Ze zijn zwaar bezig spullen te verplaatsen en Oekrane alvast als schuldige aan te wijzen.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 19:47 schreef Remco2021 het volgende:
Word die dam nou nog opgeblazen ofniet?
Het frustrerende is dat compleet duidelijk is wat hier gebeurt, er zal ongetwijfeld een flink aantal ogen in de lucht op gericht zijn, maar toch zal het wappieleger krijsend met de Russische fake versie van het verhaal aan de haal gaan als het echt uitgevoerd wordt.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 19:49 schreef ExTec het volgende:
Terwijl als je voor maximale schade gaat, in geval van opblazen, je het reservoir zo vol mogelijk wil hebben.
[ twitter ]
Fixedquote:Op zaterdag 22 oktober 2022 19:50 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Ze zijn zwaar bezig spullen te verplaatsen en Oekrane alvast als schuldige aan te wijzen.
Voor maximale effectie zal dit wel midden in de nacht gebeuren.
Tot zover mijn propaganda waaraan ik geen bron kan toevoegen, alvast bedankt voor uw begrip.
Hoezo dat dan?quote:
Je verheugt je op wat spektakel?quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 19:47 schreef Remco2021 het volgende:
Word die dam nou nog opgeblazen ofniet?
Nova Kakhovka opgeven, met of zonder de dam opblazen, betekent einde van de watervoorziening van krim, dus einde van krim.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:06 schreef quirina het volgende:
Hoop dat Oekraners die Kerch brug flink naar de tyfus schieten als de Russen die Dam opblazen.
quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:04 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Je verheugt je op wat spektakel?
Lekker met een zak chips bij de hand naar CNN staren.
Best veel mensen maakt het weinig uit zolang ze er zelf maar niks van merken in hun flatje of vinexwoning en sommigen juichen het zelfs toe.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:12 schreef Seeburg54 het volgende:
Ik sta serieus versteld dat anno 2022 dit nog mogelijk is. Dat er een Hitler 2 bezig is een heel volk naar de kloten te helpen, en dat er ondanks sancties en hulp voor Oekrane gewoon nog steeds lui zijn die begrip kunnen hebben voor een volk waar blijkbaar geen enkel greintje gevoel inzit, maar des te meer wreedheid.
Idioot gewoon. Egocentrisch en dom.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:14 schreef Perrin het volgende:
[..]
Veel mensen maakt het weinig uit zolang ze er zelf maar niks van merken in hun flatje of vinexwoning en sommigen juichen het zelfs toe.
Yup.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:16 schreef Seeburg54 het volgende:
[..]
Idioot gewoon. Egocentrisch en dom.
Een hoop mensen maakt het wel wat uit maar staat het water een beetje aan de lippen in hun flatje of vinexwoning dus als er dan een halve landmassa verderop iets onfris gebeurt waardoor de energieprijzen sneller weer behapbaar worden dan wil men nog weleens de oogkleppen opzetten.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:14 schreef Perrin het volgende:
[..]
Best veel mensen maakt het weinig uit zolang ze er zelf maar niks van merken in hun flatje of vinexwoning en sommigen juichen het zelfs toe.
Hoezo einde Krim, neem aan dat Oekraine ze voor deze oorlog ook niet lief water gaf.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:08 schreef ExTec het volgende:
[..]
Nova Kakhovka opgeven, met of zonder de dam opblazen, betekent einde van de watervoorziening van krim, dus einde van krim.
Ik snap vrij weinig van wat rus nu aan het doen is.
Aan de andere kant: als dat geld niet in de zakken van de oligarchen was gezogen maar besteed was aan nuttige zaken dan was dit ook nooit gebeurd want dat was de politiek niet zo'n puinhoop geweest.quote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:22 schreef Seeburg54 het volgende:
Ik ben allang blij dat die Russen er zo'n bende van hebben. Laat ze maar in hun eigen grootsheid geloven, de feiten zeggen iets anders. Gelukkig. Je moet er toch niet aan denken dat al het geld wat nu in de zakken van de oligarchen is verdwenen op de juiste plek was terechtgekomen?
Meteen terug naar Rusland schoppen.quote:
putin die magere hein ontmoet zou wel een goed begin zijnquote:Op zaterdag 22 oktober 2022 20:30 schreef AnneX het volgende:
De laatste dagen word ik extreem verdrietig van alle ellende, die in naam van Putin wordt aangericht.
En dan woon ik veilig hier en dan ben ik intens verdrietig tijdens de dagelijkse routine bezigheden. Het is lastig - vind ik - om het af te schudden.
Hoe moet dit ten goede worden gekeerd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |