Je hebt gelijk.quote:
Ja want de zon komt later op daar dan hier en gaat later onder. Dus hun zitten nog voor 12:00 lokale tijd op hun nieuwe record. Al is het verschil niet helemaal een uur qua zonnestand met een bijvoorbeeld Londen.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:01 schreef Kreator het volgende:
[..]
Dat heeft toch niks met temperatuur of zonnestand te maken?.
Bij Wetterzentrale.de kun je bij GFS voor 2m temperatuur kiezen, daarna Nederland en dan interval op 1 zetten. Dan zie je de temps.quote:
Daar moet je wel opletten dat de tijd in Zulu tijd is, dat is 2 uur verschil met ons.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:05 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Bij Wetterzentrale.de kun je bij GFS voor 2m temperatuur kiezen, daarna Nederland en dan interval op 1 zetten. Dan zie je de temps.
Klopt. Heb ook 11Z gepakt om de huidige tijd te pakken.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Daar moet je wel opletten dat de tijd in Zulu tijd is, dat is 2 uur verschil met ons.
'Al'?!quote:
Dan red je dat de komende 5 uur ook nog welquote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:14 schreef Ronzz het volgende:
Woonkamer inmiddels 26,5 zonder airco, maar met plafondwaaier.
Qua gevoelstemperatuur in ieder geval goed vol te houden en nog geen behoefte gehad om de airco voor de dag te halen.
Willen dat zo'n record sneuvelt, ik snap dat echt niet hoor.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:04 schreef Nattekat het volgende:
[ afbeelding ]
We beginnen wel wat achter te lopen op de recorddag. Alleen Westdorpe en Woensdrecht blijven bij, maar het goede nieuws is dat Westdorpe de op één na hoogste temperatuur ooit heeft gemeten, dus het kan nog.
Als we dan toch richting de 40 gaan, dan meteen ook maar dat record meepakkenquote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:15 schreef Kriegel het volgende:
[..]
Willen dat zo'n record sneuvelt, ik snap dat echt niet hoor.
En dat in een (tussen)appartementquote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:15 schreef Pvt.Webster het volgende:
[..]
Dan red je dat de komende 5 uur ook nog wel
Precies... niet halfbakken, maar bakken!.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als we dan toch richting de 40 gaan, dan meteen ook maar dat record meepakken
Nee, waarom? Het is al zo fucked up dat het tegenwoordig zo heet kan worden hier, laten we het niet nog enger maken a.u.b.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:16 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Als we dan toch richting de 40 gaan, dan meteen ook maar dat record meepakken
Nu dus de top 10 allemaal in de afgelopen 16 jaar. (plek 10 uit 1959 wordt eraf geschoven)quote:
Sommige mensen snappen het echt nietquote:Op dinsdag 19 juli 2022 13:17 schreef Ronzz het volgende:
[..]
En dat in een (tussen)appartement![]()
De bovenburen zullen het wel wat warmer hebben, die zag ik een uurtje geleden nog met de deur open
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |