Dat verklaard niet waarom ondanks die vele honderduizenden keren dat er ufos zijn gezien er nog steeds geen duidelijke fotos van zijn.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 16:10 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Omdat ze deze ballon al een hele tijd hebben kunnen volgen en vrij normaal ballonnengedrag vertoond?
Chinese spionage is in ieder geval gezakt op de lijst van mogelijke verklaringen van UAP's.
En als de fotos al duidelijk zijn, dan hebben ze raampjes en lampjes, ja makes sense, als je dan 300.000 lichtjaar vliegt om naar de aarde te komen, dan wil je wel raampjes hebben om de boel te kunnen zien en lichtjes om bij te schijnen.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 17:11 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Dat verklaard niet waarom ondanks die vele honderduizenden keren dat er ufos zijn gezien er nog steeds geen duidelijke fotos van zijn.
Jaren geleden is er eens een onderzoek geweest en daaruit bleek dat vliegende schotels in de beschrijvingen er altijd zo uitzagen als dat mensen die tijd dachten dat ruimteschepen van Aliens er uit zouden moeten zien. Eens kijken of ik dat nog kan vinden. Maar je hebt dus typische jaren 50 waarnemingen en de waarnemingen veranderen met de mode over de decennia.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 17:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
En als de fotos al duidelijk zijn, dan hebben ze raampjes en lampjes, ja makes sense, als je dan 300.000 lichtjaar vliegt om naar de aarde te komen, dan wil je wel raampjes hebben om de boel te kunnen zien en lichtjes om bij te schijnen.
Ja ik heb in mijn jeugd zo een beetje elk UFO boek gelezen wat ik in handen kon krijgen, wat ook een typisch fenomeen is, is dat in economisch slechte periodes er veel meer waarnemingen zijn.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 17:21 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Jaren geleden is er eens een onderzoek geweest en daaruit bleek dat vliegende schotels in de beschrijvingen er altijd zo uitzagen als dat mensen die tijd dachten dat ruimteschepen van Aliens er uit zouden moeten zien. Eens kijken of ik dat nog kan vinden. Maar je hebt dus typische jaren 50 waarnemingen en de waarnemingen veranderen met de mode over de decennia.
Zouden er veel mensen zijn die geloven dat antropomorfische wezentjes hier naartoe zijn komen zweven vanaf Alpha Centauri in voertuigen met raampjes en lampjes? Ik denk het niet, maar het is wel het eerste waar de meesten aan denken bij het woord 'alien'.quote:Op vrijdag 3 februari 2023 17:16 schreef raptorix het volgende:
[..]
En als de fotos al duidelijk zijn, dan hebben ze raampjes en lampjes, ja makes sense, als je dan 300.000 lichtjaar vliegt om naar de aarde te komen, dan wil je wel raampjes hebben om de boel te kunnen zien en lichtjes om bij te schijnen.
Klopt, in de 19e eeuw zagen mensen 'luchtschepen'. En duizenden jaren geleden zagen ze de maagd Maria verschijnen. Jacques Vallee schreef in 1969 al een boek over dit fenomeenquote:Op vrijdag 3 februari 2023 17:21 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Jaren geleden is er eens een onderzoek geweest en daaruit bleek dat vliegende schotels in de beschrijvingen er altijd zo uitzagen als dat mensen die tijd dachten dat ruimteschepen van Aliens er uit zouden moeten zien. Eens kijken of ik dat nog kan vinden. Maar je hebt dus typische jaren 50 waarnemingen en de waarnemingen veranderen met de mode over de decennia.
Soms moet je iets skeptischer zijn Janquote:Op zaterdag 4 februari 2023 09:37 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[ afbeelding ]
Schijnt vooral een Amerikaans, Engels en Nederlands feestje te zijn,
Als je een betere map hebt dan zie ik het graagquote:Op zaterdag 4 februari 2023 10:04 schreef Naqin het volgende:
[..]
Soms moet je iets skeptischer zijn Janwat is de bron van dit kaartje? Staat onder het filmpje. De 'National UFO Reporting Center' in de VS. Logisch dat alleen Engels sprekenden daar melden. Lijkt het je berhaupt realistisch dat iemand een compleet beeld heeft van waarnemingen, wereldwijd over 100 jaar? De meeste "UFO organisaties" zijn enthousiaste amateurs met een website uit het jaar 0. Serieuze instituten en overheden houden geen data bij.
Omdat het een fenomeen is met vreemde eigenschappen?quote:Op vrijdag 3 februari 2023 17:11 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Dat verklaard niet waarom ondanks die vele honderduizenden keren dat er ufos zijn gezien er nog steeds geen duidelijke fotos van zijn.
Amateur foto met telescoop vanuit de achtertuin van ISS, dat vliegt met 28,000 km/h op 370 tot 460 km hoogtequote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:12 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Omdat het een fenomeen is met vreemde eigenschappen?
De 'gimbal' en de 'go-fast' objecten bijvoorbeeld, waren wel met meerdere sensoren waarneembaar, maar niet visueel te zien.
[ twitter ]
Foto's van voorspelbare objecten zullen altijd wel beter zijn dan foto's van onvoorspelbare zaken.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:19 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Amateur foto met telescoop vanuit de achtertuin van ISS, dat vliegt met 28,000 km/h op 370 tot 460 km hoogte
[ afbeelding ]
Ik bedoel maar, zie geen duidelijk fotos van ufo's
quote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:53 schreef Naqin het volgende:
Sowieso kun je moeilijk conclusies trekken over hoe fotografeerbaar iets zou moeten zijn als je niet eens weet wat het is.
Zoals hier al eerder aangegeven: van het ISS weet je dat het bestaat en waar het zich op elk moment bevindt. Op basis daarvan kun je dus op het juiste moment een foto nemen om een duidelijk beeld te krijgen.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 18:19 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Amateur foto met telescoop vanuit de achtertuin van ISS, dat vliegt met 28,000 km/h op 370 tot 460 km hoogte
[ afbeelding ]
Ik bedoel maar, zie geen duidelijk fotos van ufo's
Hij linkt hier naartoe voor een overzicht van quotes: UAP Guide - Quotesquote:The U.S. government, former presidents, members of Congress of both political parties and directors of national intelligence are trying to tell the American public the same uncomfortable truth I shared: Objects demonstrating extreme capabilities routinely fly over our military facilities and training ranges. We don’t know what they are [..]
ChatGtp gebruiken voor dit soort zaken is niet heel verstandig, het is een taalmodel, geen waarheidsmodel.quote:Op zaterdag 4 februari 2023 19:27 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
Ook wel leuk om met ChatGPT in gesprek te gaan over UFO's en inzoomen op een zaak.
Al was ik de helft van de vragen kwijt aan het duidelijk maken dat UFO ongelijk staat aan buitenaards leven.Dat maakt het wel duidelijk dat dit diep ingebed zit in ons denken hierover.
Op het eind nog wel wat geleerd.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Met 'taalmodel' geeft je het te weinig credits, maar ik zou het inderdaad niet willen zien als een tool die een correct antwoord heeft op alles. Het is wel een prima manier om je op een bepaald spoor te zetten. Soort digitale sparringspartner.quote:Op maandag 6 februari 2023 00:39 schreef raptorix het volgende:
[..]
ChatGtp gebruiken voor dit soort zaken is niet heel verstandig, het is een taalmodel, geen waarheidsmodel.
Nee hoor, dat is ook niet heel vreemd, omdat chatgtp over algemeen feitelijke zaken goed kan herkennen. Alleen zodra het filosofisch of biased word dat het dan niet altijd goed gaat. Ik gebruik ChatGPT zo af en toe om wat development werk op te laten hoesten, dat werkt extreem goed omdat het model getrained is met extreem goed gestructureerde data.quote:Op maandag 6 februari 2023 13:31 schreef Brave_Sir_Robin het volgende:
[..]
Met 'taalmodel' geeft je het te weinig credits, maar ik zou het inderdaad niet willen zien als een tool die een correct antwoord heeft op alles. Het is wel een prima manier om je op een bepaald spoor te zetten. Soort digitale sparringspartner.
Zijn er specifieke zaken uit de chat die ik postte waar je een onwaarheid hebt gespot?
https://nos.nl/artikel/24(...)neer-nu-boven-canadaquote:De piloten kwamen echter met verschillende beschrijvingen terug, meldde een cordinator van de Nationale Veiligheidsraad, een adviesorgaan van het Witte Huis. Sommigen zeiden dat het object sensoren van hun toestellen verstoorde, maar anderen hadden daar geen last van.
Ook zeiden enkele piloten dat ze geen duidelijke manier van voortstuwing konden zien en dat het niet duidelijk was hoe het object op 13 kilometer hoogte in de lucht kon blijven. Het object werd neergeschoten omdat het op die hoogte een gevaar vormde voor het vliegverkeer.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |