Minder subsidie voor terreurboeren = meer geld voor minima.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:15 schreef laforest het volgende:
Waar komt die 500 euro vandaan? Gaan GL en PVDA weer Robin Hood spelen mer het geld van de nettobijdragers in de maatschappij?
De Bidenmethode, miljarden bijdrukken en Putin de schuld geven van de inflatie. Lijkt me logischquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:15 schreef laforest het volgende:
Waar komt die 500 euro vandaan? Gaan GL en PVDA weer Robin Hood spelen mer het geld van de nettobijdragers in de maatschappij?
GL en PVDA kennende zullen wel geld van mensen met een hoop geld en eigendommen gaan stelen en dat herverdelen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:16 schreef HeatWave het volgende:
[..]
De Bidenmethode, miljarden bijdrukken en Putin de schuld geven van de inflatie. Lijkt me logisch.
quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:16 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Minder subsidie voor terreurboeren = meer geld voor minima.
Dat kan ook nog, communisme is wel hip anno 2022 iddquote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:19 schreef laforest het volgende:
[..]
GL en PVDA kennende zullen wel geld van mensen met een hoop geld en eigendommen gaan stelen en dat herverdelen.
Zo moet het ook. Van een kale kip kun je niet plukken dat weetje toch.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:19 schreef laforest het volgende:
[..]
GL en PVDA kennende zullen wel geld van mensen met een hoop geld en eigendommen gaan stelen en dat herverdelen.
Zo moet het niet. Laten die kale kippen maar een tegenprestatie leveren voor die 500 euro.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:45 schreef alcapon6 het volgende:
[..]
Zo moet het ook. Van een kale kip kun je niet plukken dat weetje toch.
lol dat er nog mensen zijn die denken dat alleen niet werkende geen geld hebben.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:47 schreef laforest het volgende:
[..]
Zo moet het niet. Laten die kale kippen maar een tegenprestatie leveren voor die 500 euro.
Wie zegt dat zij dat niet leveren? Laag opgeleiden verdienen eenmaal niet zoveel.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:47 schreef laforest het volgende:
[..]
Zo moet het niet. Laten die kale kippen maar een tegenprestatie leveren voor die 500 euro.
Sparen deze mensen niets? Budgetteren? Waarom altijd geld weggeven alsof het niets is en toekomstige generaties er voor op laten draaien?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 16:59 schreef alcapon6 het volgende:
[..]
Wie zegt dat zij dat niet leveren? Laag opgeleiden verdienen eenmaal niet zoveel.
''Het kabinet trok eerder ruim 6 miljard uit om huishoudens tegemoet te komen vanwege de hoge inflatie. Desalniettemin liet het CPB vorige maand weten, dat mogelijk 1,2 miljoen huishoudens in betalingsproblemen zouden kunnen komen bij een zwart scenario. Volgens het Nibud heeft 38% van de huishoudens moeite om de rekeningen te betalen. ''
https://www.nporadio1.nl/(...)enstem-om-koopkracht
Dat komt doordat alle kosten heel hard zijn gestegen terwijl de salaris niet mee is gestegen. Deze mensen hebben geen bufferzone. Daarom noemen ze hen ook de minima. Dat is dan ook de reden waarom zij steunpakketjes krijgen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:06 schreef laforest het volgende:
[..]
Sparen deze mensen niets? Budgetteren? Waarom altijd geld weggeven alsof het niets is en toekomstige generaties er voor op laten draaien?
Ja precies, de echte armen, zitten in tegenstelling tot de rijken, al jaren zonder winst.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 15:45 schreef AgLarrr het volgende:
De echte armen moeten dat geld meteen weer inleveren bij de schuldhulpverlening of worden gekort op hun uitkering door dit soort fratsen. Fix het minimumloon eens, verlaag de belasting op arbeid en gooi al het voedsel onder verlaagd BTW tarief in plaats van dit soort populistisch stemmentrekkende gelul.
Je kunt best sparen. Ook al is het 20 euro per maand, dan heb je heb je na 5 jaar een buffer van 1200 euro. Met 50 euro per maand heb je 3000 euro. Tja, kwestie van willen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:12 schreef alcapon6 het volgende:
[..]
Dat komt doordat alle kosten heel hard zijn gestegen terwijl de salaris niet mee is gestegen. Deze mensen hebben geen bufferzone. Daarom noemen ze hen ook de minima. Dat is dan ook de reden waarom zij steunpakketjes krijgen.
Goede vraag.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:06 schreef laforest het volgende:
[..]
Sparen deze mensen niets? Budgetteren? Waarom altijd geld weggeven alsof het niets is en toekomstige generaties er voor op laten draaien?
Jij vergeet dat de rijken ieder jaar de prijzen van de eerste levensbehoeften omhoog doen, waardoor de minimuminkomens ieder jaar daarvoor meer geld kwijt zijn, terwijl de rijken weer eens meer winst hebben.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:19 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Goede vraag.
De uitkeringen in NL zijn over het algemeen vrij hoog, waarbij genoeg minima hun zaakjes voldoende tot prima op orde hebben en weinig extra's nodig hebben.
Het begint met het inzichtelijk maken van wát je eigenlijk kunt sparen en uitgeeft per maand. Toen ik zelf een periode weinig te besteden had, ben ik een boekhouding bij gaan houden om letterlijk elke cent te kunnen verantwoorden, inclusief verwachte facturen, voorschotten, incasso's maar ook ruimte voor sparen, boodschappen en vaste lasten. Eigenlijk doe ik dat nu nog steeds, maar nu is het veel leukerquote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:19 schreef laforest het volgende:
[..]
Je kunt best sparen. Ook al is het 20 euro per maand, dan heb je heb je na 5 jaar een buffer van 1200 euro. Met 50 euro per maand heb je 3000 euro. Tja, kwestie van willen.
Precies. Zoals ik al eerdere schreef: budgetteren.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:25 schreef GemMagic het volgende:
[..]
Het begint met het inzichtelijk maken van wát je eigenlijk kunt sparen en uitgeeft per maand. Toen ik zelf een periode weinig te besteden had, ben ik een boekhouding bij gaan houden om letterlijk elke cent te kunnen verantwoorden, inclusief verwachte facturen, voorschotten, incasso's maar ook ruimte voor sparen, boodschappen en vaste lasten. Eigenlijk doe ik dat nu nog steeds, maar nu is het veel leuker
Ja joh. De rijken dit, de rijken dat. Het is allemaal hun schuld!quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:25 schreef torentje het volgende:
[..]
Jij vergeet dat de rijken ieder jaar de prijzen van de eerste levensbehoeften omhoog doen, waardoor de minimuminkomens ieder jaar daarvoor meer geld kwijt zijn, terwijl de rijken weer eens meer winst hebben.
De rijken hebben toch ook ieder jaar weer teveel winst? En die winst hebben die rijken niet gekregen door lopende bandwerk te moeten doen.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:32 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Ja joh. De rijken dit, de rijken dat. Het is allemaal hun schuld!
Nee, het is allemaal de schuld van het plebs, dat is altijd zo geweestquote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:32 schreef Scjvb het volgende:
[..]
Ja joh. De rijken dit, de rijken dat. Het is allemaal hun schuld!
Als men de armen iets extra's wil geven, dan komen er altijd haatberichten van personen die nooit armoede hebben gekend. Dat is toch wel heel krom?quote:Op dinsdag 5 juli 2022 17:44 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Nee, het is allemaal de schuld van het plebs, dat is altijd zo geweest.
Laat die gasten ook eens een paar jaar met dat geld leven eens kijken hoe ze dan piepenquote:Op dinsdag 5 juli 2022 19:21 schreef torentje het volgende:
[..]
Als men de armen iets extra's wil geven, dan komen er altijd haatberichten van personen die nooit armoede hebben gekend. Dat is toch wel heel krom?
Dat is moeilijk te realiseren, want de mensen die in hun jeugd armoede hebben gehad zijn lichamelijk niet veel.quote:Op dinsdag 5 juli 2022 19:46 schreef Cupfighter het volgende:
[..]
Laat die gasten ook eens een paar jaar met dat geld leven eens kijken hoe ze dan piepen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |