Deze scooter is letterlijk inwisselbaar want het is zo'n huurding met een app.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 12:11 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app
Je maakt wat mee zeg.
Komen op mij allemaal over als van die Jia Ruan-achtige blaaskaken die veinzen enorm succesvol te zijn om zo hun holle mantra's als dure cursusjes te kunnen verkopen.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 10:12 schreef Viv het volgende:
[..]
Fake it until you make it.![]()
Dit stukje uit zijn About bijvoorbeeld:
[..]
Een 6 figure business, die zou het toch wel waard zijn om te vermelden onder Experience? Maar daar staat alleen zijn huidige bedrijfje.
Oh die gladjakker kende ik nog niet. Goudmijn wel!quote:Op donderdag 18 augustus 2022 13:29 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Komen op mij allemaal over als van die Jia Ruan-achtige blaaskaken die veinzen enorm succesvol te zijn om zo hun holle mantra's als dure cursusjes te kunnen verkopen.
quote:De meeste hebben focus op alleen maar…
Meer en meer geld verdienen…
Dit gaat vaak ten koste van andere dingen…
Iemand met 5 Cafetaria’s wilt een 6e hebben…
Iemand met 20 autogarages wilt een 21e garage er bij hebben…
Iemand met 3 supercars wilt een 4e hebben…
Uiteindelijk, gaat deze dingen ze niet gelukkiger maken…
Mijn doel was altijd om locatie, en tijd vrij te werken…
Opstaan wanneer ik wil…
Naar bed gaan wanneer ik wil…
Tijd voor mijn vriendin, familie, en vrienden…
Vrijheid was altijd mijn doel geweest…
Nooit het geld.
Hiervoor moest ik een lifestyle business creëren.
Met een lifestyle business, past de business zich aan jouw lifestyle.
Hierdoor heb je dus automatisch meer vrijheid…
En ben je ook veel gelukkiger…
En haal je meer voldoening uit je werk…
Het is uiteindelijk niet zo heel moeilijk…
Als je een lifestyle business wilt, dan kun je het zelf jarenlang proberen, en proberen het wiel opnieuw uit te vinden…
Ik weet dan zeker dat je het dan kan halen met de juiste mindset…
Het duurt dan gewoon lang…
Maar, als je dit veel sneller wilt leren, dan moet je het leren van iemand die er nu al is…
Om zo gelijk een blueprint te hebben naar succes…
De meeste studenten in mijn 1-op-1 coaching traject reizen nu over de hele wereld…
Ze zitten in Spanje, Dubai, Bali, en de VS…
Dit komt omdat ze allemaal momenteel een lifestyle business hebben…
Er zijn 3 plekken vrij gekomen voor mijn persoonlijke 1-op-1 coaching traject…
Een aantal hebben er al gebruik van gemaakt, en een call ingeboekt…
En ik zie dat ze grote potentie hebben…
Wil je ook nog een kwalificatie call inboeken met mij?
Reageer dan hieronder met “call”, en ik zal je dan een DM sturen met meer info...
#success #business #ondernemer #mindset #coaching
En Jia is ook de beroerdste niet om je wat motivatie en inspiratie mee te geven:quote:De #coaching industrie is nu 2.4 miljard euro waard en groeiende!
Je ziet natuurlijk meer en meer coaches opkomen.
Er is een grote shift gaande...
Mensen willen niet meer in een klaslokaal zitten als je ook vanaf je laptop onder een palmboom kunt leren.
Wil jij weten hoe ik van ¤6.000 naar ¤8.000.000+ ben gegaan binnen 3 jaar?
Wil jij weten hoe mensen jou ¤10K+ per maand willen betalen voor jouw kennis?
Plaats dan een comment met "COACH" en ik zal persoonlijk met jou in gesprek gaan!
quote:Een beetje motivatie…
Oude Jia
- ¤50 op de bankrekening
- Kranten & pizzabezorger
- Faalde op school
- Elke week technofeestjes
- Geen richting en geen doelen
Nieuwe Jia
- Bouwde een miljoenenbedrijf vanaf zijn 21e
- Runt een team van 15+ mensen
- op een missie om coaches en consultants te helpen om een impact te maken terwijl ze ¤10,000+ verdienen
Wil jij jouw leven veranderen?
1. Neem verantwoordelijkheid van alles en van het feit waar je nu staat. Speel geen slachtoffer.
2. Zet een doel, begin aan het einde en werk constant eraan. Neem een mentor
3. Begrijp dat de enige limieten die er zijn, jij zelf in je hoofd creëert. Jouw potentieel is wat jij ervan maakt. Je creëert jouw eigen realiteit.
Hoop dat dit iemand inspireert vandaag.
Jia Ruan
Wat een zwienepriester is het ook.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 17:29 schreef Viv het volgende:
[..]
Oh die gladjakker kende ik nog niet. Goudmijn wel!![]()
Het gaat hem niet om het geld:
[..]
[ afbeelding ]
Maar met 8 miljoen euro op de bank probeert hij nog altijd klanten binnen te halen. Pure liefdadigheid dit:
[..]
En Jia is ook de beroerdste niet om je wat motivatie en inspiratie mee te geven:
[..]
[ afbeelding ]
Een cursusje Nederlands mag 'ie ook nog wel nemen. Met z'n scheurbroek.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 19:07 schreef LordofLeaves het volgende:
[..]
Wat een zwienepriester is het ook.
Misschien kan hij daar een coach voor zoeken.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 22:06 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Een cursusje Nederlands mag 'ie ook nog wel nemen. Met z'n scheurbroek.
Dat zeker.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 22:06 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Een cursusje Nederlands mag 'ie ook nog wel nemen. Met z'n scheurbroek.
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_appquote:“Rot op naar je eigen land k***** buitenlander”
1997, nog niet zo lang in Nederland. Op weg naar voetbal op mijn fietsje. Rijden paar andere kinderen naast me en zeggen, kank** buitenlander rot op terug naar je eigen land.
Nu realiseer ik mij dat het niet die kinderen waren die dat zeiden maar hun ouders, of ouderen in hun leven. Kinderen praten vaak hun ‘ouderen’ na, nietwaar?
Afijn, waarom deel ik dit? Omdat ik nooit opgerot ben naar mijn ‘eigen’ land. Gelukkig niet. Nederland is mijn ‘eigen’ land geworden. Hier ben ik opgegroeid. Hier heb ik gestudeerd. Hier ben ik verliefd geworden. Hier ben ik vader geworden. Hier ben ik gelukkig. Hier doe ik mee in deze maatschappij op mijn manier, op mijn niveau, met mijn talenten en draag ik mijn steentje bij. Ik ben nu een NEDERLANDER. Je kan me hoogstens verwijten dat ik uit Noord Brabant kom, meer niet.
En dit is niet alleen mijn verhaal dit zal ook het verhaal worden van die kindjes die in het hotel in Albergen komen wonen en elders in Nederland. Zij zullen hier hun leven opbouwen net als ik en vele andere. De wereld is groter dan je ongegronde angsten. Sla niet wild om je heen en verlaag je niet tot tuig, heb een beetje waardigheid als mens. Deel je zorgen, je bent mens, je hebt je tekortkomingen net als ik en zij die in je buurt komen wonen. Maar als je voorbij de ‘vreemde’ durft te kijken, voorbij de ‘buitenlander’, heel misschien zal je een mens herkennen. Iemand die je buur kan worden, je vriend, je toekomstige collega…
Die heeft geen 8 miljoen hoor.quote:Op donderdag 18 augustus 2022 17:29 schreef Viv het volgende:
[..]
Oh die gladjakker kende ik nog niet. Goudmijn wel!![]()
Het gaat hem niet om het geld:
[..]
[ afbeelding ]
Maar met 8 miljoen euro op de bank probeert hij nog altijd klanten binnen te halen. Pure liefdadigheid dit:
[..]
En Jia is ook de beroerdste niet om je wat motivatie en inspiratie mee te geven:
[..]
[ afbeelding ]
Die buitenlander mag zich ook weleens inleven hoe racisten zich voelen.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:18 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app
Waarom moeten dit soort verhalen nu op LinkedIn.
Eigenaar van kutkaarsen.quote:Op zondag 21 augustus 2022 19:32 schreef Selenophilia het volgende:
Vrouwen met een miezerige insta shop met gepersonaliseerde geurkaarsjes die zich a bad boss bitch noemende zogenaamde alpha vrouwen. Sws bad bitch
Zitten die ook op LinkedIn?
Eigenaar van..![]()
Dat was mijn punt ook.quote:
https://www.bnnvara.nl/artikelen/blikvangers-jia-ruanquote:De Blikvanger in deze aflevering is online ondernemer en motivational speaker Jia Ruan (22). Hij is van zelfbenoemde nietsnut naar een succesvolle ondernemer gegaan die in één jaar tijd een miljoen euro omzet heeft gemaakt. Zijn sleutel tot succes lag in e-commerce: het runnen van succesvolle online webshops. Nu probeert hij diezelfde sleutel tot succes door te geven aan duizenden mensen met zijn Unstoppable Lifestyle, door mindset-workshops en e-commerce-cursussen te geven.
quote:Sinds ik de uplevel heb aangeschaft voor ¤6000,-
Is alles downhill gegaan... Ze komen afspraken niet na, ze zijn niet te bereiken.. Calls hebben onwijs matige informatie. Wat ze beloven binnen de cursus komen ze niet na... En wel met ons geld ervandoor... Ze adverteren ermee dat je binnen 6 maanden kan opschalen naar de 100k, dit is een grote leugen.. Niet kopen niet vertrouwen, steek je geld maar ergens anders in.. Ik had veel verder geweest nu als ik de investering beter had gebruikt....
quote:Ze verkopen cursussen zonder inhoud. Als het verkoopt zetten ze iets in mekaar. Achter 5-6 lessen zijn ze in eens ghost. Verspil je geld niet! Duidelijk scam!
(Okay, misschien heeft hij wél miljoenen verdiend, maar dan wel met oplichting.quote:Eerst gaan ze je de Bol uplevel aansmeren en van alles beloven. en daarna gaan ze der vandoor met je 4k zonder iets van zich te laten horen!
1 ster is dan ook noch heel wat!
Van dat soort mensen kan ik nou niet onder de indruk raken.quote:Op zondag 21 augustus 2022 19:32 schreef Selenophilia het volgende:
Vrouwen met een miezerige insta shop met gepersonaliseerde geurkaarsjes die zich a bad boss bitch noemende zogenaamde alpha vrouwen. Sws bad bitch
Zitten die ook op LinkedIn?
Eigenaar van..![]()
1 miljoen omzet is nog geen 8 miljoen aan vermogen hebben...quote:Op zondag 21 augustus 2022 20:34 schreef Viv het volgende:
[..]
Dat was mijn punt ook.Het feit dat hij van die sneue LinkedIn-posts maakt bewijst dat hij geen 8 miljoen heeft, en/of dat hij uit zijn nek lult dat het niet om het geld zou gaan.
Want 8 miljoen is genoeg om riant van te leven, zonder ooit nog klanten binnen te hoeven halen. En als hij werkelijk anderen zou willen helpen om ook zo succesvol te worden, dan zou hij de informatie gratis kunnen aanbieden aangezien hij toch al binnen is.
De formule is simpelweg liegen dat je succesvol/rijk bent, en daarmee geld verdienen over de rug van mensen die succesvol/rijk willen worden.
Ergens in de jaren '90 grapte mijn vader dat je rijk zou kunnen worden door een boek te verkopen waarin je uitlegt hoe je rijk zou kunnen worden. Namelijk door een boek te verkopen waarin je uitlegt hoe je rijk.. etc. Deze gladjakkers doen precies dat, maar dan online. Het boek is vervangen door 'coaching'.
Heel doorzichtig allemaal. Wat ik niet begrijp is dat BNNVARA daar toch ingetrapt is. Die hebben Jia een podium geboden:
[..]
https://www.bnnvara.nl/artikelen/blikvangers-jia-ruan
Wat Trustpilot-reviews over Jia's BV:
[..]
[..]
[..]
(Okay, misschien heeft hij wél miljoenen verdiend, maar dan wel met oplichting.)
Die 1 miljoen zou hij in het eerste jaar omgezet hebben, inmiddels zou dat 8-10 miljoen zijn. Ik denk overigens dat een fake coachingstraject (zie negatieve reviews) aanbieden niet zo veel kosten met zich meebrengt.quote:Op zondag 21 augustus 2022 22:50 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
1 miljoen omzet is nog geen 8 miljoen aan vermogen hebben...
Ja, maar die connecties kunnen moeilijk eerlijk zijn tegen hun collega/klant/buurvrouw/tante.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Linkedin is ook wel echt een hiellikkerij-platform, hè.
Persoon A vertelt een of ander lulverhaal en veel de connecties van die persoon, vinden het allemaal zo goed dat hij/zij dat doet.
Ook weer zo inderdaad.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:26 schreef Viv het volgende:
[..]
Die 1 miljoen zou hij in het eerste jaar omgezet hebben, inmiddels zou dat 8-10 miljoen zijn. Ik denk overigens dat een fake coachingstraject (zie negatieve reviews) aanbieden niet zo veel kosten met zich meebrengt.
[..]
Ja, maar die connecties kunnen moeilijk eerlijk zijn tegen hun collega/klant/buurvrouw/tante.
Ook daarom dit topic, waar je je ongezouten mening kan geven.
In 1997 werd er helemaal niet zo veel gescholden met kanker. Verzonnen verhaal.quote:Op zondag 21 augustus 2022 14:18 schreef HSG het volgende:
[..]
https://www.linkedin.com/(...)m_medium=android_app
Waarom moeten dit soort verhalen nu op LinkedIn.
Dat zie je op FB toch ook er wordt wat op gepleurd voornamelijk iets over vakantie of een of andere totaal niet indrukwekkende prestatie van de kinderen en iedereen reageert ow wat knap e.d.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:03 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
Linkedin is ook wel echt een hiellikkerij-platform, hè.
Persoon A vertelt een of ander lulverhaal en veel de connecties van die persoon, vinden het allemaal zo goed dat hij/zij dat doet.
Ja, maar daar is het Facebook voor. LinkedIn heeft een tijdje volgehouden een zakelijk platform te zijn waar die onzin minder voorkwam.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:48 schreef vipergts het volgende:
[..]
Dat zie je op FB toch ook er wordt wat op gepleurd voornamelijk iets over vakantie of een of andere totaal niet indrukwekkende prestatie van de kinderen en iedereen reageert ow wat knap e.d.
Maar daar is FB toch ook voor. Voor alle dagelijkse onzin van Henk en Truus.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:48 schreef vipergts het volgende:
[..]
Dat zie je op FB toch ook er wordt wat op gepleurd voornamelijk iets over vakantie of een of andere totaal niet indrukwekkende prestatie van de kinderen en iedereen reageert ow wat knap e.d.
Daar is FB inderdaad voor. Maar nu ging het erom dat je daar (net zoals op LinkedIn) ook niet-oprechte reacties ziet op de posts.quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:55 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Maar daar is FB toch ook voor. Voor alle dagelijkse onzin van Henk en Truus.
quote:Op maandag 22 augustus 2022 09:55 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Maar daar is FB toch ook voor. Voor alle dagelijkse onzin van Henk en Truus.
Of van Ali of Bonno de Surinamer die aan elke post de racisme- en discriminatiekaart moet plakken en hoe zielig zij zichzelf vinden om vervolgens allerlei meuk van mensen te lezen die nodig vinden alle blanken over een kam te scheren.quote:Op maandag 22 augustus 2022 10:02 schreef Viv het volgende:
[..]
Daar is FB inderdaad voor. Maar nu ging het erom dat je daar (net zoals op LinkedIn) ook niet-oprechte reacties ziet op de posts.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |