Hij mag wel op een snelweg rijden? Hij hoeft zich niet te houden aan aanwijzingen van de politie? Hij mocht daar een demonstratie houden?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De zaak is geseponeerd tegen hem, dus waar is hij dan precies aan schuldig volgens jou?
Poging tot doodslag is geseponeerd. Voor de rest was hij gewoon deel van een demonstratie met trekkers op een plek waar trekkers niet mogen komen en deden ze tijdens die demonstratie dingen die ze niet mogen doen, zoals snelwegen blokkeren.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:05 schreef Scorpie het volgende:
[..]
De zaak is geseponeerd tegen hem, dus waar is hij dan precies aan schuldig volgens jou?
Blijkbaar allemaal niet ernstig genoeg om überhaupt een boete voor te krijgen, dus ja, hij is voor de letter van de wet onschuldig.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:10 schreef zalkc het volgende:
[..]
Hij mag wel op een snelweg rijden? Hij hoeft zich niet te houden aan aanwijzingen van de politie? Hij mocht daar een demonstratie houden?
Er wordt af en toe besloten dat een boete niet hetgeen is wat helpt in een situatie. Dat maakt het niet minder strafbaar.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:10 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Blijkbaar allemaal niet ernstig genoeg om überhaupt een boete voor te krijgen, dus ja, hij is voor de letter van de wet onschuldig.
Ja leuk weer maar hij is dus letterlijk onschuldig, en de rest van je rant is in de categorie “ze droeg een korte rok en ze liep midden in de nacht buiten dus vroeg ze er een beetje om”. Borrelpraat. Gozer is onschuldig en werd beschoten door de politie waar het nu alle schijn heeft dat de agent een triggerhappy mongool is die dat helemaal niet had mogen doen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Poging tot doodslag is geseponeerd. Voor de rest was hij gewoon deel van een demonstratie met trekkers op een plek waar trekkers niet mogen komen en deden ze tijdens die demonstratie dingen die ze niet mogen doen, zoals snelwegen blokkeren.
Hij is niet ineens een halve heilige.
En dus is hij niet schuldig verklaard. Bedankt dat je letterlijk mijn argument bevestigd hebt.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:12 schreef zalkc het volgende:
[..]
Er wordt af en toe besloten dat een boete niet hetgeen is wat helpt in een situatie. Dat maakt het niet minder strafbaar.
Als ik een waarschuwing krijg voor te hard rijden ben ik daarna niet vrij om daarmee door te gaan.
Het is geen onschuldig jochie. Dat maakte jij ervan. Volslagen onzin.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:13 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ja leuk weer maar hij is dus letterlijk onschuldig, en de rest van je rant is in de categorie “ze droeg een korte rok en ze liep midden in de nacht buiten dus vroeg ze er een beetje om”. Borrelpraat. Gozer is onschuldig en werd beschoten door de politie waar het nu alle schijn heeft dat de agent een triggerhappy mongool is die dat helemaal niet had mogen doen.
Dat zijn de feiten, en dan kan je nog een heel verhaal omheen lullen, die feiten veranderen niet. Dus hou je moralistisch gezever over of je hem wel of niet schuldig vindt aan een voor jezelf bedachte non-overtreding maar voor je.
Er even van uitgaande dat ook de bevolking blijft groeien, spreekt dat elkaar tegen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 12:21 schreef Gia het volgende:
We kunnen ook gewoon accepteren dat de natuur zich aanpast aan veranderde factoren: de opwarming van de aarde, minder regen, meer wind, meer stikstof. Er blijft natuur, maar andere natuur.
Geen heide, maar bossen.
Ik vind wel dat er wat gedaan mag worden aan het traject van boer tot consument.
Minder schakels, een betere prijs voor de boer. Dan kunnen we het met minder boeren doen.
Oude boeren zonder opvolger kunnen zich laten uitkopen, helemaal, of alleen het land.
Megastallen mogen w.m.b. verdwijnen.
Stel een maximum aan de hoeveelheid dieren die een boer mag hebben.
Hef verschillende belastingpercentages, afhankelijk van het aantal dieren. Dan houdt een boer met minder dieren, relatief meer over.
En je hebt tot nu toe 0 onderbouwing gegeven waarom dat zo zou zijn, anders dan je mening (en ik vermoed een flink portie misplaatste rancune).quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:22 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Het is geen onschuldig jochie. Dat maakte jij ervan. Volslagen onzin.
Wat is het toch dat mensen blijven denken dat er een relatie is tussen de productie van onze agrarische sector en het aantal inwoners in Nederland?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:23 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Er even van uitgaande dat ook de bevolking blijft groeien, spreekt dat elkaar tegen.
Nogmaals, en voor de laatste keer wat mij betreft, de poging tot doodslag is geseponeerd. Dat wil nog steeds niet zeggen dat wat hij daar met de rest van de boeren deed wel geoorloofd was. Maar het meerendeel van de boeren krijgt geen boete voor hun aandeel in de protesten en blokkades, dus op zichzelf maakt dit hem niet roomblank en onschuldig als een pasgeboren baby.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:25 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En je hebt tot nu toe 0 onderbouwing gegeven waarom dat zo zou zijn, anders dan je mening (en ik vermoed een flink portie misplaatste rancune).
De zaak tegen hem is letterlijk geseponeerd. Hoeveel duidelijker wil je het hebben?
Je moet natuurlijk iets aangrijpen om het beeld te kunnen creëren dat de schuld alsnog bij de boeren ligt. Het zou mij ook verder niet verbazen als er mensen zijn (wellicht zelfs users hier) die het eigenlijk helemaal niet zo erg vinden dat er met scherp is geschoten. Het zijn toch maar van die vervelende 'kutboeren' die niet begrijpen hoe belangrijk het is dat hun sector even aan banden wordt gelegd.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:16 schreef Scorpie het volgende:
En laten we wel wezen, een zaak seponeren voor poging tot doodslag is van een totaal andere orde dan een boete voor te hard rijden
Ik zie boven je iemand staan die letterlijk, geconfronteerd met de feiten, gewoon de vingers in dr oren stopt en heel hard nanananana aan het roepen is en niet 1 keer haar afkeur heeft gegeven richting de actie van de agent dus ik ben geneigd je helemaal gelijk te geven. Dit zijn dus huismoeders die het blijkbaar prima vinden dat er op tieners met scherp geschoten wordt “want hij had er niet mogen zijn”. Zoals ik zal zei, dat is zeg maar de boerenversie van “ze had een kort rokje aan”. Bizar hè?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:30 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Je moet natuurlijk iets aangrijpen om het beeld te kunnen creëren dat de schuld alsnog bij de boeren ligt. Het zou mij ook verder niet verbazen als er mensen zijn (wellicht zelfs users hier) die het eigenlijk helemaal niet zo erg vinden dat er met scherp is geschoten. Het zijn toch maar van die vervelende 'kutboeren' die niet begrijpen hoe belangrijk het is dat hun sector even aan banden wordt gelegd.
Neuh, ze blokkeren nu Rockwool in Roemond, een fabrikant van isolatiemateriaal en de grootste stikstofuitstoter van Nederland. Want hoewel het stikstofprobleem uiteraard alleen maar een boekhoudkundig probleem is is het wel van groot belang dat iedereen behalve de boeren de uitstoot verlaagt.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:39 schreef Makrelis het volgende:
Geen protestacties vandaag? Of wacht. Er moet boodschappen worden gedaan. Maandag weer distributiecentra blokkeren.
Of zo.
Ah. Ja logisch.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:44 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Neuh, ze blokkeren nu Rockwool in Roemond, een fabrikant van isolatiemateriaal en de grootste stikstofuitstoter van Nederland. Want hoewel het stikstofprobleem uiteraard alleen maar een boekhoudkundig probleem is is het wel van groot belang dat iedereen behalve de boeren de uitstoot verlaagt.
Niet per se. Je levert eerst wat nodig is voor de eigen bevolking. Wat overblijft is voor de export.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:23 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Er even van uitgaande dat ook de bevolking blijft groeien, spreekt dat elkaar tegen.
Je moet beter lezen, want ik hè gezegd dat het ernaar uitziet dat die agent onterecht heeft geschoten. Ik ben echter niet de persoon die het onderzoek doet.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zie boven je iemand staan die letterlijk, geconfronteerd met de feiten, gewoon de vingers in dr oren stopt en heel hard nanananana aan het roepen is en niet 1 keer haar afkeur heeft gegeven richting de actie van de agent dus ik ben geneigd je helemaal gelijk te geven. Dit zijn dus huismoeders die het blijkbaar prima vinden dat er op tieners met scherp geschoten wordt “want hij had er niet mogen zijn”. Zoals ik zal zei, dat is zeg maar de boerenversie van “ze had een kort rokje aan”. Bizar hè?
Waarom omploegen. Gewoon zijn gang laten gaan. De natuur regelt zichzelf wel. De mens wil het allemaal maar kunstmatig maken naar de eigen zin. Als je andere flora en fauna wil dan er van nature groeit, ga je maar wonen in een land waar dat van nature groeit.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 12:47 schreef zalkc het volgende:
Mooi, ploeg de Biesbos, Peel en de Veluwe maar om, moet zich maar aanpassen aan de omstandigheden. Laten we ook direct gas gaan winnen op de Wadden, verdwijnen toch door de zeewaterstijging.
En dat datgene wat er van nature groeit om zeep is/wordt geholpen door de mens?quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:50 schreef Gia het volgende:
[..]
Waarom omploegen. Gewoon zijn gang laten gaan. De natuur regelt zichzelf wel. De mens wil het allemaal maar kunstmatig maken naar de eigen zin. Als je andere flora en fauna wil dan er van nature groeit, ga je maar wonen in een land waar dat van nature groeit.
Veel natura 2000 gebieden zijn gecreeerd. Heide is bijvoorbeeld geen inheemse plant. De heidegebieden zijn eeuwen geleden aangelegd en onderhouden. Als ze niet onderhouden worden, dan worden ze binnen enkele jaren overgenomen door bomen. Die daar van nature horen.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:11 schreef Leandra het volgende:
[..]
En dat datgene wat er van nature groeit om zeep is/wordt geholpen door de mens?
Als het allemaal zo natuurlijk z'n gang moet gaan dan mag de mens eerst stoppen met z'n milieuvervuiling.
Zelfs naaldbomen horen hier niet.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:14 schreef Gia het volgende:
[..]
Veel natura 2000 gebieden zijn gecreeerd. Heide is bijvoorbeeld geen inheemse plant. De heidegebieden zijn eeuwen geleden aangelegd en onderhouden. Als ze niet onderhouden worden, dan worden ze binnen enkele jaren overgenomen door bomen. Die daar van nature horen.
Er zullen planten en dieren verdwijnen, maar er komen andere voor terug.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 14:21 schreef zalkc het volgende:
[..]
Zelfs naaldbomen horen hier niet.
Maar het gaat dus om natuur behoud, de natuur is niet in staat zichzelf te behouden op deze manier. Als je het haar gang nu laat gaan dan verlaag je weer de diversiteit.
Nee, juist niet. De zaak voor doodslag is geseponeerd, hij is niet vrijgesproken. En dat lijkt me ook terecht.quote:Op zaterdag 9 juli 2022 13:14 schreef Scorpie het volgende:
[..]
En dus is hij niet schuldig verklaard. Bedankt dat je letterlijk mijn argument bevestigd hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |