Jij leest niet goed, want ze stelt zelf dat we die grond schraal willen houden en dat die grond gevoelig is voor stikstof en dat het doel is om die gronden te behouden en niet stikstof te minderen. En hoe behoud je die gronden? Juist! Door stikstof te minderen, want daar is het heel gevoelig voor.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:52 schreef AchJa het volgende:
[..]
Dan snap ik waar het mis gaat bij jou.
[..]
Het gaat om instandhouding, hoe je dat doet is een tweede. Dat Nederland daar in al zijn wijsheid eoa stikstof en KDW verhaal tegenaan heeft gegooid omdat lekker makkelijk en universeel toe te passen is wat anders.
En dan kom je op het verhaal van Cees Veerman die lukraak 162 gebieden heeft aangewezen als N2K gebied wat dus nergens als opdracht is weggezet...quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:51 schreef crystal_meth het volgende:
Ze zegt het toch zelf?
"Je moet ook durven nadenken of een robuustere natuur een betere optie is op die plekken en of al die stukjes schrale grond het behouden waard zijn"
"Robuuste natuur" heeft geen bescherming nodig. Die gebieden zijn net gekozen omdat ze niet robuust zijn.
Ikke ikke ikke, de rest kan stikke(stof).quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:56 schreef EinarBoe het volgende:
[ twitter ]
Met zijn allen de boel blokkeren, nooit luisteren naar de politie en dan boos worden en met kanker en homo schelden als er iets gebeurt waar je van schrikt.
Nee dankzij de uitspraak van RvS.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:57 schreef AchJa het volgende:
[..]
En dan kom je op het verhaal van Cees Veerman die lukraak 162 gebieden heeft aangewezen als N2K gebied wat dus nergens als opdracht is weggezet...
Nederland heeft daar eoa stikstof berekening tegenaan geplakt want makkelijk en nu zitten we dankzij die Johan Vollebroek met de gebakken peren.
Waar kan ik zien/horen dat er geschoten wordt?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:56 schreef EinarBoe het volgende:
[ twitter ]
Met zijn allen de boel blokkeren, nooit luisteren naar de politie en dan boos worden en met kanker en homo schelden als er iets gebeurt waar je van schrikt.
https://www.112marum.nl/g(...)bij-brug-gaarkeuken/quote:Gemeente verwijderd zware mat bij brug Gaarkeuken
Gaarkeuken – Nadat de boeren begin dinsdagavond de brug bij Gaarkeuken verlieten, leek niets de scheepvaart in de weg te staan om hun reis te vervolgen, maar dat bleek ijdele hoop.
Boeren lieten een zware mat op de brug achter, die door het gewicht niet eenvoudig te verslepen is. Een chauffeur van een vrachtwagen met een grijper was daartoe in staat, maar weigerde de klus te klaren omdat hij veel boeren als klant heeft.
En dat antwoord kreeg de gemeente Westerkwartier, die de mat wil laten verwijderen, van meer bedrijven te horen.
De gemeente Westerkwartier heeft dinsdagavond toch nog een vrachtwagenchauffeur kunnen vinden die bereid was om de zware mat over de brug bij Gaarkeuken weg te halen. Eerder op de avond weigerden meerdere chauffeurs om mee te werken.
Door het verwijderen van de mat is de brug weer te bedienen om de scheepvaart door te laten. Volgens een omstander ter plaatse leidde het verwijderen van de mat wel voor wat rumoer.
Dat is die doffe tik na een seconde of 8 waarop er een soort scheldkanonnade begint. Ik weet ook niet of het echt schoten zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:59 schreef AchJa het volgende:
[..]
Waar kan ik zien/horen dat er geschoten wordt?
Ik lees prima want zoals ik al zei die schrale zut is natuur omdat het zo heurt volgens een aantal lieden terwijl dat dus juist net niet zo is en dat legt ze ook gewoon uit he.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:56 schreef Vis1980 het volgende:
Jij leest niet goed, want ze stelt zelf dat we die grond schraal willen houden en dat die grond gevoelig is voor stikstof en dat het doel is om die gronden te behouden en niet stikstof te minderen. En hoe behoud je die gronden? Juist! Door stikstof te minderen, want daar is het heel gevoelig voor.
Stukje mafia.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:59 schreef Zipportal het volgende:
[..]
https://www.112marum.nl/g(...)bij-brug-gaarkeuken/
[ twitter ]
Ging dus ook niet vlekkeloos.
Dat is echt alleen iets van de boeren, ja.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 22:57 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ikke ikke ikke, de rest kan stikke(stof).
Ik hoor iig niks wat qua geluid ook maar in de buurt komt van een pistoolschot... Hooguit wordt er een raampje ingetikt.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:00 schreef EinarBoe het volgende:
Dat is die doffe tik na een seconde of 8 waarop er een soort scheldkanonnade begint. Ik weet ook niet of het echt schoten zijn.
Dat stel ik niet, Etto. Ik hoef je neem ik aan niet te vragen naar de quote waar ik stel dat alleen boeren zo denken. Jij weet ook wel dat er zat onderwerpen zijn waar ik dat ook vind.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:01 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Dat is echt alleen iets van de boeren, ja.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:02 schreef AchJa het volgende:
[..]
Ik hoor iig niks wat qua geluid ook maar in de buurt komt van een pistoolschot... Hooguit wordt er een raampje ingetikt.
Dat zeg ik ook niet. Wat mij vooral frappeert is hoeveel mensen het nu ineens allemaal over de euvelen van egoïsme, graaien en groeien hebben. Een volksziekte die al minstens drie decennia op allerlei gebieden heerst.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:02 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Dat stel ik niet, Etto. Ik hoef je neem ik aan niet te vragen naar de quote waar ik stel dat alleen boeren zo denken. Jij weet ook wel dat er zat onderwerpen zijn waar ik dat ook vind.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:04 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Dit wordt erbij gepost, maar ik kan het niet testen op echtheid.
Ah, beter filmpje! Er wordt duidelijk geschoten idd. Niet dat het mij verder wat boeit maar ik hoop niet dat er een neger in die trekker zat...quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:04 schreef Zipportal het volgende:
Betere beelden:
Politie schiet op boeren in Heerenveen
https://www.dumpert.nl/item/100035163_956ba719
quote:De politie heeft in Heerenveen een waarschuwingsschot gelost bij het stoppen van een boerenprotest op de afrit van de A7. Dat meldt de Leeuwarder Courant. Het gebeurde toen tractoren de snelweg op wilden rijden.
Ook op sociale media maken mensen melding van het schieten
Gewoon.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 23:07 schreef AchJa het volgende:
[..]
Waarom staat: "Zo batst die aan" er niet tussen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |