SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op vrijdag 2 december 2022 18:43 schreef ChevyCaprice het volgende: Is goed. Mail maar een end weg. Daag.
quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:34 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Heb met veel van mijn opdrachtgevers warmere contacten en gezelligere gesprekken dan Denise en Ben met elkaar.
Haha. Zelfs met de kassière in de supermarkt loopt het contact gezelliger.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:34 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Heb met veel van mijn opdrachtgevers warmere contacten en gezelligere gesprekken dan Denise en Ben met elkaar.
Hij ging ook bijna de grens over.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:38 schreef Stepperoller het volgende:
Denise heeft dezelfde assertiviteitscursus gevolgd als Astrid
Die moet de eer aan zichzelf houden. Denise is meer van de fitboys.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:39 schreef DKUp het volgende:
Onbegrijpelijk dat die Ben niet al zelf weg is gegaan.
Zo is Ben, onverstoorbaar en stoïcijns. Maar heel soms zie ik hem lachen! (Snap hem wel, ik vind ook weinig redenen om bij Denise te lachenquote:
Een leeg bestaanquote:Op maandag 15 augustus 2022 21:40 schreef cleanfreak het volgende:
[..]
Die moet de eer aan zichzelf houden. Denise is meer van de fitboys.
Ja je omschrijft het precies goed.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:41 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Zo is Ben, onverstoorbaar en stoïcijns. Maar heel soms zie ik hem lachen! (Snap hem wel, ik vind ook weinig redenen om bij Denise te lachen)
Ja, dit vraag ik mij ook af..quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:40 schreef Stepperoller het volgende:
Hoe kan Ben er nog steeds een goed gevoel bij hebben? Of is het een soort mantra dat hij zichzelf voorhoudt?
Ze begreep gewoon niet wat de bedoeling wasquote:Op maandag 15 augustus 2022 21:44 schreef praadje het volgende:
Je komt te dichtbij maar wel een knuffel geven
Heeft Ben ook al eerder aan een datingshow meegedaan? Dat lijken veel van die lege hulzen met elkaar in petto te hebben.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:47 schreef Supersoep het volgende:
Ben is eigenlijk net een soort Alex.
Ik zie die vergelijking totaal nietquote:Op maandag 15 augustus 2022 21:47 schreef Supersoep het volgende:
Ben is eigenlijk net een soort Alex. En Denise een Astrid.![]()
Ik vind het echt supergezellig met jou in dit topic.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:51 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Ik zie die vergelijking totaal niet
Ik vond het wel verfrissend om te zien, iemand van de Instagramgeneratie die niet het idee heeft dat ze zichzelf op tv te grabbel moet gooien om een keuze voor een man te kunnen maken. Groot gelijk heeft ze: als het niet goed voelt, moet-ie niet te dichtbij komen. Ze was duidelijk.quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:39 schreef praadje het volgende:
Wat een zeikwijf zeg. Alsof ze aangerand wordt.
Dat komt volgens mij vooral omdat Denise niet echt met hem communiceert. Dat is exact dezelfde fout die Astrid ook maakt. Als je steeds blijft zeggen dat het 'wel gezellig is' en pas wanneer een grens overschreden wordt (waarvan ik denk: je doet mee aan een datingprogramma, iemand die je hand vastpakt hoort daar dus gewoon bij, zonder dat het aanranding is) ineens zwaar geïrriteerd en afstandelijk gaat doen; in plaats door gewoon rustig uit te leggen dat je veel moeite met fysieke intimiteit hebt. Hoe moeilijk kan het zijn...quote:Op maandag 15 augustus 2022 21:44 schreef Breekfast het volgende:
Ben heeft blijkbaar echt niet door dat het niet lekker liep.
Ja, ik vind Ben ook maar saai en eentonig, maar hij was hier nog best populair geloof ik. Volgens anderen in dit topic is hij gewoon normaal.quote:Op maandag 15 augustus 2022 22:21 schreef RedFever007 het volgende:
Vind Ben een heel saai mannetje eigenlijk
En dan dat stomme magneet gebeuren
Neu, het komt doordat-ie een bord voor z'n kop heeft.quote:Op maandag 15 augustus 2022 22:55 schreef jaha het volgende:
[..]
Dat komt volgens mij vooral omdat Denise niet echt met hem communiceert.
quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 00:00 schreef loveli het volgende:
Ben was op een missie en werkte z'n stappenplan af. Haar goed (vinkje), kleding goed (vinkje), wijn goed (vinkje), eten goed (vinkje), gesprek goed, maar ze begreep de magneetjes niet goed. Ergens onderweg vergat hij de check in te bouwen of hij al naar de volgende bullit kon.
En toen lag die verdraaide hond ook nog bij Dave op bed.
Ik zie dit heel veel in Lang Leve de Liefde. Dan zegt iemand dat het prima gaat of gezellig is terwijl er duidelijk sprake is van een mismatch en de situatie heel ongemakkelijk is. Ik vraag me regelmatig af of het een sociaal wenselijk antwoord is, een manier om gezichtsverlies te voorkomen of eenvoudigweg stupiditeit. Raadselachtig. Misschien overschat ik hoe goed mensen doorgaans zijn in het lezen van situaties.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 08:43 schreef Supersoep het volgende:
Dat opbiechten van de ketting was wel bizar. Dat plus zijn pokerface en het niet oppikken van social cues doen me wel twijfelen of Ben niet een beetje in het spectrum zit.
Ik denk dat je je ook af moet vragen in hoeverre dat de regie is.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 09:04 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik zie dit heel veel in Lang Leve de Liefde. Dan zegt iemand dat het prima gaat of gezellig is terwijl er duidelijk sprake is van een mismatch en de situatie heel ongemakkelijk is. Ik vraag me regelmatig af of het een sociaal wenselijk antwoord is, een manier om gezichtsverlies te voorkomen of eenvoudigweg stupiditeit. Raadselachtig. Misschien overschat ik hoe goed mensen doorgaans zijn in het lezen van situaties.
Natuurlijk, beelden worden gemanipuleerd. Dat was duidelijk ook zo bij het etentje van Ben en Denise. Maar Ben heeft nu zoveel signalen gekregen dat Denise hem niet zit zitten, waarom dringt het niet door?quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 09:28 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Ik denk dat je je ook af moet vragen in hoeverre dat de regie is.
Ik heb nog nooit een date gehad die 100% ongemakkelijk is. Daar zitten altijd wel leuke dingen in en niet leuke dingen.
En in die nabespreken heb ik altijd het idee dat ze bij de een uitzenden dat ze het over de leuke dingen hebben en bij de ander over het ongemak. Contrast zorgt voor leuke televisie
Ik denk dat zij verwachte dat hij haar wou zoenen of iets. Dan snap ik wel dat je afstand houdt.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 11:11 schreef tja77 het volgende:
want owjee hij komt te dichtbij. Maar wanneer fitboy Dave in de buurt is, durft Denise wel een knuffel te geven aan Ben.
Hij legt toch duidelijk uit wat er gaat gebeuren? Iets met een stabiliteit en hij zou alleen de handen naar beneden drukken en kijken hoe stabiel ze stond. Geen idee hoe jij erbij komt dat hij haar ging zoenen. Ik vond het een behoorlijke panische reactie.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 11:56 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik denk dat zij verwachte dat hij haar wou zoenen of iets. Dan snap ik wel dat je afstand houdt.
Een knuffel geven is iets heel anders. Daarnaast initieert zij hem, dus heeft ze hier controle over.
Ik vermoed dat zij dat dacht. Omdat ik het idee had dat zij dacht dat ze naar voren zou vallen en dus in zijn armen zou vallen mogelijk en dus heel dichtbij .. misschien zoenafstand.. zou komen. En dat zag ze niet zitten.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:00 schreef tja77 het volgende:
Hij legt toch duidelijk uit wat er gaat gebeuren? Iets met een stabiliteit en hij zou alleen de handen naar beneden drukken en kijken hoe stabiel ze stond. Geen idee hoe jij erbij komt dat hij haar ging zoenen. Ik vond het een behoorlijke panische reactie.
Dus zij mag wel initiatief nemen voor een knuffel, maar even handen naar beneden drukken om te kijken of iemand stabiel staat is absoluut niet mogelijk?
Kortom een hoop aannames en hersenspinsels terwijl Ben gewoon aangeeft dat dat niet gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:25 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Ik vermoed dat zij dat dacht. Omdat ik het idee had dat zij dacht dat ze naar voren zou vallen en dus in zijn armen zou vallen mogelijk en dus heel dichtbij .. misschien zoenafstand.. zou komen. En dat zag ze niet zitten.
Zijn uitleg vond ik niet perse duidelijk. Voornamelijk zei hij "dat gebeurd niet", maar wat er wel ging gebeuren zei hij pas echt op het einde toen eigenlijk de hele actie al niet meer zou plaatsvinden.
En wat ik zei, ik vermoed dat zij dacht dat ze naar voren zou vallen (als ze dus niet stabiel zou staan) en dus bij hem in de armen zou komen. Want veel ruimte tussen haar en hem was er ook niet om te stabiliseren of iets.
Klopt zijn ook aannames. Probeer enkel uit te leggen hoe het mogelijk zou kunnen dat iemand wel een knuffel wil geven, maar niet zo'n 'testje' wil doen.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:32 schreef tja77 het volgende:
Kortom een hoop aannames en hersenspinsels terwijl Ben gewoon aangeeft dat dat niet gaat gebeuren.
Hij geeft al vrij snel aan dat het een test is om je stabiliteit te checken, vandaar ook de hakken bij elkaar. Stukje vertrouwen mag wel in een ander lijkt me.
Dat mens staat strak van de spanning en heeft in die knakker 0,0% vertrouwen. Dat gaat nooit iets worden.
Aannames van haar hè (niet van jou), zij is degene die panisch doet terwijl hij aangeeft dat er niks engs zal gebeuren. Er staat een camera opgericht en ze geeft aan dat ze hem niet te close wil hebben. Hij geeft haar zijn woord maar dan mag je als “toekomstige partner” toch wel een beetje vertrouwen hebben?quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:35 schreef Cue_ het volgende:
[..]
Klopt zijn ook aannames. Probeer enkel uit te leggen hoe het mogelijk zou kunnen dat iemand wel een knuffel wil geven, maar niet zo'n 'testje' wil doen.
Zou een wonder zijn als het wat wordt tussen die twee![]()
Ben is niet perse geintresseerd of iets, allemaal loze uitspraken van gezellig en je bent lief en alles. En zij is niet geintresseerd en heeft de deur al zo goed als dicht voor hem.
Tja blijkbaar haar grens daar, alleen maar goed dat ze die aangeeft en het daarbij laat. De ene heeft die grens nu eenmaal hoger of lager zitten dan een ander.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:50 schreef tja77 het volgende:
Aannames van haar hè (niet van jou), zij is degene die panisch doet terwijl hij aangeeft dat er niks engs zal gebeuren. Er staat een camera opgericht en ze geeft aan dat ze hem niet te close wil hebben. Hij geeft haar zijn woord maar dan mag je als “toekomstige partner” toch wel een beetje vertrouwen hebben?
Ik was er allang klaar mee geweest. Beide zijn levenloze zoutzakken die waarschijnlijk puur op de looks met elkaar in deze situatie zitten. Doe even je best om te kijken of het levensvatbaar is, maar trek ook de conclusie wanneer iets geen match is. Ben en Denise lijken teveel op elkaar. Leuk koppie waar niks in zit.
Tja, een van z'n eerste zinnen bij de kennismaking was "Ik heb een speedboat".....quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:50 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ben en Denise lijken teveel op elkaar. Leuk koppie waar niks in zit.
Ik weet wat 1 van mijn eerste zinnen gaat zijn bij mijn eerstvolgende date : “Ik heb GEEN speedboat”…..quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 13:48 schreef kibo het volgende:
[..]
Tja, een van z'n eerste zinnen bij de kennismaking was "Ik heb een speedboat".....
Dan weet je eigenlijk al genoeg.
Iemand bij wie ik me niet op m'n gemak voel, hoeft me ook niet aan te raken. Ik vond het juist heel goed van d'r dat ze dat expliciet zei en niet tegen haar zin in lichamelijk contact had. Veel vrouwen in zo'n situatie (onder wie ikzelf) verstijven.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 12:32 schreef tja77 het volgende:
Stukje vertrouwen mag wel in een ander lijkt me.
En bij Dave zie je dat niet. Die twee passen veel beter bij elkaar.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 13:29 schreef loveli het volgende:
Je ziet elke keer dat ze niet snapt wat Ben bedoelt. Als hij wat leuks zegt of een grap maakt ook niet. Ben legt het dan weer uit, of doet een poging.
Mijn gok: Dave wordt het en dan is het na 2 weken klaar en gaat hij weer naar huis.quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 16:17 schreef Maartel het volgende:
Met haar 'lijstjes met vragen uit haar telefoon afwerken' heb ik t idee dat de oprechte interesse van Denise sowieso ver te zoeken is en ze echt de opnames uitzit. Maar alle mannen gelijk weer wegsturen zal ook wel niet mogen
Hoeft me ook niet aan te raken….quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 16:57 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Iemand bij wie ik me niet op m'n gemak voel, hoeft me ook niet aan te raken. Ik vond het juist heel goed van d'r dat ze dat expliciet zei en niet tegen haar zin in lichamelijk contact had. Veel vrouwen in zo'n situatie (onder wie ikzelf) verstijven.
Het veroordelen van de reactie van Denise vind ik eerder dubieus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |