Volgens mij liet gister juist zien dat de punten niet op zaterdag verdeeld wordenquote:Op maandag 30 mei 2022 09:44 schreef Netsplitter het volgende:
Tjsa Monaco. Een stuk historie, verworden tot een optocht.
Vanwege nostalgische redenen zou de race moeten blijven, maar gezien waar we nu staan in de F1 zou deze race van de kalender gehaald moeten worden. Het is een vreemde eend in de bijt, waar de punten op zaterdag verdeeld worden i.p.v. op zondag.
Je was me voorquote:Op maandag 30 mei 2022 09:47 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Volgens mij liet gister juist zien dat de punten niet op zaterdag verdeeld worden.
Alleen draait het meer om strategie dan om acties op de baan.
Volgens mij alleen Sainz, Alonso en Hamilton.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:46 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Wie zijn er allemaal gefinisht op hun kwalificatie positie dan?
Strategie, pitcrew. Maar ook qua betrouwbaarheid van de auto en op het gebied van skills van de coureur is dit circuit wezenlijk anders.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:48 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Je was me voorStrategie is hier het belangrijkste, al bewees Gasly dat je best kon inhalen
Exact. Dus zijn de punten op zondag verdeeld.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:50 schreef Tijn het volgende:
[..]
Volgens mij alleen Sainz, Alonso en Hamilton.
Dit was de situatie op een begeven moment en daarna reed die eventjes de snelste ronde, nog steeds geen idee wat nou de bedoeling daarvan was.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:52 schreef El_Thijs het volgende:
Alonso voor Hamilton is altijd wel een plusje.
Hoe vaak heeft het geregend tijdens de race in Monaco? Is de race van gisteren representatief voor de tientallen andere races die wel als een optocht werden gereden?quote:Op maandag 30 mei 2022 09:47 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Volgens mij liet gister juist zien dat de punten niet op zaterdag verdeeld worden.
Alleen draait het meer om strategie dan om acties op de baan.
Gewoon Lewis klieren.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dit was de situatie op een begeven moment en daarna reed die eventjes de snelste ronde, nog steeds geen idee wat nou de bedoeling daarvan was.
[ afbeelding ]
Eerlijk verdelen.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:53 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dit was de situatie op een begeven moment en daarna reed die eventjes de snelste ronde, nog steeds geen idee wat nou de bedoeling daarvan was.
[ afbeelding ]
Ik weet niet waar jij carnaval viert, maar hier rijden ze niet met 140 langs een betonnen muur.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:54 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Hoe vaak heeft het geregend tijdens de race in Monaco? Is de race van gisteren representatief voor de tientallen andere races die wel als een optocht werden gereden?
Mag weg inderdaad. Het is niet meer van deze tijd, zeker met de bredere auto.quote:Op zondag 29 mei 2022 23:48 schreef Nattekat het volgende:
Al dat gehuil op Reddit over hoe verschrikkelijk Monaco wel niet is man
Alle Netflix fans vallen al in slaap als ze langer dan 5 minuten geen dopamineshotje krijgen.
Hoe minder Amerikaanse GP's hoe beter IMO.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:56 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Mag weg inderdaad. Het is niet meer van deze tijd, zeker met de bredere auto.
Als het maar niet wordt vervangen door nog een Amerikaanse shitshow gp
Dat ligt er helemaal aan waar ze gaan racen. Laguna seca verbouwen hier en daar zodat de F1 er terecht kan en je hebt één van de spectaculairste tracks op de planeet.quote:Op maandag 30 mei 2022 09:58 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Hoe minder Amerikaanse GP's hoe beter IMO.
Doelde eigenlijk meer op heel dat overdreven Amerikaanse gedoe eromheenquote:Op maandag 30 mei 2022 10:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat ligt er helemaal aan waar ze gaan racen. Laguna seca verbouwen hier en daar zodat de F1 er terecht kan en je hebt één van de spectaculairste tracks op de planeet.
Er zijn grote hoeveelheden kijkers die dat gewoon niet kunnen begrijpen, voor hen boeit alleen het feit dat er ingehaald wordt, helaas is de overgrote meerderheid van de Netflix influx zoquote:Op maandag 30 mei 2022 09:47 schreef Drekkoning het volgende:
[..]
Volgens mij liet gister juist zien dat de punten niet op zaterdag verdeeld worden.
Alleen draait het meer om strategie dan om acties op de baan.
Daar hoef je niet naar te kijken.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:08 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Doelde eigenlijk meer op heel dat overdreven Amerikaanse gedoe eromheen
Gewoon voor de race een paar Netflixsterren in een cart laaien en een paar rondjes laten racen.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:08 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Er zijn grote hoeveelheden kijkers die dat gewoon niet kunnen begrijpen, voor hen boeit alleen het feit dat er ingehaald wordt, helaas is de overgrote meerderheid van de Netflix influx zo
Want de F1 auto is zo verschillend van de Indycar?quote:Op maandag 30 mei 2022 10:02 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dat ligt er helemaal aan waar ze gaan racen. Laguna seca verbouwen hier en daar zodat de F1 er terecht kan en je hebt één van de spectaculairste tracks op de planeet.
Ik begrijp dat het circuit op een aantal punten niet voldoet aan de eisen van FIA voor F1. Volgens mij zijn de hoogteverschillen een probleem voor de FIA.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:17 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Want de F1 auto is zo verschillend van de Indycar?
dat is historiequote:Op maandag 30 mei 2022 10:16 schreef WhateverWhatever het volgende:
Top gedaan Max en wat een gepruts bij Ferarri, box box, oh nee toch niet..
![]()
Daar kon ingehaald worden en dus was het retespannend of Leclerc Verstappen voorbij ging aan het eind. Gister wíst je dat niemand Perez in kon halen op zijn versleten banden. 'Mooi' en 'spannend' zijn twee verschillende bijvoeglijke naamwoorden. Dat eerste geef ik geen meuk om.quote:
Klopt. Het is een Grade 2 circuit. Dus ze moeten aan de bak als ze een Grade 1 willen. En naar wat ik heb begrepen kunnen de huidige F1 auto's een ronde neerzetten rond de 1 minuut of sneller.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:20 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik begrijp dat het circuit op een aantal punten niet voldoet aan de eisen van FIA voor F1. Volgens mij zijn de hoogteverschillen een probleem voor de FIA.
En het zou sowieso niet verkeerd zijn als het hier en daar wat breder wasen wat langer. Zeker om de inhaalmogelijkheden te verbeteren.
Mja, uiteraard is Monaco iconisch, maar het is toch ook gewoon zo dat er echt helemaal niks gebeurt op het moment dat het droog is? Gisteren werd het een mooie race door de weersomstandigheden en de tactische keuzes die daaruit voortkwamen, maar na de herstart bleek wel weer dat er op deze baan gewoon niks mogelijk is qua inhaalacties. Perez had amper banden over, maar Sainz heeft geen poging kunnen doen en Alonso hield de boel op waardoor een treintje ontstond, maar ook daarin is geen enkele serieuze inhaalpoging geweest. Dat lijkt me niet helemaal de bedoeling van een F1-race..quote:Op zondag 29 mei 2022 23:48 schreef Nattekat het volgende:
Al dat gehuil op Reddit over hoe verschrikkelijk Monaco wel niet is man
Alle Netflix fans vallen al in slaap als ze langer dan 5 minuten geen dopamineshotje krijgen.
Doordat tegenwoordig nauwelijks meer pitstops nodig zijn en auto's zelden kapot gaan is Monaco inderdaad verworven tot een race van nietsquote:Op maandag 30 mei 2022 10:38 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Mja, uiteraard is Monaco iconisch, maar het is toch ook gewoon zo dat er echt helemaal niks gebeurt op het moment dat het droog is? Gisteren werd het een mooie race door de weersomstandigheden en de tactische keuzes die daaruit voortkwamen, maar na de herstart bleek wel weer dat er op deze baan gewoon niks mogelijk is qua inhaalacties. Perez had amper banden over, maar Sainz heeft geen poging kunnen doen en Alonso hield de boel op waardoor een treintje ontstond, maar ook daarin is geen enkele serieuze inhaalpoging geweest. Dat lijkt me niet helemaal de bedoeling van een F1-race..
Om dan meteen iedereen als "Netflix-fans die elke 5 minuten een dopamineshotje nodig hebben", lijkt me ook licht overdreven.
Miami was dus goed vanwege de paar ronden na een SC herstart. 95% van de race was geen zak aan, maar omdat er een herstart was, was het een goede race.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:25 schreef DjVero het volgende:
[..]
Daar kon ingehaald worden en dus was het retespannend of Leclerc Verstappen voorbij ging aan het eind. Gister wíst je dat niemand Perez in kon halen op zijn versleten banden. 'Mooi' en 'spannend' zijn twee verschillende bijvoeglijke naamwoorden. Dat eerste geef ik geen meuk om.
Best wel eigenlijk.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:17 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Want de F1 auto is zo verschillend van de Indycar?
Gelukkig breng jij een beetje balans in de discussie. Hoort bij de kleur volgens mijquote:Op maandag 30 mei 2022 10:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Miami was dus goed vanwege de paar ronden na een SC herstart. 95% van de race was geen zak aan, maar omdat er een herstart was, was het een goede race.
Ondertussen was het gisteren tot de rode vlag van Schumacher een geweldige race waar het onmogelijk was om de winnaar te voorspellen. Maar geen inhaalacties, huil huil
Stel je eens voor dat mensen een andere mening hebben dan jij.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:47 schreef Questular het volgende:
[..]
Gelukkig breng jij een beetje balans in de discussie. Hoort bij de kleur volgens mij
Daarvóór gebeurde er ook genoeg in het middenveld. En Verstappen die Leclerc in het begin passeerde met Leclerc die ook toen al nog probeerde aan te haken. Maar als jij een selectief geheugen wilt toepassen om een punt te maken, prima!quote:Op maandag 30 mei 2022 10:43 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Miami was dus goed vanwege de paar ronden na een SC herstart. 95% van de race was geen zak aan, maar omdat er een herstart was, was het een goede race.
Door de regen, ja. Dat snap je zelf toch ook wel?quote:Ondertussen was het gisteren tot de rode vlag van Schumacher een geweldige race waar het onmogelijk was om de winnaar te voorspellen. Maar geen inhaalacties, huil huil
Ja stel je voor dat mensen Monaco een ruk race vinden.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:51 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Stel je eens voor dat mensen een andere mening hebben dan jij.
Miami was echt geen hol aan en twee ronden na de herstart was het meer dan duidelijk dat Leclerc kansloos was.
Iemand die net ingehaald is in een 2022 auto kan nog net binnen drs blijven om het gat klein te houden, bel de kranten! Iedere sukkel wist dat Leclerc toen al gezien was.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:52 schreef DjVero het volgende:
[..]
Daarvóór gebeurde er ook genoeg in het middenveld. En Verstappen die Leclerc in het begin passeerde met Leclerc die ook toen al nog probeerde aan te haken. Maar als jij een selectief geheugen wilt toepassen om een punt te maken, prima!
[..]
Door de regen, ja. Dat snap je zelf toch ook wel?
Er zit toch een verschil tussen iets vinden en moord en brand roepen over de race dat het echt niet meer kan.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:54 schreef Questular het volgende:
[..]
Ja stel je voor dat mensen Monaco een ruk race vinden.
Ik heb alleen gemist of Ferrari hiervoor al een verklaring heeft gegeven, het zag er niet best uit.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:16 schreef WhateverWhatever het volgende:
Top gedaan Max en wat een gepruts bij Ferarri, box box, oh nee toch niet..
![]()
Dat Monaco zonder regen geen race is. Maar zolang het maar "mooi" is, heaquote:Op maandag 30 mei 2022 10:55 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Iemand die net ingehaald is in een 2022 auto kan nog net binnen drs blijven om het gat klein te houden, bel de kranten! Iedere sukkel wist dat Leclerc toen al gezien was.
En ja, regen, je punt?
Indycar F1quote:Op maandag 30 mei 2022 10:44 schreef Tijn het volgende:
[..]
Best wel eigenlijk.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
2019, 2018, 2017 en 2015 waren droog en prima races. Maar geen dopamineshotjes elke 5 minuten.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:57 schreef DjVero het volgende:
[..]
Dat Monaco zonder regen geen race is. Maar zolang het maar "mooi" is, hea
@3rr0r @Nattekat kom maar op met het Baku topic.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:53 schreef Zipportal het volgende:
Tijd om voor te beschouwen op Baku. @:neef_wuppie
Monaco ligt achter onze reet.
Inderdaad kan prima gemaakt worden. Dat weerbericht kan er wel los bij gemaakt worden.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:05 schreef Neef_Wuppie het volgende:
[..]
@:3rr0r @:nattekat kom maar op met het Baku topic.
Maar een Hamilton die 77 ronden lang in een superieure auto een Gasly in een inferieure auto niet voorbij komt, is natuurlijk een prima gang van zaken (2021). Zo hoort een race echt te zijn, ja.quote:Op maandag 30 mei 2022 11:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
2019, 2018, 2017 en 2015 waren droog en prima races. Maar geen dopamineshotjes elke 5 minuten.
En gisteren was een tactisch pareltje, daar heb je geen regen voor nodig. Regen is alleen leuk als het halverwege begint met regenen en vlak na een bui, daarna zit iedereen doorgaans bijna precies op dezelfde strategie en bloed een race dood. Omdat Monaco Monaco is, konden de strategieën alsnog gigantisch uiteen lopen.
Ricciardo wint met een kapotte auto omdat er niemand langs kan. Mooi hoor.quote:Op maandag 30 mei 2022 10:11 schreef Nattekat het volgende:
Het mooie ook is dat Monaco keer op keer een geweldige race is om te kijken, zelfs als je stiekem al weet dat er niet ingehaald gaat worden. 2022 was mooi, 2019 was mooi, 2018 was mooi, 2017 was mooi, 2016 was mooi, 2015 was prachtig.
Maar er wordt niet ingehaald
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |