SPOILER: online shoppenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Fiets cafe'sOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Mooi fietsje!quote:Op maandag 11 juli 2022 22:59 schreef Godshand het volgende:
Dit weekend deze fiets gekocht:
https://www.mantel.com/trek-emonda-sl-5
Maar dan in de blauwe uitvoering. Gewicht ongeveer even veel als mijn huidige fiets maar veel mooier
In de toekomst misschien nog de groep vervangen door een Ultegra groep en dan kan hij er wel enkele jaren tegen aan
Voorlopig kan ik hier wel in bergen en heuvels mee voor uit
Ik zie onder andere rotondes, wegen van rechts. op die manier kan ik ook 25km "rechtdoor" tekenen.quote:Op maandag 11 juli 2022 22:50 schreef Zelva het volgende:
[..]
Mag 25 kilometer ook?
Geen stoplichten, geen afslagen, alleen maar vrijliggend breed fietspad, dwars door het bos.
Het is één weg. Ik wist niet dat zijwegen, waar er heel weinig (met het grootste gedeelte ook nog fietspad) van zijn, een weg niet rechtdoor maken. Maar interessant standpunt.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:03 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ik zie onder andere rotondes, wegen van rechts. op die manier kan ik ook 25km "rechtdoor" tekenen.
Pak dan de dijk van Almere naar Lelystad, dat is meer rechtdoor dan dit.
https://strava.app.link/pxOT8PLlArb
1 weg, die uit 3 verschillende straatnamen bestaat. Je moet zelfs afslagen naar links en rechts maken. En nee, de zijwegen maken de weg niet, niet rechtdoor inderaad. Rotondes en afslagen die je moet maken wel.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:41 schreef Zelva het volgende:
[..]
Het is één weg. Ik wist niet dat zijwegen, waar er heel weinig (met het grootste gedeelte ook nog fietspad) van zijn, een weg niet rechtdoor maken. Maar interessant standpunt.
Ja nou, is echt heel ongebruikelijk dat een weg onderweg van naam verandert zeg.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:47 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
1 weg, die uit 3 verschillende straatnamen bestaat.
Nope. Nou ja, bij Hoenderloo ga je nog steeds rechtdoor, maar is het even geen fietspad meer en moet je 200 meter verderop weer links het fietspad opduiken, vooruit.quote:Je moet zelfs afslagen naar links en rechts maken.
Ik heb ondertussen andere wielen, maar ga ze misschien toch retourneren. Trek heeft nu niet de Bontrager Affinity er op gezet maar leveren de fiets met de Bontrager Paradigm SL wielen, vergelijkbaar met de Bontrager Paradigm Comp TLR met velg van 21 mm breed.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:02 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Mooi fietsje!en met 50/34 en 11-30 heel veelzijdig. Kun je daar nou nog bredere banden dan 28mm op zetten?
Die dijk zitten paar irritante oversteeks in.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:03 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Ik zie onder andere rotondes, wegen van rechts. op die manier kan ik ook 25km "rechtdoor" tekenen.
Pak dan de dijk van Almere naar Lelystad, dat is meer rechtdoor dan dit.
https://strava.app.link/pxOT8PLlArb
Oh, geen idee. Toen ik daar mocht rijden mocht ik dat hele stuk over de weg.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 16:30 schreef ddx het volgende:
[..]
Die dijk zitten paar irritante oversteeks in.
Pak dan de Houtribdijk of Knardijk.
Is die nog steeds dicht? Was van plan om tijdens mijn vakantie binnenkort een rondje IJsselmeer te doen...quote:Afsluitdijk kan helaas voorlopig nog niet...
quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:06 schreef Z het volgende:
De Afsluitdijk is voorlopig nog dicht. Kan wel tot 2025 duren.
Mja. Hangt een beetje af van de definitie die je hanteert.quote:Op maandag 11 juli 2022 23:41 schreef Zelva het volgende:
[..]
Het is één weg. Ik wist niet dat zijwegen, waar er heel weinig (met het grootste gedeelte ook nog fietspad) van zijn, een weg niet rechtdoor maken. Maar interessant standpunt.
Kun je toch gewoon je Tacx meenemen?quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:17 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Mjah. Dat is het dan toch net niet helemaal.
Ik gok op 2030 ofzo, zal nog wel paar keer uitgesteld worden.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:06 schreef Z het volgende:
De Afsluitdijk is voorlopig nog dicht. Kan wel tot 2025 duren.
Jeetje wat ben je moeilijk. Je woont in omgeving Amsterdam toch? Dan ligt het voor de hand om een keer naar zandvoort te gaan, ronde hoep te doen, door waterland te dwalen of een rondje richting Alkmaar te doen. Je doet nu een beetje alsof je overal doodlopende paden in rijd en dat er nergens een bord staat.quote:Op maandag 11 juli 2022 22:40 schreef JohnDDD het volgende:
Ik hou inderdaad niet van rijden door grotere plaatsen, zeker als ik de weg niet ken, en ik hou er ook niet van om te verdwalen of de hele tijd te moeten zoeken waar ik ben, of in rondjes te rijden.
Toen ik kwam wonen waar ik nu woon, heb ik gewoon gekeken op Google Maps waar goede fietsroutes zouden kunnen lopen en ben ik daar gaan fietsen. Op basis daarvan heb ik twee routes van 60 km gemaakt die ik evt. kan combineren voor een route van 90 km.
Maar ik zou best nog meer willen ontdekken, heb alleen geen zin om tijdens het fietsen heel erg te moeten zoeken.
Ben ik met je eens hoor.quote:Op maandag 11 juli 2022 18:53 schreef Halcon het volgende:
[..]
Met een dorpje is niks mis, maar door een (wat grotere) stad fietsen is vaak vooral ergernis. Ik ga dan liever ergens wat rustiger fietsen.
Bijna net zo rap als Patroon!quote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:10 schreef KolonelBroodje het volgende:
Weer terug van een weekje Bourg d' Oissans en een paar dagen Zwitserland. Vond de omgeving Bourg d'oissans echt een mooie plek om een week te fietsen. Vorig jaar zaten we in Bormio, dat was ook mooi maar voor mijn gevoel waren hier nog wat meer mogelijkheden voor verschillende klimmen.
Vond de route van de Marmotte ook tof om te rijden al ging de Alp op het einde niet meer zo super (1uur en 12 min). Later die week nog eens geprobeerd om daar een pr te rijden en dat lukte met een tijd van 53:57 op dit segment: https://www.strava.com/segments/652851. Al met al een super vakantie gehad daar en tevreden met de vorm.
80% van de projecten wordt niet op tijd, kwaliteit of budget opgeleverd. Met een dijk die half Nederland beschermt heb ik het liefste niet dat ze bezuinigen op de kwaliteit.quote:Op dinsdag 12 juli 2022 22:03 schreef ddx het volgende:
[..]
Ik gok op 2030 ofzo, zal nog wel paar keer uitgesteld worden.
Paar maanden gelden nieuws dat budget met 1 miljard werd overschreden ofzo..
Ben je wel doorgereden tot de tourfinish? Dat is het echte segment héquote:Op dinsdag 12 juli 2022 18:10 schreef KolonelBroodje het volgende:
Weer terug van een weekje Bourg d' Oissans en een paar dagen Zwitserland. Vond de omgeving Bourg d'oissans echt een mooie plek om een week te fietsen. Vorig jaar zaten we in Bormio, dat was ook mooi maar voor mijn gevoel waren hier nog wat meer mogelijkheden voor verschillende klimmen.
Vond de route van de Marmotte ook tof om te rijden al ging de Alp op het einde niet meer zo super (1uur en 12 min). Later die week nog eens geprobeerd om daar een pr te rijden en dat lukte met een tijd van 53:57 op dit segment: https://www.strava.com/segments/652851. Al met al een super vakantie gehad daar en tevreden met de vorm.
58:47 tot de tour finishquote:Op woensdag 13 juli 2022 16:44 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ben je wel doorgereden tot de tourfinish? Dat is het echte segment hé
Toen ik hem reed zaten er 20 man in mijn wiel te profiteren.quote:Op woensdag 13 juli 2022 16:40 schreef kanovinnie het volgende:
En over de afsluitdijk fietsen
1 keer voor de helft gedaan, 1 keer helemaal. De tweede keer heb ik mezelf bijna verdronken in het IJsselmeer zo saai vond ik het. Naast zo'n snelweg, niets voor je, niets achter je. Nee dat is niet mijn ding.
Ik ging maar praten met iemand die ik in haalde want ik verveelde me doodquote:Op woensdag 13 juli 2022 17:10 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Toen ik hem reed zaten er 20 man in mijn wiel te profiteren.
Maar bij een rondje IJsselmeer hoort dat dijkje er gewoon bij uiteraard.
Wat vinden de niet-fietsers leuk om te doen?quote:Op donderdag 14 juli 2022 15:24 schreef user25514 het volgende:
Hallo!
Ik ga van de zomer met een paar vrienden een beetje road trippen richting Zuid-Frankrijk. Mijn racefiets gaat mee want ik wil in de Alpen een paar mooie klimmen doen, maar mijn vrienden zijn geen fietsers.
Hebben jullie tips voor goede uitvalsbases vanwaar ik enerzijds fietsend dan wel met de auto een aantal cols kan bereiken en waar anderzijds ook voor niet-fietsers wat te beleven is? Ben bang dat ik ze anders niet meekrijg
Mallorca is op zich wel een redelijk iets om met fietsers en niet-fietsers naar toe te gaan.quote:Op donderdag 14 juli 2022 15:55 schreef La_Tramposa het volgende:
Tja, wat te beleven, vakantie in Zuid-Frankrijk is (voor niet-fietsers) toch ook gewoon genieten van het grote niksen? Beetje naar de hypermarché, beetje in een meertje hangen, boekje lezen, badminton op de camping, heerlijk eten met een wijntje erbij.. ook best een heerlijke tijdsbesteding!
Ik ook, maar ik vraag me sowieso vaak af wat niet-sporters in hun weekenden doenquote:Op donderdag 14 juli 2022 17:06 schreef Halcon het volgende:
[..]
Verveel me dan vrij snel eigenlijk. En helemaal als ik 'n mooie omgeving zie. Dan ga ik toch het liefst 'n paar uur fietsen.
Mallorca is op zich wel een redelijk iets om met fietsers en niet-fietsers naar toe te gaan. Even afhankelijk van de interesses van die niet-fietsers.
Ben daar weleens geweest met 'n aantal mensen, waarvan 'n deel niet fietste. Dan ging je 's ochtends na het ontbijt fietsen. En dan vroeg in de middag terug. Dan heb je nog 'n deel van de middag en de hele avond.
Ja, dan gaat niksen wel wat beter. Hele dagen niksen, da's een aanslag op m'n humeur.quote:Op donderdag 14 juli 2022 17:07 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik vraag me sowieso vaak af wat niet-sporters in hun weekenden doen![]()
Maar op zich kan ik wel heerlijk genieten van het niksen als ik eerst een paar uur gesport heb!
Volgens mij vooral ook uitslapen, maar dat kan ik sowieso niet..quote:Op donderdag 14 juli 2022 17:10 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ja, dan gaat niksen wel wat beter. Hele dagen niksen, da's een aanslag op m'n humeur.
Tsja, wat doen ze... terrasje zitten (maar dat doe je toch niet 's ochtends), beetje wandelen (kan ook 's ochtends als de fietsers fietsen), op het strand liggen (kan 's ochtends als de rest fietst of anders 's middags met z'n allen), winkelen...
Ja, een beetje shoppen, terrasjes, museum. Dat soort zaken. Beetje levendigheid.quote:Op donderdag 14 juli 2022 15:45 schreef KolonelBroodje het volgende:
[..]
Wat vinden de niet-fietsers leuk om te doen?
Keuze is wat breder als ze wel van wandelen/hiken houden dan bijvoorbeeld shoppen of uitgaan o.i.d.
Ik ook niet echt. Ik ga dan liever op tijd fietsen. Tegen de tijd dat ik terug ben, zijn uitslapers dan ook wel wakker en hebben ze gegeten.quote:Op donderdag 14 juli 2022 17:12 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Volgens mij vooral ook uitslapen, maar dat kan ik sowieso niet..
Dat is inderdaad het ideequote:Op donderdag 14 juli 2022 15:55 schreef La_Tramposa het volgende:
Tja, wat te beleven, vakantie in Zuid-Frankrijk is (voor niet-fietsers) toch ook gewoon genieten van het grote niksen? Beetje naar de hypermarché, beetje in een meertje hangen, boekje lezen, badminton op de camping, heerlijk eten met een wijntje erbij.. ook best een heerlijke tijdsbesteding!
Dan kun je toch prima 'n paar uur fietsen? Als ze daar toch maar wat liggen te niksen. Dat kan ook wel 'n paar uurtjes zonder jou.quote:
"De leegte van die levens schokt me"quote:Op donderdag 14 juli 2022 17:07 schreef La_Tramposa het volgende:
[..]
Ik ook, maar ik vraag me sowieso vaak af wat niet-sporters in hun weekenden doen![]()
Maar op zich kan ik wel heerlijk genieten van het niksen als ik eerst een paar uur gesport heb!
Ook een goeie!quote:Op donderdag 14 juli 2022 16:59 schreef ddx het volgende:
Dagje kanovaren in de plaatselijke rivier ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |