SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://assets.munich2022(...)856215ad15338416.pdf
Schema gedetailleerd & resultaten:
https://results.mun.mev.a(...)s/daily-schedule.htm
Schema Nederlanders:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Te volgen via:
- NOS
Elke avond is er een extra uitzending op televisie. Op NOS.nl is een livestream en in de NOS-app vind je livesport en samenvattingen. De marathons zijn op maandag 15 augustus vanaf 10.00 uur te volgen via een livestream op NOS.nl en in de NOS-app.
- BBC en Sporza
Wil je de Europese kampioenschappen in de ochtend live volgen, dan kun je het beste kijken via BBC of Sporza. Op beide zenders volg je het toernooi op (bijna) ieder moment van de dag live.
Nederlandse atleten in Munchen:
https://www.atletiek.nl/a(...)atletiek-in-munchen/![]()
SPT is een serieus forum.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:16 schreef tong80 het volgende:
Wat flauw. Ik had de laatste post en een briljante Topic Titel.
Anderhalf uur is zo volgepraat.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:16 schreef Remco het volgende:
'De 400 meter van zometeen'
Duurt nog bijna 2 uur
quote:
Muziekquote:
Flikker op. Ik ben serieuzer dan jij. Wat wil je zeggen?quote:
Nou. Wat bedoel je?quote:
Op zich wel te verwachten zo kort na het WK. Wat het des te knapper maakt van Thiam.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:18 schreef Mexicanobakker het volgende:
In de top 10 van de zevenkamp plust alleen Thiam nipt op de forecast. De rest allemaal in de min, Vetter helaas wel het zwaarst maar ook Sulek en Krizsan geven nog niet de indruk écht gevaarlijk te zijn. Kälin staat er op zich nog wel dicht op, die kan nog wel naar een PR.
Nouja Krizsan was daar matig (en Oosterwegel) en Dadic was daar afwezig, maar ja.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:20 schreef Redefine het volgende:
[..]
Op zich wel te verwachten zo kort na het WK. Wat het des te knapper maakt van Thiam.
ik kijk gewoon hinkstapsprong finale...quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:19 schreef tong80 het volgende:
Ik zait nu al een half uur naar Sedoc te kijken. Is er geen sport
Ik zap verkeerdquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:21 schreef chufi het volgende:
[..]
ik kijk gewoon hinkstapsprong finale...
Oprechte minachting van de sport.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
veldonderdelen worden altijd totaal geschoffeerd op de nos
Tot zo na de reclame.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:23 schreef chufi het volgende:
Pff echt het is lekker tijd om naar sport te kijken... Ben benieuwd hoelang ze het volhouden voor Sedoc weer interrupteert..
en als het de onderdelen niet zijn dan de atleten zelf welquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:22 schreef Mexicanobakker het volgende:
veldonderdelen worden altijd totaal geschoffeerd op de nos
Twee keer matig kan natuurlijk ook hèquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Nouja Krizsan was daar matig (en Oosterwegel) en Dadic was daar afwezig, maar ja.
In zo'n korte tijd kun je bijna niet zwaar verbeterenquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:28 schreef Redefine het volgende:
[..]
Twee keer matig kan natuurlijk ook hè
Erg vreemd, want hier kan het vlaggetje goud pakken.quote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:27 schreef ijs_beer het volgende:
Nu ook een instinctieve hekel aan de 110m horden.
Ja dat was ook mijn puntquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:29 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
In zo'n korte tijd kun je bijna niet zwaar verbeteren
Mja, daarom eigenlijk alleen Dadic die goede kans had om te plussenquote:
Gele kaarten pakken bij voetbalquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat zijn eigenlijk typisch Portugese sporten? @:heywoodu
Dat is júist vanwege de hoogte van die hordenquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:32 schreef franklop het volgende:
Snap nooit dat verschil dat mannen 110mh doen en vrouwen 100.
Dat is dan nog buiten het verschil in hoogte van de horden
Futebolquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat zijn eigenlijk typisch Portugese sporten? @:heywoodu
voetbal, handbalquote:Op woensdag 17 augustus 2022 20:32 schreef Mexicanobakker het volgende:
Wat zijn eigenlijk typisch Portugese sporten? @:heywoodu
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |