quote:Op zondag 3 juli 2022 23:03 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Anus bleek kaart cadeau doen voor kerst.
Die met die krullen ja.quote:
Een set uitserveren, never forgetquote:Op zondag 3 juli 2022 23:04 schreef Frozen-assassin het volgende:
Waardeloze backhand van Tim, wat kan hij wel?
Nou, het is wel Nadal hè? Ik zou zeggen 75-25.quote:
Botic 2-0 voor. Krijgt een paniekaanval. Ambulance de baan op. Gras weg, dus de baan lijkt op gravel. Nadal wint.quote:
Voor mij is dit al heel laat.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:06 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
We gaan op tijd in bed liggen jong0ns.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.U MAD?
Ja, het is dus niet zo'n mentaal sterke knakker als ik aanvankelijk dacht.quote:
Zal ook wel een wappie zijn.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:11 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Dat wijf van Djoko eet zeker naast gluten ook geen vlees? Ziet er niet gezond uit.
Beste returner op de wereldquote:Op zondag 3 juli 2022 23:13 schreef TheVulture het volgende:
Djoko heeft ook wel echt vrijwel alles terug
En Van Rijthoven heeft vrij bizarre weken achter de rug, die randzaken vreten ook bakken energie. Tegen de absoulute top zoals Djokovic is het dan wel op een gegeven moment klaar...quote:Op zondag 3 juli 2022 23:14 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
Kon 1 set heel diep gaan, daarna niks meer. Op zich best voorspelbaar. Djoko heeft zo ontiegelijk vaak met dit bijltje gehakt..
Ja, London is een klein dorpje waar niet al te veel herrie mag zijn na 23.00 plaatselijke tijdquote:
Sjon Rijt.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:16 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Anders wordt Mr Visser ingeschakeld door de buurtbewoners
Nou ligt het wel in een behoorlijke kakbuurt, maar voor die twee weken per jaar dat daar iets te doen isquote:Op zondag 3 juli 2022 23:16 schreef monkyyy het volgende:
[..]
Ja, London is een klein dorpje waar niet al te veel herrie mag zijn na 23.00 plaatselijke tijd
quote:Op zondag 3 juli 2022 23:17 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Nou ligt het wel in een behoorlijke kakbuurt, maar voor die twee weken per jaar dat daar iets te doen is
Omdat hij wel klaar is ja.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Manier waarop wel. Veel te veel eigen fouten.
Die jongen stond voor dit jaar nog nooit in de top 200. Die is deze (media) aandacht totaal niet gewend en zal ook wel onder de nodige spanning staanquote:Op zondag 3 juli 2022 23:23 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Manier waarop wel. Veel te veel eigen fouten.
Het dak is dicht en er is kunstlicht.quote:
Oh dat is dan nieuw zeker.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:25 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Het dak is dicht en er is kunstlicht.
Tim heeft vannacht geen energie meer voor haar.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:27 schreef H0D3NPYL het volgende:
Laat zijn vriendin maar gewoon in beeld staan, regie.
Daarom zijn die broers mee.quote:Op zondag 3 juli 2022 23:28 schreef JohnBercow het volgende:
[..]
Tim heeft vannacht geen energie meer voor haar.
Geen Babolat @Lenny_Leonardquote:Op zondag 3 juli 2022 23:29 schreef Zipportal het volgende:
Rijt is niet opgegroeid met de tennisracket.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |