Ja wel erg want het wordt niks.quote:Op zondag 18 september 2022 15:40 schreef Seven. het volgende:
Wat een zee van ruimte eigenlijk. Wat wordt dit uiteindelijk ook alweer?
De plek waar hij gaat zitten Fokken! Wat andersquote:Op zondag 18 september 2022 15:40 schreef Seven. het volgende:
Wat een zee van ruimte eigenlijk. Wat wordt dit uiteindelijk ook alweer?
Zo heb je wel een stuk meer ruimte! Ben heel benieuwd (jullie vast ook). Wat komt er in? Ook een bad?quote:Op maandag 24 oktober 2022 08:12 schreef gcjoel het volgende:
Na een aantal weken rust en een heerlijke vakantie gaan we weer beginnen.
De badkamer!![]()
De aannemer begint als het goed is tussen nu en 2 weken dus we zijn begonnen met wat sloopwerk en het isoleren van dat laatste stuk dak.
Vooral het isoleren was echt nodig hebben we gemerkt toen het wel even herfstig en koud was buiten.
Er zat alleen wat piepschuim, dus dat deed uiteraard niet veel. We hebben hier wel minder ruimte dus geen 2 lagen PIR zoals boven.
Voor:
[ link | afbeelding ]
De badkamer:
[ link | afbeelding ]
Nu:
[ link | afbeelding ]
Muurtje weg:
[ link | afbeelding ]
Sloopwerk is nu zoveel mogelijk gedaan waarbij de douche en wc nog bruikbaar zijn. Pas als de aannemer echt bijna komt doen we het laatste stukje.
Isolatie van het dak zit erin, alleen nog afpurren.
Nee geen bad, het stuk onder het schuine dak komt er puur bij vanwege het raam, dus daglicht en het ruimtelijke gevoel. Wij kunnen daar niet staan ofzo dus we houden het op douche en een wastafel meubel.quote:Op maandag 24 oktober 2022 19:13 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Zo heb je wel een stuk meer ruimte! Ben heel benieuwd (jullie vast ook). Wat komt er in? Ook een bad?
Oh wauw, dat ziet er alvast héél mooi uit!quote:Op maandag 7 november 2022 13:13 schreef gcjoel het volgende:
Eerste kleuren worden zichtbaar:
beneden:
[ link | afbeelding ]
boven:
[ link | afbeelding ]
Benieuwd wat ze vandaag weer allemaal af krijgen
Ja gaat super snel! Maandag hopelijk klaarquote:Op maandag 7 november 2022 13:20 schreef TaMieke het volgende:
Leuk dat blauw en die groenblauwe
Gaat snel zo dan of niet?
Ja ja dat komt nog!quote:Op maandag 14 november 2022 13:50 schreef AirwiN het volgende:
Zo dan, dat is mooi geworden. Al valt die ongeschilderde balk in de bijkeuken wel op tov de balken in de badkamer die wel netjes geschilderd zijn.
Zijn deze:quote:Op maandag 14 november 2022 14:46 schreef Molo het volgende:
Ik zou in mijn droomhuis echt 'copy and paste' doen. Suuuupergaaf geworden
Waarvoor vloer is het, qua materiaal?
Sluit mooi aan zeg, ga ik onthoudenquote:Op maandag 14 november 2022 14:56 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Zijn deze:
https://sanitairkamer.nl/(...)en-LLexoCS6oQAvD_BwE
niet daar gekocht maar zijn wel hele fijne tegels, hadden deze in het vorige huis ook.
Vloer moet goed drogen, de lijm en cement enzo. Zoiets was het.quote:Op maandag 14 november 2022 18:57 schreef Isabeau het volgende:
Oh kijk nou! Die tegels in combinatie met die prachtige vloer in badkamer en toilet. Wat absoluut prachtig![]()
Wat is overigens de reden dat de vloerverwarming nog een maand niet aan mag?
Ja logisch eigenlijk.quote:Op maandag 14 november 2022 20:21 schreef gcjoel het volgende:
Vloer moet goed drogen, de lijm en cement enzo. Zoiets was het.
Ja vintage naaimachine kastje. Had we vorige keer duur gekocht bij sixtyfruit maar nu zelf gedaan.quote:Op maandag 14 november 2022 19:26 schreef Myraela het volgende:
Heeeel erg tof!
Heb je misschien nog een foto van je badkamermeubel? Wij wilde eerst een oud meubel verbouwen, maar waarschijnlijk gaan we toch lui voor nieuw in oude stijl. De jouwe lijkt ook een vintage meubel?
[ afbeelding ]
Heel tof wel.quote:Op maandag 14 november 2022 20:27 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja vintage naaimachine kastje. Had we vorige keer duur gekocht bij sixtyfruit maar nu zelf gedaan.
[ link | afbeelding ]
Deze olie erop, gebruikten ze bij die winkel ook.
[ link | afbeelding ]
Als je een groter kastje neemt zou ik wel een blad erop nemen, die olie is leuk maar je krijgt enorm vlekken als er natte spullen op legt.
Geen tandpasta morsen: dat vreet direct door je olie heen. Heb ik helaas op de harde manier moeten uitvinden.quote:Op maandag 14 november 2022 20:27 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja vintage naaimachine kastje. Had we vorige keer duur gekocht bij sixtyfruit maar nu zelf gedaan.
[ link | afbeelding ]
Deze olie erop, gebruikten ze bij die winkel ook.
[ link | afbeelding ]
Als je een groter kastje neemt zou ik wel een blad erop nemen, die olie is leuk maar je krijgt enorm vlekken als er natte spullen op legt.
Ja daarom raad ik ook aan om een blad erop te doen bij een groter kastje.quote:Op maandag 14 november 2022 21:51 schreef PJ het volgende:
[..]
Geen tandpasta morsen: dat vreet direct door je olie heen. Heb ik helaas op de harde manier moeten uitvinden.
Ja allemaal dezelfde tegels. In het echt zie je het wel hoor maar het is een dunne voeg dus valt mooi weg inderdaad.quote:Op zondag 20 november 2022 12:13 schreef Claudia_x het volgende:
Poes.
Heb je nu in de bijkeuken dezelfde tegels? Het is niet te zien dat het tegels zijn!
Nee klopt, dat wordt de keuken waarschijnlijk. Lekker veel ruimte.quote:Op dinsdag 22 november 2022 11:39 schreef Duderinnetje het volgende:
Wat ga je met de slaapkamer beneden doen? Want daar slapen jullie niet, toch? Of snap ik er niets van?
Aha! Dus dat komt allemaal nog! We wachten in spanning af.quote:Op dinsdag 22 november 2022 20:19 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nee klopt, dat wordt de keuken waarschijnlijk. Lekker veel ruimte.
POESquote:Op zondag 20 november 2022 11:59 schreef gcjoel het volgende:
Kleine klusjes
Deur naar de bijkeuken vervangen.
Was dit:
[ link | afbeelding ]
Nu dit:
[ link | afbeelding ]
En je ziet het al op de achtergrond, het mini bijkeuken keukentje![]()
[ link | afbeelding ]
Met blije kat
Klinkt interessant maar totaal geen beeld bij. Ik ga eens rondkijken.quote:Op donderdag 12 januari 2023 20:48 schreef Seven. het volgende:
Wat te denken van een huge ziteiland? Één gedeelte gericht op scherm, de rest op lezen/relaxen/kletsen.
Exact mijn gedachte. En ook al zijn het wel draagmuren, kunnen er nog steeds uit.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 00:13 schreef Seven. het volgende:
Heb je dragende muren? De hal en vaste kasten slopen. Vervolgens een veel kortere hal opbouwen met maar 1 deur naar de woonvertrekken, dan heb je ineens een hele andere ruimte om mee te werken.
3,34m x 7,42m is lastig in te richten als woonkamer. Puur denkend aan afmetingen, wat radicalere suggestie: als keuken heeft zo’n langgerekte ruimte natuurlijk ook veel potentie.
Het probleem is dat je sowieso altijd met die trap zit waardoor het nooit echt open wordt.quote:Op donderdag 12 januari 2023 22:45 schreef SV-tje het volgende:
Ruimte zoveel mogelijk open maken, dus tussenmuren eruit heb je geen probleem meer met de breedte en kun je grote elementen plaatsen. Wij hebben 1 zithoek en geen andere zitjes want die zouden we toch nooit gebruiken
Ja zeker waar, hier heb ik zelf ook nog aan gedacht, maar ik vind het zonde om de keuken dan in de ruimte te maken met het mooiste uitzicht en de houtkachel dan op te geven. De 2 ramen in de woonkamer geven uitzicht op onze tuin, de ramen voor geven uitzicht op de oprit/parkeerplaats en een weiland van een buurman.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 00:13 schreef Seven. het volgende:
Heb je dragende muren? De hal en vaste kasten slopen. Vervolgens een veel kortere hal opbouwen met maar 1 deur naar de woonvertrekken, dan heb je ineens een hele andere ruimte om mee te werken.
3,34m x 7,42m is lastig in te richten als woonkamer. Puur denkend aan afmetingen, wat radicalere suggestie: als keuken heeft zo’n langgerekte ruimte natuurlijk ook veel potentie.
Ik heb nu niet echt veel meubels die per se in de woning terug moeten komen. Het grootste onhandigste wat er nu staat is die eettafel en die gaat dus naar de andere kamer.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 11:54 schreef Claudia_x het volgende:
Ik zou als ik jou was de plattegrond aanpassen en alvast bestaande of gewenste meubels intekenen, @:gcjoel . Op deze manier is het moeilijk om te zien wat de mogelijkheden precies zijn. Daarnaast zou je op een rij kunnen zetten wat je aan functies en opbergruimte in het huis kwijt wilt.
Wat wordt jullie voornaamste ingang in het huis? Wordt dat de plek van de badkamer en kan dat dan ook als klompenhok gaan fungeren? Zelf mis ik een klompenhok wel. Als de voordeur de voornaamste ingang wordt, zou je kunnen overwegen de hal juist iets groter te maken (kasten erbij trekken, misschien iets verbreden).
Hoe je zo'n woonkamer in wilt richten, is er afhankelijk van gezinssamenstelling, of je bepaalde hobby's hebt die je een plek wilt geven, welke mogelijkheden je in andere ruimtes hebt, hoe je het huis beleeft op verschillende momenten van de dag. Misschien vind je het wel fijn om twee plekken met een tafel te hebben, bijvoorbeeld omdat één tafel meer is voor puzzels en spellen en de ander voor eten. Of het licht is op een bepaald moment van de dag mooi op de ene plek waardoor je er liever ontbijt terwijl je 's avonds liever op de andere plek zit. En dat geldt ook voor zitruimtes. Misschien vind je één deel van de woonkamer geschikt voor hangen en het andere deel voor actiever zitten.
Verder ben ik ook benieuwd naar wat je precies met de binnenmuren van plan bent te gaan doen. Dat is niet onbelangrijk. En heb je foto's van de begane grond? Het lijkt me tof als je zitjes kunt maken, als je ramen hebt die er geschikt voor zijn (met mooi uitzicht).
[ afbeelding ]
Dat zijn plinten die ik net opgehaald heb voor de bijkeukenquote:Op vrijdag 13 januari 2023 16:12 schreef Myraela het volgende:
Die hanglamp.![]()
Overigens heb ik geen goede ideeën. Ik vind smalle ruimtes echt heel erg lastig. Wat zijn die witte balken op de grond? Is dat een soort drempel? Het loopt niet helemaal door, zie ik.
Wij houden van open ruimtes, vandaar dat we de trap ook verplaatst hebben en zo open mogelijk hebben ontworpen, slaapkamer grenst aan de vide van de woonkamer met een glazen wand waarvan de deur altijd open staat, wij hebben totaal geen last van geluid van elkaar, als we slapen horen we niets en als we wakker zijn, zijn we samen beneden of aan het werk. Dus voor mijn gevoel is het allemaal heel krap en zonde van het niet gebruiken van de ruimte.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 13:16 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Het probleem is dat je sowieso altijd met die trap zit waardoor het nooit echt open wordt.
En direct vanaf de voordeur de woonkamer in vind ik ook niks, dus ook daar is weinig ruimte om de boel goed open te maken.
We hebben wel gekeken om de muur tussen keuken en eetkamer te verwijderen maar gezien dat een draagmuur is zal dat een hoop kosten meebrengen en het heeft weinig meerwaarde voor de ruimte. Ik vind het ook wel fijn om de keuken af te kunnen sluiten. (vooral vanwege het lawaai smorgens bijvoorbeeld, alles is helemaal open naar boven, dus ik wordt nu meteen wakker als mijn vriend koffie gaat zetten ofzo)
[..]
Ja zeker waar, hier heb ik zelf ook nog aan gedacht, maar ik vind het zonde om de keuken dan in de ruimte te maken met het mooiste uitzicht en de houtkachel dan op te geven. De 2 ramen in de woonkamer geven uitzicht op onze tuin, de ramen voor geven uitzicht op de oprit/parkeerplaats en een weiland van een buurman.
Je kunt bijvoorbeeld tegen de wand waar nu een vitrinekast staat een inbouwkast maken zoals op m'n plaatje, met zitje. Eventueel ga je de hoek om. Aan de korte kant van de bank bij de houtkachel kun je een fauteuil zetten, of twee kleinere stoelen. Op dit moment heb je weinig zitruimte voor bezoek. Dan houd je nog wat ruimte over voor een schommel- of hangstoel, allerlei planten, bijzettafels met lego of een kleine (ronde) tafel.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 13:31 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ik heb nu niet echt veel meubels die per se in de woning terug moeten komen. Het grootste onhandigste wat er nu staat is die eettafel en die gaat dus naar de andere kamer.
Bank wil ik sowieso nieuw. De rest is allemaal redelijk flexibel te plaatsen.
foto's hoe het nu is, chaos wel![]()
[ link | afbeelding ]
img hosting
[ link | afbeelding ]
img hosting
De inbouwkast gaan we vanaf de woonkamer dus dichtzetten dus dat wordt 1 lange muur.
Waar we tot nu toe ook tegen aan liepen was het gebrek aan muren voor een mooie kast voor wat bergruimte.
De tv hoek is nu aan de kant waar ik hem het liefst zou willen in de nieuwe situatie ook, want dan zit je naar buiten gericht wat ik zeker belangrijk vind.
Voornaamste ingang in het huis is wel lastig te zeggen, nu in de winter vooral de voordeur omdat je dan je gore schoenen daar uit kan doen. In de zomer gaan we meer achterom via de bijkeuken. Omdat daar ook onze badkamer zit vind ik het goor om daar nu steeds met vieze schoenen te lopen.
De hal is voor ons nu groot genoeg, we zijn maar met 2 dus geen grote opstoppingen daar.
De vaste kast willen we vanaf de keuken bereikbaar houden en daar o.a. de verdeler van de vloerverwarming laten plaatsen. Daarmee heb je direct mega veel bergruimte voor weinig gebruikte keuken apparatuur en voorraad.
Er zijn niet echt hobby's die we doen in de woonkamer, vooral buiten![]()
Enige is dat er nogal wat Lego is, en daarvan mag hier en daar best wat terugkomen in de woonkamer. Dat missen we nu door het gebrek aan kasten of tafeltjes waar je nog iets op kwijt kan.
Hier kan ik wel wat mee, dank je!quote:Op zaterdag 14 januari 2023 23:22 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Je kunt bijvoorbeeld tegen de wand waar nu een vitrinekast staat een inbouwkast maken zoals op m'n plaatje, met zitje. Eventueel ga je de hoek om. Aan de korte kant van de bank bij de houtkachel kun je een fauteuil zetten, of twee kleinere stoelen. Op dit moment heb je weinig zitruimte voor bezoek. Dan houd je nog wat ruimte over voor een schommel- of hangstoel, allerlei planten, bijzettafels met lego of een kleine (ronde) tafel.
Je kunt ook overwegen om een langere (modulaire) bank te nemen. Dan komt de bank mooi voor de houtkachel en kun je beiden languit liggen. En ik vind zoiets wel leuk:
[ afbeelding ]
Zelf zou ik denk ik de bank in de andere helft van de woonkamer zetten, in een hoekopstelling. Dan twee stoeltjes bij de houtkachel. En de plek waar nu de tv staat en/of de plek waar de bank nu staat gebruiken voor een flinke kast. Met wat planten erbij is het dan wel vol.
Ik heb ook geen idee waarom deze wijn niet in de kelder ligtquote:Op zondag 15 januari 2023 00:59 schreef bleiblei het volgende:
Je wijnrek kan ook wel weg zo te zien. Zo vaak drink je denk ik geen wijn(herkenbaar hoor
).
En een lego ecto 1!(okee, nu hou ik op mijn freak gedrag).
Maar overall staan er echt wel toffe meubels bij je in de woonkamer.
Zo’n grote lap grond dan zo’n klein woonkamertje met ook nog een laag plafond. Moeilijk daar nog iets van te maken.quote:Op vrijdag 13 januari 2023 13:31 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ik heb nu niet echt veel meubels die per se in de woning terug moeten komen. Het grootste onhandigste wat er nu staat is die eettafel en die gaat dus naar de andere kamer.
Bank wil ik sowieso nieuw. De rest is allemaal redelijk flexibel te plaatsen.
foto's hoe het nu is, chaos wel![]()
[ link | afbeelding ]
img hosting
[ link | afbeelding ]
img hosting
De inbouwkast gaan we vanaf de woonkamer dus dichtzetten dus dat wordt 1 lange muur.
Waar we tot nu toe ook tegen aan liepen was het gebrek aan muren voor een mooie kast voor wat bergruimte.
De tv hoek is nu aan de kant waar ik hem het liefst zou willen in de nieuwe situatie ook, want dan zit je naar buiten gericht wat ik zeker belangrijk vind.
Voornaamste ingang in het huis is wel lastig te zeggen, nu in de winter vooral de voordeur omdat je dan je gore schoenen daar uit kan doen. In de zomer gaan we meer achterom via de bijkeuken. Omdat daar ook onze badkamer zit vind ik het goor om daar nu steeds met vieze schoenen te lopen.
De hal is voor ons nu groot genoeg, we zijn maar met 2 dus geen grote opstoppingen daar.
De vaste kast willen we vanaf de keuken bereikbaar houden en daar o.a. de verdeler van de vloerverwarming laten plaatsen. Daarmee heb je direct mega veel bergruimte voor weinig gebruikte keuken apparatuur en voorraad.
Er zijn niet echt hobby's die we doen in de woonkamer, vooral buiten![]()
Enige is dat er nogal wat Lego is, en daarvan mag hier en daar best wat terugkomen in de woonkamer. Dat missen we nu door het gebrek aan kasten of tafeltjes waar je nog iets op kwijt kan.
Nee hij staat tegen de muur.quote:Op zaterdag 28 januari 2023 19:01 schreef Myraela het volgende:
Toffe keuken! Is het een los eilandje?
Klein huis was juist de bedoelingquote:Op zaterdag 28 januari 2023 19:57 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Zo’n grote lap grond dan zo’n klein woonkamertje met ook nog een laag plafond. Moeilijk daar nog iets van te maken.
Ik
Zou iig een van de raamkozijnen van boven tot beneden uitbreken en vervangen tot een kozijn wat echt tot de vloer komt, dat maakt de ruimte veel mooier. En binnen en buiten vloeit dan in elkaar
Groot gelijk heb je! De opmerking van @Lospedrosa was ook het eerste wat onze makelaar zei toen we ons huidige huis bezichtigden. Ik vond dat indertijd maar stom, alsof iedereen in een villa van >200 m2 wil of kan wonen. Voor ons is het huis groot genoeg. Wel ben ik blij dat we hier en daar ingrepen hebben gepleegd om de ruimtes opener en lichter te maken.quote:Op zaterdag 28 januari 2023 21:02 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Klein huis was juist de bedoeling![]()
De plafonds zijn trouwens ook niet laag, is een oud huis dus fatsoenlijke hoogtes gelukkig.
Kun je wel stom vinden maar een woonkamer is een bepaald m2, en dan klein, gem of groot, das gewoon een feit. Je kunt het ook knus noemen inderdaad.quote:Op zondag 29 januari 2023 11:11 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Groot gelijk heb je! De opmerking van @:lospedrosa was ook het eerste wat onze makelaar zei toen we ons huidige huis bezichtigden. Ik vond dat indertijd maar stom, alsof iedereen in een villa van >200 m2 wil of kan wonen. Voor ons is het huis groot genoeg. Wel ben ik blij dat we hier en daar ingrepen hebben gepleegd om de ruimtes opener en lichter te maken.
Jij begint met ‘moeilijk iets van te maken’ ….quote:Op zondag 29 januari 2023 11:40 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Kun je wel stom vinden maar een woonkamer is een bepaald m2, gewoon een feit. Je kunt het ook knus noemen inderdaad.
Nee klopt, het is moeilijk iets moois te maken omdat de ruimte klein is met relatief weinig licht.quote:Op zondag 29 januari 2023 11:43 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Jij begint met ‘moeilijk iets van te maken’ ….
Dat is gewoon nonsens. Het zal wellicht jouw smaak niet zijn, als jij van grote open ruimtes houdt. Maar dat is weer heel niet wat gcjoel in haar woning zoekt.
Benieuwd naar de keuken @:gcjoel !
Klopt, hebben wij op een paar plekken ook gedaan en het maakt veel verschil. Uiteindelijk hebben we vier raampartijen laten vergroten en van één van die vier een pui gemaakt. Het was wel erg prijzig.quote:Op zondag 29 januari 2023 11:46 schreef Lospedrosa het volgende:
Als ik tijd heb zal ik de ruimte eens in 3D zetten om de lichtinval te vergelijken wanneer je een van de kozijnen doortrekt naar vloer nivo, vat maakt de ruimte direct compleet anders
Oh okay! Ik twijfelde even, was lastig te zien met het zwart. Maar dan heb je lekker veel ruimte! Zou zelf wel een beetje gek worden van om het eiland heen lopen om bij de oven te komen.quote:
Ja twijfelde ik ook over. Maar in principe loop je niet continue naar de oven om daar steeds iets mee te doen. Dus ik denk dat het wel prima gaat werken.quote:Op zondag 29 januari 2023 14:33 schreef Myraela het volgende:
[..]
Oh okay! Ik twijfelde even, was lastig te zien met het zwart. Maar dan heb je lekker veel ruimte! Zou zelf wel een beetje gek worden van om het eiland heen lopen om bij de oven te komen.Maar ik ben dan ook bijzonder lui.
Ik vind je houten plint wel echt een top detail.
Ik heb er wel over nagedacht de ramen tot de grond te laten maken. Maar vind het toch ook heel zonde van de uitstraling van het huis, dus we gaan dat niet doen.quote:Op zondag 29 januari 2023 11:52 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Klopt, hebben wij op een paar plekken ook gedaan en het maakt veel verschil. Uiteindelijk hebben we vier raampartijen laten vergroten en van één van die vier een pui gemaakt. Het was wel erg prijzig.
Met je eerste uitspraak (dat het moeilijk zou zijn er iets moois van te maken) ben ik het oneens. TS laat zien hoe je iets moois maakt van een knus huis. Ingrepen zoals ramen vergroten moeten ook bij het huis passen. Ik heb niet zo'n mooi karakteristiek huis als @:gcjoel, dus ik had daar niet zoveel moeite mee.
Zo dan! Gaan jullie het balkenplafond in ere herstellen? Enorm verschil maakt die 25cm hoogtequote:Op zondag 29 januari 2023 20:29 schreef gcjoel het volgende:
De toekomstige keuken al een eindje voorbereid voor het inmeten.
Voor:
[ link | afbeelding ]
Huidige situatie:
[ link | afbeelding ]
Mooi detail inderdaad!quote:Op zondag 29 januari 2023 20:24 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Ja twijfelde ik ook over. Maar in principe loop je niet continue naar de oven om daar steeds iets mee te doen. Dus ik denk dat het wel prima gaat werken.
De plint was het idee van de keuken verkoper, vond ik ook erg tof
Nee dat gaat hem niet worden, wil wel isolatie tussen de verdiepingen. Met die houten vloeren hoor je anders alles.quote:Op maandag 30 januari 2023 07:06 schreef Seven. het volgende:
[..]
Zo dan! Gaan jullie het balkenplafond in ere herstellen? Enorm verschil maakt die 25cm hoogte.
Je kunt wel platen tussen de balken doen toch? Klein beetje geluidsisolatie en toch balken in zicht. Zo mooi! Desnoods in de kamer boven een mooi kleed neerleggen.quote:Op maandag 30 januari 2023 15:00 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nee dat gaat hem niet worden, wil wel isolatie tussen de verdiepingen. Met die houten vloeren hoor je anders alles.
En we moeten ook de elektra en leidingen enzo ergens kwijt
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |