quote:
Nou poeh poeh een busquote:Op donderdag 29 juni 2023 07:31 schreef Momo het volgende:
FDF is ook weer een stukje groot kapitaal
[ afbeelding ]
Typisch van den Oever. Heel veel roepen en dan altijd zeggen “is niet van ons” “draag geen verantwoordelijkheid” “wij weten van niks”quote:
Ik zie net een filmpje:quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:03 schreef miss_sly het volgende:
Ik heb nog geen berichten gezien over groepen trekkers die onderweg zouden zijn.
quote:Den Haag vaardigt noodbevel uit vanwege boerenprotest: trekkers niet welkom
Er geldt sinds vanochtend 7.12 uur een noodbevel in Den Haag. Daardoor zijn mensen die met tractoren of andere zware voertuigen actie willen voeren niet welkom in de stad. Boerenorganisatie Farmers Defence Force wil daar donderdag protesteren.
De politie meldt op Twitter dat drie trekkers vanaf de Brouwersgracht zijn "verwezen naar een parkeerlocatie".
FDF heeft mensen opgeroepen met trekkers naar Den Haag te komen en verwacht duizenden mensen. De exacte locatie van het protest wordt pas later gedeeld.
De Tweede Kamer debatteert donderdag over het geklapte landbouwakkoord.
https://www.nu.nl/binnenl(...)ers-niet-welkom.html
Haar nummer staat op de CDA website. Keur de bedreigingen niet goed maar dat ze er op benaderd word is niet zo vreemd.quote:
"Had ze maar geen kort rokje aan moeten trekken"quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:31 schreef descon het volgende:
[..]
Haar nummer staat op de CDA website. Keur de bedreigingen niet goed maar dat ze er op benaderd word is niet zo vreemd.
Al die trekkers hebben nu toch een kenteken, dus we mogen dan toch verwachten dat de politie binnen een paar uur een tweet deelt met hoeveel boetes er al uitgeschreven zijn vanwegerijden met landbouwvoertuigen op de snelweg.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik zie net een filmpje:
[ twitter ]
Vanuit Zwolle lijken ze onder politie begeleiding naar den haag te rijden, bijzondere bekeuring is dat.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:33 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Al die trekkers hebben nu toch een kenteken, dus we mogen dan toch verwachten dat de politie binnen een paar uur een tweet deelt met hoeveel boetes er al uitgeschreven zijn vanwegerijden met landbouwvoertuigen op de snelweg.
Daar hoef je als iemand die demonstreert voor een betere wereld niet op te rekenenquote:Op donderdag 29 juni 2023 08:42 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Vanuit Zwolle lijken ze onder politie begeleiding naar den haag te rijden, bijzondere bekeuring is dat.
quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:42 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Vanuit Zwolle lijken ze onder politie begeleiding naar den haag te rijden, bijzondere bekeuring is dat.
Beter verbeurd verklaren. Anders krijgen ze nog een zak geld ook.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:41 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
Hoog tijd dat doxing strafbaar wordt gesteld. Alle boeren die bedreigen op prive nummers maar onteigenen dan, gesprek is toch niet mogelijk.
Ik denk dat we zelfs geen ME gaan zienquote:Op donderdag 29 juni 2023 08:47 schreef Candaasje het volgende:
Zijn de waterkanonnen al gesignaleerd?
Ik verwacht er toch minstens 3
Dat is wel bijzonder dat de politie in deze meewerkt aan het begaan van overtredingen.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:42 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Vanuit Zwolle lijken ze onder politie begeleiding naar den haag te rijden, bijzondere bekeuring is dat.
Dat is echt het minste, zou je zeggen.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:33 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Al die trekkers hebben nu toch een kenteken, dus we mogen dan toch verwachten dat de politie binnen een paar uur een tweet deelt met hoeveel boetes er al uitgeschreven zijn vanwegerijden met landbouwvoertuigen op de snelweg.
Het zou me niks verbazen als ze die er voor de zekerheid maar even af hebben geschroefd.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:33 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Al die trekkers hebben nu toch een kenteken, dus we mogen dan toch verwachten dat de politie binnen een paar uur een tweet deelt met hoeveel boetes er al uitgeschreven zijn vanwegerijden met landbouwvoertuigen op de snelweg.
Ik denk dat ze dat nu voor de veiligheid doen. Verder worden ze overal tegengehouden, lijkt hier niet te zijn gelukt. Denk dat er nog wel sancties volgen. Maar levert nu wel gek beeld op ja.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:55 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Dat is wel bijzonder dat de politie in deze meewerkt aan het begaan van overtredingen.
Waar is nu de harde arm van het OM. Te bizar voor woorden deze totale ongelijkheid klimaatactivisten die oproepen om te komen demonstreren worden preventief opgepakt en krijgen een gebiedsverbod en boeren die zonder een demonstratievergunning dit doen wordt weer geen stro breed in de weg gelegd.
Ik begrijp niet waarom de politie de tractoren niet aan de kant zet vanwege het te langzaam rijden. Ze laten het maar straffeloos begaanquote:Op donderdag 29 juni 2023 08:22 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik zie net een filmpje:
[ twitter ]
Haar nummer/email adres staat op de CDA website...dus als een boer ff een net belletje doet met wat suggesties voor de landbouw is er niks aan de hand.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:32 schreef Starhopper het volgende:
[..]
"Had ze maar geen kort rokje aan moeten trekken"
Er is wel wat aan de hand als je haar telefoonnummer deelt in een telegramgroep met daarbij een verkapte oproep om ze te bedreigen.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:04 schreef descon het volgende:
[..]
Haar nummer/email adres staat op de CDA website...dus als een boer ff een net belletje doet met wat suggesties voor de landbouw is er niks aan de hand.
Trekkers in beslag nemen en rijbewijs invorderen, treedt op!quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:09 schreef Gunner het volgende:
op de A28 en ook gewoon bewust de boel blokkeren he
[ afbeelding ]
Ik zie geen kentekens...quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:09 schreef Gunner het volgende:
op de A28 en ook gewoon bewust de boel blokkeren he
[ afbeelding ]
Die zitten alleen aan de achterkant toch?quote:
Dat zou kunnen. Dan moet de politie ze maar van achteren benaderen om ze te noteren voor de boete.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:20 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Die zitten alleen aan de achterkant toch?
Via trajectcontrole is het zelfs te automatiseren. Lijkt me aardig prijsschieten.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:23 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Dat zou kunnen. Dan moet de politie ze maar van achteren benaderen om ze te noteren voor de boete.
Mooie inkomsten voor de schatkist?quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:24 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Via trajectcontrole is het zelfs te automatiseren. Lijkt me aardig prijsschieten.
Heeft hij afgekeken van Caroline van der Plas. Zelfde strategie.quote:Op donderdag 29 juni 2023 08:19 schreef alopio het volgende:
[..]
Typisch van den Oever. Heel veel roepen en dan altijd zeggen “is niet van ons” “draag geen verantwoordelijkheid” “wij weten van niks”
Dan ben je ook wel een laffe hond.
Ja, en dan bij een volgend protest de tweede keer over de schreef het voertuig verbeurd verklaren.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:24 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Mooie inkomsten voor de schatkist?
Ik hoop op een Russische drone.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:09 schreef Gunner het volgende:
op de A28 en ook gewoon bewust de boel blokkeren he
[ afbeelding ]
Dat mag waarschijnlijk niet vanwege de wet op privacy mogen die camera's alleen gebruikt worden voor trajectcontrole snelheden, en aangezien het alleen over te hoge snelheden gaat vermoed ik dit overduidelijk bewijsmateriaal niet gebruikt mag worden.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:24 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Via trajectcontrole is het zelfs te automatiseren. Lijkt me aardig prijsschieten.
En terechtquote:Op donderdag 29 juni 2023 09:31 schreef Red_85 het volgende:
Ah, de circlejerk van boerenhaters is weer begonnen
quote:
Had men nog geen hekel aan ze komt dat vanzelf wel zo. Zou me niets verbazen als bestuurders in Den Haag dit toelaten om zo eventuele empathie onder randstedlingen weg te nemen.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:31 schreef Red_85 het volgende:
Ah, de circlejerk van boerenhaters is weer begonnen
Dat doen we toch wil middels de miljarden subsidie die naar de landbouw gaat. Maar inderdaad, we importeren toch al extreem veel van ons eten, dus het is een makkie om geen voedsel te eten van Nederlandse bodem.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ga maar lekker circlejerken hier dan. Of hou een tegenprotest als je durft.
Maar 1 ding: eet nooit meer voedsel van NLse bodem wat door ze is gemaakt. Want waarom zou je blijven spekken wat je haat?
Alsof alle boeren weg moeten, een paar piekbelasters, nounou poepoe. Je houdt je gewoon aan de wet punt.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ga maar lekker circlejerken hier dan. Of hou een tegenprotest als je durft.
Maar 1 ding: eet nooit meer voedsel van NLse bodem wat door ze is gemaakt. Want waarom zou je blijven spekken wat je haat?
Dit dus, ben/was aardig #teamboer, maar net zoals ik vind dat X en zwartepiet liefhebbers niets te zoeken hebben op de snelweg, moeten die boeren ook opdonderen van de snelweg.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:41 schreef Niels0Kurovski het volgende:
[..]
Had men nog geen hekel aan ze komt dat vanzelf wel zo. Zou me niets verbazen als bestuurders in Den Haag dit toelaten om zo eventuele empathie onder randstedlingen weg te nemen.
We kunnen prima zonder boeren, dan gaan ze toch lekker allemaal weg? Dan moeten we in de productieketens ervoor redelijk wat aanpassingen maken, maar voor onze voedselvoorziening zou dat effect gering zijn.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:43 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Alsof alle boeren weg moeten, een paar piekbelasters, nounou poepoe. Je houdt je gewoon aan de wet punt.
als je durft, ja lekker dreigen met groter materieel omdat ze hun zin niet krijgen dan kunnen we beter de niet mensen bedrijgende klimaat demonstranten hebben als deze agressieve boeren wat jij hier ook mooi demonstreert.quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:39 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Ga maar lekker circlejerken hier dan. Of hou een tegenprotest als je durft.
Maar 1 ding: eet nooit meer voedsel van NLse bodem wat door ze is gemaakt. Want waarom zou je blijven spekken wat je haat?
quote:Op donderdag 29 juni 2023 09:43 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Dat doen we toch wil middels de miljarden subsidie die naar de landbouw gaat. Maar inderdaad, we importeren toch al extreem veel van ons eten, dus het is een makkie om geen voedsel te eten van Nederlandse bodem.
Dat heb ik ook het liefst, want waarom zou je nog meer geld geven aan de extreem kleine minderheid die de helft van de NL grond bezit en bijna allemaal miljonair zijn? Vroeger kwamen we in opstand tegen die extreem kleine minderheid rijken die alles denken te bepalen. Nu hebben ze de meeste dwazen zoals jij nog wijsgemaakt dat ze slachtoffer zijn ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |