Als het geen Monaco was geweest dan had Checo niet gewonnen gisteren, Sainz en Max waren flink sneller in de laatste 10 ronden maar je komt er op Monaco gewoon niet langs.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:11 schreef daNpy het volgende:
[..]
Ricciardo wint met een kapotte auto omdat er niemand langs kan. Mooi hoor.
Apart hoe je fel tegen straten circuits bent en voor Monaco tegelijkertijd.
Dat is Monaco ja, het is een keer iets totaal anders. Het lijkt wel alsof hier een stel autisten zit dat er niet tegen kan dat races nou eenmaal verschillen van elkaar en dat Monaco op een hele andere manier leuk is om te kijken.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:10 schreef DjVero het volgende:
[..]
Maar een Hamilton die 77 ronden lang in een superieure auto een Gasly in een inferieure auto niet voorbij komt, is natuurlijk een prima gang van zaken (2021). Zo hoort een race echt te zijn, ja.
De strategieën van gisteren kwamen ook echt en alleen maar door de regen. Al die jaartallen die je opnoemt waren geen prima races, want het waren geen races. Dat jij dat dan verder ziet als prima, is prima, maar dat vind ik dus niet. Maar noem het alsjeblieft geen "race"....
Frankrijk 2021 en Spanje 2021 waren bijv. ook bloedstollend spannend en dat kwam niet doordat er elke vijf minuten een dopamineshotje gegeven werd. Wat een kansloos argument ook.
Hardop gelachenquote:Op maandag 30 mei 2022 10:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er zit toch een verschil tussen iets vinden en moord en brand roepen over de race dat het echt niet meer kan.
Als het geen Monaco was geweest, waren ze alle 4 tegelijk en veel vroeger naar inters en daarna slicks gegaan. Geen strategisch spel. Tel daar ook nog bij op dat 50% van de banen op de kalender geen doodsaai achterlijk lang recht stuk met drs heeft, dus ook op een baan als Barcelona was Max er niet voorbij gekomen.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:13 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Als het geen Monaco was geweest dan had Checo niet gewonnen gisteren, Sainz en Max waren flink sneller in de laatste 10 ronden maar je komt er op Monaco gewoon niet langs.
Ik vind het prachtig dat Checo won, hoor, en ik vond het een fantastisch resultaat voor RBR maar het is geen race meer te noemen.
Sainzquote:Op maandag 30 mei 2022 09:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wie zijn er allemaal gefinisht op hun kwalificatie positie dan?
Dat is waar. Als je het zo bekijkt, is het "mooi" om naar te kijken. Maar dat levert nul beleving op. Gewoon een optocht van 1,5 á 2 uur. Als ik een optocht wil zien, ga ik wel naar de avondvierdaagse in ons dorpscentrum kijken volgende week.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:19 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dat is Monaco ja, het is een keer iets totaal anders. Het lijkt wel alsof hier een stel autisten zit dat er niet tegen kan dat races nou eenmaal verschillen van elkaar en dat Monaco op een hele andere manier leuk is om te kijken.
De charme van Monaco is juist dat het allemaal heel anders is. Wat kan mij het nou weer verrotten dat het niet puur racen is? Ik vind het dan nog vooral triest dat iedereen die Monaco haat juichend zit te springen als er eens een race met 100 drs acties, 50 SCs en even veel crashes is. Dat heeft ook niets met racen te maken.
Nee, dat is gewoon een casino en totale chaos. Ook leuk, maar ik ben blij dat niet iedere race zo is. Die drs zones op Jeddah een Bahrein maken inhalen net zo lastig als zonder drs, maar met het verschil dat het stuivertje wisselen is. Remmen voor de detectie is een tragisch dieptepunt.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:24 schreef DjVero het volgende:
Ik stel echter andere prioriteiten aan een grand prix. Dat laatste wat je zegt is natuurlijk gechargeerd, maar dat is toch juist waar racen om draait
Alonso liet toch wel duidelijk zien dat je niet eens op een limiet hoeft te rijden. Dat gat met Norris was in no time opgebouwd.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:27 schreef Adames het volgende:
Probleem bij Monaco is niet alleen het niet kunnen inhalen, dat was altijd al zo. Hoewel het nu wel verergerd is waardoor je steeds minder kunt profiteren van fouten van de coureur voor je.
Monaco was ook altijd een super zware race, omdat je anderhalf uur lang op je limiet reed in die smalle straten. De auto's van tegenwoordig lijken toch wat lichter te besturen, je hebt steeds minder verrassingen waar een topcoureur opeens na rondje 53 een muurtje raakt.
Logisch gevolg van de groeiende populariteit. De trouwe fans kunnen Monaco waarderen om dat subtiele, vele nieuwe fans (en vooral de Netflix bende) hebben een concentratieboog van 20 seconden, hebben dat subtiele nooit leren waarderen en vormt daarbovenop ook nog de luide minderheid op fora.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:29 schreef 4-elements het volgende:
Snap die recente haat op Monaco niet zo
Haha, wat leuk, een sneer en een hyperbool in een zin! Godzijdank hebben wij jou om ons op het rechte pad te houdenquote:Op maandag 30 mei 2022 11:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Logisch gevolg van de groeiende populariteit. De trouwe fans kunnen Monaco waarderen om dat subtiele, vele nieuwe fans (en vooral de Netflix bende) hebben een concentratieboog van 20 seconden, hebben dat subtiele nooit leren waarderen en vormt daarbovenop ook nog de luide minderheid op fora.
Betekent niet dat alles zo zwart wit ingedeeld kan worden, maar het is wel in grote lijnen te verklaren zo.
Jezus wat een hooghartigheid hier in deze post.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
. De trouwe fans kunnen Monaco waarderen om dat subtiele, vele nieuwe fans (en vooral de Netflix bende) hebben een concentratieboog van 20 seconden, hebben dat subtiele nooit leren waarderen en vormt daarbovenop ook nog de luide minderheid op fora.
Een verkapte 'kijk mij eens een echte fan zijn en de rest is kut' post.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Logisch gevolg van de groeiende populariteit. De trouwe fans kunnen Monaco waarderen om dat subtiele, vele nieuwe fans (en vooral de Netflix bende) hebben een concentratieboog van 20 seconden, hebben dat subtiele nooit leren waarderen en vormt daarbovenop ook nog de luide minderheid op fora.
Betekent niet dat alles zo zwart wit ingedeeld kan worden, maar het is wel in grote lijnen te verklaren zo.
Geen betere kwalificatie sessie dan die op Monaco.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:37 schreef DjVero het volgende:
Altijd maar in het verleden blijven hangen, "omdat het zo hoort", helpt iets echt vooruit, ja.Het zijn ook vaak de fossielen die veranderingen tegen blijven gaan.
Ik zou een staffel inbouwen. Waarbij het team met de meeste punten 5 pitstops moet volbrengen en het team met de minste punten in principe niet hoeft te stoppen.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:28 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Minimum van vijf pitstops invoeren bij Monaco.
Als je ziet dat er overal gezeik op Monaco komt van lui die hooguit 2 jaar de F1 volgen, terwijl hier toch weer blijkt dat vooral de users die al jaren in F1 topics posten de GP verdedigen, is dat een heel logische conclusie.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:40 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
Een verkapte 'kijk mij eens een echte fan zijn en de rest is kut' post.
Maar ja dan is de vraag moeten alle 25 races ergens op slaan, want dan ken ik ook nog wel een paar circuits op de kalender waar ongeveer net zoveel gebeurt als in Monaco tijdens een race en die hebben niet de redeeming qualities die Monaco dan nog heeft.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:42 schreef ChevyCaprice het volgende:
Monaco is voor 1 soort mensen leuk, en dat is mensen die daar uitgenodigd worden om zich klem te zuipen en tot diep in de ochtend te feestbeesten
En in kwali en FP 3 is het leuk maar voor de rest slaat het nergens op
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |