Ge-nie-ten dit. Nederland loopt vast. En aangezien we reactie politiek bedrijven (nadenken is te moeilijk voor de FééFeééDéé) is dit de enige manier waardoor we wakker worden. Ik hoop dat dit het begin is van hééel veel problemen. Re(a)geer je daar maar eens uit Rutte.quote:
Vitens weigert aanvragen, 'zekerheid drinkwater onder druk'
Waterbedrijf Vitens heeft voor het eerst drinkwateraanvragen van bedrijven moeten weigeren. Vitens-directeur Jelle Hannema zegt in Trouw dat de vanzelfsprekendheid dat er altijd water uit de kraan komt onder druk staat.
Oorzaken hiervan zijn onder meer klimaatverandering, economische groei en de bouw van een miljoen nieuwe woningen, zo stelt de directeur. Vitens moest diverse drinkwateraanvragen van bedrijven in Overijssel en een paar in Gelderland weigeren. Die bedrijven zitten nu tijdelijk zonder water. Vitens waarschuwde daar eerder dit jaar al voor.
De tien drinkwaterbedrijven in Nederland hebben een leverplicht aan particulieren, voor bedrijven geldt dit niet. Ook worden voor bedrijven geen waterreserves aangesproken.
Op dit moment kan Vitens niet aan alle bedrijfsaanvragen voldoen doordat niet alle verleende vergunningen voor het winnen van drinkwater kunnen worden gebruikt. Sommige vergunningen botsen met de Wet natuurbescherming.
Hannema wil dat gemeenten en provincies sneller nieuwe vergunningen afgeven om de capaciteit te verhogen. De drinkwaterbehoefte neemt naar verwachting toe met 10 tot 15 procent door de bouw van een miljoen nieuwe woningen voor 2030.
Hoho. De VVD is de club van vroem-vroem, gezellig bbqën en terrassen hé. Nadenken over de toekomst doen ze liever niet.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:18 schreef BasEnAad het volgende:
Was toch wel handig geweest een visie he Markie. Gaaf land.
Er is zat water, maar er zit een verschil tussen water en drinkwater.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:33 schreef Twiitch het volgende:
Nederland anno 1960: Grootste gasvoorraden van Europa. Echt gruwelijk nat
Nederland anno 2022: Gas bijna op. Water bijna op.
Net als de stikstof- en de wooncrises, Nederland is kapot gereguleerd.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:34 schreef Rode_Wijn het volgende:
Nee het water is niet bijna op. De vergunningen zijn bijna op. Dit is een papieren feestje.
Dan vangen de bedrijven zelf het regenwater op om de plee mee door te spoelen.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:49 schreef Monolith het volgende:
[..]
Er is zat water, maar er zit een verschil tussen water en drinkwater.
Ja, inderdaad. Afhankelijk van wat je 'kapot' vindt. De milieufanaat zal het weer een goede ontwikkeling vinden. En vindt ons misschien voorheen 'kapot'quote:Op maandag 23 mei 2022 10:52 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Net als de stikstof- en de wooncrisis, Nederland is kapot gereguleerd.
En meer ambtenaren. Ik denk aan een heel nieuw ministerie ofzo.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:53 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Ik denk dat we dit probleem op kunnen lossen door meer migranten naar Nederland te halen. Voornamelijk uit het midden oosten en noord Afrika.
Nee, dat gaat veel te snel.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:55 schreef Twiitch het volgende:
[..]
En meer ambtenaren. Ik denk aan een heel nieuw ministerie ofzo.
Bestuurd bedoel je toch ipv gereguleerd?quote:Op maandag 23 mei 2022 10:52 schreef MichaelScott het volgende:
[..]
Net als de stikstof- en de wooncrises, Nederland is kapot gereguleerd.
Laten we er een Postbus51-campagne tegenaan gooien.quote:Op maandag 23 mei 2022 10:17 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Ge-nie-ten dit. Nederland loopt vast. En aangezien we reactie politiek bedrijven (nadenken is te moeilijk voor de FééFeééDéé) is dit de enige manier waardoor we wakker worden. Ik hoop dat dit het begin is van hééel veel problemen. Re(a)geer je daar maar eens uit Rutte.
Het een is het gevolg van het ander. Slecht bestuur obv brandjes blussen leidt tot een wirwar van wetten en regels.quote:Op maandag 23 mei 2022 11:03 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
Bestuurd bedoel je toch ipv gereguleerd?
Bijna alle problemen spelen al minimaal 10 jaar en velen nog langer
Inderdaad en meer bossen omhakken voor de extra biomassa die Fransje Timmermans erbij wil hebben.quote:Op maandag 23 mei 2022 11:43 schreef tuinkabouter50000 het volgende:
De oplossing hiervoor zal waarschijnlijk zijn: meer migranten uit Afrika en het midden-oosten hierheen halen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |