Wat mij betreft is jagen echt niet meer van deze tijd. En is het dus jammer dat Amalia, die door velen toch als een voorbeeld gezien wordt, nu ook zo'n jachtakte gehaald heeft.quote:Prinses Amalia haalt jachtakte en mag net als koning Willem-Alexander jagen
Prinses Amalia heeft haar jachtakte behaald. Dat bevestigt de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) maandag na berichtgeving van Shownieuws. Verdere toelichting gaf de RVD niet.
Amalia meldde in haar eerder dit jaar verschenen boek al dat ze haar jachtakte wilde behalen. Eerder haalde zij al haar jachtdiploma. Dat deed ze naar eigen zeggen op aandringen van haar vader, koning Willem-Alexander. Ook hij heeft een jachtakte en jaagt regelmatig.
In haar boek zei Amalia dat de akte "niet meteen bedoeld is om te gaan jagen, maar vooral dient ter voorbereiding op het toekomstige beheer van kroondomein Het Loo in Apeldoorn".
Voor het behalen van een jachtakte zijn strenge criteria opgesteld. Zo moet een toekomstige jager over voldoende land beschikken om te jagen, de optie hebben tot het verkrijgen van een wapen en in het bezit zijn van een goede wapenkluis. De aanvraag en de verstrekking van een jachtakte lopen via de politieafdeling korpscheftaken in de regio waar een toekomstige jager woont.
Het jagen binnen de koninklijke familie is een gevoelig onderwerp. Er is veel kritiek op het feit dat koning Willem-Alexander kroondomein Het Loo enkele maanden per jaar sluit om er te kunnen jagen, terwijl hij wel subsidie ontvangt om het park te onderhouden.
De Partij voor de Dieren stelde eerder al vragen over het voornemen van de kroonprinses om te gaan jagen.
Wat is de minimale leeftijd voor het maken van een boek, volgens jou?quote:
58quote:Op maandag 20 juni 2022 23:18 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wat is de minimale leeftijd voor het maken van een boek, volgens jou?
Nijntje had al een boek toen ze nog veel jonger was.quote:
jagen op jonge hertjes samen met VDquote:Op maandag 20 juni 2022 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Bij de SIF zo altijd: jagen doe je maar in het bos
@:sfancta
Vroeger was het jagen om te voorzien in je eigen voedsel...quote:Op maandag 20 juni 2022 23:14 schreef luxerobots het volgende:
Wat mij betreft is jagen echt niet meer van deze tijd. En is het dus jammer dat Amalia, die door velen toch als een voorbeeld gezien wordt, nu ook zo'n jachtakte gehaald heeft.
Ik heb het niet het idee dat Willie, Maxie of Amalio echt met hun koppen boven het maaiveld uitsteken. Hun status met papiertjes en medailles lijkt me voor een groot deel kunstmatig.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:27 schreef jogy het volgende:
Prima toch. Lekker laten gaan. Jagen kan ook zo zijn nut hebben.
Ik begrijp de noodzaak niet echt om het koningshuis met de koppen onder het maaiveld te krijgen. Misschien moeten ze gewoon in een Vinexwijk gaan wonen in een tussenwoning.
Die lust er wel pap van weet ik uit betrouwbare bronnenquote:Op maandag 20 juni 2022 23:25 schreef PotjeSambal het volgende:
Amelia gaat jagen op corpsballetjes in de soos
Jagen voor eten behoefte ben ik voor maar zomaar een heel bos leegschieten slaat nergens opquote:Op maandag 20 juni 2022 23:59 schreef KroketBroodje het volgende:
Stel je voor dat je hierop tegen bent maar wel vlees eet
Toch wel: om een populatie niet te groot te laten worden, moeten er ook dood. Wat ik net zei over die zogenaamde natuurgebieden; liever niet maar wilde zwijnen houden zich niet aan grenzen en hoewel dit dan weer wél natuur is, vallen ze ouwe tangen aan. Dat heeft men liever niet. Ik wil best achter ze aangaan met m'n lasso maar dan zullen ze nog steeds afgemaakt worden.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:01 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Jagen voor eten behoefte ben ik voor maar zomaar een heel bos leegschieten slaat nergens op
Helemaal eens.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:07 schreef FlauwKapsel het volgende:
Door wat belachelijke projecten komt er gewoon overbevolking. Tevens zijn er ook wilde zwijnen bijgekomen, VEEL, en die populatie mag ook ingedamd worden.
Dat hebben we toch zelf gedaanquote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:07 schreef FlauwKapsel het volgende:
Door wat belachelijke projecten komt er gewoon overbevolking. Op de Veluwe werden er toen afgeschoten en t vlees verkocht. Dus: geld voor Natuurmonumenten of wie het gebied beheert en dieren die gewoon kunnen overleven in de winter. Tevens zijn er ook wilde zwijnen bijgekomen, VEEL, en die populatie mag ook ingedamd worden.
Als je ergens een jager ziet creperen moet je wel echt een arts bellen.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:09 schreef BoonDockSaint het volgende:
Die jagers die dieren aanschieten en slechts verwonden die creperen gewoon langzaam
Er zijn ook teveel mensen dan knal ik die liever eerder afquote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:12 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
Toch wel: om een populatie niet te groot te laten worden, moeten er ook dood. Wat ik net zei over die zogenaamde natuurgebieden; liever niet maar wilde zwijnen houden zich niet aan grenzen en hoewel dit dan weer wél natuur is, vallen ze ouwe tangen aan. Dat heeft men liever niet. Ik wil best achter ze aangaan met m'n lasso maar dan zullen ze nog steeds afgemaakt worden.
Nou ja, het is nog niet helemaal duidelijk uit de OP voor welke doelgroep Amalia precies gaat.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:14 schreef BoonDockSaint het volgende:
Er zijn ook teveel mensen dan knal ik die liever eerder af
Die nepnatuur zeker ja. Daar is ook veel over te doen geweest. Ze moesten binnen hun hekken maar doodgaan. Niet raar dat er mensen ze gingen voeren.quote:
Wat betreft wilde zwijnen: dat zijn vrienden van me. Het is niet alsof mij het iets boeit dat er mensen worden aangevallen.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:14 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Er zijn ook teveel mensen dan knal ik die liever eerder af
Die moet je ook met rust laten en ver vandaan blijvenquote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:18 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
Wat betreft wilde zwijnen: dat zijn vrienden van me. Het is niet alsof mij het iets boeit dat er mensen worden aangevallen.
Haha. Ik weet niet waar jij woont maar in het stuk bos waar ik ze meerdere keren ben tegengekomen is dat niet echt mogelijk. Tevens zei ik dat ze m'n vrienden zijn.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:19 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Die moet je ook met rust laten en ver vandaan blijven
Dit ook. Best lame.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:26 schreef Garfield1985 het volgende:
Lekker boeiend dat die dikke papzak haar jachtvergunning heeft gehaald, nou nou poeh poeh. Gaat dus op dezelfde tour door als haar vader....what else is new.
Zegt genoeg over het karakter van deze teef, meteen alle respect verloren bij mij.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:50 schreef Bill_Hillie het volgende:
Achterlijke hobby, want dit is gewoon dieren doodmaken ter vermaak en weinig functioneels aan.
Jagen heeft zeker nut, als het gaat om in je voedselvoorziening te voorzien, en daar is in dit geval geen sprake van. Het is gewoon een elitaire bezigheid, heeft geen enkele functie anders dan hun perverse vermaak.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:27 schreef jogy het volgende:
Prima toch. Lekker laten gaan. Jagen kan ook zo zijn nut hebben.
Ik begrijp de noodzaak niet echt om het koningshuis met de koppen onder het maaiveld te krijgen. Misschien moeten ze gewoon in een Vinexwijk gaan wonen in een tussenwoning.
Wild zwijn is erg lekker dus ik ben voorquote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:07 schreef FlauwKapsel het volgende:
Door wat belachelijke projecten komt er gewoon overbevolking. Op de Veluwe werden er toen afgeschoten en t vlees verkocht. Dus: geld voor Natuurmonumenten of wie het gebied beheert en dieren die gewoon kunnen overleven in de winter. Tevens zijn er ook wilde zwijnen bijgekomen, VEEL, en die populatie mag ook ingedamd worden.
Heb eerder het idee dat ze het een stuk leuker vindt dan paquote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:02 schreef SjoukjeHooynaayer het volgende:
Bij iedere generatie hoop je weer dat de koning / koningin er eentje is met verstand en geweten en zelf besluit om de monarchie af te schaffen.
Helaas is dat bij Amalia weer niet het geval.
tis net een metafoor voor het koningshuisquote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:07 schreef FlauwKapsel het volgende:
Tevens zijn er ook wilde zwijnen bijgekomen, VEEL, en die populatie mag ook ingedamd worden.
Die hadden ze toch al? Dat gezeik over die kutspeedboot van pa.quote:
https://www.nojg.nl/ik-wi(...)oet-ik-daarvoor-doenquote:Op dinsdag 21 juni 2022 09:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
Dit lijkt mij ook wel leuk om te behalen, waar kan dat?
Ik ga dan maar eerst op zoek naar 40 hectare grondquote:Op dinsdag 21 juni 2022 09:58 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
https://www.nojg.nl/ik-wi(...)oet-ik-daarvoor-doen
Je mag het ook jachtvelden pachten: dan geeft de grondeigenaar jou het recht om op een bepaald stuk grond te jagen. Ken genoeg jagers zonder eigen grond.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:02 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik ga dan maar eerst op zoek naar 40 hectare grond
Wild zwijn hoort er dus niet bij als je beter leest. Die zijn hier op eigen pootjes aan komen lopen en niet uitgezet zoals veel dieren binnen de hekken. Is ook heel weinig toezicht op terwijl het wel duidelijk is dat de populatie met het jaar veel groter wordt. Net als de roze varkens eten ze alles, dus overleven is niet zo'n probleem.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 06:30 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Wild zwijn is erg lekker dus ik ben voor
Die worden gewoon doodgeschoten hoor als ze in gebied komen waar het niet mag.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:07 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
Wild zwijn hoort er dus niet bij als je beter leest. Die zijn hier op eigen pootjes aan komen lopen en niet uitgezet. Is ook heel weinig toezicht op terwijl het wel duidelijk is dat de populatie met het jaar veel groter worden. Net als de roze varkens eten ze alles, dus overleven is niet zo'n probleem.
Werk jij bij SIF?quote:Op maandag 20 juni 2022 23:23 schreef de_boswachter het volgende:
Bij de SIF zo altijd: jagen doe je maar in het bos
@:sfancta
Haha, een paar wilde zwijnen die in wat water waren gekomen tegenover 20.000 in de bossen.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:08 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Die worden gewoon doodgeschoten hoor als ze in gebied komen waar het niet mag.
https://nos.nl/l/698119
Die mogen daar blijkbaar zijn. Toezicht is er wel degelijk of blijf je bij je onderbuik?quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:13 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
Haha, een paar wilde zwijnen die in wat water waren gekomen tegenover 20.000 in de bossen.
Tuurlijk. Gratis geld, niks doen, beetje klootjesvolk uitlachen.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 06:30 schreef Rode_Wijn het volgende:
[..]
Heb eerder het idee dat ze het een stuk leuker vindt dan pa
Maakt niet uit.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:13 schreef Divje het volgende:
Mooi al die mensen met een mening zonder überhaupt de OP te lezen
Heb jij er ooit 1 in t echt gezien? Nee hè? Ik heb er 50 cm naast een gestaan. Die beesten gedijen hier heel goed en de populatie is exponentieel gegroeid de laatste jaren. Hoezo mogen 'die' 'daar' zijn? Denk je dat ze Nederlands spreken ofzo en sorry zeggen en weer weggaan? Ze gaan en staan waar ze willen en leven in grote groepen met verschillende families. Ze worden actief als de zon ondergaat maar dat wil niet zeggen dat ze overdag niet ook mensen kunnen aanvallen.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:14 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Die mogen daar blijkbaar zijn. Toezicht is er wel degelijk of blijf je bij je onderbuik?
Onderbuik dusquote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:27 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
Heb jij er ooit 1 in t echt gezien? Nee hè? Ik heb er 50 cm naast een gestaan. Die beesten gedijen hier heel goed en de populatie is exponentieel gegroeid de laatste jaren. Hoezo mogen 'die' 'daar' zijn? Denk je dat ze Nederlands spreken ofzo en sorry zeggen en weer weggaan? Ze gaan en staan waar ze willen en leven in grote groepen met verschillende families. Ze worden actief als de zon ondergaat maar dat wil niet zeggen dat ze overdag niet ook mensen kunnen aanvallen.
Waar heb je t toch over, jongen? Er zijn wat zwijntjes buiten een bos doodgeschoten en opeens groeit de populatie niet meer en zijn de problemen die daarmee samenhangen weg? Over een paar jaar lopen er gewoon 100.000 door de bossen hier. Een boer mag ook op ieder moment een vos die zich op z'n land begeeft doodschieten. Als ie raakt maakt dat weinig uit, aangezien een andere vos een paar weken later al z'n kippen dood kan bijten.quote:
Wat niet wil zeggen dat ze ook gaat jagen.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:14 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Wat mij betreft is jagen echt niet meer van deze tijd. En is het dus jammer dat Amalia, die door velen toch als een voorbeeld gezien wordt, nu ook zo'n jachtakte gehaald heeft.
https://www.nu.nl/konings(...)alexander-jagen.html
Waarom anders? Is traditie in die familie die GEEN Oranjes zijn.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 10:48 schreef Rogue2.0 het volgende:
[..]
Wat niet wil zeggen dat ze ook gaat jagen.
nu.nlquote:Prinses Amalia heeft haar jachtakte behaald en mag haar vader vergezellen tijdens de jacht op Kroondomein Het Loo. Maar betekent dit ook echt dat ze met een geweer op pad gaat?
In principe niet. Zodra de akte binnen is mag er officieel worden gejaagd, Maar het lijkt er niet op dat de prinses komend najaar met een geweer achter de konijnen en herten aan gaat. In haar boek dat verscheen ter ere van haar achttiende verjaardag zei Amalia dat de akte "niet meteen bedoeld is om te gaan jagen, maar vooral dient ter voorbereiding op het toekomstige beheer van Kroondomein Het Loo in Apeldoorn".
Vandaag is Nijntje jarig, het is 67 geworden.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:21 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Nijntje had al een boek toen ze nog veel jonger was.
Als Amalia in het nieuws kwam omdat ze met haar enorme studiebeurs en "stafje" een liefdadigheid was gestart, of op haar studie kanker had genezen dan waren de reacties een stuk positiever geweest. De traditie van haar voorvaderen hele stukken bos afzetten voor het publiek en bambie doodknallen is een wat minder positief maaiveld. Plus dat het wachten is op een domme tiktok post een dode giraf ofzo.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:27 schreef jogy het volgende:
Prima toch. Lekker laten gaan. Jagen kan ook zo zijn nut hebben.
Ik begrijp de noodzaak niet echt om het koningshuis met de koppen onder het maaiveld te krijgen. Misschien moeten ze gewoon in een Vinexwijk gaan wonen in een tussenwoning.
Wat doen de meeste meisjes op hun 18de van minder goed is?quote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:29 schreef GoogleFactChecker het volgende:
Beter dan wat de meeste meisjes op hun 18de doen lijkt me en dit geeft ook wel hoop dat ze niet zo'n hopeloze groenlinksSJW word, alhoewel ze de universiteit nog moet overleven en daar begint het meestal.
Verder niet zo interessant wat die mensen doen.
Veel op de telefoon zitten en instagrammen en naar starbucks gaan en daar dan op hun telefoon zitten, uitgaan en dronken worden, onlyfans-accounts maken. Dat soort onzin.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:42 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Wat doen de meeste meisjes op hun 18de van minder goed is?
Al je nichtjes zitten op onlyfans ja? Wat een turbo boomer comment. De jeugd van tegenwoordig zit op de telefoon en gaat stappen! Wat een onzin! Liepen ze maar rond met een geweer door het bos op zoek naar hertjes om te schieten.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:01 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
Veel op de telefoon zitten en instagrammen en naar starbucks gaan en daar dan op hun telefoon zitten, uitgaan en dronken worden, onlyfans-accounts maken. Dat soort onzin.
Het kanker genezen komt later wel. Die dame zit haar hele leven nog in een vergulde kooi een ouderwetse traditie hoog te houden dat wat mij betreft meer voordelen heeft dan nadelen qua stabiliteit en langdurig gezicht van Nederland in het buitenland. Als ze om stoom af te blazen graag de moeder van Bambi af wil knallen dan is dat prima.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 15:41 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Als Amalia in het nieuws kwam omdat ze met haar enorme studiebeurs en "stafje" een liefdadigheid was gestart, of op haar studie kanker had genezen dan waren de reacties een stuk positiever geweest. De traditie van haar voorvaderen hele stukken bos afzetten voor het publiek en bambie doodknallen is een wat minder positief maaiveld. Plus dat het wachten is op een domme tiktok post een dode giraf ofzo.
TLDR: Ik zou juist willen dat ze boven het maaiveld uit zou steken ipv een domme tokkie met een geweer was.
Of stoute boefjes die tijdens de jachtmaanden stieken over de hekken van de bossen rondom Paleis het Loo zijn geklommen. Dan wordt het ten paleize geen fazant of varkenshaas als diner, maar burgers.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 22:01 schreef Pedroso het volgende:
Hoop dat ze zich een keer vergist in het soort zwijn en haar vader een keer raakt in zijn bolle bips.
Er staat 95% stikstofreductie gepland, ook in de natuurgebieden zonder boeren. Binnenkort zijn dus weer veel lapjes vlees te koop.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 00:07 schreef FlauwKapsel het volgende:
Door wat belachelijke projecten komt er gewoon overbevolking. Op de Veluwe werden er toen afgeschoten en t vlees verkocht. Dus: geld voor Natuurmonumenten of wie het gebied beheert en dieren die gewoon kunnen overleven in de winter. Tevens zijn er ook wilde zwijnen bijgekomen, VEEL, en die populatie mag ook ingedamd worden.
Jagen heeft zeker zijn nut wanneer je populaties wilt beheren. De vraag is echter of je daar de koninklijke familie voor nodig hebt. Dat denk ik niet.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:27 schreef jogy het volgende:
Prima toch. Lekker laten gaan. Jagen kan ook zo zijn nut hebben.
Ik begrijp de noodzaak niet echt om het koningshuis met de koppen onder het maaiveld te krijgen. Misschien moeten ze gewoon in een Vinexwijk gaan wonen in een tussenwoning.
Want "royals" zijn slechter in wildbeheer dan anderen met een jachtvergunning/akte? Ofzo? Vertel!quote:Op woensdag 22 juni 2022 00:32 schreef Repentless het volgende:
[..]
Jagen heeft zeker zijn nut wanneer je populaties wilt beheren. De vraag is echter of je daar de koninklijke familie voor nodig hebt. Dat denk ik niet.
Ik heb er weinig moeite mee wanneer iemand met zijn kop boven het maaiveld uitsteekt. Waar ik wel moeite mee heb, is dat iemand zich vanaf geboorte al automatisch boven dat maaiveld bevindt en meer respect/eerbied/privileges geniet dan de reguliere burger, die wel geacht worden ervoor te betalen om het in stand te houden.
Er zijn steeds meer geluiden tegen plezierjacht. Leuk voor ze dat ze royaltje spelen en waarschijnlijk vinden dat het een traditie is die bij hun stand hoort, maar wat mij betreft is er geen enkele noodzaak om dit soort hobby's te financieren.
Ik vraag me overigens af wat het betekent dat de akte vooral bedoeld is "ter voorbereiding op het toekomstig beheer van het kroondomein Het Loo." Is dat een vereiste om dat beheer te kunnen voeren? Of is het alvast een handige zet om het een paar maanden per jaar met behoud van subsidie dicht te kunnen gooien?
Zeg ik dat ze er slechter in zijn? Nee. Ik vind het echter geen belangrijke taak van een staatshoofd om een paar maanden per jaar druk te zijn met het beheersen van de wildpopulatie met een geweer. Jij wel?quote:Op woensdag 22 juni 2022 01:47 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Want "royals" zijn slechter in wildbeheer dan anderen met een jachtvergunning/akte? Ofzo? Vertel!
Wat is wel een belangrijke taak in jouw ogen? Ze zijn ceremonieel. Dus waarom gaan zaniken als ze iets daadwerkelijk nuttigs doen?quote:Op woensdag 22 juni 2022 02:05 schreef Repentless het volgende:
[..]
Zeg ik dat ze er slechter in zijn? Nee. Ik vind het echter geen belangrijke taak van een staatshoofd om een paar maanden per jaar druk te zijn met het beheersen van de wildpopulatie met een geweer. Jij wel?
quote:Op woensdag 22 juni 2022 02:11 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Wat is wel een belangrijke taak in jouw ogen? Ze zijn ceremonieel. Dus waarom gaan zaniken als ze iets daadwerkelijk nuttigs doen?
Jagen is in Nederland inderdaad noodzakelijk. Het jammere is alleen dat de jagers er ook alles aan doen om dat zo te houden met bijvoorbeeld bijvoeren en hekken tegen de bovengenoemde wolf. Het is daarom gewoon een hobby voor mensen en imho is het een beetje rare hobby. Zelfs al is dat wildvlees aardiger dan onze megastalvlees.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 20:28 schreef jogy het volgende:
[..]
Het kanker genezen komt later wel. Die dame zit haar hele leven nog in een vergulde kooi een ouderwetse traditie hoog te houden dat wat mij betreft meer voordelen heeft dan nadelen qua stabiliteit en langdurig gezicht van Nederland in het buitenland. Als ze om stoom af te blazen graag de moeder van Bambi af wil knallen dan is dat prima.
Al geloof ik haar wel dat ze het vooral doet om het beheer van het landschap over te kunnen nemen wanneer dat nodig is.
Sowieso is Jagen noodzakelijk om het wild op peil te houden volgens mij, of ze moeten ff een paar wolven introduceren. Gaat vast helemaal goed komen.
Overigens ga ik er gemakshalve van uit dat al die jammeraars over jagen veganisten zijn en niet hopeloos hypocriet. Stukje wild op mijn bord vind ik best lekker, als deze dan ook afgeschoten is door een lid van het koninklijk huis dat is dat helemaal geweldig.
Zijn er daar trouwens ook beveiligers bij?quote:Op dinsdag 21 juni 2022 23:52 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Er staat 95% stikstofreductie gepland, ook in de natuurgebieden zonder boeren. Binnenkort zijn dus weer veel lapjes vlees te koop.![]()
Verder is Amalia natuurlijk opgegroeid in VVD-Wassenaar, dat wordt straks nog een hele overgang voor haar als ze naar Groenlinks-Amsterdam gaat.
"Boomer" comment ook, het waren juist de boomers die de drugs, drank en losbandige seks-cultuur hebben verspreid met resultaat dat er nu inderdaad telkens meer meisjes onlyfans maken. Op je telefoon zitten en instagrammen en je eigen volzuipen en dan met een willekeurige gast naar bed gaan vind ik inderdaad minder productief dan een meisje die leert jagen.quote:Op dinsdag 21 juni 2022 16:09 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Al je nichtjes zitten op onlyfans ja? Wat een turbo boomer comment. De jeugd van tegenwoordig zit op de telefoon en gaat stappen! Wat een onzin! Liepen ze maar rond met een geweer door het bos op zoek naar hertjes om te schieten.
Het zou raar zijn als dat niet het geval is. Ze is onze toekomstig staatshoofd.quote:Op woensdag 22 juni 2022 12:41 schreef FlauwKapsel het volgende:
[..]
Zijn er daar trouwens ook beveiligers bij?
*onsquote:Op woensdag 22 juni 2022 13:35 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Het zou raar zijn als dat niet het geval is. Ze is onze toekomstig staatshoofd.
Ik vraag me af of ie weet wat onlyfans is.quote:Op woensdag 22 juni 2022 13:18 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
"Boomer" comment ook, het waren juist de boomers die de drugs, drank en losbandige seks-cultuur hebben verspreid met resultaat dat er nu inderdaad telkens meer meisjes onlyfans maken. Op je telefoon zitten en instagrammen en je eigen volzuipen en dan met een willekeurige gast naar bed gaan vind ik inderdaad minder productief dan een meisje die leert jagen.
Kom maar bop met die bronnen.quote:Op maandag 20 juni 2022 23:57 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Die lust er wel pap van weet ik uit betrouwbare bronnen
Zou niet verkeerd zijn voor het dierenwelzijn als er wat nekschoten worden uitgedeeld idd.quote:Op woensdag 22 juni 2022 14:43 schreef -Sigaartje het volgende:
Amalia, je bent nodig op de snelwegen vandaag met je jachtakte!
[ afbeelding ]
nou niet de mijne in ieder gevalquote:Op woensdag 22 juni 2022 13:35 schreef Jojoke het volgende:
[..]
Het zou raar zijn als dat niet het geval is. Ze is onze toekomstig staatshoofd.
Hoeveel meisjes met een onlyfans ken jij? Ik ben geen enge bejaarde creep en desondanks ken ik er precies 0. De belachelijke weergave van jongeren icm een enorme zuurgraad maakt het een boomer comment.quote:Op woensdag 22 juni 2022 13:18 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
"Boomer" comment ook, het waren juist de boomers die de drugs, drank en losbandige seks-cultuur hebben verspreid met resultaat dat er nu inderdaad telkens meer meisjes onlyfans maken. Op je telefoon zitten en instagrammen en je eigen volzuipen en dan met een willekeurige gast naar bed gaan vind ik inderdaad minder productief dan een meisje die leert jagen.
Hoe moet ik weten of die onlyfans hebben, denk je dat ze dat ff bij jou voor de lol komen melden? Teveel hebben het in ieder geval.quote:Op woensdag 22 juni 2022 15:03 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Hoeveel meisjes met een onlyfans ken jij? Ik ben geen enge bejaarde creep en desondanks ken ik er precies 0. De belachelijke weergave van jongeren icm een enorme zuurgraad maakt het een boomer comment.
Toepasselijke gebruikersnaam wel.quote:Op woensdag 22 juni 2022 15:32 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
Hoe moet ik weten of die onlyfans hebben, denk je dat ze dat ff bij jou voor de lol komen melden? Teveel hebben het in ieder geval.
Nee, ons.quote:
Je maakt zo'n account aan voor de pegels toch? Kun je uberhaupt een Nederlands meisje haar onlyfans vinden. Afgezien van anale koningin Siswet?quote:Op woensdag 22 juni 2022 15:32 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
Hoe moet ik weten of die onlyfans hebben, denk je dat ze dat ff bij jou voor de lol komen melden? Teveel hebben het in ieder geval.
Lijkt me beter als ik die niet door speel.quote:Op woensdag 22 juni 2022 17:23 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je maakt zo'n account aan voor de pegels toch? Kun je uberhaupt een Nederlands meisje haar onlyfans vinden. Afgezien van anale koningin Siswet?
Ja maar dan ga je die pegels niet bij je oom zoeken en sowieso niet bij je directe omgeving. En ja die zullen er ongetwijfeld zijn in Nederland.quote:Op woensdag 22 juni 2022 17:23 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Je maakt zo'n account aan voor de pegels toch? Kun je uberhaupt een Nederlands meisje haar onlyfans vinden. Afgezien van anale koningin Siswet?
Dus je kent niemand in je eigen omgeving, kan geen voorbeeld van de rest van Nederland noemen, maar toch liggen de meeste Nederlandsche jongedames met hun benen wijd op het internet. Dat alles tussen het bingedrinken en neuken met wildvreemden in.quote:Op woensdag 22 juni 2022 19:33 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
Ja maar dan ga je die pegels niet bij je oom zoeken en sowieso niet bij je directe omgeving. En ja die zullen er ongetwijfeld zijn in Nederland.
Bejaarde klinkt al beter dan hippieboomer die dit allemaal mogelijk gemaakt hebben.quote:Op woensdag 22 juni 2022 22:16 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Dus je kent niemand in je eigen omgeving, kan geen voorbeeld van de rest van Nederland noemen, maar toch liggen de meeste Nederlandsche jongedames met hun benen wijd op het internet. Dat alles tussen het bingedrinken en neuken met wildvreemden in.
En je wil beweren dat niet het wereldbeeld van een zure bejaarde is?
Hou toch op met die willekeurige brainfarts van je.quote:Op woensdag 22 juni 2022 22:33 schreef GoogleFactChecker het volgende:
[..]
Bejaarde klinkt al beter dan hippieboomer die dit allemaal mogelijk gemaakt hebben.
En nee ik denk dat ze (nog) niet allemaal op onlyfans zitten, veel zullen sowieso niet knap genoeg zijn. Maar dat zijn 3 dingen waar meeste 18-jarige meisjes er wel een van doen en dan zie ik ze liever jagen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |