Nee, ik weet het. Maar haar verhaal is wel eentje van stelselmatige, fysieke mishandeling.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:18 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Het gaat niet om stelselmatig. Slechts 1 keer is genoeg voor deze zaak.
Ik heb werkelijk geen idee wat ik zou doen als ik in de jury zou zitten.
Nou, precies. In het slotpleidooi van Amber wordt ook ‘emotional abuse’ genoemd. Eerder in het topic gaf ik het ook al aan: als je daarnaar kijkt, maakt Depp echt weinig kans. Gaat het om fysieke mishandeling? Dan stijgen zijn kansen, al zou het maar gaan om een beetje.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:22 schreef Lucky_Strike het volgende:
Het ligt er ook aan wat je onder mishandeling schaart. Is iemand die met spullen smijt, extreme berichtjes stuurt, enorm scheldt, etc, ook een mishandelaar? Ik denk dat dat wel zo zou kunnen zijn in bepaalde gevallen.
OK. Goed punt, en logisch ook, gezien de op-ed.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:14 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Hij kan niet zomaar een staat kiezen waar hij zin in heeft. Virginia was de mogelijkheid omdat de Washington Post daar geprint werd/wordt.
Er is weinig tot geen bewijs, en tot nu toe is elke beschuldiging van haar kant weerlegd (Kate Moss)quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:25 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Nee, ik weet het. Maar haar verhaal is wel eentje van stelselmatige, fysieke mishandeling.
"Elke beschuldiging" weerlegd noemen, en dan alleen Kate Moss als bewijs opvoeren... daar ligt geen jurist of jurylid wakker van.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er is weinig tot geen bewijs, en tot nu toe is elke beschuldiging van haar kant weerlegd (Kate Moss)
quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:36 schreef Marsenal het volgende:
ALS DIT VOORBIJ IS GAAN WE LEKKER UNCANCELEN
Volgens mij is niet alles met bewijzen(!) weerlegd maar dat betekent natuurlijk niet dat ze niet aan het liegen is. Zij geeft aan dat ze stelselmatig is mishandeld (dit geloof ik niet) maar heeft maar één klap nodig om de zaak te winnen (en dan laat ik emotionele mishandeling er even buiten terwijl de jury dit best wel eens mee kan nemen).quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Er is weinig tot geen bewijs, en tot nu toe is elke beschuldiging van haar kant weerlegd (Kate Moss)
Oh sorry ik wist niet dat je de hele lijst van beschuldigingen wilde horen.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:35 schreef Toby56 het volgende:
[..]
"Elke beschuldiging" weerlegd noemen, en dan alleen Kate Moss als bewijs opvoeren... daar ligt geen jurist of jurylid wakker van.
Stelselmatig betekent meerdere keren over een langere periode toch?quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:40 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Volgens mij is niet alles met bewijzen(!) weerlegd maar dat betekent natuurlijk niet dat ze niet aan het liegen is. Zij geeft aan dat ze stelselmatig is mishandeld en heeft maar één klap nodig om de zaak te winnen (en dan laat ik emotionele mishandeling er even buiten terwijl de jury dit best wel eens mee kan nemen).
Hoe dan ook durf ik voor beiden m’n hand niet in het vuur te steken. Jij wel?
Sowieso was de strategie van haar advocaten zeer zwak.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:50 schreef Rianne84 het volgende:
Het is denk ik de vraag of de jury de getuigenis van Heard aan de kant legt. Dat mag namelijk als ze denken dat ze heeft gelogen. Als ze dat doen, blijft er weinig van haar verhaal over.
Nou ik denk dat ze (Heard) de strategie om zeep heeft geholpen. Rottenborn was echt niet slecht hoor, maar uiteindelijk hou je niet veel over met zo een clientquote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:55 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Sowieso was de strategie van haar advocaten zeer zwak.
Maar dat geldt dan ook voor Depp. Er zijn opnames waar zij hem kleineert, uitlacht, uitscheldt en zelfs toegeeft dat ze hem heeft geslagen.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:27 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Nou, precies. In het slotpleidooi van Amber wordt ook ‘emotional abuse’ genoemd. Eerder in het topic gaf ik het ook al aan: als je daarnaar kijkt, maakt Depp echt weinig kans. Gaat het om fysieke mishandeling? Dan stijgen zijn kansen, al zou het maar gaan om een beetje.
True, als ze halverwege opeens toegeeft dat het toch over Depp ging ben je als advocaat wel pissig denk.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:56 schreef pmponer het volgende:
[..]
Nou ik denk dat ze (Heard) de strategie om zeep heeft geholpen. Rottenborn was echt niet slecht hoor, maar uiteindelijk hou je niet veel over met zo een client
Zeker, dat ontken ik ook niet, toch? Daarom durf ik ook voor geen van beiden m’n hand in het vuur te steken.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 11:03 schreef mazaru het volgende:
[..]
Maar dat geldt dan ook voor Depp. Er zijn opnames waar zij hem kleineert, uitlacht, uitscheldt en zelfs toegeeft dat ze hem heeft geslagen.
Ja, dat betekent stelselmatig. Wat is daarmee? Dat is toch wat ze claimt, of mis ik iets?quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:44 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Stelselmatig betekent meerdere keren over een langere periode toch?
Daarnaast is bewezen dat Heard en haar zus meineed hebben gepleegd en laten we vooral haar beroemde opmerking over de trailerpark manager niet vergeten.
Nee, ze zijn beiden niet zuiver op de korrel maar ik denk zomaar dat Heard hier het meeste gaat verliezen. Sowieso haar carrière, die is wel over, en terecht natuurlijk.
Jomberquote:Op zaterdag 28 mei 2022 12:55 schreef ChipsZak. het volgende:
Deze is leuk,.
https://www.theonion.com/(...)-1848982638/slides/6
Dat wil ik helemaal niet.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:40 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Oh sorry ik wist niet dat je de hele lijst van beschuldigingen wilde horen.
Ze hadden ook geen sterke zaak en wat ze dachten te hebben werd teniet gedaan door Heard zelf en de getuigenquote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:55 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Sowieso was de strategie van haar advocaten zeer zwak.
Hoeft ook niet. Depp weet dat hij problemen heeft. Zij heeft jaren gedaan alsof zij 0 aandeel had in de mishandeling. Dat alleen zij een slachtoffer was. Dat beeld is inmiddels bij velen bijgesteld.quote:Op zaterdag 28 mei 2022 10:40 schreef ChipsZak. het volgende:
[..]
Volgens mij is niet alles met bewijzen(!) weerlegd maar dat betekent natuurlijk niet dat ze niet aan het liegen is. Zij geeft aan dat ze stelselmatig is mishandeld (dit geloof ik niet) maar heeft maar één klap nodig om de zaak te winnen (en dan laat ik emotionele mishandeling er even buiten terwijl de jury dit best wel eens mee kan nemen).
Hoe dan ook durf ik voor beiden m’n hand niet in het vuur te steken. Jij wel?
quote:Op zaterdag 28 mei 2022 13:59 schreef mazaru het volgende:
De keukenkastjes hadden trouwens wel een sterke zaak gehad.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |