quote:Op zondag 28 augustus 2022 12:54 schreef PinkLow het volgende:
Er zijn niet 6 maar 7 doden. Ongeboren kind van 8 maanden.. verschrikkelijk allemaal.
quote:Op zondag 28 augustus 2022 12:59 schreef PS. het volgende:
[..]
Nou, die man en ook zijn moeder is ook overleden.
Pa leeft nog wel, die was vorige maand opa geworden... Nu is hij alles kwijt. Vrouw, kind, kleinkind en schoondochter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:36 schreef maily het volgende:
[..]Oeps, volgende maand bedoel ik. at gaat dus niet door..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nou de held heeft zich gemeld.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:30 schreef Stupidisco het volgende:
’Wat neemt hij de bocht ruim’, dacht Rody Jongebreur (34)
’Trucker trok opeens zijn handen van het stuur en gaf dot gas’
„De vrachtwagenchauffeur trok opeens zijn handen van het stuur en gaf een dot gas.” Rody Jongebreur (34) was bij de barbecue van ijsclub De Kom Zuidzijde waar het rond 18.00 uur zo gruwelijk misging. „Ik dacht eerst ’wat neemt hij de bocht ruim’, maar toen kwam hij zo de dijk af. Mijn dochter kon nog net op tijd aan de kant springen. Ik viel ook op de grond en kwam met mijn hand in gebroken glas.” Jongebreur draagt daarom een brace en heeft flinke wonden aan zijn been.
In een flits sprong hij daarna de vrachtwagen in. „De bestuurder sloeg allemaal wartaal uit. Toen heb ik snel de motor afgezet en het sleuteltje weggegooid, geen idee waarheen. Wat een dommerik, ongelooflijk hoeveel schade hij aangericht heeft.”
Bron: Telegraaf
Nee, dat vindt niemand! Ook niet als je de gevaren ziet en beschrijft door op die plek met een hoop volk te gaan bbqen. Ook niet als je geen rij met huilende poppetjes als reactie zet.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:26 schreef Stoffa het volgende:
Lijkt haast alsof sommigen in dit topic vinden dat als je barbecuet aan de weg je er praktisch om vraagt door een vrachtwagen als jam over de weg te worden uitgesmeerd.
Dit klinkt ook niet als een anticiperende actie om een witte bestelbus te ontwijken. En ook wel bijzonder dat Rody dit zo kon waarnemen terwijl een vrachtwagen van boven naar beneden op hem af komt rijden.quote:„De vrachtwagenchauffeur trok opeens zijn handen van het stuur en gaf een dot gas.”
Dat bericht van mij kwam van Rijnmond, maar dat van jou vind ik logischer.quote:
Dan zou het toch die vrouw van 57 kunnen zijn die dan zijn moeder was en heeft de vader ook ongeveerd die leeftijd.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:41 schreef PS. het volgende:
[..]
Dat bericht van mij kwam van Rijnmond, maar dat van jou vind ik logischer.
Die vrouw zou dan wel 28 zijn, en die man 32.
Vond 41 echt wel de maximale leeftijd voor die man.
quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:41 schreef PS. het volgende:
[..]
Dat bericht van mij kwam van Rijnmond, maar dat van jou vind ik logischer.
Die vrouw zou dan wel 28 zijn, en die man 32.
Vond 41 echt wel de maximale leeftijd voor die man.
Van AD.nlquote:De zes dodelijke slachtoffers zijn een 50-jarige man uit Nieuw-Beijerland, een 32-jarige vrouw uit Oud-Beijerland, een 75-jarige vrouw uit Nieuw-Beijerland, een 41-jarige man uit Goudswaard, een 28-jarige vrouw uit Goudswaard en een 62-jarige man uit Nieuw-Beijerland.
Er is geen overledene van 57.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:43 schreef Tengano het volgende:
[..]
Dan zou het toch die vrouw van 57 kunnen zijn die dan zijn moeder was en heeft de vader ook ongeveerd die leeftijd.
De jongste man is dus nog steeds 41 en moet dan toch de partner van die zwangere vrouw geweest zijn.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:44 schreef PS. het volgende:
[..]
Ja ik zie het
[ afbeelding ]
Rijnmond heeft het nu ook aangepast.
Nu ineens niet meer nee.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:46 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Er is geen overledene van 57.
Stond in post #243 Maar die informatie zou dus inmiddels geupdate kunnen zijn. Ik vind eigenlijk wel dat als er dan een officieel statement van de politie komt, dat het dan wel moet kloppen.quote:
quote:De politie heeft de leeftijden bekendgemaakt van de dodelijke slachtoffers die zaterdagavond zijn gevallen aan de Zuidzijdedijk in Nieuw-Beijerland. Het gaat om drie mannen en drie vrouwen. Hun leeftijd ligt tussen de 32 en 75 jaar.
De slachtoffers zijn:
- een 50-jarige man uit Nieuw-Beijerland
- een 32-jarige vrouw uit Oud-Beijerland
- een 75-jarige vrouw uit Nieuw-Beijerland
- een 41-jarige man uit Goudswaard
- een 62-jarige man uit Nieuw-Beijerland
- een 57-jarige vrouw uit Nieuw-Beijerland
Woonplaatsen zijn ook aangepast.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:48 schreef Tengano het volgende:
[..]
Stond in post #243 Maar die informatie zou dus inmiddels geupdate kunnen zijn. Ik vind eigenlijk wel dat als er dan een officieel statement van de politie komt, dat het dan wel moet kloppen.
[..]
Heb zelf jarenlang daar gewoond, dit was een punt waar wel vaker auto's veel te hard reden en waar er veel geklaagd werd over de grote hoeveelheid vrachtwagens die door de dorpskern reden. Is ook eerder voorgekomen dat er een auto in de straat tegen een muur terecht is gekomen, daarnaast is er een aantal jaar geleden op bijna precies dezelfde plek als waar de vrachtwagen van de dijk af is gegaan een trekker van de dijk afgereden. Gelukkig kwam deze net op tijd tot stilstand voordat hij door een tuin denderde.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:18 schreef Tengano het volgende:
[..]
Allemachtig, dat zou wel heel triest zijn als er mensen zijn geweest die hier al eerder voor gewaarschuwd hebben en hun bezwaren al vaker geuit hebben.
Dat maakt dat het spoor van leed dan nog dieper zal zijn, doordat de verwijten de boosheid, het verdriet en het schuldgevoel rondom dit ongeluk, nog jarenlang een rol zal blijven spelen.
Dit klinkt toch dat er weldegelijk bekend was dat dit niet de meest veilige of ideale plek was om een dorpsfeest te houden. Die mensen hebben, hebben tot hun grote verdriet nou toch gelijk gekregen. Dat soort dingen levert wel wroeging op na zo'n gebeurtenis.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:52 schreef WesCAddle het volgende:
[..]
Heb zelf jarenlang daar gewoond, dit was een punt waar wel vaker auto's veel te hard reden en waar er veel geklaagd werd over de grote hoeveelheid vrachtwagens die door de dorpskern reden. Is ook eerder voorgekomen dat er een auto in de straat tegen een muur terecht is gekomen, daarnaast is er een aantal jaar geleden op bijna precies dezelfde plek als waar de vrachtwagen van de dijk af is gegaan een trekker van de dijk afgereden. Gelukkig kwam deze net op tijd tot stilstand voordat hij door een tuin denderde.
De T-splitsing is een 30 KM zone, maar er wordt door sommige mensen belachelijk hard gereden. Op één van de wegen die uitkomen op de T-splitsing (de Lange Weg) werd een aantal jaren geleden 's nachts ook regelmatig geraced.
Precies zoals verwacht. Dank voor de info.quote:Op zondag 28 augustus 2022 13:52 schreef WesCAddle het volgende:
[..]
Heb zelf jarenlang daar gewoond, dit was een punt waar wel vaker auto's veel te hard reden en waar er veel geklaagd werd over de grote hoeveelheid vrachtwagens die door de dorpskern reden. Is ook eerder voorgekomen dat er een auto in de straat tegen een muur terecht is gekomen, daarnaast is er een aantal jaar geleden op bijna precies dezelfde plek als waar de vrachtwagen van de dijk af is gegaan een trekker van de dijk afgereden. Gelukkig kwam deze net op tijd tot stilstand voordat hij door een tuin denderde.
De T-splitsing is een 30 KM zone, maar er wordt door sommige mensen belachelijk hard gereden. Op één van de wegen die uitkomen op de T-splitsing (de Lange Weg) werd een aantal jaren geleden 's nachts ook regelmatig geraced.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |