Deze foto was van afgelopen Prinsjesdag.quote:Op zondag 29 januari 2023 00:36 schreef Vlinder het volgende:
[..]
Ik vind haar jurk echt zo mooi ❤
Ze heeft hem vaker aan toch? Geweldig vind ik dat
Even serieus, denk je dat die jurk direct uit de shop als gegoten zat en dat er geen naald aan te pas is gekomen om dat voor elkaar te krijgen?quote:Op zondag 29 januari 2023 01:02 schreef Viv het volgende:
[..]
Deze foto was van afgelopen Prinsjesdag.Gewoon een ASOS-bruidsmeisjesjurk van nog geen 100 euro, in plaats van een peperduur ontwerp:
https://www.asos.com/asos(...)-green/prd/203096059
En het zit haar als gegoten.![]()
Ze draagt sowieso vaker groen, dat lijkt wel haar "signature".
Wie weet.quote:Op zondag 29 januari 2023 01:06 schreef loveli het volgende:
[..]
Even serieus, denk je dat die jurk direct uit de shop als gegoten zat en dat er geen naald aan te pas is gekomen om dat voor elkaar te krijgen?
wow, ik klikte op de link om de foto's wat groter te kunnen zien, maar dat commentaar er onderquote:Op maandag 30 januari 2023 21:20 schreef Jojoke het volgende:
Ze zijn gearriveerd op Aruba. Het is 1 van de 4 landen van het koninkrijk, dus het gaat er wat formeler aan toe dan op Bonaire. Er was een welkomstceremonie en een ontmoeting met het kabinet.
[ twitter ]
[ twitter ]
Wow, dat is idd heftig zie ik nu. Al is het merendeel gewoon anti koningshuis / Máxima WA.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 00:22 schreef Isabeau het volgende:
[..]
wow, ik klikte op de link om de foto's wat groter te kunnen zien, maar dat commentaar er onderSchaamteloos. Wat erg
Bah, wat is Twitter toch een vreselijk medium af en toe.
Overduidelijk? D'r oma staat ervoor..quote:
Tsja, het was een foto van Amalia dus er moest natuurlijk wel meteen iets gerelateerd aan haar kledingmaat worden geroepen.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 10:11 schreef loveli het volgende:
[..]
Overduidelijk? D'r oma staat ervoor..
Ik kan er maar niet over uit hoe gefocust veel mensen toch op uiterlijk zijn. Het is ook zo'n makkelijk mikpunt van spot, althans in de ogen van de mensen die dat doen. Maar het zegt werkelijk waar niets over Amalia zelf. Nee, niet iedereen heeft een slank figuurtje en nee, het is niet een kwestie van maar meer bewegen en de taartjes laten staan. Het is gewoon vreselijk naar gedrag om iemand continu neer te sabelen op grond van uiterlijkheden. Dat zegt heel veel meer over de mensen die dat doen, dan over Amalia. Ik vind het maar nare nare mensen.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 10:25 schreef SQ het volgende:
Tsja, het was een foto van Amalia dus er moest natuurlijk wel meteen iets gerelateerd aan haar kledingmaat worden geroepen.
Het zegt wèl genoeg over de mensen die hier elke keer over vallen en lelijke opmerkingen maken. En ik geloof echt niet dat mensen het boeit hoe ze eruit ziet. Mensen zoeken gewoon iets om iemand neer te halen. En dat is een ontzettend trieste constatering.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 10:39 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik kan er maar niet over uit hoe gefocust veel mensen toch op uiterlijk zijn. Het is ook zo'n makkelijk mikpunt van spot, althans in de ogen van de mensen die dat doen. Maar het zegt werkelijk waar niets over Amalia zelf. Nee, niet iedereen heeft een slank figuurtje en nee, het is niet een kwestie van maar meer bewegen en de taartjes laten staan. Het is gewoon vreselijk naar gedrag om iemand continu neer te sabelen op grond van uiterlijkheden. Dat zegt heel veel meer over de mensen die dat doen, dan over Amalia. Ik vind het maar nare nare mensen.
Het slaat m.i. aan 2 kanten door. Het gebruiken van scheldwoorden over haar formaat en dat niet gezegd mag worden dat ze stevig is. Ik heb ook ogen.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 10:25 schreef SQ het volgende:
[..]
Tsja, het was een foto van Amalia dus er moest natuurlijk wel meteen iets gerelateerd aan haar kledingmaat worden geroepen.
Ja, ze is stevig, maar dat betekent niet dat ze ongezond is of op gezonde wijze wel slank zou kunnen zijn.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 11:14 schreef loveli het volgende:
[..]
Het slaat m.i. aan 2 kanten door. Het gebruiken van scheldwoorden over haar formaat en dat niet gezegd mag worden dat ze stevig is. Ik heb ook ogen.
Ja, en er staat gebukt iemand achter haar haar onderkin naar achteren te trekken!quote:
Die reactie van buik in houden slaat nergens op. Je ziet niet eens haar buik. Geen idee met welk doel deze opmerking ook gemaakt werd.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 11:14 schreef loveli het volgende:
[..]
Het slaat m.i. aan 2 kanten door. Het gebruiken van scheldwoorden over haar formaat en dat niet gezegd mag worden dat ze stevig is. Ik heb ook ogen.
Off topic, maar ja, dat zeg ik tegen bekenden als ik denk dat er gezondheidswinst te halen valt. Of als iemand te mager wordt. Niet tegen een onbekende voorbijganger op straat.quote:Op dinsdag 31 januari 2023 11:22 schreef Sunshine1982 het volgende:
Je zegt toch ook niet in het echte leven tegen iemand dat iemand flink is? Tenminste, ik niet. Als je niks nuttigs te zeggen hebt over iemand moet je gewoon je mond houden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |