Schijnt niet te kloppen, het bloed was niet van hem maar een andere rijder die een klein wondje had.quote:Op maandag 17 oktober 2022 15:33 schreef ChipsZak. het volgende:
Femoral artery = dijbeenslagader. En dit is dan het incident waarbij de race gewoon nog 3 rondes leuk doorging terwijl Navarro vlak aan het track lag zonder helm. Ja, nee. Top gedaan weer.
[ twitter ]
Ik lees nu inderdaad ook dat hij die ader niet heeft gescheurd, dus da's goed nieuws. In het Twitterbericht stond ook 'possibly' dus wat dat betreft klopte het wel,quote:Op maandag 17 oktober 2022 16:22 schreef MoreDakka het volgende:
[..]
Schijnt niet te kloppen, het bloed was niet van hem maar een andere rijder die een klein wondje had.
Ach, dat van die slagader is heftig natuurlijk, maar als dat fout was gegaan hadden we dat gisteren al wel gehoord, zo snel gaat datquote:Op maandag 17 oktober 2022 17:37 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Ik lees nu inderdaad ook dat hij die ader niet heeft gescheurd, dus da's goed nieuws. In het Twitterbericht stond ook 'possibly' dus wat dat betreft klopte het wel,.
Zijn dijbeen is wel gebroken,.
quote:The good news for Quartararo and Espargaro is they have their teammates – Franco Morbidelli (Monster Energy Yamaha MotoGP™) and Maverick Viñales (Aprilia Racing) – up ahead. They could cause Pecco some headaches, but they won’t make life hard work for their stablemates. The issue for Quartararo is Morbidelli has a double Long Lap penalty to deal with after his FP3 mistake, so the Italian will be out of the top 10 equation early into proceedings.
Fixedquote:Op zondag 23 oktober 2022 09:11 schreef tja77 het volgende:
De 3 2 Ducs zijn door niemand bij te houden.
Of Bag eraf tiefenquote:Op zondag 23 oktober 2022 09:33 schreef franklop het volgende:
Voor het kampioenschap moet Bastianini er wel even langs
Wel beide ducati natuurlijk. Nee daar gaat niks gebeurenquote:
Doelde niet zo zeer dat Beast Bag eraf zou tiefen, maar meer dat Bag eraf zou gaan, niet zo zeer door toedoen van Beastquote:Op zondag 23 oktober 2022 09:40 schreef franklop het volgende:
[..]
Wel beide ducati natuurlijk. Nee daar gaat niks gebeuren
Geen idee, ik zat er niet naast.quote:Op maandag 24 oktober 2022 19:00 schreef Nober het volgende:
Heeft ze echt zo gezeten de resterende rondes?
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.I guess words are a motherfucker.
I kill a bitch with a potato peeler for the skrilla.
Het is geen kwestie van even simpel 'meer motoren de baan op sturen'. Was het maar zo makkelijk,quote:Op zondag 23 oktober 2022 13:36 schreef MoreDakka het volgende:
Als de andere merken willen winnen moeten ze gewoon zelf meer motoren de baan op sturen. Ducati geeft de teams gewoon hele goede ondersteuning, hebben ze altijd gedaan. Waarom zou je als team met een Yamaha van vorig jaar achteraan rijden als je ook met een betere Ducati om de top 5 kunt vechten?
Ja, en dit is zonde. Want ook al zouden de Yamaha's beter presteren, dan zou Qua alsnog met minder buffers kunnen werken dan Bagnaia. Idk, niet alleen dat stoort me, maar als ik constant naar Ducati wilde kijken, zette ik wel een DucatiGP op. Het vergelijken van motoren, rijstijlen tussen teams, rijders die beter waren op de een dan op de ander, etc. etc. dat gaat enkel lekker als je dus een mix aan merken hebt. Imo is ook dat onderdeel van het kijkplezier.quote:Op zondag 23 oktober 2022 13:31 schreef shiz het volgende:
Goed punt!
Zo is het voor een kleiner merk ook veel minder attractief om de sprong naar MotoGP dan maar te wagen. Het gaat nu haast richting een one-make-series inderdaad.Zoals afgelopen weekend was het wel leuk juist dat ze zo'n beetje allemaal in de mix waren.
![]()
Echt onbegrijpelijk dat Suzuki ermee op wil houden. Misschien is dat zoals Honda en F1 en komen ze er nog op terug...
Ik zal de race van vandaag nog ff op replay terugkijken, ik moest uitslapen vanwege F1 vanavond en maandag op het werk moeten opdraven om 5:20.
Ik zeg ook niet dat het simpel is, maar het is uiteindelijk de enige oplossing. Als Yamaha een betere deal heeft voor het team van Rossi bijvoorbeeld dan stappen ze over van Ducati. Ik las op reddit ook dat dit niet nieuw is, in 2016 reden er ook 8 Ducati's mee als ik goed tel. Toen waren ze alleen wat minder goed dus gaf niemand er om.quote:Op maandag 24 oktober 2022 21:12 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Het is geen kwestie van even simpel 'meer motoren de baan op sturen'. Was het maar zo makkelijk,. Dit gaat om miljoenen, Dorna/MotoGP, én allerlei regels.
Absoluut.quote:Op zondag 6 november 2022 09:42 schreef ThePlaneteer het volgende:
Hebben we er een beetje zin in vanmiddag?
Alleen als Bag eraf kukelt kan het spannend worden.quote:Op zondag 6 november 2022 11:07 schreef ChipsZak. het volgende:
Relatief slechte quali voor Bagnaia ook. En Qua op 4. Maakt het wel weer wat spannender.
Maar Ogura gaat nul punten halen en Fernandez staat op één in het WKquote:Op zondag 6 november 2022 12:37 schreef ChipsZak. het volgende:
Commentatoren zeggen dat Fernandez nu al weet dat hij WK is, maar er zijn nog 16 laps te gaan waarin ook hij kan crashen of een mechanisch probleem kan krijgen. Dan is alsnog Ogura kampioen.
En je moet maar net je rust en concentratie kunnen bewaren als je weet dat je nu rustig moet blijven en dan WK kan worden.
Toch,? Of ben ik in de war?
Niet geheel waar imo want de race lang kan je je afvragen of Bag eraf gaat, buiten de punten belandt of bijvoorbeeld met mechanische problemen te maken krijgt. En aangezien Bag vrij slecht (relatief gezien) heeft gekwalificeerd zal hij vast extra druk ervaren. Je moet maar net de hele race rustig kunnen blijven. Stel dat Qua de race gaat leiden, dan zal de spanning bij Bag vast verder toenemen want dan weet ook hij dat het nu nóg belangrijker wordt om niet buiten de punten te belanden.quote:Op zondag 6 november 2022 11:43 schreef tja77 het volgende:
[..]
Alleen als Bag eraf kukelt kan het spannend worden.
My bad, ik had hem net andersom in mijn hoofd,quote:Op zondag 6 november 2022 12:40 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Maar Ogura gaat nul punten halen en Fernandez staat op één in het WK
Ogura moest sowieso 10 punten halen om überhaupt kans te hebben.
Foutje, hij klimt er alleen 5 als er 9 vallenquote:Op zondag 6 november 2022 12:46 schreef ChipsZak. het volgende:
Commentators altijd doen alsof Bo alle punten uit zichzelf heeft behaald. Goede race, etc.. Hij klimt alleen 5 posities omhoog als er 5 mensen voor hem uitvallen.
Op je motor blijven zitten hoort ook bij het spelletje, dus hij doet toch iets goed.quote:Op zondag 6 november 2022 12:53 schreef franklop het volgende:
[..]
Foutje, hij klimt er alleen 5 als er 9 vallen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |