May betekent niet gaan.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:07 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok ze gaan 1 miljoen sterk leger mobilizeren dan ... en niet mee oprukken
[..]
Jij hebt dan ook een eerder realistische kijk op de zaken, een uitzondering alhier .
wishful thinking dus ...quote:
Inderdaad. Dat soort verhalen is alleen voor de publieke opinie, je moet er ook niet al teveel waarde aan hechten en zeker niet letterlijk nemen.quote:
Als de vijand naar je toekomt hoef je niet op te rukken ... om maar wat te noemenquote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:07 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ok ze gaan 1 miljoen sterk leger mobilizeren dan ... en niet mee oprukken
Dat roepen experts ook overalquote:[..]
Jij hebt dan ook een eerder realistische kijk op de zaken, een uitzondering alhier .
i knowquote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:11 schreef BEFEM het volgende:
[..]
Inderdaad. Dat soort verhalen is alleen voor de publieke opinie, je moet er ook niet al teveel waarde aan hechten en zeker niet letterlijk nemen.
Het is het enige wapen dat zover kan schieten dus het lijkt me niet toevallig dat ze ineens verder kunnen schieten sinds himars binnen isquote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:12 schreef over_hedge het volgende:
HIMARS helemaal niet zo heel interessant noemenOntploffen al die ammodepots uit zich zelf?
En toevallig sinds de himars er zijn?
Ik laat me graag overtuigenquote:Dat het er te weinig zijn om super groot verschil te maken ben ik het mee eens. Maar niet interessant? Is zo ongeveer het meest interessante wapen wat ze hebben.
Nee hoor. Het koninkrijk der Nederlanden was niet volledig bezet toen ze naar Londen vluchtten.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:06 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Die vergelijking gaat natuurlijk niet op. Want we waren volledig bezet. Niet alleen maar een stukje Groningen.
Doel was toch om terrein terug te veroveren op de rus ?quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:13 schreef sp3c het volgende:
[..]
Als de vijand naar je toekomt hoef je niet op te rukken ... om maar wat te noemen
Schieten verder. Maar vooral veel preciezer. Waardoor je dus makkelijk logistiek van de russen kan aanpakken. En omdat het high mobile is. Kan je schieten en weg zijn voor de russen een tegenaanval kunnen doen.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:16 schreef sp3c het volgende:
[..]
Het is het enige wapen dat zover kan schieten dus het lijkt me niet toevallig dat ze ineens verder kunnen schieten sinds himars binnen is
[..]
Ik laat me graag overtuigen
Kom op. Je hebt het over NL. En nu ik zeg dat heel NL bezet was. Is het opeens heel het koninkrijk?quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:17 schreef capricia het volgende:
Nee hoor. Het koninkrijk der Nederlanden was niet volledig bezet toen ze naar Londen vluchtten.
Je schuift weer met de doelpalenquote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:20 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Doel was toch om terrein terug te veroveren op de rus ?
Zelfs terug naar de situatie van (voor) 24 feb ?
Gaat niet lukken als je stil blijft zitten
Rusland heeft geen leger van 1 miljoen.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:00 schreef sp3c het volgende:
[..]
May mobilize up to one million is niet de vertaling van er gaat binnenkort een 1 miljoen sterk leger oprukken
En HIMARS is helemaal niet zo heel interessant, zeker niet in deze lage aantallen
De regering regeert over het hele koninkrijk. Met controle van het parlement. Het kabinet werd in Londen niet gecontroleerd door parlement en pers.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:22 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Kom op. Je hebt het over NL. En nu ik zeg dat heel NL bezet was. Is het opeens heel het koninkrijk?
Oekrane gaat dit overquote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:22 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Rusland heeft geen leger van 1 miljoen.
Euh ... het is Oekraine die 1 miljoen man (en vrouwen) wil mobilizerenquote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:22 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
[..]
Rusland heeft geen leger van 1 miljoen.
Goh zou Oekraine dan toch niet beter bij Rusland passen dan bij het westen ?quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:22 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Rusland staat dan ook bekend om zijn corruptie met name in het leger, waar het cultuur is geworden en zelfs deels geaccepteerd.. immers verwijder je zo iemand door diegene zijn corruptie tegen hem te gebruiken als hij te vervelend word.
Nee, want Oekrane is al enige tijd geleden begonnen met in ieder geval starten om corruptie uit te bannen. Wat uiteraard een enorm langdurig proces is, aangezien corruptie niet alleen bij topstukken zit.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:29 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Goh zou Oekraine dan toch niet beter bij Rusland passen dan bij het westen ?![]()
Zoveel gelijkenissen
Maar je snapt toch dat waar ik reageerde over nederland ging. Niet over heel het koninkrijk. Dat het kabinet in londen zat doet er toch niet zoveel voor dat punt wat ik daar maaktequote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:26 schreef capricia het volgende:
[..]
De regering regeert over het hele koninkrijk. Met controle van het parlement. Het kabinet werd in Londen niet gecontroleerd door parlement en pers.
Daarom kwam er ook een enqute commissie na afloop. Om alle besluiten te legitimeren.
blijft toch best bizar. Wat jonge gasten ergens in een bos met een xbox controller wapen afvuren die 30km verder op neerkomenquote:
Het punt wat ik wilde maken is dat als een land een existentile dreiging ervaart, aangevallen wordt, er bepaalde democratische structuren opgeschort kunnen worden. Je gaat dan niet even uitgebreid polderen over ieder besluit.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:33 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Maar je snapt toch dat waar ik reageerde over nederland ging. Niet over heel het koninkrijk. Dat het kabinet in londen zat doet er toch niet zoveel voor dat punt wat ik daar maakte
Mijn punt was dat oekraine maar voor een klein gedeelte bezet is. En wij helemaal. En ja technisch gezien heb je gelijk want heel het koninkrijk en kabinet in exile was dus we niet 100% bezet waren. Maar dat veranderd niet zoveel in het punt waar het om ging
Anyway idd offtopic.
oke oke misschien reageerde ik iets te voorbarig dan.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:37 schreef capricia het volgende:
[..]
Het punt wat ik wilde maken is dat als een land een existentile dreiging ervaart, aangevallen wordt, er bepaalde democratische structuren opgeschort kunnen worden. Je gaat dan niet even uitgebreid polderen over ieder besluit.
En ik vroeg me dus af of het parlement van Oekrane nog in werking is.
Nee hoor. Vind het wel een leuk uitstapje.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 09:37 schreef over_hedge het volgende:
[..]
oke oke misschien reageerde ik iets te voorbarig dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |