Je moet ophouden met zo vroeg op de dag al beginnen met drinken!quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:10 schreef TheVoice4ever het volgende:
ajax heeft geen 5 miljard die ze per jaar kunnen uitgeven, zoals wat Club Brugge per jaar doet
Ah, het Europese succesverhaal van Club Brugge. Die spelen al 10 jaar structureel mee in de eindfase van de CL inderdaad.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:10 schreef TheVoice4ever het volgende:
ajax heeft geen 5 miljard die ze per jaar kunnen uitgeven, zoals wat Club Brugge per jaar doet
Zoek gewoon professionele hulpquote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:10 schreef TheVoice4ever het volgende:
ajax heeft geen 5 miljard die ze per jaar kunnen uitgeven, zoals wat Club Brugge per jaar doet
Als Ajax zijnde moet je al blij zijn als je 1 a 2x per 5 jaar overwintert in de CL en af en toe kwart/halve finale EL meer zit er echt niet in daarvoor is de eredivisie te zwak.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:04 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
We hebben gezien dat je met goed beleid een heel eind kan komen richting de Europese subtop, een idee dat totaal lachwekkend werd gevonden.
Alleen de kans op echt goed beleid bij Ajax is erg klein, ik zie zo'n situatie niet 1,2,3 weer ontstaan.
Eens hoor, maar er zit wat mij betreft wel een verschil tussen een prima poulefase draaien en in de slotwedstrijd nog alle kans maken, maar dan door wat tegengeslagen uitgeschakeld worden (zoals de afgelopen jaren 2x gebeurde) en 4x gewoon volledig kansloos zijn tegen Napoli en Liverpool en roemloos richting de EL gaan. Dat is dan meer vergelijkbaar met het jaar dat je door Real en Dortmund ondersteboven werd gespeeld.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:30 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Als Ajax zijnde moet je al blij zijn als je 1 a 2x per 5 jaar overwintert in de CL en af en toe kwart/halve finale EL meer zit er echt niet in daarvoor is de eredivisie te zwak.
En dan nog moet alles meezitten. Want je hebt altijd miskopen en mindere lichtingen en ook met vorm/blessures/schorsingen moet alles een beetje meezitten.
Niemand snapt wat je hiermee bedoelt.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:21 schreef TheVoice4ever het volgende:
waar is de echte koploperrrrrr dan, oh wacht Gio zeikerd heeft helemaal niets
Bij Berghuis scheelde het letterlijk 10 en 20cm en hij had twee keer gescoord. Hij heeft er vorig jaar een stuk of drie gescoord in de CL dus dat voorbeeld van Berghuis klopt niet helemaal.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:59 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Ik denk ook dat de spelersselectie nu niet zo in balans is. Een aantal oudjes die het niet zo meer kunnen belopen, vooral Blind en Tadic niet. Spelers zoals Berghuis doen het vooral erg leuk tegen RKC (worden dan overladen met complimenten) maar schieten ze er in de Champions League niet voor je in.
En spelers als Brobbey en Bergwijn hebben gewoon peper in hun reet nodig, zijn vrij lui en lijken niet echt goed te gedijen onder een wat zachtere trainer als Schreuder.
Mja. Vorig jaar maakte hij ze ook alleen tegen Sporting en Besiktas, wat natuurlijk hooguit EL materiaal is. Heeft nog geen goal in een topwedstrijd gemaakt.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:08 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Bij Berghuis scheelde het letterlijk 10 en 20cm en hij had twee keer gescoord. Hij heeft er vorig jaar een stuk of drie gescoord in de CL dus dat voorbeeld van Berghuis klopt niet helemaal.
Mja, Sporting ging vorig jaar ook gewoon door in de CL en is dit jaar ook goed op weg naar de KO-fase..quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:12 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Mja. Vorig jaar maakte hij ze ook alleen tegen Sporting en Besiktas, wat natuurlijk hooguit EL materiaal is. Heeft nog geen goal in een topwedstrijd gemaakt.
En juist gisteren vond ik puur kwaliteit, omdat hij tegen kleine ploegen meer tijd en ruimte krijgt schiet hij ze er daar wel in.
Jij mag het een topteam vinden, ik vind het niet veel. In een zwakke poule overleefden ze inderdaad nipt met een lage 9 punten waarna ze totaal werden weggepoetst door City met 5-0.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:16 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, Sporting ging vorig jaar ook gewoon door in de CL en is dit jaar ook goed op weg naar de KO-fase..
Dat hij die Robertson met bal zo liet lopen was wel matig jaquote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:12 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn denkt het bij Ajax allemaal op 50% te kunnen doen. Ondertussen bijna dagelijks feestjes geven thuis. Presteert helemaal niks en dat heeft je 30 miljoen gekost.
Feestjes thuis? Bron?quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:12 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn denkt het bij Ajax allemaal op 50% te kunnen doen. Ondertussen bijna dagelijks feestjes geven thuis. Presteert helemaal niks en dat heeft je 30 miljoen gekost.
Iedereen is het er wel over eens dat dit schandalig was. Vooral de manier waarop en dat mag je schreuder best kwalijk nemen.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 10:35 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Eens hoor, maar er zit wat mij betreft wel een verschil tussen een prima poulefase draaien en in de slotwedstrijd nog alle kans maken, maar dan door wat tegengeslagen uitgeschakeld worden (zoals de afgelopen jaren 2x gebeurde) en 4x gewoon volledig kansloos zijn tegen Napoli en Liverpool en roemloos richting de EL gaan. Dat is dan meer vergelijkbaar met het jaar dat je door Real en Dortmund ondersteboven werd gespeeld.
Ik vond Timber gisteren de enige die het niveau lijkt aan te kunnen maar je ziet gewoon dat Martinez de baas was en hij moeite heeft met die rol. Bassey kan echt wel wat worden maar die moet wat minder wild worden in de 1 tegen 1, Rensch is een veel betere voetballer dan Sanchez die ook te wild is in het 1 tegen 1, als je zoals hij meer een echte verdediger bent mag je zulke fouten niet maken.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:09 schreef PicoMMP het volgende:
Je zou zeggen dat je met Timber, Bassey, Alvarez en Blind defensief toch best aardige spelers hebt, maar het loopt voor geen meter.
Timber vind ik nogal tegenvallen dit seizoen, Bassey begon heel slordig maar lijkt wel wat zekerder te worden, Blind is dit seizoen dramatisch en Alvarez lijkt nog steeds teleurgesteld te zijn dat hij hier speelt.
Rechtsback is ook een probleem na het vertrek van Nous. Rensch is te licht en Sanchez doet me enorm denken aan Van Rhijn. Op linksback mis je inderdaad Nico. Ik mis hem enorm. Wijndal is gewoon niveau AZ.
Het had gisteren ook helemaal niets met tijd en ruimte te maken want dat had hij volop, enige misschien dat het z'n verkeerde been was.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:16 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, Sporting ging vorig jaar ook gewoon door in de CL en is dit jaar ook goed op weg naar de KO-fase..
Laat hem, hij is ook jong.quote:Op donderdag 27 oktober 2022 11:12 schreef PicoMMP het volgende:
Bergwijn denkt het bij Ajax allemaal op 50% te kunnen doen. Ondertussen bijna dagelijks feestjes geven thuis. Presteert helemaal niks en dat heeft je 30 miljoen gekost.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |