Maar de doden zullen nu vooral aan Russische zijde zijn.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:45 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Daar gaan weer tientallen doden per uur aan beide kanten.
Vind het wel jammer dat de cijfers van de verliezen zo ontzettend ontoegankelijk zijn. Nu komt de pers niet verder dan 'de verliezen zijn enorm', maar dat is natuurlijk nogal een slag in de lucht.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:45 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Daar gaan weer tientallen doden per uur aan beide kanten.
Ok. En nu?quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:41 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal een feit dat Rusland meer kernwapens heeft dan België, Argentinië, Finland, Egypte, Tanzania en Indonesië bij elkaar.
dus.....ook dit is totaal niet relevant.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:41 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal een feit dat Rusland meer kernwapens heeft dan België, Argentinië, Finland, Egypte, Tanzania en Indonesië bij elkaar.
Het is één en al onzin, zoals gewoonlijk uit zijn mond. Ik luister al niet meer en meer mensen zouden mijn voorbeeld moeten volgen. Kijk alleen nog maar naar wat hij doet.quote:Op vrijdag 30 september 2022 20:38 schreef Spablauw214 het volgende:
Die “westerse hegemonie” die Putin “van z’n voetstuk wil gooien”. Volgens mij zijn er eigenlijk vooral landen die op die kar willen springen. De landen die er tegen zijn hebben vrijwel zonder uitzondering een koloniaal verleden. Ik zie niet hoe een nucleair conflict de wereldorde dan zou moeten herschikken.
quote:
Jullie zijn echt wel stoer.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:48 schreef Korenfok het volgende:
[..]
dus.....ook dit is totaal niet relevant.
Het is 1 brij aan onnavolgbare onzin. Het deed me een beetje denken aan Mein Kampf. Ooit uit pure belangstelling aan begonnen maar al na 10 bladzijden weggelegd omdat het zo’n debiele onzin is dat er niet door te komen is.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:48 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
Het is één en al onzin, zoals gewoonlijk uit zijn mond. Ik luister al niet meer en meer mensen zouden mijn voorbeeld moeten volgen. Kijk alleen nog maar naar wat hij doet.
leg uit....quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
[..]
Jullie zijn echt wel stoer.
Reageer nou eens inhoudelijk. Wat moeten we met deze wijsheid? Het is gewoon een gegeven en verandert niets aan de situatie. Of wel?quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
[..]
Jullie zijn echt wel stoer.
mein kampf, hitler: pas op omvolking, in europa door joden, en zwarte kolonieen, doordat half bloedjes in europa komen wonen. Dit is een beetje de strekking van mijn kampf (waar doet je dat toch aan denken?)quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:54 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Het is 1 brij aan onnavolgbare onzin. Het deed me een beetje denken aan Mein Kampf. Ooit uit pure belangstelling aan begonnen maar al na 10 bladzijden weggelegd omdat het zo’n debiele onzin is dat er niet door te komen is.
En dan zijn er nog mensen die zeggen dat Putin (of Hitler) een genie en een meesterstrateeg is, en wij gewoon te dom om hem te begrijpen
Maar goed de meeste mensen die dit zeggen, zeggen dit ook over Baudet. Dus dat zegt op zich niet zo veel![]()
Vast nog wel plek op je kamer.quote:Op vrijdag 30 september 2022 19:11 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Zal inderdaad niet lang duren voordat dat priegelmannetje of vastzit in een GGZ kliniek of gezocht gaat worden als leider van een nieuw op te richten terroristische organisatie.
"Heldendaden" zoals het bezetten en koloniseren van zijn buurlanden, genocide plegen op de Oekraïense bevolking en de onstuitbare wens om de Europese bevolking om te brengen in een nucleair inferno.quote:Op vrijdag 30 september 2022 19:48 schreef UitStraling het volgende:
Alsof de Russen ooit stoppen, in dat land staat op iedere straathoek in elk dorp wel een T-34 weg te roesten uit eerbetoon en heimwee naar de heldendaden van Stalin en moedertje Rusland.
FvD. Maar dat is dan ook een smerige bruinhemdenclub die zsm verboden en opgedoekt dient te worden.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:55 schreef Korenfok het volgende:
[..]
mein kampf, hitler: pas op omvolking, in europa door joden, en zwarte kolonieen, doordat half bloedjes in europa komen wonen. Dit is een beetje de strekking van mijn kampf (waar doet je dat toch aan denken?)
Geen zaaddonoren, maar zaaddomoren.quote:Op vrijdag 30 september 2022 19:43 schreef etuiedelapiel het volgende:
En alle zaaddonors sneuvelen aan het front.
Natuurlijk niet, aan beide kanten vallen bij dit soort bestormingen vele dodenquote:Op vrijdag 30 september 2022 21:46 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Maar de doden zullen nu vooral aan Russische zijde zijn.
Moet je je eens voorstellen dat een West-Europees land in 2022 zoals Rusland zou huishouden in Afrika of Zuid-Amerika. Kolonialisme, racisme, de wereld zou te klein zijn.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:57 schreef DDDDDaaf het volgende:
[..]
"Heldendaden" zoals het bezetten en koloniseren van zijn buurlanden, genocide plegen op de Oekraïense bevolking en de onstuitbare wens om de Europese bevolking om te brengen in een nucleair inferno.
Laatst las ik een artikel via hier waar een Oekrainse militair anoniem aangaf dat op bepaalde momenten in dit offensief men 50 man in 2 uur verloor en "honderden" bij enkele dorpjes. Dat zal aan beide kanten zo zijn.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Vind het wel jammer dat de cijfers van de verliezen zo ontzettend ontoegankelijk zijn. Nu komt de pers niet verder dan 'de verliezen zijn enorm', maar dat is natuurlijk nogal een slag in de lucht.
Ja, makkelijk om te vergeten bij de landkaarten met pijltjes erop getekendquote:Op vrijdag 30 september 2022 22:00 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Laatst las ik een artikel via hier waar een Oekrainse militair anoniem aangaf dat op bepaalde momenten in dit offensief men 50 man in 2 uur verloor en "honderden" bij enkele dorpjes. Dat zal aan beide kanten zo zijn.
Wie had dat verwacht?quote:Op vrijdag 30 september 2022 20:38 schreef RetepV het volgende:
[..]
Zo te zien is Poetin flink van gedachten veranderd over samenwerking met het Westen. Hij spreekt nu over samenwerking tegen het Westen.
We zullen zien of zijn oproep tot samenwerking tegen het Westen iets zal opleveren. Zo ja, dan komt er toch een WOIII.
Nee toch zeker, dit is vast Kremlin propaganda, Oekraïne verliest amper soldaten.quote:Op vrijdag 30 september 2022 22:00 schreef kevinrsd het volgende:
[..]
Laatst las ik een artikel via hier waar een Oekrainse militair anoniem aangaf dat op bepaalde momenten in dit offensief men 50 man in 2 uur verloor en "honderden" bij enkele dorpjes. Dat zal aan beide kanten zo zijn.
Dit is het NWS oorlog in Oekraïne topic. De oplevering en in dienst treding van dit nieuwe raket systeem komt samen met een fase in een oorlog met Oekraïne en semi met het westen.quote:Op vrijdag 30 september 2022 21:38 schreef Korenfok het volgende:
[..]
probeer je nu rusland groot te laten lijken. dit soort post doet me denken aan al die memes in dec. van die aanvals wapens. Maar misschien heb je het gemist maar we zijn niet onder de indruk van Rusland.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |