Ik zie dat vaker.quote:Op woensdag 9 november 2022 12:14 schreef Z het volgende:
[..]
(d) en wat Lienekien zegt maar dan wat andere hobbie-geneuzel.
Wat dan?quote:Op woensdag 9 november 2022 12:14 schreef Z het volgende:
[..]
(d) en wat Lienekien zegt maar dan wat andere hobbie-geneuzel.
Dit all the way natuurlijk, maar ik houd nog van mijn vrouw, dus ik doe Elsschot hiermee een groot onrecht. Nou ja, dat is zijn probleem.quote:Bewegingloos en zwijgend bij het vuur zitten en een godvergeten en vervaarlijke aanblik bieden
Of dat dat in februari 2020 was,quote:Op woensdag 9 november 2022 17:27 schreef Lienekien het volgende:
Ook zo lullig als je zegt dat je graag naar de bioscoop gaat en dat je laatst bezochte film je niet te binnen schiet.
quote:Op woensdag 9 november 2022 12:51 schreef Z het volgende:
Koken, sleutelen aan de auto, luidsprekers maken, uurwerken reviseren. Als het maar met m'n handen is. Allemaal redelijk onschuldig.
Dat kan ik beamen. Ik lijd niet onder een midlifecrisis, maar aan liefdesverdriet.quote:Op woensdag 9 november 2022 21:17 schreef Gellius het volgende:
En gelijk heb je. Etymologisch is een 'passie' zelfs iets waar je aan kan lijden, iets wat buiten het beheersbare ligt.
Sterkte, L. Liefdesverdriet is ellendigquote:Op woensdag 9 november 2022 21:43 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat kan ik beamen. Ik lijd niet onder een midlifecrisis, maar aan liefdesverdriet.
Ik dacht (laat) dé vrouw van mijn leven gevonden te hebben. Nog nooit eerder zo sterk dat gevoel gehad. Werd het na een dik half jaar toch niet, net toen het voor mij op z’n hoogtepunt was. Hoop dat ik er redelijk spoedig weer van af kom.
Ja. Vooral het sterke gevoel dat dit de ware, enige, unieke persoon was met wie je ooit echt gelukkig had kunnen worden.quote:Op woensdag 9 november 2022 21:45 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Sterkte, L. Liefdesverdriet is ellendig
Neen.quote:
Meh.quote:Op woensdag 9 november 2022 22:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja. Vooral het sterke gevoel dat dit de ware, enige, unieke persoon was met wie je ooit echt gelukkig had kunnen worden.
Daar kan alle rationalisatie niet tegenop
Ik ben afgelopen weekend naar Den Haag gefietst (en terug).quote:Op woensdag 9 november 2022 22:57 schreef Ringo het volgende:
[..]
Neen.
Ik rijd wel vaak auto. Zonder doel, gewoon rijden. Liefst snelwegen, maar de Amsterdamse ring doe ik ook graag. Soms twéé rondjes. En dan weer terug naar Den Haag.
Mijn vader heeft zich na de scheiding van mijn moeder gebrand aan een aantal relaties. Daarna hoefde het voor hem niet meer zo, liefde vinden. Hij vond dat liefde niet voor hem was weggelegd. Ik op mijn beurt vond dat hij zich niet moest wentelen in zelfmedelijden: met z'n kinderen ging het goed, hij had een goede baan, de financiële zorgen die hij altijd had waren er niet meer. En waarom zou er niet weer ooit liefde ontstaan?quote:Op woensdag 9 november 2022 22:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja. Vooral het sterke gevoel dat dit de ware, enige, unieke persoon was met wie je ooit echt gelukkig had kunnen worden.
Daar kan alle rationalisatie niet tegenop
Nee.quote:Op donderdag 10 november 2022 17:44 schreef Akathisia het volgende:
Ik ben gezien dat eerdere topic stiekem wel benieuwd of het haar hoogbegaafdheid (of jouw reactie daarop) was wat de relatie uiteindelijk heeft genekt.
De oorzaak is dat die vrouwen volkomen genegeerd worden. Niet dat er andere mannen beschikbaar zijn. Nu is een andere man ook geen panache voor een slechte relatie, maar ook uiterst zelden de reden.quote:Op maandag 21 november 2022 19:02 schreef Claudia_x het volgende:
Zo heb ik de @:lxiv van mijn moeder ooit een bericht gestuurd om te vragen of hij wilde stoppen met het contact met mijn moeder omdat mijn ouders erdoor in een scheiding dreigden te geraken. Dat mocht natuurlijk niet baten, maar uit wanhoop doe je soms dingen tegen beter weten in.
Legio mannen (getrouwd of ongetrouwd) gaan ellenlange periodes zonder seks door het leven. Waarom dient de getrouwde vrouw hierin stante pede bedient te worden? Mag er geen zelf-controle en discipline verwacht worden? Moet aan elk verlangen, elke impuls, gehoor gegeven worden, ten koste van huwelijk en het gezin? En als het om eenzaamheid gaat: waarom is praten met een ander niet afdoende? Waarschijnlijk weet zij ook wel dar de vreemde niet op geklets met haar zit te wachten, zonder een beloning uitbetaald in seks.quote:Op maandag 21 november 2022 19:15 schreef LXIV het volgende:
[..]
De oorzaak is dat die vrouwen volkomen genegeerd worden. Niet dat er andere mannen beschikbaar zijn. Nu is een andere man ook geen panache voor een slechte relatie, maar ook uiterst zelden de reden.
Seks an sich is vaak secundair.ik wil ook best enkel met ze praten, maar ze willen liefde en aandacht en aantrekkelijk en interessant gevonden worden.quote:Op maandag 21 november 2022 19:30 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Legio mannen (getrouwd of ongetrouwd) gaan ellenlange periodes zonder seks door het leven. Waarom dient de getrouwde vrouw hierin stante pede bedient te worden? Mag er geen zelf-controle en discipline verwacht worden? Moet aan elk verlangen, elke impuls, gehoor gegeven worden, ten koste van huwelijk en het gezin? En als het om eenzaamheid gaat: waarom is praten met een ander niet afdoende? Waarschijnlijk omdat de vreemdelijg haar ook niet zou willen aanhoren, zonder kans op seks.
Ja, maar waarom moet aan die wens een leven lang gehoor gegeven worden? Als dat het uitgangspunt is, valt het scheidingspercentage goed te verklaren.quote:Op maandag 21 november 2022 19:31 schreef LXIV het volgende:
[..]
Seks an sich is vaak secundair.ik wil ook best enkel met ze praten, maar ze willen liefde en aandacht en aantrekkelijk en interessant gevonden worden.
Ze willen dat iemand ze weer ziet staan, niet zijnde hun kinderen
Omdat het een elementaire menselijke behoefte is.quote:Op maandag 21 november 2022 19:35 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Ja, maar waarom moet aan die wens een leven lang gehoor gegeven worden? Als dat het uitgangspunt is, valt het scheidingspercentage goed te verklaren.
Ben jij eigenlijk lk?quote:Op maandag 21 november 2022 19:39 schreef Akathisia het volgende:
Dat zal toch wel, als het een elementaire behoefte is?
Het antwoord hierop heeft heel lang onder mijn naam gestaan. Maar yes.quote:
Herkende je aan je schrijfstijl en hoge mate van rationeel redenerenquote:Op maandag 21 november 2022 19:44 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Het antwoord hierop heeft heel lang onder mijn naam gestaan. Maar yes.
Je zou me eens computerspelletjes moeten zien spelen.quote:Op maandag 21 november 2022 19:47 schreef LXIV het volgende:
[..]
Herkende je aan je schrijfstijl en hoge mate van rationeel redeneren
Wie zijn ‘jullie’?quote:Op maandag 21 november 2022 19:52 schreef LXIV het volgende:
Jullie hebben makkelijk praten met jullie digibete mannen.
Mijn hele leven bestaat feitelijk nog uit het dienen van het matriarchaat, op diverse wijzen.
Digibeet in welke zin? Dat ze geen gamers zijn?quote:
Zoietsquote:Op maandag 21 november 2022 19:55 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Digibeet in welke zin? Dat ze geen gamers zijn?
Dat snap ik dus niet. Ga lekker iets met je vrouw doen of zo.quote:Op maandag 21 november 2022 19:58 schreef Akathisia het volgende:
De vermakelijkheid van games is wel een echt probleem trouwens. Er is weinig in het 'echte leven' dat leuker is. Tegelijkertijd is het misschien juist wel goed dat veel jonge mannen zich in de virtuele wereld verliezen, gezien hun toekomstperspectief.
‘Digibeet’ lijkt me daar niet de term voor.quote:Op maandag 21 november 2022 19:59 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ja, ik weet dat ook niet in detail allemaal natuurlijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |