Lees jij een ander stukje?quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]![]()
![]()
Altijd maar stoer doen en uiteindelijk het verspreiden van haat en negativiteit niet aankunnen
quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:44 schreef Poefbank het volgende:
Misschien zien we haar binnenkort terug als Denise.
Prima dat hij hulp zoekt toch? Ook niet gek met zo’n jeugd. Ook dapper dat hij het zo naar buiten durft te brengen. Go Dennie!!!quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]![]()
![]()
Altijd maar stoer doen en uiteindelijk het verspreiden van haat en negativiteit niet aankunnen
Ex vriendin verloren hartaanval, herseninfarct gehad 2x etc etc. Heftig voor zon jongen.quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]![]()
![]()
Altijd maar stoer doen en uiteindelijk het verspreiden van haat en negativiteit niet aankunnen
Dat heeft hier niks mee te maken. Dit was al voor Roddelpraatquote:Op woensdag 20 juli 2022 14:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]![]()
![]()
Altijd maar stoer doen en uiteindelijk het verspreiden van haat en negativiteit niet aankunnen
Dat moet haast wel.quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:39 schreef Nober het volgende:
Volgende week die speciale aflevering met Henny Huisman?
aah oke stukje gemist denk ik..die afleveringen moet je ook nooit nuchter bekijken..quote:Op woensdag 20 juli 2022 17:37 schreef potjecreme het volgende:
[..]
Nee, maar ik kijk wel Roddelpraat.
Ik denk het laatste. Die gozer is echt verstandelijk beperkt. Hij heeft wel een bepaalde boeren slimheid en brutaliteit.quote:Op woensdag 20 juli 2022 20:14 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Het valt natuurlijk ook allemaal niet mee om één dag in de week te "werken", aan iedere vinger een barely legal instagram hoertje te hebben hangen en te moeten besluiten of je in een Porsche of een Mercedes naar je wekelijkse sexdate in de Van der Valk af gaat reizen. Ik lees ook dat hij nu voor het eerst in twee jaar op vakantie gaat. Wat was Mallorca dan, een zakenreis?
Waarschijnlijk is hij RTL Boulevard weer aan het trollen ofzo. Al sluit ik ook niet uit dat er echt een steekje los zit bij hem.
Topperquote:
Terwijl ik denk dat het allemaal wel mee valt Celine accepteert het wel en kaasboerke staat ze zoon als twente fan te verdedigen tegenover een volle grolschveste als het moet denk dat pa na een paar moeilijke weken dat echt wel accepteert.quote:Op donderdag 21 juli 2022 11:09 schreef TheVulture het volgende:
Na dat filmpje gezien te hebben van zijn zoenpartij met een oude man (sinds wanneer is iemand van in de 40 oud btw) een dag na een 'verloving' sluit ik ook niet uit dat ie moeite heeft om uit de kast te komen. Hoor hem ook zeggen dat het thuis niet geaccepteerd zou worden. Sneu als dat zo is....
Zit zeker wat inquote:Op donderdag 21 juli 2022 18:17 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Terwijl ik denk dat het allemaal wel mee valt Celine accepteert het wel en kaasboerke staat ze zoon als twente fan te verdedigen tegenover een volle grolschveste als het moet denk dat pa na een paar moeilijke weken dat echt wel accepteert.
Haha, ik dacht er ook net aan. Dit is toch gewoon Jan & Dennis Doen Dingen?quote:Op donderdag 28 juli 2022 10:44 schreef Zipportal het volgende:
Zal mij benieuwen of die extra content wat is.
beetje kort door de bocht. Hij heeft volgens mij wel eens verteld over zijn moeder en het feit dat hij altijd is behandeld als iemand die psychische problemen had, waarvoor hij ook medicijnen kreeg, die hij eigenlijk niet nodig had.quote:Op woensdag 20 juli 2022 14:33 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]![]()
![]()
Altijd maar stoer doen en uiteindelijk het verspreiden van haat en negativiteit niet aankunnen
Klopt, al is Jan daar wel redelijk open over. Hij had een aantal jaar geleden verwacht dat ie politicus zou zijn, wat ie nu doet valt hem, en zijn omgeving, toch een beetje tegen.quote:Op donderdag 28 juli 2022 14:45 schreef SEMTEX het volgende:
[..]
beetje kort door de bocht. Hij heeft volgens mij wel eens verteld over zijn moeder en het feit dat hij altijd is behandeld als iemand die psychische problemen had, waarvoor hij ook medicijnen kreeg, die hij eigenlijk niet nodig had.
Maakt verder dat als je in een depressie zit, anderen te kakken zetten uiteindelijk je probleem niet oplost. Jan Roos doet dat volgens mij ook uit een gevoel van ontevredenheid over zichzelf.
The gift that keeps on giving.quote:Op donderdag 28 juli 2022 15:53 schreef Dr.Mikey het volgende:
https://www.roddelpraat.nl/kgi-kgu-kgu-tukkertje-wordt-vrouw/
Ernstige zaak een jongen met een beperking die amper weet wat een transgender is wil er nu een worden en daarna verbouwd en al weer bij fc twente op de tribune zeker.
Ma Flodder.quote:Op donderdag 28 juli 2022 17:18 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
The gift that keeps on giving.
@:Zipportal @:mani89
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |