Ik gok op reserveren voor de komende maanden...quote:Op maandag 3 oktober 2022 22:55 schreef Kidjuh het volgende:
Benieuwd met welk verhaal de aanbieders eind oktober komen als ze de nieuwe tarieven in laten gaan. "Aangezien Vandebron alles op het laatste moment inkoopt en daardoor in augustus/september op de piek moesten kopen."
Misschien 's nachts even een bezoekje brengen met een schaarquote:Op maandag 3 oktober 2022 20:26 schreef Bep-Vetklep het volgende:
[..]
Misschien niet, maar vind het wel behoorlijk aso als iedereen geacht wordt te minderen en hij als enige zijn goddelijke gang gaat met zijn miljoenen lampjes.
Die betaalde 2 jaar geleden ook iets van 20ct per kuub nu zullen ze net onder de 2 euro zitten. Daarom passen veel bedrijven hun teeltschema aan.quote:Op maandag 3 oktober 2022 17:02 schreef Gunner het volgende:
Ach ja dat kan er nog wel bij veel duurdere appelmoes
kunnen bedrijven niet gewoon wat meer interen i.p.v klakkeloos doorberekenen? dat gas-argument vind ik een beetje oud worden. bedrijven krijgen bij grootverbruik ook een volumekorting. kan me niet voorstellen dat HAK echt 2 of drie euro per kuub betalen net als wij, anders waren die glastelers tientallen jaren geleden al out of business
Tijd voor transparantie in de markt waarbij er max. ¤x,xx bovenop de inkoopprijs mag worden gegooid i.p.v. dit cowboys gedrag. Uberhaupt bedrijven die de gok wagen om voor een boete te gaan van de overheid, in plaats van hun regels aan te passen mogen van mij op non actief.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 07:05 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Ik gok op reserveren voor de komende maanden...
Het is natuurlijk raar dat ALLLE partijen precies op het verkeerde moment inkopen en dat niemand langere termijn contracten heeft.
Ik weet ook niet waarom het zo lang moet duren.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 08:47 schreef zoost het volgende:
Weten we al tegen welke prijs de Nederlandse staat de eerste 1200 m3 gas gaat subsidiėren? Wat gaat de burger betalen voor de eerste 1200 m3 gas?
Volgens mij gaan ze vandaag details bekend maken van hoe de regeling eruit komt te zien. Oorspronkelijke plan was 1,50 euro per kuub.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 08:47 schreef zoost het volgende:
Weten we al tegen welke prijs de Nederlandse staat de eerste 1200 m3 gas gaat subsidiėren? Wat gaat de burger betalen voor de eerste 1200 m3 gas?
Dat gaat nu 2 euro per kuub worden de VVD kennendequote:Op dinsdag 4 oktober 2022 08:49 schreef Heph844 het volgende:
[..]
Volgens mij gaan ze vandaag details bekend maken van hoe de regeling eruit komt te zien. Oorspronkelijke plan was 1,50 euro per kuub.
Je zal toch godverdomme naast die sneukees wonen.quote:Op maandag 3 oktober 2022 20:11 schreef Bep-Vetklep het volgende:
Deze meneer heeft schijt.![]()
[ afbeelding ]
"Het Swalmer Kersthuis blijft gewoon. Ik laat me dat niet door de neus boren. Door niets!"
Bruno en zijn vrouw Riny beginnen standaard op 1 september met het versieren van hun huis. Dit jaar is daar niets aan veranderd. De lichtjeszee in hun huiskamer is alweer helemaal compleet. Er staan meerdere kerstbomen in de huiskamer, een exemplaar op de slaap- en logeerkamer en in de bar aan de achterkant van het huis. Buiten komen er nog exemplaren bij deze maand.
"Het Swalmer Kersthuis blijft gewoon. Ik laat me dat niet door de neus boren. Door niets!", zegt Bruno resoluut. Toch beseft hij dat hij geluk heeft dat anderen niet per se hebben. Hij heeft namelijk voor de energiecrisis begon zijn energiecontract verlengd met vijf jaar.
https://www.1limburg.nl/n(...)nwege-energieprijzen
Omdat ze te laat begonnen zijn. In het VK was alles afgelopen zomer al duidelijk, hier begonnen ze een paar weken terug pas met nadenken. Dat is het verschil tussen besturen (vooruitzien) en managen (op de zaak passen).quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 08:49 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik weet ook niet waarom het zo lang moet duren.
Het is niet zo dat je tegenwoordig nog fysieke biljetten hoeft bij te drukken.
Je zou haast denken dat ze er allemaal dezelfde goede reden voor hebben, bijvoorbeeld dat de ACM de boetes voor overstappen kunstmatig laag heeft gehouden waardoor kortetermijndenken in de hand is gewerkt bij leveranciers en hun klanten.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 07:05 schreef Speekselklier het volgende:
[..]
Ik gok op reserveren voor de komende maanden...
Het is natuurlijk raar dat ALLLE partijen precies op het verkeerde moment inkopen en dat niemand langere termijn contracten heeft.
dat staat natuurlijk los van de energiekosten.......quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 08:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Je zal toch godverdomme naast die sneukees wonen.
[..]
De tering.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 09:18 schreef alpeko het volgende:
Huize Alpeko is ook aan de beurt
Nu
0,48937 per kWh
2.24955 per m3
Per 2-11
0,79368 per kWh
3.17391 per m3
Eneco. Wel met de boodschap dat ze het over 3 maanden nog weer gaan herzien.
--> BNWquote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:19 schreef raptorix het volgende:
Iemand er wel eens bij stil gestaan dat dit wellicht net zo een trucje word als de QR code?
Ik voorspel dat men ook het CO2 paspoort gaat koppelen, waarbij je bij laag CO2 verbruik je prijs plafond hoger mag liggen, read my lips
Durf je daar een krat bier op te wedden?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:19 schreef raptorix het volgende:
Iemand er wel eens bij stil gestaan dat dit wellicht net zo een trucje word als de QR code?
Ik voorspel dat men ook het CO2 paspoort gaat koppelen, waarbij je bij laag CO2 verbruik je prijs plafond hoger mag liggen, read my lips
Jup, binnen 1.5 jaar.quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:22 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Durf je daar een krat bier op te wedden?
Ja maar daar redden we dan wel de wereld mee dus dat is goed toch?quote:Op dinsdag 4 oktober 2022 10:19 schreef raptorix het volgende:
Iemand er wel eens bij stil gestaan dat dit wellicht net zo een trucje word als de QR code?
Ik voorspel dat men ook het CO2 paspoort gaat koppelen, waarbij je bij laag CO2 verbruik je prijs plafond hoger mag liggen, read my lips
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |