SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree of @Nattekat om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel
Never in the entire history of calming down did anyone ever calm down after being told to calm down.
Niemand anders is zo gek als jij.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:35 schreef ACT-F het volgende:
Een stukje gefietst zojuist. Prima te doen met de droge lucht. Het is wel opvallend rustig op de weg.
Als het zelfs in het miezerige UK 40 graden kan worden, dan hier toch zeker ook?quote:
Hoi ik ben nieuw in dit topic en heb ook een stukje gefietst.quote:
De piekhitte op een kilometer hoogte (hoogte waarop de zon weinig invloed heeft) hangt nog heel ver naar het westen, dat komt bij ons morgenochtend vroeg pas. En dat is niet echt het perfecte moment om records te brekenquote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:36 schreef Arcee het volgende:
[..]
Als het zelfs in het miezerige UK 40 graden kan worden, dan hier toch zeker ook?
Fietste je in de richting van Utrecht toevallig?quote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:43 schreef Opnaarutrecht het volgende:
Ik heb net gefietst in de regio Den Haag. Het is onwijs droge warmte die ik alleen uit Spanje ken. Ik schat dat het 37 graden is.
wel een vochtafdrijver, dus let goed op jezelfquote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:21 schreef Dagoduck het volgende:
Ik ga straks ook lekker biertjes drinken op het strandpaviljoen hoor
Zekers. Drink mijn watertje ook wel.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:46 schreef THEFXR het volgende:
[..]
wel een vochtafdrijver, dus let goed op jezelf
Ik fietste in Rijswijk, eerder richting Rotterdam dusquote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:46 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Fietste je in de richting van Utrecht toevallig?
Als dit Mediterraan aanvoelt weet ik in elk geval waar ik niet naartoe moet.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 14:33 schreef michiel_merk het volgende:
Prima te doen dit, voelt een beetje Mediterraans aan met de droge lucht
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |