Zeker, Alcaraz was vandaag stukken beter dan in de 1e rondequote:
In z’n goede tijd was Murray altijd wel goed tegen servicekanonnenquote:Op woensdag 29 juni 2022 21:08 schreef BobW het volgende:
Murray wordt gek van al die services van Isner.
Nog erger dan isner en karlovic en zo zeg, die komen nog aardig naar het net en zkquote:Op woensdag 29 juni 2022 21:02 schreef TheVulture het volgende:
Lekker Tim, wat een beperkte kutspeler is die Opellka toch, die kan echt alleen maar serveren...
Ik snap niet dat engelsen voor een schot juichen, maar aan de andere kant juichen nederlanders bij andere sporten ook voor belgen die een nederlands vlaggetje naast hun naam hebben staan.quote:Op woensdag 29 juni 2022 21:29 schreef tja77 het volgende:
Das gewoon een let maar umpire en Isner durven het niet aan.
CC: fans van Max en Mathieuquote:Op woensdag 29 juni 2022 21:31 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
Ik snap niet dat engelsen voor een schot juichen, maar aan de andere kant juichen nederlanders bij andere sporten ook voor belgen die een nederlands vlaggetje naast hun naam hebben staan.
Ze snappen het vaak zelf niet, vandaarquote:Op woensdag 29 juni 2022 21:35 schreef PaRoDiUzZ het volgende:
[..]
je hoeft het er niet bovenop te leggen hoor.
quote:Op woensdag 29 juni 2022 21:42 schreef BobW het volgende:
Davidovich Fokina slaat op 7-9 in de 5e set tiebreak een bal boos weg. Eerder had hij al een warning gehad voor schelden. Point penalty, wedstrijd over
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |