SPOILER: Helpen?Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: HontOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Linkjes voor informatieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Oversterfte met als oorzaak griep (2019) en Covid-19 (2020/2021)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Heb ik covid, perziksap of griep? (laat je sowieso testen!)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Informatie over dagcijfersOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Varianten waaronder OmicronOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Covid-19 opnames en vaccinatiestatusOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.bronSPOILER: Gedragsregels in dit topic:Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.zie email 27 oktober![]()
![]()
![]()
![]()
Ik heb de heeeeeeele nacht, liggen WOBben
![]()
![]()
![]()
Even een positieve noot aan dit topic
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
WOO’en tegenwoordigquote:Op maandag 18 juli 2022 14:54 schreef Molo het volgende:
![]()
![]()
Ik heb de heeeeeeele nacht, liggen WOBben
![]()
![]()
![]()
Even een positieve noot aan dit topiczie email 27 oktober![]()
Kreeg vrijdag een brief voor de boosterprik die ik nog steeds niet heb gehaald.
Laatste prik was 1 jaar geleden.![]()
Goede stelling. Doen we niks mee.quote:Op maandag 18 juli 2022 14:52 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Dat stadium zijn we voorbij nu de rechter geoordeeld heeft.![]()
Laatste update: 18-07-2022 - 15:46
Totaal aantal besmettingen: 3238
Gemeentes met +5 besmettingen:
170 Amsterdam
106 Rotterdam
99 's-Gravenhage
70 Utrecht
61 Tilburg
46 Groningen
46 Almere
45 Nijmegen
41 Arnhem
39 Enschede
36 Haarlem
36 Amersfoort
31 Westland
30 Zwolle
30 Leeuwarden
30 Amstelveen
28 Zaanstad
28 Delft
27 Heerlen
27 Apeldoorn
26 Maastricht
26 Haarlemmermeer
26 Leiden
23 Purmerend
23 GoudaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
27 gemeentes met 0 besmettingen
27 gemeentes met 1 besmettingen
87 gemeentes met 2-4 besmettingen
31 gemeentes met 5 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.useless.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.useless.nl/total.php![]()
Paar uur geleden Maleisië binnengekomen, uren bezig geweest met hun hele app en vaccinaties invullen, uiteindelijk heeft niemand er om gevraagd
Ook met mondkapjes wel grappig, ze zijn binnen verplicht buiten niet, maar ook buiten loopt een groot deel met zo’n stoffen doekje en juist binnen zie je best wat mensen weer zonder kapje.Makkelijk eerste![]()
Op mijn werk hangen alweer overal briefjes voor de basismaatregelen en worden er zelfs weer mondkapjes gefaciliteerd om "verdere uitval" te voorkomen. Ik heb het denk ik gemist, maar is het weer zo ernstig? Ik dacht dat de uitval vooral te.maken had met de eeuwigdurende quarantaineregel en niet zo zeer met ernstig ziekteverloop.Just skip all the layers and go straight to the crazy!![]()
Nou ja. Ziek is ziek.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:11 schreef ZarB het volgende:
Op mijn werk hangen alweer overal briefjes voor de basismaatregelen en worden er zelfs weer mondkapjes gefaciliteerd om "verdere uitval" te voorkomen. Ik heb het denk ik gemist, maar is het weer zo ernstig? Ik dacht dat de uitval vooral te.maken had met de eeuwigdurende quarantaineregel en niet zo zeer met ernstig ziekteverloop.
En ik begrijp dat er veel mensen ziek thuis zitten.
Hoeft niet meteen 'ernstig ziekteverloop' te zijn. Maar met koorts ga je ook niet zo lekker naar de zaak..
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Er zijn zat mensen nauwelijks tot niet ziek, maar wel positief getest en daardoor thuis.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:13 schreef capricia het volgende:
[..]
Nou ja. Ziek is ziek.
En ik begrijp dat er veel mensen ziek thuis zitten.
Hoeft niet meteen 'ernstig ziekteverloop' te zijn. Maar met koorts ga je ook niet zo lekker naar de zaak..
Voorheen ging je met een flinke snotneus/neusverkoudheid ook gewoon naar werk neem ik aan. Zolang dat het is, hoppa, lekker werken voor je geld wmbOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
quote:Op maandag 18 juli 2022 16:40 schreef Zipportal het volgende:
Laatste update: 18-07-2022 - 15:46
Totaal aantal besmettingen: 3238
Gemeentes met +5 besmettingen:
170 Amsterdam
106 Rotterdam
99 's-Gravenhage
70 Utrecht
61 Tilburg
46 Groningen
46 Almere
45 Nijmegen
41 Arnhem
39 Enschede
36 Haarlem
36 Amersfoort
31 Westland
30 Zwolle
30 Leeuwarden
30 Amstelveen
28 Zaanstad
28 Delft
27 Heerlen
27 Apeldoorn
26 Maastricht
26 Haarlemmermeer
26 Leiden
23 Purmerend
23 GoudaDat zijn dus alleen maar de officieel, via de GGD en het RIVM, gemelde gevallen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
27 gemeentes met 0 besmettingen
27 gemeentes met 1 besmettingen
87 gemeentes met 2-4 besmettingen
31 gemeentes met 5 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.useless.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.useless.nl/total.php
[ twitter ]
Maar het merendeel van de mensen doet tegenwoordig een zelftest en die resultaten worden niet aan het RIVM of de GGD van de gemeentes gemeld.
De aantallen zijn dus in werkelijkheid vele malen hoger.There is no greater joy than be taken for an imbecile by an idiot. (Oscar Wilde)
Poef.....gone! ©golfer![]()
Joh.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat zijn dus alleen maar de officieel, via de GGD en het RIVM, gemelde gevallen.
Maar het merendeel van de mensen doet tegenwoordig een zelftest en die resultaten worden niet aan het RIVM of de GGD van de gemeentes gemeld.
De aantallen zijn dus in werkelijkheid vele malen hoger.Tap tap tap![]()
Nieuw elan, transparantie etc.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:54 schreef trein2000 het volgende:
https://www.tubantia.nl/p(...)ro-per-dag~a403cb05/
D66 is voor…![]()
Paywall.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:54 schreef trein2000 het volgende:
https://www.tubantia.nl/p(...)ro-per-dag~a403cb05/
D66 is voor…
Voor wat? Voor geheimhouding, of voor het voorstel om het ministerie alsnog te dwingen de gevraagde informatie openbaar te maken?Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Voor het voorstel van de pvdaquote:Op maandag 18 juli 2022 18:56 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Paywall.
Voor wat? Voor geheimhouding, of voor het voorstel om het ministerie alsnog te dwingen de gevraagde informatie openbaar te maken?zie email 27 oktober![]()
quote:Op maandag 18 juli 2022 18:56 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Paywall.
Voor wat? Voor geheimhouding, of voor het voorstel om het ministerie alsnog te dwingen de gevraagde informatie openbaar te maken?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
quote:Op maandag 18 juli 2022 19:04 schreef capricia het volgende:
[..]Nou volgende crisis comming in 3, 2, ..SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Er zit daar iets helemaal niet lekker. Kom maar op met dat vuil.quote:Op maandag 18 juli 2022 19:05 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Nou volgende crisis comming in 3, 2, .."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Ik zal er niet van op kijken als ze die mening herzien als het zo ver komt. In het kader van hernieuwde inzichten.quote:![]()
Ja ik vraag mij echt af wat zo erg is om het zo ver te laten komen.quote:Op maandag 18 juli 2022 19:07 schreef capricia het volgende:
[..]
Er zit daar iets helemaal niet lekker. Kom maar op met dat vuil.
Alsof er ongure verzoekjes/vragen zijn gesteld die duiden op een mogelijk ambtsmisdrijf."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Wellicht stuurt Mark wat SMSjes om het 'in goede banen te leiden', die zijn daarna toch weg.quote:Op maandag 18 juli 2022 19:13 schreef alpeko het volgende:
[..]
Ik zal er niet van op kijken als ze die mening herzien als het zo ver komt. In het kader van hernieuwde inzichten."People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
PvdA en zeker Attje heeft haar eigen vuile agenda dus daar zou ik ook niet op willen inzettenOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Wellicht al eens voorbijgekomen hier, maar leuk leesvoer over de Sywertdeal en de dubieze rollen van de verschillende partijen (ja óók de media) hierin: https://decorrespondent.n(...)69710949312-03c52577quote:Op maandag 18 juli 2022 18:54 schreef trein2000 het volgende:
https://www.tubantia.nl/p(...)ro-per-dag~a403cb05/
D66 is voor…I'll give you something to do![]()
De correspondent, dat lees ik niet. Stel overheidswappies.quote:Op maandag 18 juli 2022 19:26 schreef galantis het volgende:
[..]
Wellicht al eens voorbijgekomen hier, maar leuk leesvoer over de Sywertdeal en de dubieze rollen van de verschillende partijen (ja óók de media) hierin: https://decorrespondent.n(...)69710949312-03c52577zie email 27 oktober![]()
Klopt, maar geven nog steeds een beeld van hoe het gaat, stijgen de aantallen, stijgen ze algemeen ook, dalen ze weer, dalen ze algemeen ook.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:41 schreef golfer het volgende:
[..]
Dat zijn dus alleen maar de officieel, via de GGD en het RIVM, gemelde gevallen.
Maar het merendeel van de mensen doet tegenwoordig een zelftest en die resultaten worden niet aan het RIVM of de GGD van de gemeentes gemeld.
De aantallen zijn dus in werkelijkheid vele malen hoger.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Volgens Nieuwsuur heeft de Volkskrant al een ton aan dwangsommen gekregen omdat ministeries niet tijdig de gevraagde informatie leverden.
En naast D66 steunt ook de ChristenUnie het PvdA-voorstel... en het CDA van Hugo de Jonge.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)vrijgeven-informatieOpinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Nog een paar WOO verzoekjes, een paar schofferingen en dit topic kan 1 op 1 gemerged worden met het BNW topic, you're just a little slow, that's ok.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Ja helaas...quote:Op maandag 18 juli 2022 20:38 schreef HeatWave het volgende:
Nog een paar WOO verzoekjes, een paar schofferingen en dit topic kan 1 op 1 gemerged worden met het BNW topic, you're just a little slow, that's ok.
Aan de andere kant, ik zie er nog geen Bill Gates complot in.
Dus tis nog BNW-light![]()
![]()
Ok ok,. de 5G masten hoeven niet ter sprake te komen, fair enoughquote:Op maandag 18 juli 2022 20:45 schreef Piles het volgende:
[..]
Ja helaas...
Aan de andere kant, ik zie er nog geen Bill Gates complot in.
Dus tis nog BNW-light.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!![]()
Zullen wij ook een paar verzoekjes indienen? Delen we dat geld.quote:Op maandag 18 juli 2022 20:36 schreef Janneke141 het volgende:
Volgens Nieuwsuur heeft de Volkskrant al een ton aan dwangsommen gekregen omdat ministeries niet tijdig de gevraagde informatie leverden.
En naast D66 steunt ook de ChristenUnie het PvdA-voorstel... en het CDA van Hugo de Jonge.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)vrijgeven-informatie
"People that use Fiat currency as a store of value.
There is a name for it:
We call them Poor"![]()
Nee, dank je. Ik ontvang wel voldoende van de belastingbetaler.quote:Op maandag 18 juli 2022 20:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Zullen wij ook een paar verzoekjes indienen? Delen we dat geld.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Gaat wel weer flink rond als we de rioolwater metingen moeten geloven, maar blijkbaar laten niet heel veel mensen zich meer testen.quote:Op maandag 18 juli 2022 18:11 schreef ZarB het volgende:
Op mijn werk hangen alweer overal briefjes voor de basismaatregelen en worden er zelfs weer mondkapjes gefaciliteerd om "verdere uitval" te voorkomen. Ik heb het denk ik gemist, maar is het weer zo ernstig? Ik dacht dat de uitval vooral te.maken had met de eeuwigdurende quarantaineregel en niet zo zeer met ernstig ziekteverloop.
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/rioolwater
We zitten qua virusdeeltes op hetzelfde niveau als eind januari, maar toen waren er dagelijks zo'n 50-70k vastgestelde besmettingen.![]()
Er worden tevens amper nog mensen serieus ziek dus laten we maar zo snel mogelijk stoppen met dit soort onzinnige metingen. Tenzij er weer een meer dodelijke/ziekmakende variant is heeft het toch eigenlijk amper relevantie.quote:Op maandag 18 juli 2022 21:24 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Gaat wel weer flink rond als we de rioolwater metingen moeten geloven, maar blijkbaar laten niet heel veel mensen zich meer testen.
https://coronadashboard.rijksoverheid.nl/landelijk/rioolwater
We zitten qua virusdeeltes op hetzelfde niveau als eind januari, maar toen waren er dagelijks zo'n 50-70k vastgestelde besmettingen.blablablabla![]()
Het meten van virusdeeltjes in rioolwater is het probleem niet wat mij betreft. Dat lijkt mij juist wel goed, maar ik ben ook geen voorstander van het massa testen, zeker nu we zulke grote tekorten hebben wat betreft personeel. Dit is gewoon bezigheidstherapie.quote:Op maandag 18 juli 2022 21:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Er worden tevens amper nog mensen serieus ziek dus laten we maar zo snel mogelijk stoppen met dit soort onzinnige metingen. Tenzij er weer een meer dodelijke/ziekmakende variant is heeft het toch eigenlijk amper relevantie.![]()
Waar is de VVD?quote:Op maandag 18 juli 2022 20:36 schreef Janneke141 het volgende:
Volgens Nieuwsuur heeft de Volkskrant al een ton aan dwangsommen gekregen omdat ministeries niet tijdig de gevraagde informatie leverden.
En naast D66 steunt ook de ChristenUnie het PvdA-voorstel... en het CDA van Hugo de Jonge.
https://nos.nl/nieuwsuur/(...)vrijgeven-informatiezie email 27 oktober![]()
Denk dat dit zo ongeveer de laatste maanden zijn van Rutte als premier.
Het ondemocratische gehalte is zo onderhand schering en inslag, ook gewoon niet meer te verdedigen en te relativeren door zijn tassendragers.
Vraag mij af of (niet) binnen de VVD hier al op anticiperen."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Dit dossier is waarschijnlijk ook licht ontvlambaar. CDA zit helemaal in de rats met stikstofbeleid, Kaag kan principieel kiezen om zich ``te distantiëren van politiek van dealtjes en intransparante`` en Segers kan soms ook wat principes hebben.quote:
En wellicht zijn ze bij de VVD ook de messen al aan het slijpen."Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Het is wel heel opvallend dat de VVD niet steunt, is dat om Helder uit de wind te houden of zitten er andere belangen achter?zie email 27 oktober![]()
Denk niet echt transactionele belangen. Denk dat ze de taxatie gemaakt hebben dat openbaring tot de nodige teneur zal leiden. Het belang is denk ik om zo min mogelijk controverse te veroorzaken.. En vergeet ik nog iets .. Oja! dat Rutte het record breekt voor langstzittende premier ooit.quote:Op maandag 18 juli 2022 22:55 schreef trein2000 het volgende:
Het is wel heel opvallend dat de VVD niet steunt, is dat om Helder uit de wind te houden of zitten er andere belangen achter?"Fifty years ago the Leningrad street taught me a rule - if a fight is inevitable, you have to throw the first punch."
Vladimir Putin
“To forgive the terrorists is up to God, but to send them there is up to me.”
Vladimir Putin![]()
Het is toch ongelooflijk dat na al die schandalen en crises Rutte daar nog steeds zit. Die man kent geen schaamte.quote:Op maandag 18 juli 2022 22:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Denk niet echt transactionele belangen. Denk dat ze de taxatie gemaakt hebben dat openbaring tot de nodige teneur zal leiden. Het belang is denk ik om zo min mogelijk controverse te veroorzaken.. En vergeet ik nog iets .. Oja! dat Rutte het record breekt voor langstzittende premier ooit.![]()
Dat is ie over 2 weken.quote:Op maandag 18 juli 2022 22:58 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Denk niet echt transactionele belangen. Denk dat ze de taxatie gemaakt hebben dat openbaring tot de nodige teneur zal leiden. Het belang is denk ik om zo min mogelijk controverse te veroorzaken.. En vergeet ik nog iets .. Oja! dat Rutte het record breekt voor langstzittende premier ooit.Weten we dat al zeker?quote:Op maandag 18 juli 2022 22:55 schreef trein2000 het volgende:
Het is wel heel opvallend dat de VVD niet steunt, is dat om Helder uit de wind te houden of zitten er andere belangen achter?
Maar goed, laten we aannemen dat dat zo is, want dat zou wel in het plaatje passen. Dat belang lijkt me dubbel, zowel Helder beschermen (die politiek verantwoordelijk is voor de teringzooi van Hugo) als het beschermen van Rutte, die deze wijze van opereren zo ongeveer heeft uitgevonden.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Tellen we de periode dan wel of niet mee dat hij demissionair geweest is?quote:
Rutte 2 : 225 dagen
Rutte 3 : 273 dagen
Rutte 4 : 299 dagen
Totaal : 797 dagen, dus meer dan 2 jaar demissionair geweest tussen 14 oktober 2010 en 10 januari 2022wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Inclusief. Lubbers is 4310 dagen premier geweest (van 4 november '82 tot en met 22 augustus '94) en Rutte zit nu op 4296 (sinds 14 oktober '10).quote:Op maandag 18 juli 2022 23:14 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Tellen we de periode dan wel of niet mee dat hij demissionair geweest is?
Rutte 2 : 225 dagen
Rutte 3 : 273 dagen
Rutte 4 : 299 dagen
Totaal : 797 dagen, dus meer dan 2 jaar demissionair geweest tussen 14 oktober 2010 en 10 januari 2022Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Ok, maar zo kan ik de wedstrijd ook wel winnen met een verschil van bijna een jaar meer demissionair zijnquote:Op maandag 18 juli 2022 23:19 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Inclusief. Lubbers is 4310 dagen premier geweest (van 4 november '82 tot en met 22 augustus '94) en Rutte zit nu op 4296 (sinds 14 oktober '10).
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Op werk gewoon weer testen voor bijeenkomsten én een mondkapje op. Gelukkig hoef ik er niet heen met dit weer.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Werk je in Nederland?quote:Op dinsdag 19 juli 2022 06:41 schreef nostra het volgende:
Op werk gewoon weer testen voor bijeenkomsten én een mondkapje op. Gelukkig hoef ik er niet heen met dit weer.![]()
Ja, maar voor één van de oil majors. Ze zijn twee weken terug nogal nat gegaan met een dagje op de hei, 21 besmettingen de volgende dag(en). Niemand last, maar iedereen zat wel thuis. Dus ik snap het aan één kant wel.quote:When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Ja snap wel dat zoiets vervelend kan zijn, maar dat zijn dan mensen die niet thuis kunnen werken?quote:Op dinsdag 19 juli 2022 07:13 schreef nostra het volgende:
[..]
Ja, maar voor één van de oil majors. Ze zijn twee weken terug nogal nat gegaan met een dagje op de hei, 21 besmettingen de volgende dag(en). Niemand last, maar iedereen zat wel thuis. Dus ik snap het aan één kant wel.
Ik zou niet blij worden van mondkapjes op het werk weer.![]()
Ligt een beetje aan het publiek. De mensen die op de stations staan en op Schiphol rondrijden niet. Hoger management wat makkelijker, al is dat ook niet ideaal.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 07:17 schreef Momo het volgende:
Ja snap wel dat zoiets vervelend kan zijn, maar dat zijn dan mensen die niet thuis kunnen werken?Nee, ben ook wel benieuwd hoe ze dingen als de lunch dan gaan regelen. Maar goed.quote:Ik zou niet blij worden van mondkapjes op het werk weer.When government - in pursuit of good intentions - tries to rearrange the economy, legislate morality, or help special interests, the cost come in inefficiency, lack of motivation, and loss of freedom. Government should be a referee, not an active player.
Friedman on Donahue![]()
Zonde van het geld hé. De staat die geld betaalt aan de staat...quote:Op maandag 18 juli 2022 18:54 schreef trein2000 het volgende:
https://www.tubantia.nl/p(...)ro-per-dag~a403cb05/
D66 is voor…"Het enkele feit dat de gewasbeschermingsmiddelen zijn toegelaten, geeft in ieder geval geen garantie op het ontbreken van met name een uitgesteld schadelijk effect op de gezondheid van mensen."![]()
Het lijkt me ook redelijk naïef om te denken dat je dit, wat het ook is, kunt blijven toedekken. Juist door een dergelijke weigering worden meer mensen ervan bewust en wordt de druk alleen maar groter.quote:Op maandag 18 juli 2022 19:07 schreef capricia het volgende:
[..]
Er zit daar iets helemaal niet lekker. Kom maar op met dat vuil.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
![]()
Toch nog een voordeel aan de pandemie..
(Nu gaat ze dit uitbuiten natuurlijk. Stiekem is ze hartstikke blij dat ze het heeft gehad zodat ze weer ziektes erbij kan faken).Een oplettende kijker (volgens Mediacourant 15-4-20).![]()
Paar kilootjes eraf zal ook wel helpen denk ik, maar alles toeschrijven aan de verschrikkelijke C is natuurlijk veel makkelijker en dan kun je gewoon met een schoon geweten WEER een zak chips leegvreten.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 08:08 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Toch nog een voordeel aan de pandemie..
(Nu gaat ze dit uitbuiten natuurlijk. Stiekem is ze hartstikke blij dat ze het heeft gehad zodat ze weer ziektes erbij kan faken).![]()
Als er één iemand is waarvan je wist dat die persoon corona uit zou gaan melken is zij het wel.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 08:08 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Toch nog een voordeel aan de pandemie..
(Nu gaat ze dit uitbuiten natuurlijk. Stiekem is ze hartstikke blij dat ze het heeft gehad zodat ze weer ziektes erbij kan faken).![]()
Als je in je auto stapt en je begint opeens keihard te hoesten en snotteren en krijgt spontaan 40 graden koorts, maar zodra je dan uitstapt voel je je opeens weer helemaal normaal.quote:
Dan had je een auto-immuunaanval.![]()
Toevallig zijn het ook altijd net degenen die al 2,5 jaar brullen om allerlei maatregelen die dan 'zwaar getroffen' worden als ze een keer corona krijgen. Volgens mij zit het bij mevrouw Asha ook voor een groot deel tussen de oren allemaal.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 08:08 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Toch nog een voordeel aan de pandemie..
(Nu gaat ze dit uitbuiten natuurlijk. Stiekem is ze hartstikke blij dat ze het heeft gehad zodat ze weer ziektes erbij kan faken).![]()
meerdere zakken chips gegarandeerd.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 08:12 schreef tja77 het volgende:
[..]
Paar kilootjes eraf zal ook wel helpen denk ik, maar alles toeschrijven aan de verschrikkelijke C is natuurlijk veel makkelijker en dan kun je gewoon met een schoon geweten WEER een zak chips leegvreten.![]()
Precies dat ja.quote:Op maandag 18 juli 2022 21:34 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het meten van virusdeeltjes in rioolwater is het probleem niet wat mij betreft. Dat lijkt mij juist wel goed, maar ik ben ook geen voorstander van het massa testen, zeker nu we zulke grote tekorten hebben wat betreft personeel. Dit is gewoon bezigheidstherapie.
Het is ook wel vreemd geregeld want in de zorg mochten ze op een ggheven moment zelfs besmet doorwerken en nu er een milde variant heerst moeten ze weer verplicht thuis zitten. Terwijl de tekorten in personele bezetting alleen nog maar nijpender zijn geworden.blablablabla![]()
Moet ik dat mens ergens van kennen? En waarom moeten wij dat weten. Stop gewoon met die tweets plaatsen hier van allerlei halvezolen.![]()
Wat een kansloze, zure reactie joh. Net als al die zakken chips-replies hier.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 08:08 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Toch nog een voordeel aan de pandemie..
(Nu gaat ze dit uitbuiten natuurlijk. Stiekem is ze hartstikke blij dat ze het heeft gehad zodat ze weer ziektes erbij kan faken).Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards![]()
Zullen we weer stoppen met die inderdaad kansloze opmerkingen over iemands uiterlijk en zakken chips? Gaat echt nergens over.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
![]()
Of JUIST nu we grote tekorten hebben? Lijkt me een lastig dilemma. Kun je beter massaal testen en veel mensen onnodig thuis laten zitten (onnodig in de zin dat ze fysiek zouden kunnen werken), of kun je beter ervoor zorgen dat de pandemie een beetje indamt, zodat de verspreiding niet te snel gaat.quote:Op maandag 18 juli 2022 21:34 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Het meten van virusdeeltjes in rioolwater is het probleem niet wat mij betreft. Dat lijkt mij juist wel goed, maar ik ben ook geen voorstander van het massa testen, zeker nu we zulke grote tekorten hebben wat betreft personeel. Dit is gewoon bezigheidstherapie.
Eigenlijk gewoon het 'fout positief' vs. 'fout negatief' dilemma.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Opvlamming van een auto-immuunaandoening.quote:
Kan gebeuren door Covid, kan ook door de warmte gebeuren, kan ook gebeuren door stress. Of door een verkoudheid of door diarree door noro.
Shit happens Asha. Auto-immuunaandoeningen worden wel vaak iets minder heftig door actief zijn en gewichtsverlies.
Maar je kunt natuurlijk makkelijker de schuld geven aan Jan en alleman die weer normaal wil leven.
Niet dat dat helpt, maar het is wel zingevend voor haar individueel wellicht.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Worden er hier nog wel eens wat wetenschappelijke dingen gedeeld hier?
Was even op zoek naar een pre-print waarin de besmettelijkheid van BA2.75 onderzocht wordt, maar kon zo gauw niets vinden. Weet dat van eerdere varianten daar altijd heel snel data van beschikbaar komt.Cum hoc ergo propter hoc (correlation does NOT imply causation)
De coronacijfers van vandaag zijn een achteruitkijkspiegel van één à twee weken terug: COR / Het datavertragingstopic #2![]()
Vast nog besmettelijker als ik zo om me heen kijk hoe het weer raast en ook in de buitenlucht overgedragen wordtquote:Op dinsdag 19 juli 2022 11:09 schreef DireStraits7 het volgende:
Worden er hier nog wel eens wat wetenschappelijke dingen gedeeld hier?
Was even op zoek naar een pre-print waarin de besmettelijkheid van BA2.75 onderzocht wordt, maar kon zo gauw niets vinden. Weet dat van eerdere varianten daar altijd heel snel data van beschikbaar komt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Ondertussen hebben ze het in China warm in hun Hazmat outfit.
Toeristische plek Beihai in lockdown, inclusief 2000 toeristen.- verwijderd door admin -![]()
Testen, traceren en isoleren blijven de belangrijkste instrumenten om uitbraken vroegtijdig in te dammen, maar de prijs daarvoor is hoog: analisten van zakenbank Nomura schatten dat er op dit moment 41 steden in China deels of volledig in lockdown zitten. Het gaat dan om ruim 260 miljoen mensen."
https://nos.nl/artikel/24(...)isten-in-quarantaine
Erg fijn dat ze het daar tenminste nog serieus nemen."Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Is iedereen op Twitter compleet wappie? Zijn ze allemaal naar één plek gedreven? Beide kanten op. Er zit nergens nuance in, niemand die er een beetje tussenin zit en gewoon nuchter reageert. Het is óf JE GAAT DOOD VAN DE PRIKKEN WORD WAKKER SHEEPLE óf WE GAAN ER ALLEMAAL AAN CORONA GAAT NOOIT WEG MONDKAPJEEEEEEEEES.
Wat een kutplatform is het ook.Tap tap tap![]()
Dat ligt dan wellicht toch ook een beetje een je twitter-geschiedenis, want ik zie dat helemaal niet zo op Twitter.quote:Op dinsdag 19 juli 2022 11:28 schreef CherryLips het volgende:
Is iedereen op Twitter compleet wappie? Zijn ze allemaal naar één plek gedreven? Beide kanten op. Er zit nergens nuance in, niemand die er een beetje tussenin zit en gewoon nuchter reageert. Het is óf JE GAAT DOOD VAN DE PRIKKEN WORD WAKKER SHEEPLE óf WE GAAN ER ALLEMAAL AAN CORONA GAAT NOOIT WEG MONDKAPJEEEEEEEEES.
Wat een kutplatform is het ook.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Forum Opties Forumhop: Hop naar: