Bij mij oom en tante is ook het gehele huis geisolleerd, hr++ glas, dakisolatie, nieuwe keuken met inductie,nieuwe badkamer en ventilatiesysteem. Ze hebben een huurverhoging geweigerd.quote:Op woensdag 8 juni 2022 10:33 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Dat zou ik niet te hard roepen, bij m'n oom is juist alles net naar "2020" niveau gebracht en dat is een woning uit ~1960
Daarom gewoon vragen wat hun plannen zijn.
mooi is dat dat een verhuurder er voor zorgt dat je flink bespaart op je stookkosten maar de besparing zelf in je zak kan stoppen.quote:Op woensdag 8 juni 2022 10:36 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Bij mij oom en tante is ook het gehele huis geisolleerd, hr++ glas, dakisolatie, nieuwe keuken met inductie,nieuwe badkamer en ventilatiesysteem. Ze hebben een huurverhoging geweigerd.
Wie dat bij mijn oom en tante heeft betaald weet ik niet en weten zij ook niet. Dat is ook helemaal niet interessant. Zij hebben steevast elke huurverhoging hiervoor geweigerd. Ook als dat zou betekenen dat het niet door zou gaan.quote:Op woensdag 8 juni 2022 10:52 schreef Basp1 het volgende:
[..]
mooi is dat dat een verhuurder er voor zorgt dat je flink bespaart op je stookkosten maar de besparing zelf in je zak kan stoppen.![]()
Bij mij is dat ook gebeurt (gemengde VVE met 50% wbv verhuur) zelfs met gasloos maken maar daar heeft onze overheid een groot gedeelte betaald. Anders zou dat project nooit gedaan zijn.
Heb je misschien een linkje voor mij naar een draadje daaromtrent?quote:Op maandag 6 juni 2022 16:57 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ja, uiteraard kan dat, er zijn Tweakers die daar al enkele jaren mee prutsen.
Maar dat is niet waar TS op doelde in de OP. Hij wil warm kunnen douchen zonder gasaansluiting.
https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1791799quote:Op woensdag 8 juni 2022 11:04 schreef tuinkabouter50000 het volgende:
[..]
Heb je misschien een linkje voor mij naar een draadje daaromtrent?
Thxquote:Op woensdag 8 juni 2022 11:11 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
https://gathering.tweakers.net/forum/list_messages/1791799
Klopt en dan hangen ze er een slotje op en na 1 jaar inactief sluiten ze het hele zaakje af vanwege ineens een "onveilige" gasleiding.quote:Op dinsdag 7 juni 2022 06:48 schreef Ivo1985 het volgende:
[..]
Gewoon niet meer betalen is inderdaad niet zo slim. Als je nog wel een contract hebt en dat 'gewoon niet meer betaalt', dan ben je wanbetaler en dat heeft nogal wat gevolgen.
Wil je geen kosten meer voor gas, dan moet je je gascontract opzeggen. Als je geen contract meer hebt, is er namelijk geen plicht meer om te betalen.
Tapcomfort helemaal uitzetten, kost hooguit 5 seconden later warm water...quote:Op woensdag 8 juni 2022 13:41 schreef slavaukrainii het volgende:
Monteur heeft de cv combiketel van stand "normaal" naar "eco" gezet.
Nu dus ff maandje wachten en kijken wat het verschil is tussen eerst en nu.
Het is blijkbaar een combiketel.
"AWB CXV combiketel"
Vraag je je af hóe ze je gaan afwijzen of denk je dat er een kans bestaat dat er een positief antwoord komt op bovenstaande mail?quote:Ben benieuwd naar hun reactie.
Niet geschoten is altijd mis. Stel dat die ja zegt , al is de kans op een nee 90% , dan scheelt mij dat wel ¤1000.quote:Op donderdag 9 juni 2022 23:00 schreef Wiedanwel het volgende:
[..]
Vraag je je af hóe ze je gaan afwijzen of denk je dat er een kans bestaat dat er een positief antwoord komt op bovenstaande mail?
Je kan ook vragen of je de woning kan kopen, als je daar de rest van je leven wilt blijven wonen. Dat scheelt pas veel geld.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 08:24 schreef slavaukrainii het volgende:
[..]
Niet geschoten is altijd mis. Stel dat die ja zegt , al is de kans op een nee 90% , dan scheelt mij dat wel ¤1000.
Jouw kosten zijn niet hun kosten omdat zij een salaris ontvangen om dit te regelen en jij niet.quote:Op woensdag 8 juni 2022 18:57 schreef slavaukrainii het volgende:
Heb trouwens nog een mailtje verstuurd naar de woningbouw met de vraag:
"Jullie zijn eigenaar van de woning. Als jullie de installatie laten uitvoeren voor ¤2500 , dan krijgen jullie ¤1000 subsidie van de overheid.
Als ik zelf alles laat doen , dan betaal ik ¤2500 en kom ik niet in aanmerking voor subsidie want 1 van de voorwaarde voor subsidie is dat je de eigenaar bent van de woning. Dan kunnen jullie mij later een factuur versturen van ¤1500 waarna ik dat bedrag op jullie bankrekening stort."
Ben benieuwd naar hun reactie.
Dat zijn ambtenaren. Die doen dat werk wel dat is geen probleem. Vraag is meer of we een afspraak kunnen maken. Want het is de rijksoverheid die aangeeft dat je recht hebt op een subsidie.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:13 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Jouw kosten zijn niet hun kosten omdat zij een salaris ontvangen om dit te regelen en jij niet.
Nee doe maar niet. Ik betaal liever 300 euro huur met all incl verzekering dan dat ik een huis moet kopen en daarmee een schuld moet aangaan van minstens 3 ton.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:05 schreef KrekelJapie het volgende:
[..]
Je kan ook vragen of je de woning kan kopen, als je daar de rest van je leven wilt blijven wonen. Dat scheelt pas veel geld.
Wbv's zijn commerciële instellingen geworden anders zou jou huur niet zo hoog zijn geworden dat je weer huurtoeslag van ambtenaren krijgt.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:25 schreef slavaukrainii het volgende:
[..]
Dat zijn ambtenaren. Die doen dat werk wel dat is geen probleem. Vraag is meer of we een afspraak kunnen maken. Want het is de rijksoverheid die aangeeft dat je recht hebt op een subsidie.
https://www.rijksoverheid(...)-voor-een-warmtepomp
Ik verbaas me in dit topic over je grenzeloze naiviteitquote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:25 schreef slavaukrainii het volgende:
[..]
Dat zijn ambtenaren. Die doen dat werk wel dat is geen probleem. Vraag is meer of we een afspraak kunnen maken. Want het is de rijksoverheid die aangeeft dat je recht hebt op een subsidie.
https://www.rijksoverheid(...)-voor-een-warmtepomp
Die corporaties zijn onderdeel van de overheid. Het is de politiek die bepaalt hoe zij te werk moeten gaan. Ze krijgen ook alles betaald vanuit de overheid.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:28 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Wbv's zijn commerciële instellingen geworden anders zou jou huur niet zo hoog zijn geworden dat je weer huurtoeslag van ambtenaren krijgt.
Wat als ze wel een afspraak willen maken? We gaan het zien. Want ze gaan tenslotte niets betalen. Ik betaal.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:28 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Ik verbaas me in dit topic over je grenzeloze naiviteit
Kun je ons een ergens in de rijksbegroting de kostenpost WBV betalen laten zien. Volgens mij was het juist een melkkoe vanwege de verhuurders heffing waardoor de WBVS de afgelopen jaren tegen de 2 miljard per jaar bijdroegen aan de overheidsfinanciën.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:31 schreef slavaukrainii het volgende:
[..]
Die corporaties zijn onderdeel van de overheid. Het is de politiek die bepaalt hoe zij te werk moeten gaan. Ze krijgen ook alles betaald vanuit de overheid.
Wie betaald , die bepaalt.
Overheid is de baas en toezichthouder van alle woningcorporaties. Zie bijv toen Vestia en Laurentius in de problemen kwam greep de overheid direct in.quote:Op vrijdag 10 juni 2022 09:35 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Kun je ons een ergens in de rijksbegroting de kostenpost WBV betalen laten zien. Volgens mij was het juist een melkkoe vanwege de verhuurders heffing waardoor de WBVS de afgelopen jaren tegen de 2 miljard per jaar bijdroegen aan de overheidsfinanciën.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |