Nee, daar stond ie.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:01 schreef heywoodu het volgende:
Is de #47 Algarve überhaupt niet gestart?
Dat zou jammer zijn, daar rijdt Sophia inquote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:01 schreef heywoodu het volgende:
Is de #47 Algarve überhaupt niet gestart?
Daarom ook EWC kijken, al is het maar voor de startsquote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:03 schreef TweedeKlum het volgende:
Blijft toch jammer dat ze niet meer naar de auto's rennen.
De hoofdstream dien je gewoon op tv aan te zetten zodat je gelijk loopt met het plebsquote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:03 schreef heywoodu het volgende:
Op de PLAYER ook gewoon een shitload aan extra streams, data, tijden, onboards etc
Jawelquote:
Op TV hoef ik helemaal geen stream aan te zetten, maar gewoon Eurosport of RTL.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
De hoofdstream dien je gewoon op tv aan te zetten zodat je gelijk loopt met het plebs
Financien was volgens mij het probleem niet. Ze hadden namelijk graag IMSA endurance wedstrijden gecombineerd met 24u van Le Mans, maar hebben voor laatstgenoemde geen uitnodiging gehad. Frits was daar volgens mij wel een beetje pissig over omdat ze vorig seizoen WEC LMP2 kampioen bij de amateurs waren.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 15:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Was te duur in combinatie met het Amerikaanse? Endurance kampioenschap waar ze aan mee doen en ze stonden reserve oid dus geen zekerheid.
Ze waren i.d.d. reserve las ik hier eerder.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:05 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Financien was volgens mij het probleem niet. Ze hadden namelijk graag IMSA endurance wedstrijden gecombineerd met 24u van Le Mans, maar hebben voor laatstgenoemde geen uitnodiging gehad. Frits was daar volgens mij wel een beetje pissig over omdat ze vorig seizoen WEC LMP2 kampioen bij de amateurs waren.
Het een sluit het ander niet uit.quote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:06 schreef vosss het volgende:
Wtf is dit dit jaar 2 weken eerder dan normaal of ben ik nou gek geworden??
je hebt toch niet weer iets anders gepland hequote:Op zaterdag 11 juni 2022 16:06 schreef vosss het volgende:
Wtf is dit dit jaar 2 weken eerder dan normaal of ben ik nou gek geworden??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |