quote:
schijnt op te luchtenquote:Op maandag 17 oktober 2022 07:53 schreef Marcoss het volgende:
Halverwege oktober al zo’n uitbarsting.. dat is wel wat vroeg
Ik vind het vooral wat dom al zit er in de berichtgeving een hoog juice gehalte tegenwoordig, als je graag rust wil moet je geen zaken gaan oprakelen na een 7-1 overwinning, ook al was het nog niet goed, goeie resultaten zijn altijd de beste oplossing.quote:Op maandag 17 oktober 2022 08:44 schreef Bugno3 het volgende:
"IK BEN ER KLAAR MEE"
Nadat ie amper 2 maandjes coach is en wat vragen heeft gekregen over een voor veel geld aangetrokken spits die op de bank zit. Die is echt totaal van het padje en haalt inmiddels de stresslevels van KEIZERGOD en Jaap Stam.
Yup. Hij had het gewoon bij dat eerste deel moeten houden, dat hij de opstelling bepaald en dat Brobbey in zijn ogen nog verder moet verbeteren en ook al kansen heeft gekregen. Dat mag hij vinden, ook al zullen anderen het daar niet mee eens zijn. Daarna ontspoort hij volledig...quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:04 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik vind het vooral wat dom al zit er in de berichtgeving een hoog juice gehalte tegenwoordig, als je graag rust wil moet je geen zaken gaan oprakelen na een 7-1 overwinning, ook al was het nog niet goed, goeie resultaten zijn altijd de beste oplossing.
Blind zal wel gewisseld zijn onder het mom van rust, zelfde geldt voor Tadic. Gelukkig wisselt ie ze in ieder geval, zodat de rest ook eens 90 minuten kan volmaken.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:15 schreef Black-Death het volgende:
Schreuder
Maar goed, gisteren weer eens een Eredivisie-wedstrijd gekeken. Wat is Excelsior slecht
Wel hebben we denk ik geleerd dat zowel Tadic als Bergwijn alleen functioneren vanaf links.
En Brobbey moet gewoon spelen. Punt.
Heeft Schreuder nog een reden gegeven dat Blind werd gewisseld? Werd eens tijd hoor..
Gronkjaerquote:Op zondag 16 oktober 2022 21:44 schreef PicoMMP het volgende:
Conceicao doet me denken aan iemand die hij Ajax heeft gespeeld, maar ik kan er de vinger niet op leggen.
Goed verwoord. Momenteel zou ik dan gaan voor Tadic-Brobbeast-Bergwijn. En afhankelijk van de wedstrijd Tadic wisselen, Conceicao erin en Bergwijn naar links.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Blind zal wel gewisseld zijn onder het mom van rust, zelfde geldt voor Tadic. Gelukkig wisselt ie ze in ieder geval, zodat de rest ook eens 90 minuten kan volmaken.
Tadic op links was echt prima gisteren, en Bergwijn is beter op rechts dan Tadic dus wellicht is dit het beste van de som der delen. Al zou ik Conceicao daar ook wel eens 90 minuten willen zien, die vind ik echt veelbelovend.
Terecht of onterecht, je moet er gewoon mee om kunnen gaan.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:42 schreef Jor_Dii het volgende:
Die tirade van Schreuder was veels te emotioneel, leek wel of hij ieder moment in tranen uit kon barsten. De kritiek is/was gewoon terecht en dat je als trainer tijd nodig hebt om de poppetjes op de juiste plek te krijgen (met een aanzienlijke kwaliteitsvermindering) is logisch, maar dit geeft weinig vertrouwen richting de lange termijn om eerlijk te zijn.
Ja, zoals het hoort als je een professional bent.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:49 schreef Houniet het volgende:
Ik heb gisteren niets gezien, maar had Tadic zo'n verschrikkelijke regenboogband om?
Ben ik het niet echt mee eens, maar oke. Laten we de discussie maar achterwege want daar gaan we toch niet uitkomen.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:50 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ja, zoals het hoort als je een professional bent.
Laten we het er op houden dat ik die twee van Feyenoord en Excelsior een stel hypocriete moslims vind. Dan moeten ze ook niet met goksponsoren op hun shirt willen lopen.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:59 schreef Houniet het volgende:
[..]
Ben ik het niet echt mee eens, maar oke. Laten we de discussie maar achterwege want daar gaan we toch niet uitkomen.
Mag je niet gokken vanuit hun geloof? Dat wist ik nietquote:Op maandag 17 oktober 2022 10:02 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Laten we het er op houden dat ik die twee van Feyenoord en Excelsior een stelle hypocriete moslims vind. Dan moeten ze ook niet met goksponsoren op hun shirt willen lopen.
iedere gelovige is hypocriet, anders gaat het nietquote:Op maandag 17 oktober 2022 10:02 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Laten we het er op houden dat ik die twee van Feyenoord en Excelsior een stel hypocriete moslims vind. Dan moeten ze ook niet met goksponsoren op hun shirt willen lopen.
Dit soort uitbarstingen zijn (heel incidenteel) te verdedigen en misschien zelfs nuttig als je een trainer bent met enige vorm van charisma en staat van dienst. Een van Gaal, een Mourinho, een Trappatoni. Maar Schreuder zet zichzelf voor lul.quote:Op maandag 17 oktober 2022 10:33 schreef Sabata het volgende:
Eigenlijk vond ik Schreuder zijn tirade wel leuk. Deed me veel aan de beroemde tirade van Giovanni Trappatoni denken in zijn Bayern tijd (Spiel wie Flasche Leer!!). je moet wel het geduld van Gandhi of Ten Hag hebben als je als die riooljournalistiek leest die na iedere tegenslag de eerste wil zijn om met stenen te gaan gooien ( en dat staat even los van de prestaties of tactisch keuzes van dit moment). als je hem wil ontslaan, prima. haal Bosz maar weer terug voor Stuttgart hem te pakken heeft, vijf seconden regel en heel hoog druk zetten. wie weet kan de EL campagne 2017 nog een keer herhaald worden. maar voor hetzelfde geld verandert er niks tov nu.
Heeft daar niets mee te maken.quote:Op maandag 17 oktober 2022 09:50 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ja, zoals het hoort als je een professional bent.
Leuk vond ik het ook wel maar verstandig niet, nog 6 wedstrijden tot de winterstop waar hij er eigenlijk maar 1 van mag verliezen en dat is Liverpool uit, maar zelfs daar heeft hij eigenlijk een resultaat nodig om de boel stil te houden.quote:Op maandag 17 oktober 2022 10:33 schreef Sabata het volgende:
Eigenlijk vond ik Schreuder zijn tirade wel leuk. Deed me veel aan de beroemde tirade van Giovanni Trappatoni denken in zijn Bayern tijd (Spiel wie Flasche Leer!!). je moet wel het geduld van Gandhi of Ten Hag hebben als je als die riooljournalistiek leest die na iedere tegenslag de eerste wil zijn om met stenen te gaan gooien ( en dat staat even los van de prestaties of tactisch keuzes van dit moment). als je hem wil ontslaan, prima. haal Bosz maar weer terug voor Stuttgart hem te pakken heeft, vijf seconden regel en heel hoog druk zetten. wie weet kan de EL campagne 2017 nog een keer herhaald worden. maar voor hetzelfde geld verandert er niks tov nu.
Mitea.quote:Op zondag 16 oktober 2022 21:44 schreef PicoMMP het volgende:
Conceicao doet me denken aan iemand die hij Ajax heeft gespeeld, maar ik kan er de vinger niet op leggen.
Over 3,5 week is het al winterstop inderdaad vanwege dat WK, moest even 2x kijkenquote:Op maandag 17 oktober 2022 10:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Leuk vond ik het ook wel maar verstandig niet, nog 6 wedstrijden tot de winterstop waar hij er eigenlijk maar 1 van mag verliezen en dat is Liverpool uit, maar zelfs daar heeft hij eigenlijk een resultaat nodig om de boel stil te houden.
Niet best.quote:
Jawel, je vertegenwoordigt je club en je club vraagt om respect voor alle mensen die betrokken zijn bij je club als medewerker, supporter of anders. Die band ging trouwens verder dan puur de niet-heteroseksuele groep mensen.quote:Op maandag 17 oktober 2022 10:44 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Heeft daar niets mee te maken.
Overdrijven is ook een vak, natuurlijk kan Excelsior er niets van maar er werden kansen genoeg gecreëerd en op die tegengoal na gewoon een goeie uitslag.quote:Op maandag 17 oktober 2022 10:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Niet best.
Ja? Ja? Ja?
Schreuder out!
Gisteravond ook tegen Excelsior nota bene. Het is dat die club met knikkende knieën de tunnel uit kwam en geen flikker deed, maar wat stond de verdediging slecht. Aan alles zichtbaar: er is geen vertrouwen en geen organisatie. Niks.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:06 schreef Pizzakoppo het volgende:
Schreuder is aardig van het padje. Wat een emoties en wat een slap gelul. Brobbey mag inderdaad lekker spelen tegen de Excelsiors van deze wereld. Als het erom gaat mag hij op de bank zitten zodat je verliest met 1-6.
Brobbey moet zo veel mogelijk spelen zodat hij ook kan groeien als spits want het is echt nog niet altijd even goed (wat logisch is), ik neem aan dat Schreuder daar achter staat gezien zijn woorden bij de persconferentie over de potentie van Brobbey.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:06 schreef Pizzakoppo het volgende:
Schreuder is aardig van het padje. Wat een emoties en wat een slap gelul. Brobbey mag inderdaad lekker spelen tegen de Excelsiors van deze wereld. Als het erom gaat mag hij op de bank zitten zodat je verliest met 1-6.
Je zult mij inderdaad niet snel horen zeggen dat mijn mening ook maar enige waarde heeft lolquote:Op maandag 17 oktober 2022 11:09 schreef Tarado het volgende:
[..]En je vindt jezelf wel op het padje met deze opmerking? Wat een dom geleuter man maar als supporter mag dat.
7-1 is gewoon prima inderdaad. Was een goede pot.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:05 schreef Tarado het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak, natuurlijk kan Excelsior er niets van maar er werden kansen genoeg gecreëerd en op die tegengoal na gewoon een goeie uitslag.
Brian is ook veel meer een aanspeelpunt waar Kudus de truckendoos open wil trekken met zijn gezicht naar het doel, staat Brobbey ook met zijn reet naar het doel toe met 2 verdedigers in zijn rug. En daardoor staat iemand anders weer vrij.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:10 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Brobbey moet zo veel mogelijk spelen zodat hij ook kan groeien als spits want het is echt nog niet altijd even goed (wat logisch is), ik neem aan dat Schreuder daar achter staat gezien zijn woorden bij de persconferentie over de potentie van Brobbey.
Van Gaal-ish?quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:12 schreef Bolasie het volgende:
Ik vond het wel mee vallen voor een 'uitbarsting', had Pep/Klopp/Mourinho-proporties verwacht nadat ik alles las vanochtend.
Tegenvallend hoor.
Bojan Krkicquote:Op zondag 16 oktober 2022 21:44 schreef PicoMMP het volgende:
Conceicao doet me denken aan iemand die hij Ajax heeft gespeeld, maar ik kan er de vinger niet op leggen.
Als je goed kijkt, zie je ook dat de beste man een beetje trillt als hij die 'boze' woorden uitspreekt. Totaal niet zichzelf.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:15 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Van Gaal-ish?
Maar nee.. Helaas. Eigenlijk is het gewoon aandoenlijk.
Je hebt wel het fragment van 7 minuten gezien? Ik heb genoten.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:12 schreef Bolasie het volgende:
Ik vond het wel mee vallen voor een 'uitbarsting', had Pep/Klopp/Mourinho-proporties verwacht nadat ik alles las vanochtend.
Tegenvallend hoor.
Ja, helemaal. Het zal best voor zijn doen 'ongekend' zijn, maar na alle reacties op het internet vooraf aan bekijken van het filmpje had ik een bakje popcorn gepakt en ging ik er goed voor zitten. Het viel een beetje tegen, maar misschien is mijn benchmark iets te hoog voor onze big head.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:23 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Je hebt wel het fragment van 7 minuten gezien? Ik heb genoten.
Uiteraard maar 3-0 met de rust tegen zo'n tegenstander sta je er toch wat anders in, wel eens dat die slordigheden eruit moeten.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
7-1 is gewoon prima inderdaad. Was een goede pot.
Verder is het niet overdreven. Je zag zelfs gisteravond dat het verdedigend zwak is, tegen Excelsior.
Basiszaken ontbreken. Afspraken onderling zijn er niet of ze worden niet nagekomen, onderling wordt er nauwelijks gechoached, slordigheden al om.
Misschien gisteravond niet echt zichtbaar, maar straks tegen Liverpool en PSV is het weer om te huilen en zitten we weer te schelden.
We gaan van eh eh eh he he naar ja ja ja ja.quote:Op maandag 17 oktober 2022 10:59 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Niet best.
Ja? Ja? Ja?
Schreuder out!
Gisteravond ook tegen Excelsior nota bene. Het is dat die club met knikkende knieën de tunnel uit kwam en geen flikker deed, maar wat stond de verdediging slecht. Aan alles zichtbaar: er is geen vertrouwen en geen organisatie. Niks.
Mooi dat iedereen zich ermee ging bemoeienquote:Op maandag 17 oktober 2022 11:04 schreef Red_85 het volgende:
Trouwens, zat op lange zijde 2de ring dus kon niet helemaal zien wat er gebeurde vlak na de 60ste minuut toen er opeens commotie in het stadion was. Net ffies uitzending gemist gecheckt...
Die man met die vlag loopt al jaaaaaren heen en weer als er een grote uitslag of overwinning is die zeker is. Maar opeens is er een notoir dictatortje met een v'tje op de borst die het opeens niet goed vind.
Hier leeft die man voor, laat hem, hij doet geen vlieg kwaad en iedereen is er blij mee.
Was het maar zo simpel dat het aan 1 mannetje erin of eruit ligt, zelfs met Schreuder eruit heb je nog steeds geen topploeg internationaal gezien, nationaal echt wel goed genoeg voor het kampioenschap maar daarom sta je ook gewoon bovenaan.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:12 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Je zult mij inderdaad niet snel horen zeggen dat mijn mening ook maar enige waarde heeft lol
Ja, en terecht.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:31 schreef Houniet het volgende:
[..]
Mooi dat iedereen zich ermee ging bemoeien.
Met schreuder heb ik niet het gevoel dat wij kampioen gaan worden. Ook niet met deze ploeg. Terwijl je daar inderdaad ruimschoots de kwaliteiten voor in huis hebt.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:35 schreef Tarado het volgende:
[..]
Was het maar zo simpel dat het aan 1 mannetje erin of eruit ligt, zelfs met Schreuder eruit heb je nog steeds geen topploeg internationaal gezien, nationaal echt wel goed genoeg voor het kampioenschap maar daarom sta je ook gewoon bovenaan.
Ik denk van wel maar de tijd zal het leren als hij die krijgt tenminste.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Met schreuder heb ik niet het gevoel dat wij kampioen gaan worden. Ook niet met deze ploeg. Terwijl je daar inderdaad ruimschoots de kwaliteiten voor in huis hebt.
Dat is het vooral. Schreuder haalt (bij lange na) niet uit wat erin zit. Dat je geen kampioen wordt, of in de CL uitgeschakeld kan worden, dat kan, maar nu speel je echt een dramatisch kutvoetbal in october, geen visie of lijn te ontdekken en geen enkel vertrouwen in een ploeg welke al bijna 4 jaar lang op dezelfde wijze speelde onder Ten Hag. Dat is gewoon binnen 4 maanden pleite.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Met schreuder heb ik niet het gevoel dat wij kampioen gaan worden. Ook niet met deze ploeg. Terwijl je daar inderdaad ruimschoots de kwaliteiten voor in huis hebt.
Dat heeft Schreuder wel nodig na die uitbarsting van gisteren.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:46 schreef Houniet het volgende:
Straks even lekker een WKtje tussendoor, kan alles even tot rust komen.
Dit.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is het vooral. Schreuder haalt (bij lange na) niet uit wat erin zit. Dat je geen kampioen wordt, of in de CL uitgeschakeld kan worden, dat kan, maar nu speel je echt een dramatisch kutvoetbal in october, geen visie of lijn te ontdekken en geen enkel vertrouwen in een ploeg welke al bijna 4 jaar lang op dezelfde wijze speelde onder Ten Hag. Dat is gewoon binnen 4 maanden pleite.
Zolang die scoort is dat vrij irrelevant, Haaland is ook te dik.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:12 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Toch gaf Schreuder tussen neus en lippen wel aan dat Brobbey lui is en er te weinig aan doet. Dat lijkt me wel een interessant gegeven.
Timbertje mag ook weer even tot de orde geroepen worden. Die sprong geeneens mee bij de 7-1 en ging vervolgens boos kijken (wat ook wel weer terecht was, want wtf, waarom mocht die voorzet zo gegeven worden?).quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:12 schreef Red_85 het volgende:
[..]
7-1 is gewoon prima inderdaad. Was een goede pot.
Verder is het niet overdreven. Je zag zelfs gisteravond dat het verdedigend zwak is, tegen Excelsior.
Basiszaken ontbreken. Afspraken onderling zijn er niet of ze worden niet nagekomen, onderling wordt er nauwelijks gechoached, slordigheden al om.
Misschien gisteravond niet echt zichtbaar, maar straks tegen Liverpool en PSV is het weer om te huilen en zitten we weer te schelden.
quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:14 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Zolang die scoort is dat vrij irrelevant, Haaland is ook te dik.
Helaas moet Wijndal het ook niet van z'n verdedigen hebben, hij had rugdekking van Klaassen dus druk kunnen zetten.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:15 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Timbertje mag ook weer even tot de orde geroepen worden. Die sprong geeneens mee bij de 7-1 en ging vervolgens boos kijken (wat ook wel weer terecht was, want wtf, waarom mocht die voorzet zo gegeven worden?).
Alleen zei dus niemand dat hij dik was.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:26 schreef Ramboetan het volgende:
Brobbey is echt nul dik. De bouw van een 100-meter sprinter en ik denk zelfs dat hij eerste zou worden van de gehele Ajax selectie. Veel sneller denk je denkt.
Moet je toch wat aan je geheugen doen, vorige 2e seizoenshelft was geweldig zeker? Ook ten Hag had het probleem dat het zonder Antony gewoon een stuk moeilijker voetballen is.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:46 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat is het vooral. Schreuder haalt (bij lange na) niet uit wat erin zit. Dat je geen kampioen wordt, of in de CL uitgeschakeld kan worden, dat kan, maar nu speel je echt een dramatisch kutvoetbal in october, geen visie of lijn te ontdekken en geen enkel vertrouwen in een ploeg welke al bijna 4 jaar lang op dezelfde wijze speelde onder Ten Hag. Dat is gewoon binnen 4 maanden pleite.
Zeker einde seizoen was het ruk, maar was het systeem van Ten Hag echt nog wel te zien in het spel.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:32 schreef Tarado het volgende:
[..]
Moet je toch wat aan je geheugen doen, vorige 2e seizoenshelft was geweldig zeker? Ook ten Hag had het probleem dat het zonder Antony gewoon een stuk moeilijker voetballen is.
Ik krijg bij Schreuder hetzelfde gevoel als bij Jaap Stam.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:48 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat heeft Schreuder wel nodig na die uitbarsting van gisteren.
Absoluut. Van die types die kritiek van de media persoonlijk nemen en niet begrijpen dat het verdienmodel van de media draait om afbreken, sensatie, bommetjes, controverse. Als je je druk maakt om de media ben je niet geschikt als trainer, tenzij je een gouden pik hebt.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik krijg bij Schreuder hetzelfde gevoel als bij Jaap Stam.
Ik schat hem wel wat hoger in puur als trainer en tacticus alleen deze persmomenten doen hem geen goed, ook dat "beste wedstrijd" tegen Napoli was niet heel handig.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:40 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik krijg bij Schreuder hetzelfde gevoel als bij Jaap Stam.
Wat bedoel je met systeem dan, voetballen zonder buitenspeler(s) met diepgang is gewoon heel anders.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:36 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Zeker einde seizoen was het ruk, maar was het systeem van Ten Hag echt nog wel te zien in het spel.
Nu is gewoon alles pleite van de afgelopen jaren.
Dat is van dat stugge Co Adriaanse-gejengel, dat je verliespartijen ziet als "geweldige wedstrijden". Co was dan alleen wel een sterk oefenmeester. Ik zou als speler Fredje echt niet meer serieus nemen. Eén keer boeh of bah en hij begint te janken. Spelers die ontevreden zijn moeten dit moment pakken en hem het duwtje geven. Even de kont tegen de krib, een tirade forceren en hij is alle krediet bij de spelers kwijt.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik schat hem wel wat hoger in puur als trainer en tacticus alleen deze persmomenten doen hem geen goed, ook dat "beste wedstrijd" tegen Napoli was niet heel handig.
Ik had gisteren niet de indruk dat de spelers op hem uitgekeken zijn, het was niet allemaal even goed maar ze gingen wel door.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:48 schreef Bugno3 het volgende:
[..]
Dat is van dat stugge Co Adriaanse-gejengel, dat je verliespartijen ziet als "geweldige wedstrijden". Co was dan alleen wel een sterk oefenmeester. Ik zou als speler Fredje echt niet meer serieus nemen. Eén keer boeh of bah en hij begint te janken. Spelers die ontevreden zijn moeten dit moment pakken en hem het duwtje geven. Even de kont tegen de krib, een tirade forceren en hij is alle krediet bij de spelers kwijt.
Nee maar als jij de bouw van een 100 meter-loper hebt, dan is het wel wat lastiger in een duursport als voetbal. Dan ben je niet per se lui als je niet 90 minuten kan vlammenquote:Op maandag 17 oktober 2022 12:27 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Alleen zei dus niemand dat hij dik was.
Ik ben ook niet overtuigd en dat komt vooral door Schreuder zelf. Wat mij betreft is PSV thuis wel een sleutelpot. Als je die verliest heeft Schreuder elke wedstrijd tegen een min of meer gelijkwaardige of grotere tegenstander qua statuur verloren (PSV 2 keer, AZ, Liverpool en Napoli 2 keer)... dan krijg je een beetje een Schmidt-auraquote:Op maandag 17 oktober 2022 11:44 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Met schreuder heb ik niet het gevoel dat wij kampioen gaan worden. Ook niet met deze ploeg. Terwijl je daar inderdaad ruimschoots de kwaliteiten voor in huis hebt.
Lijkt me wat onnodig om iemand te fatshamen. Dit riekt naar racisme.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:20 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Heb overigens nergens het woord dik genoemd zie ik nu.
Er leek wel wat opgekropte frustratie uit te komen bij de man ja.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:48 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat heeft Schreuder wel nodig na die uitbarsting van gisteren.
Ik ook wel iets (niet veel) maar ik vind het altijd heel kwalijk als trainers ontzettend defensief worden over hun keuzes wanneer het niet goed gaat.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik schat hem wel wat hoger in puur als trainer en tacticus alleen deze persmomenten doen hem geen goed, ook dat "beste wedstrijd" tegen Napoli was niet heel handig.
Je bent als trainer zo goed als je laatste wedstrijd, als je dan 7-1 wint ook al is het tegen een G-ploeg moet je gewoon doorgaan met de orde van de dag, waar het om gaat is dat spelers, staf en directie in je geloven, de rest is bijzaak, maak er dan ook geen hoofdzaak van.quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik ook wel iets (niet veel) maar ik vind het altijd heel kwalijk als trainers ontzettend defensief worden over hun keuzes wanneer het niet goed gaat.
En zo zijn er ook wel spelers die bij Ajax op CL-niveau uitblinken en dan bij hun nieuwe club opeens het voetballen volledig verleerd zijn.. dat zijn ook van die (soms) ongrijpbare zaken in het voetbal.quote:Op maandag 17 oktober 2022 13:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Botman doet het opnieuw uitstekend, toch mooi van zo'n speler die niet goed genoeg was voor Ajax.
Is toch geen Ajax spelerquote:Op maandag 17 oktober 2022 13:30 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Botman doet het opnieuw uitstekend, toch mooi van zo'n speler die niet goed genoeg was voor Ajax.
Mwoah, niet per se, zat nog even terug te lezen maar ook hier vond men het bijvoorbeeld belachelijk dat Ajax hem terughaalde in 2020 (al was dat denk ik ook omdat hij bij Heerenveen speelde en automatisch als matig werd gezien). Kan snel gaan, en inderdaad vaak ongrijpbaar zo'n ontwikkeling, zeker geen lineair traject.quote:Op maandag 17 oktober 2022 14:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
En zo zijn er ook wel spelers die bij Ajax op CL-niveau uitblinken en dan bij hun nieuwe club opeens het voetballen volledig verleerd zijn.. dat zijn ook van die (soms) ongrijpbare zaken in het voetbal.
(al weet ik niet of je dit als kritiek richting Ajax bedoelde)
quote:De politie heeft twee mannen aangehouden die ervan verdacht worden betrokken te zijn bij de overval op Dusan Tadic. De Ajax-speler werd eind juli belaagd in de buurt van zijn huis en raakte daarbij lichtgewond.
Het gaat om een 26-jarige man die vrijdag op het Waterlandplein werd aangehouden en en 19-jarige man die vanochtend werd aangehouden op IJburg. De mannen konden mede dankzij bewakingscamera's in de omgeving worden aangehouden. Volgens de recherche is het onderzoek nog in volle gang.
Is gewoon niet zo'n goeie voetballer en dat wist hij zelf ook, stel dat hij was gebleven dan had hij toch verdomd weinig gespeeld de vorige 2 seizoenen, beetje een Schuurs verhaal maar dan op links.quote:Op maandag 17 oktober 2022 15:12 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Mwoah, niet per se, zat nog even terug te lezen maar ook hier vond men het bijvoorbeeld belachelijk dat Ajax hem terughaalde in 2020 (al was dat denk ik ook omdat hij bij Heerenveen speelde en automatisch als matig werd gezien). Kan snel gaan, en inderdaad vaak ongrijpbaar zo'n ontwikkeling, zeker geen lineair traject.
Strik eromheenquote:Kicker komt met opvallend nieuws: Schreuder belangrijke optie in Bundesliga
Opvallend nieuws uit Duitsland: Alfred Schreuder is één van de twee kandidaten om de nieuwe trainer te worden van VfB Stuttgart. Dat meldt het toonaangevende Kicker maandag. Wel zou Jesse Thorup de beste papieren hebben.
Stuttgart zoekt een opvolger voor Pellegrino Matarazzo, die vorige week werd ontslagen. Peter Bosz werd genoemd als mogelijke opvolger, maar volgens Kicker zijn er nu nog twee kandidaten in de race: Schreuder en Thorup. De Bundesliga-laagvlieger zou zijn voelsprieten hebben uitgestoken naar de oefenmeester van Ajax, die zondag opzien baarde met zijn tirade na de zege op Excelsior.
Het spreekt in het voordeel van de 49-jarige Barnevelder dat hij de Duitse competitie goed kent uit zijn tijd bij Hoffenheim, waar hij als assistent en hoofdtrainer werkzaam was. Hij fungeerde onder meer als rechterhand van Julian Nagelsmann. Die rol vertolkte hij ook onder Ronald Koeman bij FC Barcelona, voordat hij bij Club Brugge weer op eigen benen kwam te staan. Afgelopen zomer ging hij bij Ajax aan de slag.
Volgens Kicker wordt het interessant om te zien of Schreuder los valt te weken in Amsterdam. Stuttgart zou hem kunnen verleiden door hem veel inspraak te geven in het technische beleid. Algemeen directeur Alexander Wehrle en technisch directeur Sven Mislintat kondigden het voorbije weekeinde aan spoedig met twee kandidaten in gesprek te gaan. Thorup ligt op pole position, maar nu blijkt Schreuder de andere optie te zijn. 'Eén van deze ervaren trainers komt waarschijnlijk in Stuttgart terecht', besluit het voetbaltijdschrift.
Johan draait zich om in zijn graf.quote:Op maandag 17 oktober 2022 15:48 schreef Tarado het volgende:
[..]
als Van Gaal het seizoen dan afmaakt vind ik het prima
Zolang Feyenoord en PSV niet consistent zijn zou Ajax zelfs met rapper Sjors als trainer kampioen moeten worden.quote:Op maandag 17 oktober 2022 11:45 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik denk van wel maar de tijd zal het leren als hij die krijgt tenminste.
Ik zou dit helemaal niet erg vindenquote:
Dat ging meer om de jeugdopleiding maar zou jij iemand weten die het meteen over kan nemen en je er niet op achteruit gaat, bij Bosz denk ik dat namelijk.quote:Op maandag 17 oktober 2022 15:49 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Johan draait zich om in zijn graf.
Mentale weerbaarheid of het gebrek eraan heeft me toch wel wat verbaasd na die CL potjes, tegen Liverpool begrijp ik de teleurstelling na die late treffer ook al verdien je het niet maar die wedstrijden tegen Napoli hebben er ook ingehakt terwijl je op 2 goeie dagen die wedstrijden waarschijnlijk ook verloren had.quote:Op maandag 17 oktober 2022 16:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Zolang Feyenoord en PSV niet consistent zijn zou Ajax zelfs met rapper Sjors als trainer kampioen moeten worden.
Ik denk eerder dat Mazaroui, Nico, Haller, Gravenbergh, Martinez en Antony pleite zijn.quote:Op maandag 17 oktober 2022 12:36 schreef Scorpie het volgende:
[..
Nu is gewoon alles pleite van de afgelopen jaren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |