Yup.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 21:10 schreef Tijn het volgende:
Ik zweer het je, het wordt gewoon Boris. Wat een land
Lolquote:Op donderdag 20 oktober 2022 20:38 schreef HiZ het volgende:
Het leukste vind ik de komiek die wat politici in het VK doen broodroof noemt 🤣
Terecht ook toch. Thatcher en Reagan worden niet voor niks uitgekotst.quote:
Als het Johnson wordt dan vraag ik mij af of Truss' record dan ook weer snel gebroken gaat worden want Johnson is nog steeds dezelfde leugenaar en fraudeur die hij een maand geleden was, natuurlijk.quote:Op donderdag 20 oktober 2022 21:10 schreef Tijn het volgende:
Ik zweer het je, het wordt gewoon Boris. Wat een land
Tuurlijk, maar uiteindelijk kan dat weinig mensen echt iets schelen, ben ik bang.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 00:45 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Als het Johnson wordt dan vraag ik mij af of Truss' record dan ook weer snel gebroken gaat worden want Johnson is nog steeds dezelfde leugenaar en fraudeur die hij een maand geleden was, natuurlijk.
Hm, moeilijk te bepalen maar de MP's die hem eruit geschopt hebben zullen vermoedelijk in 45 dagen niet van gedachte veranderd zijn over de geschiktheid van Johnson, denkelijk.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 00:53 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tuurlijk, maar uiteindelijk kan dat weinig mensen echt iets schelen, ben ik bang.
Krijgen we weer dat circus waarbij de leden uiteindelijk uit 2 mogen kiezen? Want dan heeft hij best wel kans, hij heeft natuurlijk z’n harde kern.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 00:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hm, moeilijk te bepalen maar de MP's die hem eruit geschopt hebben zullen vermoedelijk in 45 dagen niet van gedachte veranderd zijn over de geschiktheid van Johnson, denkelijk.
Ik weet het niet exact maar ik vermoed van wel, eigenlijk. Kortom, het VK gaat weer een paar maanden van onzekerheid tegemoet waarin er niet of nauwelijks geregeerd wordt. Nu kan je zeggen dat dit mischien wel een verbetering is met de periode dat er wel geregeerd wordtquote:Op vrijdag 21 oktober 2022 00:57 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Krijgen we weer dat circus waarbij de leden uiteindelijk uit 2 mogen kiezen? Want dan heeft hij best wel kans, hij heeft natuurlijk z’n harde kern.
Tja, ik weet het niet, de covidlockdowns zijn alweer vergeten en je kan toch niet boos blijven omdat de man een feestje geeft? Zoveel valt er niet te lachen de laatste tijd, dus ik denk dat menig conservatieve MP allang blij is met iemand die niet direct de hele economie in het honderd gooit. Niet dat Boris Johnson weet waar-ie precies mee bezig is, maar ik ben bang dat-ie op aardig wat Britten goed overkomt eerlijk gezegd.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 00:54 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Hm, moeilijk te bepalen maar de MP's die hem eruit geschopt hebben zullen vermoedelijk in 45 dagen niet van gedachte veranderd zijn over de geschiktheid van Johnson, denkelijk.
Ja dat zeg je wel. Maar tegelijkertijd is hij 2 jaar premier geweest, en weliswaar een excentrieke leugenaar, maar op zulke achterlijke stupiditeit als de afgelopen 45 dagen heb ik hem niet kunnen betrappen. Het is een hele intelligente man die precies weet tot hoe ver hij kan gaan.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:00 schreef Hexagon het volgende:
Ik denk dat als ze de financiele markten rustig willen krijgen, het geen goed idee is weer voor Boris te gaan.
Het ging niet om het feestje maar om het liegen, natuurlijk. En het patroon van liegen wat teveel op bleef vallen, voeg daarbij het zonnekoning gedrag van hem en zijn vrouw en het wordt problematisch.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:01 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet, de covidlockdowns zijn alweer vergeten en je kan toch niet boos blijven omdat de man een feestje geeft? Zoveel valt er niet te lachen de laatste tijd, dus ik denk dat menig conservatieve MP allang blij is met iemand die niet direct de hele economie in het honderd gooit. Niet dat Boris Johnson weet waar-ie precies mee bezig is, maar ik ben bang dat-ie op aardig wat Britten goed overkomt eerlijk gezegd.
Nou, nee, dat is het probleem nu juist, hij weet helemaal niet tot hoe ver hij kan gaan anders hadden ze hem niet uit zijn functie ontheven. Men heeft alleen lang de andere kant op gekeken omdat ze bang waren voor de gevolgen bij de kiezers maar Johnson verloor iedere tussentijdse verkiezing, de kiezers waren hem zat.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:04 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja dat zeg je wel. Maar tegelijkertijd is hij 2 jaar premier geweest, en weliswaar een excentrieke leugenaar, maar op zulke achterlijke stupiditeit als de afgelopen 45 dagen heb ik hem niet kunnen betrappen. Het is een hele intelligente man die precies weet tot hoe ver hij kan gaan.
Nee, maar de kiezer doet er tot 2025 sowieso niet toequote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:04 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
probleem is dat die niet representatief zijn voor de kiezers.
Boris heeft alvast de steun van Kiev:quote:Tory leadership candidates will need 100 MP nominations to stand, Graham Brady says
Sir Graham Brady, chair of the 1922 Committe, is holding a briefing for journalists outside parliament with Jake Berry, the party chairman.
They are taking questions now.
Q: What is your message to the public? And do you want a unity candidate?
Berry says it is up to MPs to decide if there is one or two candidates. If there are two, members will get a choice.
Q: Are you stitching up the rules to keep Boris Johnson off the ballot?
Brady says the threshold for nomination is 100 supporters. That means there could be three candidates, he says.
Alleen is hij nou niet het baken van rust en vertrouwen dat nu noodzakelijk is. Dan heb je direct weer een instabiele regering waavan je maar moet afwachten hoe lang die het gaan volhouden .quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:04 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ja dat zeg je wel. Maar tegelijkertijd is hij 2 jaar premier geweest, en weliswaar een excentrieke leugenaar, maar op zulke achterlijke stupiditeit als de afgelopen 45 dagen heb ik hem niet kunnen betrappen. Het is een hele intelligente man die precies weet tot hoe ver hij kan gaan.
Tja, ik weet het niet, hoor. Terug naar de premier die er de afgelopen twee jaar gezeten heeft, is toch ook een soort van stabiliteit.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:07 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Alleen is hij nou niet het baken van rust en vertrouwen dat nu noodzakelijk is. Dan heb je direct weer een instabiele regering waavan je maar moet afwachten hoe lang die het gaan volhouden .
Mjah, maar het is tijdens zijn regeer periode een aaneenschakeling van onrust en schandalen geweest, dat kan je als een soort van stabiliteit beschouwen, noem het SNAFU, maar ik weet niet of dat is wat het VK nu wil of nodig heeft.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:13 schreef Tijn het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet, hoor. Terug naar de premier die er de afgelopen twee jaar gezeten heeft, is toch ook een soort van stabiliteit.
Ja, dat sowieso. Het probleem zit 'm er ook in dat wat ze willen en wat ze nodig hebben twee heel verschillende dingen zijnquote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:24 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Mjah, maar het is tijdens zijn regeer periode een aaneenschakeling van onrust en schandalen geweest, dat kan je als een soort van stabiliteit beschouwen, noem het SNAFU, maar ik weet niet of dat is wat het VK nu wil of nodig heeft.
Van mij mag het, ze zoeken het maar uit, totdat de Brexit generatie uitgestorven is zitten ze in de shit. En mischien nog wel langer.
Yep.quote:Op vrijdag 21 oktober 2022 01:26 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ja, dat sowieso. Het probleem zit 'm er ook in dat wat ze willen en wat ze nodig hebben twee heel verschillende dingen zijn
quote:Iceberg lettuce in blond wig outlasts Liz Truss
A wilting 60p iceberg lettuce from Tesco in a blond wig has been crowned the winner of a bizarre competition after outlasting Liz Truss’s tenuous grip on power.
Seven days ago the Daily Star set up a webcam on the lettuce to see if it would have a longer shelf-life than the prime minister. To add to Truss’s humiliating resignation, the lettuce won.
As Truss made her resignation statement, those viewing the video on YouTube soared to more than 20,000.
When the prime minister confirmed her departure on Thursday lunchtime, a plastic gold crown was placed on the now browning leafy vegetable. The caption changed from “Day Seven: Will Liz Truss outlast his lettuce?” to “The Lettuce Outlasted Liz Truss”. The national anthem was played to mark the lettuce’s triumph, and champagne was poured.
https://www.theguardian.c(...)g-outlasts-liz-truss
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |