Windsor is iemand met vrij veel kennis van en inzicht in de F1, die hij vervolgens helemaal gebruikt om zijn schaamteloze fanboyism te verhullen met zwemen van autoriteit en interessantdoenerij.quote:Op zondag 4 september 2022 22:02 schreef Perox het volgende:
Peter Windsor analyse altijd leuk om te luisteren. Goede analyse wat mij betreft, misschien licht Mercedes getint maar toch behoorlijk accuraat.
Ik las eerder vandaag wel een treffende reactie. Dat het opvallend is dat de persoon die altijd een boodschap van' peace and love' verkondigt, zo'n enorm toxische achterban heeft.quote:Op maandag 5 september 2022 11:53 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Jeremy Clarkson kreeg een hele hoop shit over zich heen toen hij zei dat hij voor Max was, en hij niet zo'n fan meer was van Lewis. Dat is ook de tendens volgens mij bij de Britten: of je bent voor Lewis, of je bent een verrader
Pa Jos reed in 2000/1 372 en volgens mij staat de all time top op 384 ofso daar als ik me niet vergis.quote:Op maandag 5 september 2022 13:40 schreef Tijn het volgende:
Vorig jaar was de topsnelheid op Monza 362 km/u. Ik ben benieuwd of ze daar dit jaar overheen kunnen. Je zou denken van wel, want minder vleugels dit jaar = minder drag.
Ja daar moet je dus even doorheen kijken, en dan heb je er wel wat aan vaak. Soms irriteer ik me ook mateloos eraan dan skip ik de rest gewoon. Maar volgens mij is hij juist langzaam de Engelse wereld (en misschien zichzelf ook) aan het voorbereiden op het feit dat Verstappen een buitengewone coureur is.quote:Op maandag 5 september 2022 13:29 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Windsor is iemand met vrij veel kennis van en inzicht in de F1, die hij vervolgens helemaal gebruikt om zijn schaamteloze fanboyism te verhullen met zwemen van autoriteit en interessantdoenerij.
Z'n filmpjes zijn altijd wel leuk om te luisteren maar dat 'ie ook even aandacht besteed aan die conspiracy onzin wat betreft de VSC is dan wel weer teleurstellend.quote:Op maandag 5 september 2022 13:29 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Windsor is iemand met vrij veel kennis van en inzicht in de F1, die hij vervolgens helemaal gebruikt om zijn schaamteloze fanboyism te verhullen met zwemen van autoriteit en interessantdoenerij.
Dat wordt door mensen als Brundle en Chandhok elke weekend al aan de hele natie verteld, dus dat is het punt niet echt.quote:Op maandag 5 september 2022 14:11 schreef Perox het volgende:
Ja daar moet je dus even doorheen kijken, en dan heb je er wel wat aan vaak. Soms irriteer ik me ook mateloos eraan dan skip ik de rest gewoon. Maar volgens mij is hij juist langzaam de Engelse wereld (en misschien zichzelf ook) aan het voorbereiden op het feit dat Verstappen een buitengewone coureur is.
Maar hij is dus een Britse influencer die dat meteen van de hand wijst. Dat is dan toch goed dat hij het wel noemt? Want het leeft blijkbaar wel, die gedachte. Net zoals wij allemaal een vreemd gevoel hadden over Bottas, terwijl een logisch denkend mens ook wel weet dat die nooit expres iets van plan is geweest (Hongarije vorig jaar - red.). Een voice of reason is dan juist soms goed, lijkt me.quote:Op maandag 5 september 2022 14:13 schreef Knurft-Zork3 het volgende:
[..]
Z'n filmpjes zijn altijd wel leuk om te luisteren maar dat 'ie ook even aandacht besteed aan die conspiracy onzin wat betreft de VSC is dan wel weer teleurstellend.
Een kaartje F1 is natuurlijk ook onbetaalbaar voor de gemiddelde voetbal-tokkiequote:Ik was zaterdag op het circuit en de sfeer was heel relaxed hoor. Op tv zie de aanhang er misschien wat voetbal-achtig uit maar in de praktijk was het heel gemoedelijk. De weinige Mercedes- en Ferrari-fans hadden niets te duchten.
Dat vermoeden heb ik ook. Wel jammer.quote:Op maandag 5 september 2022 14:32 schreef DjVero het volgende:
Ricciardo is trouwens echt nog maar een schim van wie hij vroeger was; die rijdt volgend jaar voor geen enkel team meer.
Stond ie niet te swingen op de klanken uit zijn eigen koptelefoon toen de rijders op de grid stonden tijdens het volkslied moment? Hij krijgt daarmee wel wat Hamilton trekjesquote:Op maandag 5 september 2022 14:32 schreef DjVero het volgende:
Ricciardo is trouwens echt nog maar een schim van wie hij vroeger was; die rijdt volgend jaar voor geen enkel team meer.
Toch vind ik het moeilijk voor te stellen dat we Latifi en Mick Schumacher wel terugzien, maar Ricciardo niet.quote:Op maandag 5 september 2022 14:32 schreef DjVero het volgende:
Ricciardo is trouwens echt nog maar een schim van wie hij vroeger was; die rijdt volgend jaar voor geen enkel team meer.
Mensen die denken dat Mick minder is dan zijn teamgenoot neem ik niet zo serieus.quote:Op maandag 5 september 2022 14:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Toch vind ik het moeilijk voor te stellen dat we Latifi en Mick Schumacher wel terugzien, maar Ricciardo niet.
Hij had z'n koptelefoon niet op op dat moment.quote:Op maandag 5 september 2022 14:45 schreef Nia het volgende:
[..]
Stond ie niet te swingen op de klanken uit zijn eigen koptelefoon toen de rijders op de grid stonden tijdens het volkslied moment? Hij krijgt daarmee wel wat Hamilton trekjes
Latifi heeft geld en Schumacher is pas bezig aan zijn tweede seizoen (volop groeimogelijkheden nog dus). Ricciardo, hoewel hij zeker nog wel wat jaartjes door had gekund, ergens aan het eind. Zo gek is dat dus nietquote:Op maandag 5 september 2022 14:45 schreef Tijn het volgende:
[..]
Toch vind ik het moeilijk voor te stellen dat we Latifi en Mick Schumacher wel terugzien, maar Ricciardo niet.
Niet op, maar de muziek had ie nog wel aan staan denk ik.quote:Op maandag 5 september 2022 14:45 schreef Sked het volgende:
[..]
Hij had z'n koptelefoon niet op op dat moment.
Misschien als die hem op standje instant gehoorschade had staan. Ik geloof niet zo dat hij dat doet.quote:Op maandag 5 september 2022 14:47 schreef Nia het volgende:
[..]
Niet op, maar de muziek had ie nog wel aan staan denk ik.
Het heeft verder niks met Magnussen te maken, ik denk gewoon dat Ricciardo beter is dan Mick.quote:Op maandag 5 september 2022 14:45 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Mensen die denken dat Mick minder is dan zijn teamgenoot neem ik niet zo serieus.
Op dit moment met de huidige auto's? Nee, totaal niet.quote:Op maandag 5 september 2022 14:51 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het heeft verder niks met Magnussen te maken, ik denk gewoon dat Ricciardo beter is dan Mick.
Het is een beetje koffiedik kijken natuurlijk, maar ik denk dat die auto van McLaren totaal niet bij Ricciardo past. Maar dat wil niet zeggen dat-ie in een andere auto geen goede resultaten zou kunnen boeken.quote:Op maandag 5 september 2022 14:52 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Op dit moment met de huidige auto's? Nee, totaal niet.
moet zeggen dat ze leuker worden na elke racequote:
Wat zijn nog opties voor Ric voor komend seizoen? Denk niet dat er nog veel teams zijn die hem in 2024 na een sabbatical nog willen hebben, eerlijk gezegd.quote:Op maandag 5 september 2022 14:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is een beetje koffiedik kijken natuurlijk, maar ik denk dat die auto van McLaren totaal niet bij Ricciardo past. Maar dat wil niet zeggen dat-ie in een andere auto geen goede resultaten zou kunnen boeken.
Met al dat jonge aanstormende talent moet je eigenlijk niet willen dat oudere coureurs een comeback maken.quote:Op maandag 5 september 2022 15:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wat zijn nog opties voor Ric voor komend seizoen? Denk niet dat er nog veel teams zijn die hem in 2024 na een sabbatical nog willen hebben, eerlijk gezegd.
Nee, dat lijkt me ook niet. Meest logische zou terug naar Alpine zijn, denk ik. Of anders misschien naar Haas. Maar ik weet niet of het erin zit, hoor. Ik denk eigenlijk dat-ie gewoon exit F1 is.quote:Op maandag 5 september 2022 15:22 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Wat zijn nog opties voor Ric voor komend seizoen? Denk niet dat er nog veel teams zijn die hem in 2024 na een sabbatical nog willen hebben, eerlijk gezegd.
Denk ook dat laatste. Ach, heeft een mooie carrière gehad. Begonnen bij het aller slechtste team (HRT) destijds en daarna toch redelijk wat races gewonnen en veel podiums gehaald.quote:Op maandag 5 september 2022 15:27 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt me ook niet. Meest logische zou terug naar Alpine zijn, denk ik. Of anders misschien naar Haas. Maar ik weet niet of het erin zit, hoor. Ik denk eigenlijk dat-ie gewoon exit F1 is.
Eens. Je ziet het ook aan een Perez (sorry DapNyquote:Op maandag 5 september 2022 14:56 schreef Tijn het volgende:
[..]
Het is een beetje koffiedik kijken natuurlijk, maar ik denk dat die auto van McLaren totaal niet bij Ricciardo past. Maar dat wil niet zeggen dat-ie in een andere auto geen goede resultaten zou kunnen boeken.
quote:Op maandag 5 september 2022 16:10 schreef PS. het volgende:
Tering, kan het hier echt alleen nog maar gaan over hoe kut Mercedes en de Britten zijn? Of kan er ook nog gewoon wat genoten worden van de winst van Max?
Slecht nieuws zorgt nu eenmaal altijd voor meer gesprekstof dan goed nieuws.quote:Op maandag 5 september 2022 16:10 schreef PS. het volgende:
Tering, kan het hier echt alleen nog maar gaan over hoe kut Mercedes en de Britten zijn? Of kan er ook nog gewoon wat genoten worden van de winst van Max?
Uitgestorven topic genot terwijl het halve internet de Britten aan het uitlachen is.quote:Op maandag 5 september 2022 16:10 schreef PS. het volgende:
Tering, kan het hier echt alleen nog maar gaan over hoe kut Mercedes en de Britten zijn? Of kan er ook nog gewoon wat genoten worden van de winst van Max?
Ja beetje jammer, begin dan gewoon met de voorbeschouwing van Monza, al zal dat niet heel anders zijn.quote:Op maandag 5 september 2022 16:29 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Uitgestorven topic genot terwijl het halve internet de Britten aan het uitlachen is.
Uitgestorven topic terwijl het halve internet het nog over Zandvoort heeftquote:Op maandag 5 september 2022 16:34 schreef PS. het volgende:
[..]
Ja beetje jammer, begin dan gewoon met de voorbeschouwing van Monza, al zal dat niet heel anders zijn.
Oh, leuk. Misschien kunnen we dan (afgezien van de complottheorieën) uitvoerig gaan praten over hoe wij in het buiteland bekeken worden. Daar zijn we altijd zo goed in.quote:Op maandag 5 september 2022 16:36 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Uitgestorven topic terwijl het halve internet het nog over Zandvoort heeft
In de Alpine ging het ook niet geweldig..quote:Op maandag 5 september 2022 15:27 schreef Tijn het volgende:
[..]
Nee, dat lijkt me ook niet. Meest logische zou terug naar Alpine zijn, denk ik. Of anders misschien naar Haas. Maar ik weet niet of het erin zit, hoor. Ik denk eigenlijk dat-ie gewoon exit F1 is.
Niemand vind het leuk om z'n ongelijk toe te geven, dus niemand heeft het over het feit dat Zandvoort zowaar een goede race heeft voortgebracht terwijl iedereen bleef roepen dat het een optocht zou worden.quote:Op maandag 5 september 2022 16:42 schreef Sked het volgende:
[..]
Oh, leuk. Misschien kunnen we dan (afgezien van de complottheorieën) uitvoerig gaan praten over hoe wij in het buiteland bekeken worden. Daar zijn we altijd zo goed in.
Dat viel toch best mee?quote:Op maandag 5 september 2022 16:54 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
In de Alpine ging het ook niet geweldig..
In mijn herinnering toen al geen schim meer van hoe hij bij RBR reed. En niet overtuigend beter dan zijn teamgenoot.quote:
Muah. Vernietigde Sainz niet zoals verwacht, maar Sainz was nou ook niet bepaald de betere van de twee.quote:Op maandag 5 september 2022 16:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
In mijn herinnering toen al geen schim meer van hoe hij bij RBR reed. En niet overtuigend beter dan zijn teamgenoot.
Maar misschien overschaduwd/vertroebelt zijn huidige performance in de McLaren mijn herinnering.
Bij Renault heeft Ricciardo het altijd veel beter dan z'n teamgenoot (eerst Hulkenberg, later Ocon) gedaan. Natuurlijk scoorde hij geen punten zoals-ie bij RBR deed, maar dat heb je nou eenmaal bij een team in de midfield.quote:Op maandag 5 september 2022 16:57 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
In mijn herinnering toen al geen schim meer van hoe hij bij RBR reed. En niet overtuigend beter dan zijn teamgenoot.
Maar misschien overschaduwd/vertroebelt zijn huidige performance in de McLaren mijn herinnering.
quote:Op maandag 5 september 2022 16:31 schreef ChevyCaprice het volgende:
Ik vraag me wel af of ze niet gewoon in de data kunnen zien of zo’n differentieel functioneert of kapot is. Want om Tsunoda na die stop nog een keer naar buiten te sturen wetend dat de diff stuk was op zich niet zonder risico.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |