU 27 nog
HSGmaandag 31 oktober 2022 @ 13:55
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 13:24 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Echt goeie propaganda weer knul.
Deze hele topic staat vol propaganda.
slashdotter3maandag 31 oktober 2022 @ 13:59
https://www.telegraaf.nl/(...)nse-raket-vernietigt
Heftige explosie als Russische drone Oekraense raket vernietigt
slashdotter3maandag 31 oktober 2022 @ 14:22
Hele artikel staan lezen over een ambitieus Latvian bedrijf die militaire drones maakt, blijkt de eigenaar op het eind toch weer een Israelier te zijn _O-

quote:
When Tolchinsky was 10 years old, his family moved to Israel. Since then, the army has become part of his life: Tolchinsky participated in the armed conflict in Lebanon and served in the ranks of the special forces of the Israeli army. He later studied Dynamics engineering in Israel and received a private aircraft pilot license.

Israel is known for its advanced technology sector and military innovation, but starting a company in the country is not easy - mass production in Israel is not cost-effective and the regulations are very strict, especially for businesses that could potentially serve the military, according to Tolchinsky.

Latvia, in turn, has affordable taxation and simpler regulation, he said. Companies can hire people there for lower wages than in the U.S. or Western Europe.
Er gaan flink wat drones naar Ukraine
quote:
Now the company directed all its efforts to help Ukraine. "I used to be happy if I could sell 10 drones a month. Today we are trying to bring the number of UAVs produced per month to 700 units - and this is still not enough," Tolchinsky said in an interview with Deutsche Welle.
https://kyivindependent.c(...)roduction-in-ukraine
Latvian Atlas Dynamics supplies Ukrainian military with futuristic drones, plans to start production in Ukraine
twitter


[ Bericht 6% gewijzigd door slashdotter3 op 31-10-2022 14:31:47 ]
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 14:46
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 12:12 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Die hele onzin dat Oekrane wemelt van de neonazi's is dus dat directe gevolg van het klakkeloos overnemen van het Russische narratief, zoals dat steengoede artikel dat van de week gepost werd. Moest er gisteren nog aan denken toen ik in een toonaangevende krant het woord "pro-russische separatisten" aangehaald zag worden.
Deze bedoel je? https://www.maritderoij.c(...)g-een-handje-helpen/
quote:
De mythe van extreemrechts in Oekrane

In augustus 2017 zat ik met een cappuccino en mijn laptop in een caf in Kyiv toen ik plotseling langs een bericht scrolde dat mijn mond deed openvallen. Op de sociale media van De Correspondent werd een nieuwe serie aangekondigd over “de neofascistische beweging die in Oekrane onder de oppervlakte groeit.” Mijn cappuccino werd snel koud toen ik erop klikte en in een brij van grove onwaarheden en Russische desinformatie belandde. In de weken daarna werd het ene na het andere Correspondentstuk gepubliceerd dat las alsof het direct van Russia Today kwam, en vroeg ik me af: hoe kn dit toch?

Want, laat ik het nog maar eens uitleggen (blijkbaar is het nodig): extreemrechts is een marginaal fenomeen in Oekrane. Natuurlijk lopen er een paar neofascisten rond, maar ze spelen in samenleving noch politiek enige rol van betekenis. Nog nooit is een extreemrechtse partij ook maar in de buurt van de kiesdrempel gekomen, in tegenstelling tot West-Europese landen, waar extreemrechtse partijen al sinds jaar en dag ruim in parlementen vertegenwoordigd zijn. En het beroemde Azov-regiment – waar Rusland haar propagandamachine overuren op heeft laten draaien – is al sinds 2016 met de beste wil van de wereld niet extreemrechts meer te noemen, toen de neonazi’s zich afsplitsten in een mislukte poging een politieke partij te worden. Het bataljon werd een regulier onderdeel van het Oekraense leger, met daarin veel diversiteit, waaronder joodse soldaten. Er zullen heus nog wat onfrisse types rondlopen, maar die vind je in elk leger. Kortom, in Oekrane is extreemrechts kleiner dan in West-Europa.

Het is ook kleiner dan in Rusland. Zelfs wanneer je de Russische samenleving (waar extreemrechtse sentimenten alom vertegenwoordigd zijn) buiten beschouwing laat en alleen kijkt naar het leger, zie je dat Rusland meerdere openlijke neonazistische regimenten heeft die groter zijn dan Azov en verantwoordelijk zijn voor enorme slachtpartijen onder burgers in verschillenden landen – in tegenstelling tot Azov, dat puur defensief opereert.

Toch hebt u daar de afgelopen jaren niet over gelezen. Wat u wel hebt gelezen is een tsunami aan artikelen, reportages en andere berichten over extreemrechts in Oekrane, en elke keer dat het Azov-regiment genoemd werd las u daar het woord ‘extreemrechtse’ voor. Hoe komt dat?

Dat komt door de Russische propagandamachine die sinds 2014 keihard werkt aan het verspreiden van het narratief dat extreemrechts Oekrane in zijn greep houdt. Rusland spuwt al acht jaar lang op al haar kanalen dagelijks artikelen over Oekraense nazi’s de wereld in, en heeft op die manier nuttige idioten en opiniemakers met een stem in de Westerse media benvloed, die het narratief de gevestigde media in hielpen. Daarover later meer. De journalistiek, onbewust benvloed door de stroom aan desinformatie, maakte het Rusland heel makkelijk door niet na te gaan of het allemaal wel klopte en dus aandacht verdiende, maar over te schrijven wat overal op internet stond. Als je iets heel vaak hoort, ga je vanzelf geloven dat er wel een kern van waarheid in moet zitten. Onze media raakten zelfs dusdanig verblind door Russische desinformatie dat ze met aanzienlijke regelmaat reportages over extreemrechts in Oekrane publiceerden, maar volledig misten dat de Russische samenleving ondertussen wegzonk in fascisme.
Digi2maandag 31 oktober 2022 @ 14:48
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 14:50
Maar ondertussen is Captain Price ook oekrainers aan het trainen, dus alles komt nu zeker goed :)

twitter
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 14:52
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:50 schreef ExTec het volgende:
Maar ondertussen is Captain Price ook oekrainers aan het trainen, dus alles komt nu zeker goed :)

[ twitter ]
Echt als 2 druppels water _O_

No Russians :7
etuiedelapielmaandag 31 oktober 2022 @ 14:53
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
Frozen-assassinmaandag 31 oktober 2022 @ 14:55
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
O oke
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 14:55
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
En toen werd je wakker.
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 14:58
Rusland, Belarus, Noord-Korea en Syri.

Nou nou, poeh poeh, indrukwekkend rijtje hoor.

En China gaat op zeker niet met hen mee doen, die hebben het Westen net zo hard nodig als wij hen.
SillyWalksmaandag 31 oktober 2022 @ 15:01
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
Wit-Rusland zou meteen wegvallen ivm binnenlandse onlusten, en Syri kan onder de duim worden gehouden door Isral.
Heb je Noord-Korea over. Nou, gefeliciteerd.

China gaat niet ingrijpen. Die gaan slechts geld proberen te verdienen, en als het uitkomt pakken ze de rest van Mantsjoerije af van de Russen.
Simmertjemaandag 31 oktober 2022 @ 15:01
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
:')
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 15:03
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
Hogans-triple-facepalm.jpg
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 15:03
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
Ik ben genteresseerd, hoe werkt dat dan, het westen grijpt in en dan BOEM, de nieuwe wereldorde is er dan ineens?

En hoe gaan we dat dan merken, ofzo?
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 15:04
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:22 schreef slashdotter3 het volgende:
Hele artikel staan lezen over een ambitieus Latvian bedrijf die militaire drones maakt, blijkt de eigenaar op het eind toch weer een Israelier te zijn _O-

ook een proxy oorlog Iran >< Israel dus
Simmertjemaandag 31 oktober 2022 @ 15:24
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:03 schreef ExTec het volgende:

[..]
Ik ben genteresseerd, hoe werkt dat dan, het westen grijpt in en dan BOEM, de nieuwe wereldorde is er dan ineens?

En hoe gaan we dat dan merken, ofzo?
Allemaal schilderij van Kim Jong-un in onze huiskamer.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 15:31
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:24 schreef Simmertje het volgende:

[..]
Allemaal schilderij van Kim Jong-un in onze huiskamer.
Vang je daar nog wat voor, als je het op marktplaats gooit?

Anders hoeft het van mij niet :N
Tocadiscomaandag 31 oktober 2022 @ 15:32
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:24 schreef Simmertje het volgende:

[..]
Allemaal schilderij van Kim Jong-un in onze huiskamer.
Huh, gaan wij verliezen in dat scenario dan?
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 15:40
quote:
Ja deze, bedankt!
Isdatzomaandag 31 oktober 2022 @ 15:42
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie
Nou poe-hee, wat een "wereldorde" _O- .

* Isdatzo rillend en bevend onder het bureau verstopt zit.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 15:43
Naast de 16 graanschepen die in Turkse wateren liggen zijn er vandaag ook 12 schepen vanuit Odessa vertrokken. De internationale gemeenschap moet nu echt gewoon een keiharde grens trekken en deze schepen een vrijgeleide geven. Als die fascistische Russische kenkerlijers ook maar een van die schepen als doelwit zien moet er simpelweg een keiharde reactie komen van de internationale gemeenschap. Tijd dat het een keer klaar is met de terroristische acties van Putler.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 15:43
Lichtelijk spannend. Als er niks gebeurt heeft erdogan putin de moeder der aller middelvingers gegeven.

twitter
3rr0rmaandag 31 oktober 2022 @ 15:45
Nou ome Erdo kan de gaspijplijn wel vergeten nu :7
3rr0rmaandag 31 oktober 2022 @ 15:48
quote:
Een groep krakers heeft een pand van, zo zeggen ze zelf, de Russische miljardair Arkadi Volozj aan de Vossiusstraat in Amsterdam Zuid gekraakt. Volozj staat sinds juni op de sanctielijst van de Europese Unie.

Volozj is de oprichter van Yandex. Het Russische bedrijf is een van Europa's grootste internetbedrijven en beheert de populairste zoekmachine van Rusland, het gelijknamige Yandex. Volozj zou volgens meerdere media zijn rol als CEO van het bedrijf hebben opgezegd nadat de sancties vanuit de EU werden ingevoerd.

Uit onderzoek van het NRC en De Groene Amsterdammer blijkt dat het voor de Nederlandse regering lastig was om grip te krijgen op de bezittingen van Volozj. Hij zou het pand aan het Vondelpark namelijk hebben gekocht via een bedrijf dat is gevestigd op de Britse Maagdeneilanden. Het pand bleef daardoor onder de radar, maar door slordigheid van Volozj is via de notarile akte te achterhalen dat hij de eigenaar is. Het pand is inmiddels bevroren.
phpmystylemaandag 31 oktober 2022 @ 15:49
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:43 schreef Nielsch het volgende:
Naast de 16 graanschepen die in Turkse wateren liggen zijn er vandaag ook 12 schepen vanuit Odessa vertrokken. De internationale gemeenschap moet nu echt gewoon een keiharde grens trekken en deze schepen een vrijgeleide geven. Als die fascistische Russische kenkerlijers ook maar een van die schepen als doelwit zien moet er simpelweg een keiharde reactie komen van de internationale gemeenschap. Tijd dat het een keer klaar is met de terroristische acties van Putler.
Ja maar kernwapens, ja maar nazi´s in het Oosten, ja maar Zalenski heeft miljoenen, ja maar..
TheJanitormaandag 31 oktober 2022 @ 15:50
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:55 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
O oke
Gezamelijk GDP gelijk aan de Benelux.
Tocadiscomaandag 31 oktober 2022 @ 15:50
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:45 schreef 3rr0r het volgende:
Nou ome Erdo kan de gaspijplijn wel vergeten nu :7
Ach, misschien ook wel beter dat Erdo op deze manier tegen zichzelf in bescherming wordt genomen. Een gasrotonde aanleggen om de EU van gas te voorzien heeft niet bijster hoge slagingskansen :').
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 15:52
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:49 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Ja maar kernwapens, ja maar nazi´s in het Oosten, ja maar Zalenski heeft miljoenen, ja maar..
DE NOEKS DE NOEKS!!!! AAAHHHH DE NOEKS!!!!
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 15:52
quote:
11s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:43 schreef ExTec het volgende:
Lichtelijk spannend. Als er niks gebeurt heeft erdogan putin de moeder der aller middelvingers gegeven.

[ twitter ]
De moeder der of de moeder aller middelvingers ;)

Der aller is dubbelop, een beetje zoals de combi "corrupte Rus" of "fascistische Poetin"
phpmystylemaandag 31 oktober 2022 @ 15:54
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:52 schreef Nielsch het volgende:

[..]
DE NOEKS DE NOEKS!!!! AAAHHHH DE NOEKS!!!!
Straks weer ff de Wijk met Boekestijn luisteren.

Denk dat Rob weer de oude plaat van 7 maanden geleden erbij haalt: "tjonge, het wordt nu echt gevaarlijk, als Westen kunnen we echt niet gek veel meer" of "de huidige generatie politici heeft geen ervaring met dit spel en de dreiging van kernwapens, dialoog met Rusland blijft belangrijk".
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 15:54
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:48 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

Moeilijk kiezen: waar heb ik meer een hekel aan: die Rus of aan krakers...
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 15:54
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:52 schreef Qarrad het volgende:

[..]
De moeder der of de moeder aller middelvingers ;)

Der aller is dubbelop, een beetje zoals de combi "corrupte Rus" of "fascistische Poetin"
Dank voor me er op wijzen, voor we het weten escaleert het gierend uit de klauwen ;)
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 15:55
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:48 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

Bazenactie!
Plaatje:
twitter
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 15:55
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:52 schreef Nielsch het volgende:

[..]
DE NOEKS DE NOEKS!!!! AAAHHHH DE NOEKS!!!!
I did it all for the nukie
(Come on) the nukie
(Come on) so you can call me crookie
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 15:57
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:55 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Bazenactie!
Plaatje:
[ twitter ]
Ik heb een hekel aan krakers, maar dit is een prima actie. ^O^
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 15:58
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:55 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Bazenactie!
Plaatje:
[ twitter ]
Vind het wel heel verfrissend dat ze blijkbaar snappen dat dat rus tuig ook gewoon kapitalisten zijn. Ook nog eens van het ergste soort. Maar al te vaak doet volk aan die zijde alsof rusland nog communistisch is, ofzo.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 15:58
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:57 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]
Ik heb een hekel aan krakers, maar dit is een prima actie. ^O^
Ik heb een hekel aan vastgoedspeculanten waardoor er bijna nergens meer betaalbare woonruimte voor jongeren te vinden is, en dit is ook een prima actie. ^O^
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 15:58
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:57 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]
Ik heb een hekel aan krakers, maar dit is een prima actie. ^O^
Ik niet zo. De meest toffe feesten waar ik ooit ben geweest waren georganiseerd door krakers in kraakpanden :P
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 16:00
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:58 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Ik heb een hekel aan vastgoedspeculanten waardoor er bijna nergens meer betaalbare woonruimte voor jongeren te vinden is, en dit is ook een prima actie. ^O^
Dit alles hebben we te danken aan de fijne clubs CDA en VDD die er al jaren alles aan doen om een beetje betaalbaar wonen onmogelijk te maken. _O_ _O_
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 16:02
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:54 schreef phpmystyle het volgende:

[..]
Straks weer ff de Wijk met Boekestijn luisteren.

Denk dat Rob weer de oude plaat van 7 maanden geleden erbij haalt: "tjonge, het wordt nu echt gevaarlijk, als Westen kunnen we echt niet gek veel meer" of "de huidige generatie politici heeft geen ervaring met dit spel en de dreiging van kernwapens, dialoog met Rusland blijft belangrijk".
De Wijk kan beter naar zijn eigen generatie politici kijken, die hebben na 1989 immers de westerse krijgsmachten gesloopt en onder het mom van "Wandel durch Handel" met de Russen gecollaboreerd.
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 16:03
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:58 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Ik heb een hekel aan vastgoedspeculanten waardoor er bijna nergens meer betaalbare woonruimte voor jongeren te vinden is, en dit is ook een prima actie. ^O^
Daar hebben we dan blijkbaar samen een hekel aan. :Y
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 16:05
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:58 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Ik heb een hekel aan vastgoedspeculanten waardoor er bijna nergens meer betaalbare woonruimte voor jongeren te vinden is, en dit is ook een prima actie. ^O^
Voor wel meer mensen dan jongeren hoor. Alles onder anderhalf keer modaal zonder opstarthulp van de ouders is de sjaak.
koffiekoekjesmaandag 31 oktober 2022 @ 16:07
twitter
koffiekoekjesmaandag 31 oktober 2022 @ 16:10
Onderstaand filmpje kijken op eigen risico.

Oekraense mini drone met granaat blaast helft van gezicht van Russische soldaat op :X

SPOILER
twitter
Papierversnipperaarmaandag 31 oktober 2022 @ 16:15
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
Mooie wereldorde. Rusland-Witrusland-Noord-Korea-Syri-China als vazalstaat van de nieuwe supermacht EU.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 16:15
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:02 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]
De Wijk kan beter naar zijn eigen generatie politici kijken, die hebben na 1989 immers de westerse krijgsmachten gesloopt en onder het mom van "Wandel durch Handel" met de Russen gecollaboreerd.
Ik meen dat de Wijk daar ook al jaaaaaaaaaaaaaaaaaren kritisch over is.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 16:16
quote:
11s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:43 schreef ExTec het volgende:
Lichtelijk spannend. Als er niks gebeurt heeft erdogan putin de moeder der aller middelvingers gegeven.

[ twitter ]
Putin is nog aan het verzinnen hoe hij die schepen tot zinken kan brengen op een manier zodat hij het westen de schuld kan geven |:)
Papierversnipperaarmaandag 31 oktober 2022 @ 16:17
quote:
6s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:52 schreef Nielsch het volgende:

[..]
DE NOEKS DE NOEKS!!!! AAAHHHH DE NOEKS!!!!
*O*
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 16:17
Proxy buitenaardse wezens
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:16 schreef Gehrman het volgende:

[..]
Putin is nog aan het verzinnen hoe hij die schepen tot zinken kan brengen op een manier zodat hij het westen de schuld kan geven |:)
Proxy buitenaardse wezens :Y
3rr0rmaandag 31 oktober 2022 @ 16:18
quote:
Is dit vertraagd afgespeeld, erg langzaam vliegt hij.
AnneXmaandag 31 oktober 2022 @ 16:18
quote:
Interessante info weet jij altijd te vinden! _O_
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 16:20
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:55 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Bazenactie!
Plaatje:
[ twitter ]
Beter steken ze het in de fik.
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 16:21
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:10 schreef koffiekoekjes het volgende:
Onderstaand filmpje kijken op eigen risico.

Oekraense mini drone met granaat blaast helft van gezicht van Russische soldaat op :X

SPOILER
Zo dan.
Dat wordt vloeibaar voedsel voorlopig.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 16:22
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:20 schreef Confetti het volgende:

[..]
Beter steken ze het in de fik.
Nog beter geven ze er een dikke Teknoparty en leven ze die tent helemaal uit.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 16:23
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:10 schreef koffiekoekjes het volgende:
Onderstaand filmpje kijken op eigen risico.

Oekraense mini drone met granaat blaast helft van gezicht van Russische soldaat op :X

SPOILER
Niet iemand die nog vaak zal gaan kamperen, gok ik zo.
Aureliusmaandag 31 oktober 2022 @ 16:31
Die zal na een paar minuten flink lijden wel in zijn eigen bloed gestikt zijn. ^O^
HSGmaandag 31 oktober 2022 @ 16:32
Oekranse raket vernietgid.

https://www.telegraaf.nl/(...)nse-raket-vernietigt
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 16:32
twitter
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 16:34
twitter
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 16:39
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:10 schreef koffiekoekjes het volgende:
Onderstaand filmpje kijken op eigen risico.

Oekraense mini drone met granaat blaast helft van gezicht van Russische soldaat op :X

SPOILER
Heftige shizzle dude :{
Aureliusmaandag 31 oktober 2022 @ 16:39
twitter
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 16:40
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:32 schreef Aether het volgende:
[ twitter ]
Het machtige, onverslaanbare Ruzzische leger is afhankelijk van: ...Kinderen die in hun vrije tijd kleding in elkaar naaien. _O_ Wat een land _O_
etuiedelapielmaandag 31 oktober 2022 @ 16:41
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:42 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Nou poe-hee, wat een "wereldorde" _O- .

* Isdatzo rillend en bevend onder het bureau verstopt zit.
Poetin gaf dat zelf aan in zijn toespraak, het westen domineert de wereld die tijd is volgens Poetin voorbij.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 16:42
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:41 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Poetin gaf dat zelf aan in zijn toespraak, het westen domineert de wereld die tijd is volgens Poetin voorbij.
Met z'n mini-economietje _O-
Isdatzomaandag 31 oktober 2022 @ 16:42
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:41 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Poetin gaf dat zelf aan in zijn toespraak, het westen domineert de wereld die tijd is volgens Poetin voorbij.
Oh oke Poetin zegt het nou dan zal het wel zo zijn ja.
etuiedelapielmaandag 31 oktober 2022 @ 16:43
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:15 schreef Papierversnipperaar het volgende:

[..]
Mooie wereldorde. Rusland-Witrusland-Noord-Korea-Syri-China als vazalstaat van de nieuwe supermacht EU.
Supermacht? De Eu slaat nog geen deuk in een pakje boter _O- _O-
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 16:43
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:40 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Het machtige, onverslaanbare Ruzzische leger is afhankelijk van: ...Kinderen die in hun vrije tijd kleding in elkaar naaien. _O_ Wat een land _O_
"Vrije tijd"?
Verplicht kleding maken.
Isdatzomaandag 31 oktober 2022 @ 16:43
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:42 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Met z'n mini-economietje _O-
Maar ze hebben wel een heel groot en indrukwekkend leger hoor!!!

:'( !!!
Papierversnipperaarmaandag 31 oktober 2022 @ 16:44
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:43 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Supermacht? De Eu slaat nog geen deuk in een pakje boter _O- _O-
Nee, nu nog niet. :)
etuiedelapielmaandag 31 oktober 2022 @ 16:44
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:42 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Met z'n mini-economietje _O-
Die mini economie heeft wel 5000 kernkoppen wij hebben er een paar te leen en op afroep _O- _O-
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 16:45
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:21 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Zo dan.
Dat wordt vloeibaar voedsel voorlopig.
Gezien de rook die er uit de krater van zijn gezicht komt denk ik niet dat er nog veel op zijn to do list or staat, inclusief eten.
Frozen-assassinmaandag 31 oktober 2022 @ 16:47
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:43 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Supermacht? De Eu slaat nog geen deuk in een pakje boter _O- _O-
Qua economie is EU veruit superieur aan de landen die jij noemt. En dan heeft EU op militair gebied nu eigenlijk nog niets gedaan behalve het leveren van reservewapens.
bleibleimaandag 31 oktober 2022 @ 16:48
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:44 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Die mini economie heeft wel 5000 kernkoppen wij hebben er een paar te leen en op afroep _O- _O-
Know your facts. En wat moet je met 5000 kernkoppen? Je hebt er maar 1tje nodig hoor.
over_hedgemaandag 31 oktober 2022 @ 16:52
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:43 schreef Isdatzo het volgende:

[..]
Maar ze hebben hadden wel een heel groot en indrukwekkend leger hoor!!!

:'( !!!
etuiedelapielmaandag 31 oktober 2022 @ 16:55
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:48 schreef bleiblei het volgende:

[..]
Know your facts. En wat moet je met 5000 kernkoppen? Je hebt er maar 1tje nodig hoor.
En waarvoor ga je de ene gebruiken dan?
OllieAmaandag 31 oktober 2022 @ 17:04
Iemand plaatst een filmpje met daarbij een waarschuwing. Ik klik dan niet op zo'n filmpje, want ik heb al genoeg narigheid gezien in mijn leven.

Vervolgens gaan mensen die het wel bekijken, tamelijk plastisch beschrijven wat ze gezien hebben. Ik zou het prettig vinden dat men dat f niet zou doen f in een spoiler zou zetten.
Ik heb al genoeg narigheid gelezen.
Bij voorbaat dank.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 17:08
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:41 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Poetin gaf dat zelf aan in zijn toespraak, het westen domineert de wereld die tijd is volgens Poetin voorbij.
Deze crisis heeft in werkelijkheid aangetoond dat wij in het Westen veruit superieur zijn. Militair, economisch en vooral moreel. Wij zijn de goedzakken en het stereotype van het rode gevaar is waarheid gebleken.
Cheeseburgertmaandag 31 oktober 2022 @ 17:09
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:04 schreef OllieA het volgende:
Ik heb al genoeg narigheid gelezen.
Iedereen zijn ding natuurlijk, maar je zit hier wel in een semi live draadje over een oorlog.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 17:12
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:10 schreef koffiekoekjes het volgende:
Onderstaand filmpje kijken op eigen risico.

Oekraense mini drone met granaat blaast helft van gezicht van Russische soldaat op :X

SPOILER
Boh nice! Die kan geen Oekranse meisjes meer verkrachten!
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 17:15
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:12 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Boh nice! Die kan geen Oekranse meisjes meer verkrachten!
Ze beffen zal ook wat lastiger gaan nu _O-
Slayagemaandag 31 oktober 2022 @ 17:16
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:52 schreef Qarrad het volgende:

[..]
De moeder der of de moeder aller middelvingers ;)

Der aller is dubbelop, een beetje zoals de combi "corrupte Rus" of "fascistische Poetin"
Check deze grammar Nazi
TheJanitormaandag 31 oktober 2022 @ 17:18
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:41 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Poetin gaf dat zelf aan in zijn toespraak, het westen domineert de wereld die tijd is volgens Poetin voorbij.
Grappig dat zijn toespraken altijd gaan over het Westen. Net alsof hij probeert at te leiden van wat zijn land nu allemaal uitvreet.

Hij kan zeggen wat hij wil. Maar ieder normaaldenkend mens prikt daar zo doorheen.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 17:18
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:44 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Die mini economie heeft wel 5000 kernkoppen wij hebben er een paar te leen en op afroep _O- _O-
NOEKS! NOEKS!
Slayagemaandag 31 oktober 2022 @ 17:19
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:18 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Grappig dat zijn toespraken altijd gaan over het Westen. Net alsof hij probeert at te leiden van wat zijn land nu allemaal uitvreet.
Niks verenigd een volk als een (vermeende) externe dreiging.
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 17:20
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:18 schreef ExTec het volgende:

[..]
NOEKS! NOEKS!
@Noek
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 17:20
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:40 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Het machtige, onverslaanbare Ruzzische leger is afhankelijk van: ...Kinderen die in hun vrije tijd kleding in elkaar naaien. _O_ Wat een land _O_
Thierry tegen Davide vanavond: "Hee uhm, kan die kleine van ons al een beetje naaien?"

[ Bericht 0% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2022 17:20:52 ]
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 17:21
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:16 schreef Slayage het volgende:

[..]
Check deze grammar Nazi
Oh nazi's

@poetin
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 17:21
Verrek, is nog een bestaande user ook
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 17:22
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:44 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Die mini economie heeft wel 5000 kernkoppen wij hebben er een paar te leen en op afroep _O- _O-
OHNEEEE NOEKS!!!! MENSEN MENSEN ZE HEBBEN NOEKS!!!
Slayagemaandag 31 oktober 2022 @ 17:24
Hear, hear

twitter
michaelmooremaandag 31 oktober 2022 @ 17:24
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 14:53 schreef etuiedelapiel het volgende:
De Russen willen een nieuwe wereldorde en verdomd het gaat ze nog lukken ook, Rusland-witrusland-nkorea-syrie en straks haakt China ook nog aan als het loos gaat.
Net zo lang Oekrane beschieten tot het westen ingrijpt en ze hebben hun zin.
nee dat gaat niet lukken , ik geef Putin nog twee maanden
Dictators hebben nooit lang geleefd

Op Castro en Mugabe na
Slayagemaandag 31 oktober 2022 @ 17:25
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:21 schreef StateOfMind het volgende:
Verrek, is nog een bestaande user ook
Daar moest ik ook om lachen :D
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 17:30
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:21 schreef StateOfMind het volgende:
Verrek, is nog een bestaande user ook
Net als @Hitler
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 17:32
😱
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 17:34
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:16 schreef Slayage het volgende:

[..]
Check deze grammar Nazi
Ja ik hoopte dat er een lekkere Rus zou binnenvallen...
Qarradmaandag 31 oktober 2022 @ 17:38
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:24 schreef michaelmoore het volgende:

[..]
nee dat gaat niet lukken , ik geef Putin nog twee maanden
Dictators hebben nooit lang geleefd

Op Castro en Mugabe na
Mobutu, Idi Amin, Stalin, Franco, Mao, Kim Il-Sung, Hoxha, Assad Sr...
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 17:49
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 15:48 schreef 3rr0r het volgende:

[..]

nice.
etuiedelapielmaandag 31 oktober 2022 @ 17:50
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:38 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Mobutu, Idi Amin, Stalin, Franco, Mao, Kim Il-Sung, Hoxha, Assad Sr...
Je vergeet er een, met een snor.
Hatseflats22maandag 31 oktober 2022 @ 17:52
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:50 schreef etuiedelapiel het volgende:

[..]
Je vergeet er een, met een snor.
Jullie geloven toch niet echt dat die nog altijd in Argentini woont?
Starhoppermaandag 31 oktober 2022 @ 17:54
Tering honden :(

twitter
Momomaandag 31 oktober 2022 @ 17:56
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:52 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
Jullie geloven toch niet echt dat die nog altijd in Argentini woont?
Adolf Hitler de oudste man ter wereld!
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 17:59
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:34 schreef Qarrad het volgende:

[..]
Ja ik hoopte dat er een lekkere Rus zou binnenvallen...
Je zult het moeten doen met die Rus met die centenbak, uit dat filmpje met die granaat :7
Starhoppermaandag 31 oktober 2022 @ 18:03
Happy Halloween O+

twitter
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 18:04
quote:
84s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:03 schreef Starhopper het volgende:
Happy Halloween O+

[ twitter ]
O+
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 18:08
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 18:10
quote:
84s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:54 schreef Starhopper het volgende:
Tering honden :(

[ twitter ]
Hier kunnen we het live volgen.

https://www.marinetraffic(...)/centery:45.3/zoom:7
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:10
quote:
84s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:54 schreef Starhopper het volgende:
Tering honden :(

[ twitter ]
En straks natuurlijk ook, traditiegetrouw, janken als de russen schepen vol graan laten zinken.
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 18:10
quote:
84s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:03 schreef Starhopper het volgende:
Happy Halloween O+

[ twitter ]
Hi, Mars bar.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 18:11
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:10 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En straks natuurlijk ook, traditiegetrouw, janken als de russen schepen vol graan laten zinken natuurlijk.
Wat niet meer dan terecht zou zijn, toch?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:12
quote:
14s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:11 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Wat niet meer dan terecht zou zijn, toch?
Tuurlijk.

En zelf wel ouwehoeren met bestuurbare bootjes.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 18:13
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:12 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Tuurlijk.

En zelf wel ouwehoeren met bestuurbare bootjes.
Valt Oekrane daar burgerdoelen meeaan dan?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:16
quote:
5s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:13 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Valt Oekrane daar burgerdoelen meeaan dan?
Maakt geen fuck uit wat het is, als je door een Naval blockade vaart word je normaliter tot zinken gebracht.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 18:17
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:12 schreef inslagenreuring het volgende:

En zelf wel ouwehoeren met bestuurbare bootjes.
Ah, kijk. Daar is die alweer, oekraine moet zich gewoon maar rap overgeven. Want anders is het natuurlijk allemaal hun eigen schuld.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 18:18
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:16 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Maakt geen fuck uit wat het is, als je door een Naval blockade vaart word je normaliter tot zinken gebracht.
Waarom begin je dan over de op afstand bestuurbare bootjes?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:19
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:17 schreef ExTec het volgende:

[..]
Ah, kijk. Daar is die alweer, oekraine moet zich gewoon maar rap overgeven. Want anders is het natuurlijk allemaal hun eigen schuld.
Selectieve verontwaardiging moet eens ophouden.
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 18:20
Coen & Franky
https://steunactie.nl/act(...)en-in-oekraine/-8647
*O*
quote:
Er zijn meer dan 9000 donaties gedaan en de financile toekomst van onze stichting is daardoor voorlopig gegarandeerd.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 18:20
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:19 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Selectieve verontwaardiging moet eens ophouden.
Welke selectieve verontwaardiging?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:21
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:18 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Waarom begin je dan over de op afstand bestuurbare bootjes?
Omdat dat de aanleiding is om de graandeal af te schaffen vanuit Rusland.

En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:22
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:20 schreef ExTec het volgende:

[..]
Welke selectieve verontwaardiging?
Dat gejank dat er straks schepen tot zinken worden gebracht.
TheJanitormaandag 31 oktober 2022 @ 18:22
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:21 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat dat de aanleiding is om de graandeal af te schaffen vanuit Rusland.

En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
Ik snap echt niet hoe je nu nog pro-Rusland kan zijn in dit conflict.
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 18:23
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:19 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Selectieve verontwaardiging moet eens ophouden.
Nou doe dat dan even zou ik zeggen.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:22 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Ik snap echt niet hoe je nu nog pro-Rusland kan zijn in dit conflict.
Dat ben ik ook niet. Maar dat beeld ontstaat al gauw als je nuance blijft zoeken.
TheJanitormaandag 31 oktober 2022 @ 18:24
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:24 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat ben ik ook niet. Maar dat beeld ontstaat al gauw als je nuance blijft zoeken.
Als je het zelf maar gelooft.
opgebaardemaandag 31 oktober 2022 @ 18:25
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:21 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat dat de aanleiding is om de graandeal af te schaffen vanuit Rusland.

En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
Ik ben blij om jouw objectieve mening te lezen
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 18:26
twitter
Starhoppermaandag 31 oktober 2022 @ 18:28
quote:
Wat :')
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 18:28
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:24 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat ben ik ook niet. Maar dat beeld ontstaat al gauw als je nuance blijft zoeken.
Als nuance betekent dat je het ok vind dat Rusland een graantekort wilt creeeren, dan succes met je nuance. Maar ik denk dat je niet weet wat nuance betekent.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 18:30
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:22 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat gejank dat er straks schepen tot zinken worden gebracht.
Want een boot is een boot is een boot,

En als oekraine een oorlogsbodem zinkt, is het reuze logisch dat rus een civiele boot die graan vervoert laat zinken,

Vat ik jouw geweldig "intelligente, onafhankelijke" standpunt zo een beetje goed samen? :)
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:31
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:28 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Als nuance betekent dat je het ok vind dat Rusland een graantekort wilt creeeren, dan succes met je nuance. Maar ik denk dat je niet weet wat nuance betekent.
En dat was niet opnieuw gebeurd als er geen guerilla-tactieken worden gebruikt tegen de Russische vloot.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 18:32
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:21 schreef inslagenreuring het volgende:
En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
Kan je dan ook nog "niet-provocatief uitvaren"?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:32
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:30 schreef ExTec het volgende:

[..]
Want een boot is een boot is een boot,

En als oekraine een oorlogsbodem zinkt, is het reuze logisch dat rus een civiele boot die graan vervoert laat zinken,

Vat ik jouw geweldig "intelligente, onafhankelijke" standpunt zo een beetje goed samen? :)
Dat is een beetje het punt van een militaire blokkade nietwaar?

Een burger vliegtuig wordt ook, na waarschuwing, neergehaald in een nofly-zone. Jammer dan.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:33
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:32 schreef ExTec het volgende:

[..]
Kan je dan ook nog "niet-provocatief uitvaren"?
Ja, vanuit havens zonder zeeblokkade.
Digi2maandag 31 oktober 2022 @ 18:34
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:31 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En dat was niet opnieuw gebeurd als er geen guerilla-tactieken worden gebruikt tegen de Russische vloot.
Als de gehele russische vloot in de zwarte zee weggevaagd is kunnen die graanschepen rustig doorvaren dus laten ze beter daaraan werken.
Starhoppermaandag 31 oktober 2022 @ 18:34
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:32 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat is een beetje het punt van een militaire blokkade nietwaar?

Een burger vliegtuig wordt ook, na waarschuwing, neergehaald in een nofly-zone. Jammer dan.
Nee? Dat doen ze niet zomaar.
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 18:34
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:31 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En dat was niet opnieuw gebeurd als er geen guerilla-tactieken worden gebruikt tegen de Russische vloot.
Ohnoes Oekrane vecht terug gedurende een invasie van hun land. Wat ONEERLIJK van ze! :'(
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 18:35
quote:
Verwarrend hoor, weer geen nazi's?
En opvallend dat Friends bijna samenvalt met het uiteenvallen van de USSR.

StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 18:36
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:21 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat dat de aanleiding is om de graandeal af te schaffen vanuit Rusland.

En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
Die graanschepen varen natuurlijk uit om te provoceren.

En ik maar denken dat die uitvaren omdat die elders op de wereld keihard nodig zijn.
Hoe kan ik zo dom zijn.

Kolere zeg 8)7 |:(
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:37
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:34 schreef Barbusse het volgende:

[..]
Ohnoes Oekrane vecht terug gedurende een invasie van hun land. Wat ONEERLIJK van ze! :'(
Mooie dooddoener weer.

Laten we de discussie vooral beperken tot de 5 hersencellen die dit soort teksten op blijven lepelen.
TheJanitormaandag 31 oktober 2022 @ 18:37
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:36 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Die graanschepen varen natuurlijk uit om te provoceren.

En ik maar denken dat die uitvaren omdat die elders op de wereld keihard nodig zijn.
Hoe kan ik zo dom zijn.

Kolere zeg 8)7 |:(
Ja, je moet wel genuanceerd blijven en kritisch nadenken.
OllieAmaandag 31 oktober 2022 @ 18:38
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:21 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat dat de aanleiding is om de graandeal af te schaffen vanuit Rusland.

En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
D'r is niet veel voor nodig om Russen te provoceren. Verwarming, stromend water, ziekenhuizen, woontorens, kinderspeelplaatsen, vrouw zijn, eigenaar zijn van een wasmachine, en nu ook al graanschepen.
Is allemaal reuze bedreigend.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:38
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:36 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Die graanschepen varen natuurlijk uit om te provoceren.

En ik maar denken dat die uitvaren omdat die elders op de wereld keihard nodig zijn.
Hoe kan ik zo dom zijn.

Kolere zeg 8)7 |:(
Dat kun je logistiek ook op geen enkel andere manier regelen natuurlijk.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:31 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En dat was niet opnieuw gebeurd als er geen guerilla-tactieken worden gebruikt tegen de Russische vloot.
Zijn aanvallen met kruisraketten of drones op Oekraense doelen dat ook dan?
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:37 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Mooie dooddoener weer.

Laten we de discussie vooral beperken tot de 5 hersencellen die dit soort teksten op blijven lepelen.
De dooddoener met 5 hersencellen ben jij in dezen. Rusland moet gewoon opflikkeren uit Oekrane.
Red_85maandag 31 oktober 2022 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 16:10 schreef koffiekoekjes het volgende:
Onderstaand filmpje kijken op eigen risico.

Oekraense mini drone met granaat blaast helft van gezicht van Russische soldaat op :X

SPOILER
Wanneer gaat dit nu eens met die tering vlad putin gebeuren dan?
Digi2maandag 31 oktober 2022 @ 18:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:37 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Laten we de discussie vooral beperken tot de 5 hersencellen die dit soort teksten op blijven lepelen.
Sommigen hebben zelfs minder dan 5 hersencellen en dan is een discussie niet eens meer mogelijk.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 18:41
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:38 schreef OllieA het volgende:

[..]
D'r is niet veel voor nodig om Russen te provoceren. Verwarming, stromend water, ziekenhuizen, woontorens, kinderspeelplaatsen, vrouw zijn, eigenaar zijn van een wasmachine, en nu ook al graanschepen.
Is allemaal reuze bedreigend.
Goeie uitputtende samenvatting van irrelevante zaken.

Zeeblokkades zijn gewoon militair geoorloofd.
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 18:42
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:31 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En dat was niet opnieuw gebeurd als er geen guerilla-tactieken worden gebruikt tegen de Russische vloot.
Als de Russen Oekrane niet binnengevallen waren zouden de Oekraners ook geen Russische oorlogsbodems hoeven aan te vallen.
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 18:42
Maar ik begrijp dat sommigen vinden dat de Zwarte Zee ook al eigendom is van Rusland? Als verklaring dat Rusland het recht heeft om civiele schepen die voedsel transporteren aan te vallen?
Digi2maandag 31 oktober 2022 @ 18:45
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:41 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]


Zeeblokkades zijn gewoon militair geoorloofd.
Naar mijn weten is er geen sprake van een oorlogsverklaring die eraan voorraf gegaan is?
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 18:46
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:41 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Goeie uitputtende samenvatting van irrelevante zaken.

Zeeblokkades zijn gewoon militair geoorloofd.
Volgens mij zijn daar ook wel wat internationale regels en verdragen voor (niet dat dat Russische ongedierte zich daar ook maar iets van aantrekt), dus ik kan me voorstellen dat een zeeblokkade niet zomaar "gewoon" geoorloofd is.
OllieAmaandag 31 oktober 2022 @ 18:49
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:41 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Goeie uitputtende samenvatting van irrelevante zaken.

Zeeblokkades zijn gewoon militair geoorloofd.
Ik zie dat je weer de nuance zoekt. Wat je niet bevalt noem je gewoon irrelevant, of guerrillatactieken. Vervolgens bekijk je het van twee kanten: de pro-russische kant en de anti-westerse kant.
En als je dan eens uitglijdt en iets post wat echt een immoreel standpunt is, zeg je snel dat dat cynisme was.
Goed glibberig bezig!
TARAraboemdijeemaandag 31 oktober 2022 @ 18:51
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:21 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat dat de aanleiding is om de graandeal af te schaffen vanuit Rusland.

En nu gaan de graanschepen provocatief uitvaren.
De graanschepen zijn provocatief? Heb je deze benadering door het Kremlin ingefluisterd gekregen ofzo?
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 18:53
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:31 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En dat was niet opnieuw gebeurd als er geen guerilla-tactieken worden gebruikt tegen de Russische vloot.
Dit is echt de meest infantiele redenatie die ik in deze topic reeks heb gelezen, en geloof me, ik heb een berg debiele posts hier gezien.

De mate van hersengymnastiek die nodig is om tot deze conclusie te komen is gewoonweg niet voor te stellen. Ik vind het gewoon knap dat je dit uit je toetsenbord krijgt, het is bijna kunst te noemen.
TheJanitormaandag 31 oktober 2022 @ 18:54
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:53 schreef Scorpie het volgende:
meest infantiele redenatie die ik in deze topic reeks heb gelezen, en geloof me, ik heb een berg debiele posts hier gezien.
Nee, dat heet nuance.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 18:58
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:32 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat is een beetje het punt van een militaire blokkade nietwaar?

Een burger vliegtuig wordt ook, na waarschuwing, neergehaald in een nofly-zone. Jammer dan.
We hadden het over waar precies die 'selectieve verontwaardiging' in zat.

Maar die was er niet.
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 18:58
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:54 schreef TheJanitor het volgende:

[..]
Nee, dat heet nuance.
Dom getroll dekt de (scheeps)lading beter denk ik :7
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 18:59
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:58 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
Dom getroll dekt de (scheeps)lading beter denk ik :7
Ik hoop echt dat het een troll is. Anders zie ik het zwaar in voor desbetreffende user.
Momomaandag 31 oktober 2022 @ 19:06
twitter


Wielerfans hier weten :)
Pleun2011maandag 31 oktober 2022 @ 19:09
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:24 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat ben ik ook niet. Maar dat beeld ontstaat al gauw als je nuance blijft zoeken.
Tuurlijk ben je wel pro-Rusland
Pleun2011maandag 31 oktober 2022 @ 19:13
quote:
Eerlijk gezegd vind ik het tamelijk warrig wat die dame uitkraamt
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:14
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]

Wielerfans hier weten :)
Kunnen die mensen hun rijkdom wel meenemen dan?

En afstand gedaan, okay, maar vraag me af welk paspoort ze dan wel hebben.
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 19:18
Er zijn ook Russen met een goed hart:
twitter
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 19:19
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:38 schreef OllieA het volgende:

[..]
D'r is niet veel voor nodig om Russen te provoceren. Verwarming, stromend water, ziekenhuizen, woontorens, kinderspeelplaatsen, vrouw zijn, eigenaar zijn van een wasmachine, en nu ook al graanschepen.
Is allemaal reuze bedreigend.
Het bedreigende en staatsondermijnende van Friends was al ik die wartaalbabbel goed begrepen heb dat het begon met een scene waarin Ross verward opkwam omdat zijn vrouw ontdekt had dat ze lesbisch was en wilde scheiden en gaan samenwonen met een vriendin. En dat Oekraners samenleven van partners van gelijke sekse omarmden terwijl Russen onmiddellijk begrepen dat dit de ondergang betekende. Zoiets, de dame was niet echt helder in dat betoog.
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 19:20
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:19 schreef la_perle_rouge het volgende:

[..]
Het bedreigende en staatsondermijnende van Friends was al ik die wartaalbabbel goed begrepen heb dat het begon met een scene waarin Ross verward opkwam omdat zijn vrouw ontdekt had dat ze lesbisch was en wilde scheiden en gaan samenwonen met een vriendin. En dat Oekraners samenleven van partners van gelijke sekse omarmden terwijl Russen onmiddellijk begrepen dat dit de ondergang betekende. Zoiets, de dame was niet echt helder in dat betoog.
Mensen die Friends keken :')
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:20 schreef Perrin het volgende:

[..]
Mensen die Friends keken :')
Ik had vroegah huisgenoten die Friends-marathons hielden. :')
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:22
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:18 schreef Perrin het volgende:
Er zijn ook Russen met een goed hart:
[ twitter ]
Ahw, ze doen het vanuit de goedheid van hun hart... 8 maanden na de invasie.
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 19:22
Ik snap steeds niet dat dat graantransport nou echt zo’n issue is voor de rest van de wereld.

Kan dat niet eenvoudig elders (meer) verbouwd worden?
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:23
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:10 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
En straks natuurlijk ook, traditiegetrouw, janken als de russen schepen vol graan laten zinken.
Maak jezelf toch een niet zo extreem belachelijk, treurig fascistenvriendje.
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 19:23
quote:
15s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:22 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik had vroegah huisgenoten die Friends-marathons hielden. :')
Ooit in een vlaag van verstandsverbijstering geprobeerd een aflevering te kijken maar na een kwartier met hersenverweking uitgeschakeld.
Rodgrodmaandag 31 oktober 2022 @ 19:23
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:22 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik snap steeds niet dat dat graantransport nou echt zo’n issue is voor de rest van de wereld.

Kan dat niet eenvoudig elders (meer) verbouwd worden?
Dat kost natuurlijk tijd.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 19:24
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:22 schreef Lospedrosa het volgende:
Ik snap steeds niet dat dat graantransport nou echt zo’n issue is voor de rest van de wereld.

Kan dat niet eenvoudig elders (meer) verbouwd worden?
Nou, daarom dus.
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 19:24
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:22 schreef YStec het volgende:

[..]
Ahw, ze doen het vanuit de goedheid van hun hart... 8 maanden na de invasie.
Duurt even voordat de gewetenswroeging je in zijn grip krijgt.
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 19:26
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:23 schreef Rodgrod het volgende:

[..]
Dat kost natuurlijk tijd.
Ja natuurlijk, maar er is al wat tijd geweest en het is al wat jaren te verwachten dan Oekrane in een oorlogssituatie zou (kunnen) komen.
Steeds weer die wereldafhankelijkheid van zaken waarvan je achteraf denkt; hoe kun je nou daarvan zo afhankelijk raken?

Dit gaan we meer en meer meemaken de komende tijd. Wacht maar tot China aan de boom gaat schudden.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 19:28
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:26 schreef Lospedrosa het volgende:
Wacht maar tot China aan de boom gaat schudden.
Gratis mandarijnen? :9
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 19:30
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:49 schreef OllieA het volgende:

[..]
Ik zie dat je weer de nuance zoekt. Wat je niet bevalt noem je gewoon irrelevant, of guerrillatactieken. Vervolgens bekijk je het van twee kanten: de pro-russische kant en de anti-westerse kant.
En als je dan eens uitglijdt en iets post wat echt een immoreel standpunt is, zeg je snel dat dat cynisme was.
Goed glibberig bezig!
Dat is helemaal niet waar. Men komt hier niet verder dan het standaard appl op emotie en het verwijzen naar de juridische onjuistheden van de russische invasie.

Beetje kinderlijk om alle inhoudelijke disussie daar de nek voor om te draaien.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:30
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:26 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ja natuurlijk, maar er is al wat tijd geweest en het is al wat jaren te verwachten dan Oekrane in een oorlogssituatie zou (kunnen) komen.
Steeds weer die wereldafhankelijkheid van zaken waarvan je achteraf denkt; hoe kun je nou daarvan zo afhankelijk raken?

Dit gaan we meer en meer meemaken de komende tijd. Wacht maar tot China aan de boom gaat schudden.
Was jij niet een van die Putinverstehers die tot het einde blijf volhouden dat Putler echt nooit de Oekrane zou binnen vallen en dat berichten daarover enkel Amerikaanse propaganda was bedoelt om Rusland in een kwaad daglicht te stellen?
Momomaandag 31 oktober 2022 @ 19:31
twitter

Wat een dappere Russen, burgers doden die voedsel vervoeren...
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:31
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:28 schreef ExTec het volgende:

[..]
Gratis mandarijnen? :9
En panda's
Rodgrodmaandag 31 oktober 2022 @ 19:31
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:26 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ja natuurlijk, maar er is al wat tijd geweest en het is al wat jaren te verwachten dan Oekrane in een oorlogssituatie zou (kunnen) komen.
Steeds weer die wereldafhankelijkheid van zaken waarvan je achteraf denkt; hoe kun je nou daarvan zo afhankelijk raken?

Dit gaan we meer en meer meemaken de komende tijd. Wacht maar tot China aan de boom gaat schudden.
Dat is nou eenmaal de mens eigen, korte termijnvisie. Zelfde als elkaar afslachten, je schiet er niets mee op, op de lange termijn. Eigenlijk zijn wij heel primitief.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:32
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:30 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat is helemaal niet waar. Men komt hier niet verder dan het standaard appl op emotie en het verwijzen naar de juridische onjuistheden van de russische invasie.

Beetje kinderlijk om alle inhoudelijke disussie daar de nek voor om te draaien.
Dus, het was "onjuist" maar we moeten het over de inhoud hebben of zo? Waarom is de inhoud nog relevant als de hele casus onjuist is?
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:32
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:24 schreef Perrin het volgende:

[..]
Duurt even voordat de gewetenswroeging je in zijn grip krijgt.
Oh kom nou, laten we niet doen alsof die oligarchen niet alleen denken aan hun eigen welzijn, en dat dit niet gedaan is om o.a. financile redenen en omdat ze niet getarget willen worden door de Kremlin.

[ Bericht 4% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2022 19:33:32 ]
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 19:36
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:24 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat ben ik ook niet. Maar dat beeld ontstaat al gauw als je nuance blijft zoeken.
twitter


Rob _O_
Noekmaandag 31 oktober 2022 @ 19:36
quote:
11s.gif Op maandag 31 oktober 2022 17:20 schreef StateOfMind het volgende:

[..]
@:Noek
Je kernkopt em er zo in.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 19:37
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:32 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Dus, het was "onjuist" maar we moeten het over de inhoud hebben of zo? Waarom is de inhoud nog relevant als de hele casus onjuist is?
Omdat die 'casus' de realiteit is. Het zou dom zijn om niet bezig te zijn met de inhoud.

Volgens mij is een beslissing op basis van ratio doorgaans een betere oplossing.
polderturkmaandag 31 oktober 2022 @ 19:37
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 19:38
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:36 schreef ExTec het volgende:

[..]
[ twitter ]

Rob _O_
Lekker ongenuanceerd van Rob.

Moet kunnen, niks mis mee.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:39
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:37 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat die 'casus' de realiteit is. Het zou dom zijn om niet bezig te zijn met de inhoud.

Volgens mij is een beslissing op basis van ratio doorgaans een betere oplossing.
Mijn insteek is 100% rationeel. Rusland is de agressor en maakt zich op grote schaal schuldig aan misdaden tegen de menselijkheid in deze oorlog. Wij moeten Oekraine vanuit die positie steunen in hun strijd tegen dit Rusland.
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 19:39
quote:
15s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:22 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik had vroegah huisgenoten die Friends-marathons hielden. :')
Ik had zo’n dochter. |:(
Rodgrodmaandag 31 oktober 2022 @ 19:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:39 schreef la_perle_rouge het volgende:

[..]
Ik had zo’n dochter. |:(
Had? Heb je haar vermoord?
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 19:44
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:30 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Was jij niet een van die Putinverstehers die tot het einde blijf volhouden dat Putler echt nooit de Oekrane zou binnen vallen en dat berichten daarover enkel Amerikaanse propaganda was bedoelt om Rusland in een kwaad daglicht te stellen?
Nee.
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 19:44
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:37 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Omdat die 'casus' de realiteit is. Het zou dom zijn om niet bezig te zijn met de inhoud.

Volgens mij is een beslissing op basis van ratio doorgaans een betere oplossing.
De 'casus' is dat Rusland onrechtmatig een buurland binnen is gevallen. Het zou dom zijn omdat niet te erkennen.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 19:45
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:39 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Mijn insteek is 100% rationeel. Rusland is de agressor en maakt zich op grote schaal schuldig aan misdaden tegen de menselijkheid in deze oorlog. Wij moeten Oekraine vanuit die positie steunen in hun strijd tegen dit Rusland.
Jij noemt het een rationele beslissing. Daarbij benoem je mensenrechten en een sterk gevoel van veronderstelde rechtvaardigheid. Het is dus louter ethisch gedreven. Ik kan dat begrijpen.

Het ethische perspectief is erg belangrijk. Maar er bestaan natuurlijk meer brilletjes om de oorlog mee te beschouwen.
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 19:45
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 18:22 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat gejank dat er straks schepen tot zinken worden gebracht.
Het is inderdaad hoog tijd voor Russische tranen omdat hun gaspijp en internetkabels vernielende sabotageschepen met man en muis vergaan zijn.
Perrinmaandag 31 oktober 2022 @ 19:45
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:39 schreef la_perle_rouge het volgende:

[..]
Ik had zo’n dochter. |:(
RIP
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 19:49
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:44 schreef Barbusse het volgende:

[..]
De 'casus' is dat Rusland onrechtmatig een buurland binnen is gevallen. Het zou dom zijn omdat niet te erkennen.
Dat erken ik.

Alleen is het nogal kortzichtig om iedere vervolgkeuze vast te pinnen op het feit dat de invasie onrechtmatig is.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:52
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:31 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Wat een dappere Russen, burgers doden die voedsel vervoeren...
Was te verwachten van die laffe kuthonden, maar dit bootje is geen onderdeel van het graankonvooi op weg naar Turkije.

Lijkt meer op een intern graantransport voor de eigen bevolking. Extra laf natuurlijk, want de internationale gemeenschap zal daar niet zo streng naar kijken.

Ja Russen zijn en blijven laffe kuthonden. Iets anders dan burgerdoelen raken lijken ze niet meer te kunnen.

[ Bericht 16% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2022 19:53:33 ]
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:45 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Jij noemt het een rationele beslissing. Daarbij benoem je mensenrechten en een sterk gevoel van veronderstelde rechtvaardigheid. Het is dus louter ethisch gedreven. Ik kan dat begrijpen.

Het ethische perspectief is erg belangrijk. Maar er bestaan natuurlijk meer brilletjes om de oorlog mee te beschouwen.
Jij begon over juridisch, juridisch is ethiek dus dan moet je niet gaan zeuren dat anderen hetzelfde brilletje gebruiken wat jij gebruikt.
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 19:53
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:49 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat erken ik.

Alleen is het nogal kortzichtig om iedere vervolgkeuze vast te pinnen op het feit dat de invasie onrechtmatig is.
Wel lekker makkelijk denken :!
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 19:54
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:49 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat erken ik.

Alleen is het nogal kortzichtig om iedere vervolgkeuze vast te pinnen op het feit dat de invasie onrechtmatig is.
Dus al je geveinsde nuance ten spijt, is alles wat je te bieden hebt dat oekraine zich maar gewoon overgeeft. De "vervolgkeuze" je blijven verzetten komt je te staan op terrorisme, en mensen die dat zo noemen, zijn maar "selectief verontwaardigd", is het niet? :)
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 19:55
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:53 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Wel lekker makkelijk denken :!
Er is niets makkelijk aan consequent zijn in je denken, volgens mij.
Papierversnipperaarmaandag 31 oktober 2022 @ 19:58
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:49 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat erken ik.

Alleen is het nogal kortzichtig om iedere vervolgkeuze vast te pinnen op het feit dat de invasie onrechtmatig is.
We kunnen vervolgkeuzen ook laten afhangen van het gedrag van Russische militairen in Ukraine, als je dat liever hebt?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 19:58
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:53 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Jij begon over juridisch, juridisch is ethiek dus dan moet je niet gaan zeuren dat anderen hetzelfde brilletje gebruiken wat jij gebruikt.
Nee, 'juridisch' is niet voor niets een bijvoeglijk naamwoord.

Ethiek is een filosofische stroming, leer van goed en kwaad enzo.

Niet hetzelfde.
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 19:59
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:55 schreef Tijger_m het volgende:

[..]
Er is niets makkelijk aan consequent zijn in je denken, volgens mij.
Ja dat klopt maar je moet toch blijven nadenken. :!
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:02
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:54 schreef ExTec het volgende:

[..]
Dus al je geveinsde nuance ten spijt, is alles wat je te bieden hebt dat oekraine zich maar gewoon overgeeft. De "vervolgkeuze" je blijven verzetten komt je te staan op terrorisme, en mensen die dat zo noemen, zijn maar "selectief verontwaardigd", is het niet? :)
Waar heb ik het over overgeven?

Weerstand bieden middels guerilla tactieken ben ik inderdaad geen voorstander van omdat de bezetter die in de regel vergeldt met oneven munt.
EttovanBelgiemaandag 31 oktober 2022 @ 20:02
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:58 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Nee, 'juridisch' is niet voor niets een bijvoeglijk naamwoord.

Ethiek is een filosofische stroming, leer van goed en kwaad enzo.

Niet hetzelfde.
Kunnen we die 'rationele kijk' van jou niet gewoon even kort en bondig samenvatten als:

"Rusland heeft nukes en wij zijn voor gas afhankelijk van Rusland, ergo de rationele beslissing zou zijn om de oorlog te beindigen door Putin zijn zin te geven"?

Of nog beter, kom gewoon uit de kast.
Papierversnipperaarmaandag 31 oktober 2022 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:02 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Waar heb ik het over overgeven?

Weerstand bieden middels guerilla tactieken ben ik inderdaad geen voorstander van omdat de bezetter die in de regel vergeldt met oneven munt.
Hoe wil jij Ukraine dan de oorlog laten winnen?
Glazenmakermaandag 31 oktober 2022 @ 20:03
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:26 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ja natuurlijk, maar er is al wat tijd geweest en het is al wat jaren te verwachten dan Oekrane in een oorlogssituatie zou (kunnen) komen.
Steeds weer die wereldafhankelijkheid van zaken waarvan je achteraf denkt; hoe kun je nou daarvan zo afhankelijk raken?

Dit gaan we meer en meer meemaken de komende tijd. Wacht maar tot China aan de boom gaat schudden.
De landen die echt afhankelijk zijn van Oekrane zijn niet in een positie om keuzes te maken.
EttovanBelgiemaandag 31 oktober 2022 @ 20:03
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:02 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Waar heb ik het over overgeven?

Weerstand bieden middels guerilla tactieken ben ik inderdaad geen voorstander van omdat de bezetter die in de regel vergeldt met oneven munt.
Het alternatief?

Zet nou eens een keer door.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 20:04
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:59 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Ja dat klopt maar je moet toch blijven nadenken. :!
Consequent zijn in je denken is het tegenovergestelde van niet nadenken. Moet je eens over nadenken :P
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:06
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:02 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Waar heb ik het over overgeven?

Weerstand bieden middels guerilla tactieken ben ik inderdaad geen voorstander van omdat de bezetter die in de regel vergeldt met oneven munt.
Dit is in het geval van Rusland geen al te best argument, want Rusland valt toch wel burgerdoelen aan.
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 20:06
Halloween :o

ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 20:09
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:02 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Waar heb ik het over overgeven?
Doorlopend. Want met 1 hand achter je rug vastgebonden maak je immers 0 kans.
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:14
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:02 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Waar heb ik het over overgeven?

Weerstand bieden middels guerilla tactieken ben ik inderdaad geen voorstander van omdat de bezetter die in de regel vergeldt met oneven munt.
Je hebt gelijk. Russen zijn bezig op een nette manier oorlog, sterker nog een vredesmissie, aan het voeren. Dan hoor je met je tengeltjes van hun schepen af te blijven. Zeker als ze je haven aan het bezetten zijn.

Of wat bedoel je nou?
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:15
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:02 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Kunnen we die 'rationele kijk' van jou niet gewoon even kort en bondig samenvatten als:

"Rusland heeft nukes en wij zijn voor gas afhankelijk van Rusland, ergo de rationele beslissing zou zijn om de oorlog te beindigen door Putin zijn zin te geven"?

Of nog beter, kom gewoon uit de kast.
Van mij terug naar een ijzeren gordijn. Dat is langer goed gegaan dan dit.
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 20:16
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:40 schreef Rodgrod het volgende:

[..]
Had? Heb je haar vermoord?
Nee, op een gegeven moment was het over. Zo ongeveer toen ze de teksten van alle afleveringen woord voor woord kon mee zeggen.
EttovanBelgiemaandag 31 oktober 2022 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:15 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Van mij terug naar een ijzeren gordijn. Dat is langer goed gegaan dan dit.
Hmmja, vraag het even ex-DDR'ers, Polen, Tsjechen, Slowaken, Bulgaren, Roemenen, Hongaren, hoe fijn dat was daar achter dat gordijn.

Maar dat vat de 'nuance' wel goed samen: het is vooral, als IK er maar geen last van heb. Dat is geen ratio of logica maar zuiver egocentrisme. Prima, maar zeg dat dan gewoon ipv van onnavolgbaar slechte 'argumenten' te geven voor die 'nuance'.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:17
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:15 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Van mij terug naar een ijzeren gordijn. Dat is langer goed gegaan dan dit.
Toen zaten de Russen tot in Oost Duitsland en nu komen ze met enorme moeite niet verder dan oost Oekrane. Ik zie dus zeker wel een verbetering in de huidige situatie.
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:18
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:15 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Van mij terug naar een ijzeren gordijn. Dat is langer goed gegaan dan dit.
Definieer goed gaan in deze even.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:18
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:17 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Hmmja, vraag het even ex-DDR'ers, Polen, Tsjechen, Slowaken, Bulgaren, Roemenen, Hongaren, hoe fijn dat was daar achter dat gordijn.

Maar dat vat de 'nuance' wel goed samen: het is vooral, als IK er maar geen last van heb. Dat is geen ratio of logica maar zuiver egocentrisme. Prima, maar zeg dat dan gewoon ipv van onnavolgbaar slechte 'argumenten' te geven voor die 'nuance'.
Onder huidige grenzen wel te verstaan.

Zitten al die arme polen enzo dit keer aan de goede kant.
EttovanBelgiemaandag 31 oktober 2022 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:18 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Onder huidige grenzen wel te verstaan.

Zitten al die arme polen enzo dit keer aan de goede kant.
Ja, dat Oekraners mogen verrekken was al wel duidelijk hoor.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:19
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:14 schreef Nebelwerfer het volgende:

[..]
Je hebt gelijk. Russen zijn bezig op een nette manier oorlog, sterker nog een vredesmissie, aan het voeren. Dan hoor je met je tengeltjes van hun schepen af te blijven. Zeker als ze je haven aan het bezetten zijn.

Of wat bedoel je nou?
Sevastopol ligt op de Krim he. Hoeveel kilometer is dat vanaf het front?
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:21
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:19 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Sevastopol ligt op de Krim he. Hoeveel kilometer is dat vanaf het front?
Ja en de Krim is rechtmatig van Oekrane.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:19 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Sevastopol ligt op de Krim he. Hoeveel kilometer is dat vanaf het front?
Krim = Oekrane.
Daarnaast, sinds wanneer dien je, tijdens een oorlog, aan het front te liggen om bestookt te kunnen worden? :?
Want als dat zo zou zijn zou 80% van Oekrane eindelijk eens een keer een nachtje rustig kunnen gaan slapen.
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:22
Ondertussen wel mooi die schepen uitgevaren.
Lekker wel !
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:22
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:19 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Ja, dat Oekraners mogen verrekken was al wel duidelijk hoor.
Welke Oekraners bedoel je? Die gevlucht zijn naar westerse landen of westers georinteerd zijn. Of die Oekraners die eindelijk bevrijd zijn door het 'moederland'en een nieuw paspoortje hebben?
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:23
quote:
5s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:22 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Krim = Oekrane.
Daarnaast, sinds wanneer dien je, tijdens een oorlog, aan het front te liggen om bestookt te kunnen worden? :?
Want als dat zo zou zijn zou 80% van Oekrane eindelijk eens een keer een nachtje rustig kunnen gaan slapen.
Drones gebruiken is natuurlijk wel misdad.. God wat bedoelt die vent nou eigenlijk?!
EttovanBelgiemaandag 31 oktober 2022 @ 20:23
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:22 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Welke Oekraners bedoel je? Die gevlucht zijn naar westerse landen of westers georinteerd zijn. Of die Oekraners die eindelijk bevrijd zijn door het 'moederland'en een nieuw paspoortje hebben?
Ik denk de Oekraners die op dit moment aangevallen worden door Rusland.
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:24
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:22 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Welke Oekraners bedoel je? Die gevlucht zijn naar westerse landen of westers georinteerd zijn. Of die Oekraners die eindelijk bevrijd zijn door het 'moederland'en een nieuw paspoortje hebben?
Je vergeet de ‘ ‘ bij bevrijd.
HSGmaandag 31 oktober 2022 @ 20:24

Wel een interessant stukje over hoe zo'n artillerie wordt geladen.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:24
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:23 schreef Nebelwerfer het volgende:

[..]
Drones gebruiken is natuurlijk wel misdad.. God wat bedoelt die vent nou eigenlijk?!
Ik gok op "Zelensky stom" ofzo.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:26
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:21 schreef Nebelwerfer het volgende:

[..]
Ja en de Krim is rechtmatig van Oekrane.
Zeker, in 2014 ook al.

quote:
5s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:22 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Krim = Oekrane.
Daarnaast, sinds wanneer dien je, tijdens een oorlog, aan het front te liggen om bestookt te kunnen worden? :?
Want als dat zo zou zijn zou 80% van Oekrane eindelijk eens een keer een nachtje rustig kunnen gaan slapen.
Het gaat om de term guerilla die hier verkeerd valt. Maar dat dit wel degelijk een voorbeeld is.
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:28
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:23 schreef EttovanBelgie het volgende:

[..]
Ik denk de Oekraners die op dit moment aangevallen worden door Rusland.
Ah, toch de eenvoudige variant.

quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:24 schreef Nebelwerfer het volgende:

[..]
Je vergeet de ‘ ‘ bij bevrijd.
Dat denken die mensen echt. En daar heb je er ook een stel van in Moldavi bijvoorbeeld.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:28
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:26 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Zeker, in 2014 ook al.
[..]
Het gaat om de term guerilla die hier verkeerd valt. Maar dat dit wel degelijk een voorbeeld is.
Wat je dus bedoeld te zeggen is dat je snapt dat Rusland boos is dat Oekrane niet wil vechten volgens de spelregels zoals Rusland die in haar hoofd heeft?
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:30
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:24 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ik gok op "Zelensky stom" ofzo.
Of hij wil graag als klankbord dienen.

De manier waarop hij het voor elkaar krijgt precies op te sommen wat de Russen zoal aan standpunten aandragen, doet toch echt beseffen dat ze vooral enorm op moeten rotten uit Oekrane en we tot die tijd niet teveel drukte moeten hebben om wat de Russen willen.
Aethermaandag 31 oktober 2022 @ 20:31
twitter
EttovanBelgiemaandag 31 oktober 2022 @ 20:32
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:28 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Ah, toch de eenvoudige variant.
[..]
Dat denken die mensen echt. En daar heb je er ook een stel van in Moldavi bijvoorbeeld.
Hou toch op man :')
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 20:32
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:28 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Wat je dus bedoeld te zeggen is dat je snapt dat Rusland boos is dat Oekrane niet wil vechten volgens de spelregels zoals Rusland die in haar hoofd heeft?
Nee, ik stel slechts op basis van recente gebeurtenissen vast dat de russen dergelijke acties vergelden middels vuil spel.
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:32
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:31 schreef Aether het volgende:
[ twitter ]
Je moet wel bang zijn dat die krengen mijnen gaan leggen. Liefst net voor die schepen.
Barbussemaandag 31 oktober 2022 @ 20:34
Echt ongelooflijk dat men een aanval op een militair doel stelt als 'guerilla aanval' welke een potentiele aanval op civiele schepen rechtvaardigd. Terwijl Rusland continue burgerdoelen bestookt :') Hoe moreel corrupt ben je dan?
Spablauw214maandag 31 oktober 2022 @ 20:34
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:28 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Ah, toch de eenvoudige variant.
[..]
Dat denken die mensen echt. En daar heb je er ook een stel van in Moldavi bijvoorbeeld.
Transnistri wordt dan ook al 30 jaar illegaal bezet door Rusland, en het conflict zorgt ervoor dat Moldavi straatarm is en in z’n huidige vorm geen toekomst heeft.

Fijn h, die Russische bemoeienis.
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:34
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:33 schreef Whiskers2009 het volgende:
Etten-Leur is NIET ten noorden van Riel :N
Ja hoi, ik woon precies in stad tussen Etter-Geur en Riel in. Maar wat dat met dit toppo te maken snap ik nog niet helemaal :P
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:34
quote:
7s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:31 schreef Aether het volgende:
[ twitter ]
Fga7utOXoAA0PWw?format=jpg&name=medium
Nebelwerfermaandag 31 oktober 2022 @ 20:35
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:32 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Nee, ik stel slechts op basis van recente gebeurtenissen vast dat de russen dergelijke acties vergelden middels vuil spel.
Ja, net zoals een terrorist een hoofd afhakt als zijn eisen niet worden ingewilligd.

Hieraan toegeven is niet verstandig. Zeker niet als de tegenpartij voor geen ene meter te vertrouwen is.
Whiskers2009maandag 31 oktober 2022 @ 20:35
quote:
11s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:34 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Ja hoi, ik woon precies in stad tussen Etter-Geur en Riel in. Maar wat dat met dit toppo te maken snap ik nog niet helemaal :P
Zie edit :P
En ik weet in welke plaats je woont zoals je weet (tenzij je inmiddels verhuisd bent) ;)
xpompompomxmaandag 31 oktober 2022 @ 20:36
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:35 schreef Whiskers2009 het volgende:

[..]
Zie edit :P
En ik weet in welke plaats je woont zoals je weet (tenzij je inmiddels verhuisd bent) ;)
:7
Spablauw214maandag 31 oktober 2022 @ 20:36
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:32 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Nee, ik stel slechts op basis van recente gebeurtenissen vast dat de russen dergelijke acties vergelden middels vuil spel.
Maar dat is toch geen reden om dan maar op je rug te gaan liggen of wel? Wat is dit voor logica :')

Lekker bukken voor terrorisme :') :')
Whiskers2009maandag 31 oktober 2022 @ 20:38
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:36 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
:7
Verhuisd? :o
Je woonde zo tof.. -O-

Maar goed, dit is nogal off topic, dus excuses!
Spablauw214maandag 31 oktober 2022 @ 20:40
En dat domme gelul over Russen in de Donbass, in Transnistri of al die andere gebieden waar Rusland de sfeer loopt te verzieken. Dat is gewoon een vijfde colonne die door Rusland geplant is he.

Elk land dat zich na de val van de Sovjet-Unie niet als de bliksem bij de EU/NAVO heeft aangesloten wordt nu geterroriseerd. Moldavi, Georgi, Oekrane, allemaal.

Maar de NAVO is het probleem :')
Digi2maandag 31 oktober 2022 @ 20:43

Er zal vast een een graanschip aangevallen gaan worden binnenkort want het doel van het russische regime is de wereldwijde inflatie aan te jagen en Oekraine van inkomsten te verstoken. De verzekeringspremies zullen dan sowieso flink stijgen of verzekering wordt geheel onmogelijk. De EU zou de verzekering dan evt. kunnen overnemen tijdelijk.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 20:44
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:19 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Sevastopol ligt op de Krim he. Hoeveel kilometer is dat vanaf het front?
Krim is Oekrane en daarbij komt dat de Russische marine vanaf o.a. de Admiral Makarov herhaaldelijk Kalibr kruisraketten op Oekrane heeft gevuurd. Kortom, een volstrekt legitiem doel.

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 31-10-2022 20:44:29 ]
OllieAmaandag 31 oktober 2022 @ 20:45
@inslagenreuring
Misschien zou je eens een keer, ipv glibberige oneliners te geven, een betoogje kunnen opzetten waarin je jouw visie, jouw rationele kijk op het conflict een beetje ordelijk uiteenzet?
Dat mis ik namelijk nogal in je bijdragen. Je posts zijn nogal adhoc reactief. Ze lijken eerder het doel te hebben om wat te ontregelen, recalcitrant te doen, dan serieus een andere visie uit te dragen.
Zet eens uiteen hoe dit conflict beindigd moet worden, bijvoorbeeld.
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 20:46
twitter
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 20:50
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:32 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Nee, ik stel slechts op basis van recente gebeurtenissen vast dat de russen dergelijke acties vergelden middels vuil spel.
Ze spelen constant vuil spel.

Maar mooi staaltje victim blaming.
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 21:02
We kunnen onderhand wel stellen dat Rusland een wat minder royale kijk heeft op mensenrechten, democratie en vrijheid.
Hoe ze zich gedragen is niet het toonbeeld van westerse waarden.
En dan druk ik me nog voorzichtig uit h?
Spablauw214maandag 31 oktober 2022 @ 21:10
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:02 schreef Lospedrosa het volgende:
We kunnen onderhand wel stellen dat Rusland een wat minder royale kijk heeft op mensenrechten, democratie en vrijheid.
Hoe ze zich gedragen is niet het toonbeeld van westerse waarden.
En dan druk ik me nog voorzichtig uit h?
No shit Sherlock. En nu?
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 21:12
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:10 schreef Spablauw214 het volgende:

[..]
No shit Sherlock. En nu?
Nou ik zeg het maar even want volgens mij zien figuren als jij dat nog niet.
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 21:18
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:31 schreef Rodgrod het volgende:

[..]
Dat is nou eenmaal de mens eigen, korte termijnvisie. Zelfde als elkaar afslachten, je schiet er niets mee op, op de lange termijn. Eigenlijk zijn wij heel primitief.
Ja eens hoor.
Maar oorlogen zijn steeds de voorbode geweest voor verandering en daarna bloeiende periode.

Net als bv epidemien als de pest, dat heeft gezorgd voor hele sterke genen in de periode daarna.

Misschien is het beter te zeggen dat de natuur soms wrang is en wij daar onderdeel van uitmaken.
Isdatzomaandag 31 oktober 2022 @ 21:25
Ah ja het is weer "Oekrane moet water bij de wijn doen en stoppen met provoceren"-o'clock.

:O
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 21:27
quote:
5s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:22 schreef xpompompomx het volgende:

[..]
Krim = Oekrane.
.....
Maar er woont geen Oekrainer...
SillyWalksmaandag 31 oktober 2022 @ 21:29
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:18 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]
Maar oorlogen zijn steeds de voorbode geweest voor verandering en daarna bloeiende periode.


De Tweede Wereldoorlog werd in Oost Europa gevolgd door een donkere periode.

Carthago werd compleet verwoest door Rome.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:27 schreef riazop het volgende:

[..]
Maar er woont geen Oekrainer...
Onzin argument.
SillyWalksmaandag 31 oktober 2022 @ 21:30
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:27 schreef riazop het volgende:

[..]
Maar er woont geen Oekrainer...
Joh, en hoe kan dat nou?
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:29 schreef SillyWalks het volgende:

[..]
De Tweede Wereldoorlog werd in Oost Europa gevolgd door een donkere periode.

Carthago werd compleet verwoest door Rome.
De naoorlogse zaken in het westen gingen daarentegen beter dan ooit.
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:30 schreef The_End het volgende:

[..]
Onzin argument.
ze eisen een gebied op waar niemand van ze woont. En daarvoor moeten velen sterven?
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 21:38
Noren maken hun leger paraat

https://www.hln.be/buiten(...)n-decennia~aa168b71/
inslagenreuringmaandag 31 oktober 2022 @ 21:39
quote:
2s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:45 schreef OllieA het volgende:
@:inslagenreuring
Misschien zou je eens een keer, ipv glibberige oneliners te geven, een betoogje kunnen opzetten waarin je jouw visie, jouw rationele kijk op het conflict een beetje ordelijk uiteenzet?
Dat mis ik namelijk nogal in je bijdragen. Je posts zijn nogal adhoc reactief. Ze lijken eerder het doel te hebben om wat te ontregelen, recalcitrant te doen, dan serieus een andere visie uit te dragen.
Zet eens uiteen hoe dit conflict beindigd moet worden, bijvoorbeeld.
Dat moet uit de oneliners te herleiden zijn.

Dit , in essentie eeuwenlange, conflict beindig je niet even. De slag om Oekrane wordt beindigd aan de ronde tafel.

De Russische geesten zijn niet rijp voor ons west-Europeanen. Ons geschaak rondom onze EU-Navo liefdesbaby (een voormalige sovietkolonie) helpt daar niet bij.

Accepteer dat we tegen de grenzen aan zijn gelopen (politiek, ideologisch, filosofisch maar eigenlijk de existentile grenzen van west Europa).

Haal de Oekraners die willen over de grens in de donetskbekken. Consolideer de militaire positie als Europa en wacht op een nieuwe kans.
Hatseflats22maandag 31 oktober 2022 @ 21:39
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:27 schreef riazop het volgende:

[..]
Maar er woont geen Oekrainer...
Fijn die genocidale praatjes van jou, zeker na je felicitaties aan Rusland na hun humanitaire werk ten aanzien van de architectuur in Marienpol.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 21:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:38 schreef riazop het volgende:

[..]
ze eisen een gebied op waar niemand van ze woont. En daarvoor moeten velen sterven?
Nee, dat is al een leugen. Daarnaast ben je denk ik even vergeten dat het bezet is door de Russen.
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 21:40
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:39 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
Fijn die genocidale praatjes van jou, ....
Er is geen (recente) genocide geweest in de Krim. Hebben nooit veel Oekrainers gewoond.
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:40 schreef The_End het volgende:

[..]
Nee, dat is al een leugen. ...
Vandaar dat ik ook voorstander ben van een eerlijk referendum.

maar Zelenski wil daar niet aan.
Hatseflats22maandag 31 oktober 2022 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:40 schreef riazop het volgende:

[..]
Er is geen (recente) genocide geweest in de Krim. Hebben nooit veel Oekrainers gewoond.
Jij praat de Russische genocidale propaganda letterlijk na
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 21:43
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:42 schreef riazop het volgende:

[..]
Vandaar dat ik ook voorstander ben van een eerlijk referendum.

maar Zelenski wil daar niet aan.
_O- Klets niet uit je nek joh.
Isdatzomaandag 31 oktober 2022 @ 21:44
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:39 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat moet uit de oneliners te herleiden zijn.

Dit , in essentie eeuwenlange, conflict beindig je niet even. De slag om Oekrane wordt beindigd aan de ronde tafel.

De Russische geesten zijn niet rijp voor ons west-Europeanen. Ons geschaak rondom onze EU-Navo liefdesbaby (een voormalige sovietkolonie) helpt daar niet bij.

Accepteer dat we tegen de grenzen aan zijn gelopen (politiek, ideologisch, filosofisch maar eigenlijk de existentile grenzen van west Europa).

Haal de Oekraners die willen over de grens in de donetskbekken. Consolideer de militaire positie als Europa en wacht op een nieuwe kans.
Volgens mij loopt vooral de Russische expansiedrift tegen grenzen aan. Waarom zou je die grenzen nu in het voordeel van het Kremlin opschuiven? Dikke doei.

Verder alleen maar open deuren en 'water bij de wijn'-praat. Geen uitweg.
riazopmaandag 31 oktober 2022 @ 21:45
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:42 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
Jij praat de Russische genocidale propaganda letterlijk na
wanneer was die recente genocide in de Krim?
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 21:48
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:45 schreef riazop het volgende:

[..]
wanneer was die recente genocide in de Krim?
Dat hebben de Russen pas geleden gedaan, want er woonden een half miljoen Oekrainers op de Krim en jij vertelt ons nu net dat er geen Oekrainers wonen op de Krim.
Korenfokmaandag 31 oktober 2022 @ 21:51
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:34 schreef Barbusse het volgende:
Echt ongelooflijk dat men een aanval op een militair doel stelt als 'guerilla aanval' welke een potentiele aanval op civiele schepen rechtvaardigd. Terwijl Rusland continue burgerdoelen bestookt :') Hoe moreel corrupt ben je dan?
of je bent gewoon een rus die het russische narratief moet volgen?

rusland vind dat oekraine rusland is, dus alle aanvallen op russsische millitairen is gurrilia.

Illegaal smokkelen door piraten van russische eigendommen, moet zwaar gestraft worden.

echt mensen wees niet naief...dit soort mensen zijn russische propagandisten uit de trol farms of zwakbegaafd.
Monolithmaandag 31 oktober 2022 @ 21:53
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:39 schreef inslagenreuring het volgende:

[..]
Dat moet uit de oneliners te herleiden zijn.

Dit , in essentie eeuwenlange, conflict beindig je niet even. De slag om Oekrane wordt beindigd aan de ronde tafel.

De Russische geesten zijn niet rijp voor ons west-Europeanen. Ons geschaak rondom onze EU-Navo liefdesbaby (een voormalige sovietkolonie) helpt daar niet bij.

Accepteer dat we tegen de grenzen aan zijn gelopen (politiek, ideologisch, filosofisch maar eigenlijk de existentile grenzen van west Europa).

Haal de Oekraners die willen over de grens in de donetskbekken. Consolideer de militaire positie als Europa en wacht op een nieuwe kans.
De militaire macht die er toe doet ligt niet in West-Europa hoor.
Hatseflats22maandag 31 oktober 2022 @ 21:58
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:45 schreef riazop het volgende:

[..]
wanneer was die recente genocide in de Krim?
Als het je werkelijk interesseert, maar dat doet het je niet, luister je deze lezing over dit onderwerp van deze week.


twitter
quirinamaandag 31 oktober 2022 @ 22:01
Wat de Russen aanrichten is pure genocide.
Klaar.
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 22:03
twitter
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 22:04
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:58 schreef Hatseflats22 het volgende:

[..]
Als het je werkelijk interesseert, maar dat doet het je niet, luister je deze lezing over dit onderwerp van deze week.

[ twitter ]
Ik ben halverwege. Dit in ėn keer verwerken, lukte me niet.
Ik krijg ook dat beeld van al die zwijgende bange kinderen bij dat vliegtuig niet uit mijn hoofd. Ook een onderdeel van de genocide vertelde Snyder in die lezing. Hoe komen die ooit weer terug bij hun familie.
ExTecmaandag 31 oktober 2022 @ 22:05
“The big question is whether the real Putin still exists,” he said, claiming that Ukrainian intelligence had detected doubles being used to stand in for Putin on “special occasions.”

It is “usual practice now,” the General said. “We know specifically about three people who keep appearing, but how many there are, we don’t know. They all had plastic surgery to look alike. The one thing that gives them away is their height. It’s visible in videos and pictures. Also gesturing, body language and earlobes, since they are unique for every person.”
quirinamaandag 31 oktober 2022 @ 22:06
Oh krijgen we dat weer? Van Saddam Husain waren er ook zoveel klonen..
la_perle_rougemaandag 31 oktober 2022 @ 22:09
Nou ja, de ene keer beweegt hij houterig, de andere keer huppelt hij een vliegtuigtrap af. Maar de stem van iemand veranderen, daar heb je wel echte stemacteur voor nodig.
Ik zou wel eens een filmpje willen zien met eenaantal duidelijke klonen.
En een bron voor dit verhaal https://www.skynews.com.a(...)232acdb322ca579116a6
slashdotter3maandag 31 oktober 2022 @ 22:21
https://www.reddit.com/r/(...)ic_neurosurgeon_for/
In Bashkiria, the only pediatric neurosurgeon for two cities (Sterlitamak and Salavat) was mobilized. On October 25, Akhmet Abubakirov was given a summons and was given two hours to get ready. Now the staff of his hospital are asking for the return of a colleague.

d1xrarrta7x91.jpg?width=1076&format=pjpg&auto=webp&s=24813c90b1804bd87dce753250453fbfe92048ad
Lospedrosamaandag 31 oktober 2022 @ 22:24
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 22:09 schreef la_perle_rouge het volgende:
Nou ja, de ene keer beweegt hij houterig, de andere keer huppelt hij een vliegtuigtrap af. Maar de stem van iemand veranderen, daar heb je wel echte stemacteur voor nodig.
Ik zou wel eens een filmpje willen zien met eenaantal duidelijke klonen.
En een bron voor dit verhaal https://www.skynews.com.a(...)232acdb322ca579116a6
Zit Sky news nou gewoon complottheorien te verkondigen, zoals elke theorie zonder een greintje bewijs? :')
Red_85maandag 31 oktober 2022 @ 22:26
quote:
1s.gif Op maandag 31 oktober 2022 19:06 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]

Wielerfans hier weten :)
Volgende die uit het raam valt door een windvlaag...
Dutch_viewmaandag 31 oktober 2022 @ 22:34
edit verkeerde topic :@
speknekmaandag 31 oktober 2022 @ 22:35
twitter


Hotdamn
StateOfMindmaandag 31 oktober 2022 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 22:01 schreef quirina het volgende:
Wat de Russen aanrichten is pure genocide.
Klaar.
Sommigen weten niet (of willen niet weten) dat genocide meer is dan alleen massamoorden in speciale kampen.
Slayagemaandag 31 oktober 2022 @ 22:36
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 20:43 schreef Digi2 het volgende:

Er zal vast een een graanschip aangevallen gaan worden binnenkort want het doel van het russische regime is de wereldwijde inflatie aan te jagen en Oekraine van inkomsten te verstoken. De verzekeringspremies zullen dan sowieso flink stijgen of verzekering wordt geheel onmogelijk. De EU zou de verzekering dan evt. kunnen overnemen tijdelijk.
Inderdaad. Ik kan me er niks bij voorstellen dat de Russen het hierbij laten. Ze hebben er alle belang bij om de leveringen letterlijk te torpederen om vervolgens it wasn't me te roepen.
Papierversnipperaarmaandag 31 oktober 2022 @ 22:40
quote:
10s.gif Op maandag 31 oktober 2022 22:36 schreef Slayage het volgende:

[..]
Inderdaad. Ik kan me er niks bij voorstellen dat de Russen het hierbij laten. Ze hebben er alle belang bij om de leveringen letterlijk te torpederen om vervolgens it wasn't me te roepen.
Maar dan vallen ze een Turkse escorte aan. Een NATO lid. *)
DDDDDaafmaandag 31 oktober 2022 @ 22:43
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 21:51 schreef Korenfok het volgende:

[..]
of je bent gewoon een rus die het russische narratief moet volgen?

rusland vind dat oekraine rusland is, dus alle aanvallen op russsische millitairen is gurrilia.

Illegaal smokkelen door piraten van russische eigendommen, moet zwaar gestraft worden.

echt mensen wees niet naief...dit soort mensen zijn russische propagandisten uit de trol farms of zwakbegaafd.
Vooralsnog wordt die Russische vijfde colonne vol landverraders, collaborateurs en FvD ongedierte geen strobreed in de weg gelegd.
kibomaandag 31 oktober 2022 @ 22:46
quote:
0s.gif Op maandag 31 oktober 2022 22:43 schreef DDDDDaaf het volgende:

[..]
Vooralsnog wordt die Russische vijfde colonne vol landverraders, collaborateurs en FvD ongedierte geen strobreed in de weg gelegd.
Erger nog, sommige naevelingen hier gaan pagina's lang met hen in oeverloze discussie :')
#ANONIEMmaandag 31 oktober 2022 @ 22:55
Lapo