Zolderkamer? Ha! Men zou een moord doen voor mijn optrekje!quote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:54 schreef TLC het volgende:
[..]
En kun je dat vanuit je zolderkamertje helemaal zien Sherlock Holmuis ? knap hoor
Als je een tijdje in de verslavingszorg hebt gewerkt, dan zie je het in één oogopslag of iemand daar ooit mee gekampt heeft.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:51 schreef N.icka het volgende:
[..]
Je weet helemaal niets van die zus , echt helemaal niets, het is walgelijk dat je er een eventuele verslaving bij haalt
Zou wel een domme inbreker zijn met al die politie en alerte ogen in de wijkquote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:52 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan natuurlijk ook gewoon een inbreker zijn.
Niet de meest snuggere ooit, gezien de politieaanwezigheid.quote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:52 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Kan natuurlijk ook gewoon een inbreker zijn.
Daarom , vreselijk als je broertje vermist wordt en iemand gaat maar speculeren over een verslavingquote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:56 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als je een tijdje in de verslavingszorg hebt gewerkt, dan zie je het in één oogopslag of iemand daar ooit mee gekampt heeft.
Los daarvan is het volstrekt irrelevant in dit verhaal, omdat we gewoon niet weten of er sprake is van een actieve verslaving. En zelfs als dat zo is, weten we niet of er een verband is met wat er nu gebeurt.
Het lijkt mij in elk geval stug dat iemand de voogdij over haar broertje krijgt of jeugdzorg überhaupt akkoord gaan met een verblijf, als iemand met een verslaving worstelt.
quote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:56 schreef Momo het volgende:
[..]
Zou wel een domme inbreker zijn met al die politie en alerte ogen in de wijk
Aan de andere kant is een eventuele dader die nu nog steeds in de wijk is natuurlijk net zo goed achterlijk...quote:Op vrijdag 3 juni 2022 18:57 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Niet de meest snuggere ooit, gezien de politieaanwezigheid.
Dat klinkt eerder als een inbrekerquote:
@ N.ickaquote:Op vrijdag 3 juni 2022 19:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Een drugsverslaafde inbreker, gok ik.
Nou dit is NWSquote:Op vrijdag 3 juni 2022 19:02 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Kerel, jij zou nog naar je moeder verlangen. De enige vrouw aan wiens tiet je ooit mocht lurken.
Neequote:Op vrijdag 3 juni 2022 19:04 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Dit is niet het speeltuintje waar hij speelde?
Nou, in de reacties daaronder is de conclusie dus al gelijk getrokken!quote:
Niveautje hoorquote:Op vrijdag 3 juni 2022 19:02 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Kerel, jij zou nog naar je moeder verlangen. De enige vrouw aan wiens tiet je ooit mocht lurken. Of zelfs dat nog niet.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |