Niet als je overtuigd bent van je gelijk en dat is hij, kan je het mee eens zijn of niet maar ik heb zeker bewondering voor zijn standvastigheid. En daar is in deze tijd weleens wat tekort aan. Dus ja.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:31 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Ik snap die theorie van jou niet hoor, want hij is juist stemmen gaan verliezen vanaf het moment dat hij steeds extremer werd, dan hou je daar toch juist mee op zodra je merkt dat je stevig aan het inleveren bent qua zetels ipv er nog eens 20 scheppen bovenop te doen!?
Heb t in een ander topic genoemd maar even een zijweg.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:23 schreef KoosVogels het volgende:
Het is mij overigens nog steeds niet helemaal duidelijk of er psychisch iets mis is met Baudet of dat deze idioterie gewoon onderdeel is van een of andere krankzinnige act.
Nou ja, we hebben het hier over de vraag "wat als hij niet gek is?".quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:31 schreef kladderadatsch het volgende:
[..]
Ik snap die theorie van jou niet hoor, want hij is juist stemmen gaan verliezen vanaf het moment dat hij steeds extremer werd, dan hou je daar toch juist mee op zodra je merkt dat je stevig aan het inleveren bent qua zetels ipv er nog eens 20 scheppen bovenop te doen!?
Baudet lijkt totaal niet op Trump, Trump is een multimiljonair die zich kapot verveelt. Baudet is een politiek leider van een klein partijtje in Nederland.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:41 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Heb t in een ander topic genoemd maar even een zijweg.
Trump en Baudet zitten qua functie wel redelijk onder dezelfde Russische paraplu.
Trump liep maanden geleden onze boeren aan te sporen tot verzet en alle andere opstandelingen in Europa te pushen.
Dat is niet in Trump's belang, niet in Amerikaans politiek belang en ook niet in het belang van de Amerikaanse burger. Alle 3 partijen hebben geen interesse in Europese instabiliteit op nationaal niveau.
Kortom Kremlinpropanda.
Baudet zal wel een poging willen doen om de meest krankzinnig gestoorden militant te maken met deze waanzin als basis in de hoop dat men elders in Europa zijn voorbeeld volgt. Hij is immers wat meer dan een onbekend gezicht op een forum ergens.
Zie dit wel als een plan voor verdere ontwrichting
Yeah right...quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:43 schreef Akathisia het volgende:
Dan rest er eigenlijk alleen nog maar de optie dat hij gelijk heeft.
Er zijn twee opties: of hij sorteert alvast voor op de wrange vruchten van het afbreken van de geestelijke gezondheidszorg, of hij is daar zelf een product van.quote:Op maandag 17 oktober 2022 22:25 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Als dit allemaal een act is, waarom dan?
Ik heb dat ook lang gedacht hoor, dat het puur om aandacht/geld ging. Maar met dit soort totale waanzin stoot je toch eerder mensen af?
Want de GGZ is nog niet afgebroken? Dat was al ver voor Baudet in beeld kwam.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:48 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Er zijn twee opties: of hij sorteert alvast voor op de wrange vruchten van het afbreken van de geestelijke gezondheidszorg, of hij is daar zelf een product van.
In beide gevallen is het niet best.
Oneens. We missen juist politici die leren van (hun) fouten, in staat zijn om terug te komen op eerder ingenomen standpunten, en bekend zijn met het concept voortschrijdend inzicht. Anderzijds hebben we meer dan genoeg politici die een stelling innemen, en vervolgens 20 jaar hetzelfde riedeltje draaien om zo dogmatisch hun ingezette doodlopend spoor te vervolgen. Wat dit verder met Baudet te maken heeft weet ik niet. Die man is ofwel zo gek als een deur, of speelt dat te zijn. In allebei de gevallen heeft hij in de politiek niks te zoeken.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:36 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Niet als je overtuigd bent van je gelijk en dat is hij, kan je het mee eens zijn of niet maar ik heb zeker bewondering voor zijn standvastigheid. En daar is in deze tijd weleens wat tekort aan. Dus ja.
Joh. Nou, dan is jouw antwoord dus dat Baudet daarvan het resultaat op pootjes is.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:52 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Want de GGZ is nog niet afgebroken? Dat was al ver voor Baudet in beeld kwam.
Op haarkleur en postuur ook geen overeenkomsten Sherlock.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:46 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Baudet lijkt totaal niet op Trump, Trump is een multimiljonair die zich kapot verveelt. Baudet is een politiek leider van een klein partijtje in Nederland.
Hij was altijd al clownesque, ben je zijn maiden speech vergeten? Waar hij in steenkolen Latijn wat ouwehoerde. Dat sloeg nergens op als hij zoals je hier lijkt te schrijven nog hoopvol was dat de kamer een podium is om gekte aan de kaak te stellen. Als hij mensen wilde bereiken waarom dan niet in een taal die mensen begrijpen.quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:23 schreef Akathisia het volgende:
[..]
Dit zegt hij zelf al een tijdje, hè. Dat hij het niet meer via de democratie (as is) ziet gebeuren. Niet door zijn gedrag, maar door hoe 'het' werkt. Nu kan je een boompje opzetten over hoe dit een (grenzeloze) cope is van een narcist. Maar bottomline is: hij was optimistisch, nu openlijk uiterst cynisch. Vandaar ook het clownesque-gedrag. Wat rest er immers? Een alternatieve samenleving opbouwen. Met weinig vertrouwen oppert ie dat nog wel eens als mogelijkheid. Vandaar ook al die side-projecten De kamer is in ieder geval niet meer dan een podium om de gekte aan de kaak te stellen, recht voor de neus van de gekken zelf. Maar hij maakt zich geen illusies. Zijn woorden bereiken de macht niet, en hij zal met zijn woorden nooit deel uitmaken van de macht. Maar maakt dat het 'nodig' om een groot deel van je electoraat af te stoten? Nee. Zo bezien getuigd het eigenlijk wel van goed karakter, maar bevestigd het dus ook dat ie van het padje af is. Geen grip meer op de werking van de dingen. Hij durfde het los te laten, en voila: een diepe val. Maar vele komen wel weer goed terecht, uiteindelijk. Dat balanceert zich wel weer uit. Alhoewel problematisch te laat voor een publiek figuur.
Ok, draai het maar om, daar ben jij goed in. Dit is al al ver voor Baudet aan de gang, wat snap je daar niet aan?quote:Op maandag 17 oktober 2022 23:54 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Joh. Nou, dan is jouw antwoord dus dat Baudet daarvan het resultaat op pootjes is.
Ok en hoe zou die constatering iets afdoen aan mijn reacties? Volgens mij snap je het zelf niet helemaal. Geeft niet hoor pikquote:Op maandag 17 oktober 2022 23:58 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Ok, draai het maar om, daar ben jij goed in. Dit is al al ver voor Baudet aan de gang, wat snap je daar niet aan?
Jij ziet Baudet als ophitser, ik zie dat dus niet. Ik zie hem als het gevolg van ophitserij.. Het gevolg, niet de oorzaakquote:Op maandag 17 oktober 2022 23:56 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Op haarkleur en postuur ook geen overeenkomsten Sherlock.
Trump en Baudet zijn deel van een golf aan tegenbewegingen in Europa en elders en Baudet heeft net als Trump fijne banden met het Kremlin.
In het coalitiesysteem zal hij gelukkig nooit kunnen penetreren. Maar dat maakt hem niet ineffectief in het bereiken van de meest radicale stromingen. Zoals Trump ook de Proud Boys wilde mobiliseren, zou Baudet de ophitser van de meest radicale groepen hier kunnen worden.
Of jij snapt het niet, kan ookquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:00 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ok en hoe zou die constatering iets afdoen aan mijn reacties? Volgens mij snap je het zelf niet helemaal. Geeft niet hoor pik.
En wie waren pre-Baudet de oorzaak dan?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:01 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Jij ziet Baudet als ophitser, ik zie dat dus niet. Ik zie hem als het gevolg van ophitserij.. Het gevolg, niet de oorzaak
Wie denk jij?quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:02 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En wie waren pre-Baudet de oorzaak dan?
Niemand. Maar natuurlijk reageer je met een wedervraag.quote:
Chewbacca defense...quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:01 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Jij ziet Baudet als ophitser, ik zie dat dus niet. Ik zie hem als het gevolg van ophitserij.. Het gevolg, niet de oorzaak
Kan zijn, maar dat lijkt me minder waarschijnlijk omdat jij niet in staat blijkt te zijn om dat onder woorden te brengen wanneer je daarnaar gevraagd wordt. De groeten, en slaap zacht. Pas op voor de reptielen onder je bed!quote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:02 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Of jij snapt het niet, kan ook
Dus deze oorlog is begonnen door niemand? Okquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:04 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Niemand. Maar natuurlijk reageer je met een wedervraag.
Ja, doeiquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:05 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Kan zijn, maar dat lijkt me minder waarschijnlijk omdat jij niet in staat blijkt te zijn om dat onder woorden te brengen wanneer je daarnaar gevraagd wordt. De groeten, en slaap zacht.
Waarom begin je over een oorlog? Jij ziet Baudet niet als een ophitser maar als een gevolg van de ophitsers. Wie waren die ophitsers dan? Dit gaat niet alleen over Rusland-Oekraine. Want Baudet is op elk vlak een ophitserquote:Op dinsdag 18 oktober 2022 00:05 schreef Pokkehandtas het volgende:
[..]
Dus deze oorlog is begonnen door niemand? Ok
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |