Ben bang dat je de gemiddelde mens dan toch wat te hoog in schat. De kwetsbaarheid van Luna, in de zin dat het feitelijk geen bestaansrecht heeft is maanden geleden al door talloze mensen uitgelegd. Bitcoin als manier om snel geld te maken is ook helemaal niet zo interessant (tenzij je actief gaat traden). Mensen gaan in hun zoektocht naar geld toch op zoek naar die X3 X10 x1000 coins.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:19 schreef raptorix het volgende:
[..]
Ik denk dat er nu een relatief grote groep is die de risico's van gelayerde coins gaan inzien, specifiek voor DeFi, die kunnen wel eens terugkeren naar BTC en ETH welke wel goed voor de prijs zou zijn. De komende tijd zullen we ook meer en meer van dit soort aanvallen zien omdat je ze gewoon van te voren kunt simuleren in modellen.
Ik verwacht ook nog wel wat hommeles met betrekking tot Tether, daar duren de analyses meestal wat langer omdat het veel werk is, maar ik vertrouw die shit voor geen meter.
https://www.coindesk.com/(...)d-2-years-after-fix/quote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:32 schreef dimmak het volgende:
[..]
Ik heb je dit nu al een paar keer zien aanhalen maar over welke bug heb je het eigenlijk? Als ik denk te weten over welke bug je het hebt overdrijf je, maar ook de berichtgeving toen, het enorm.
We hebben het over dezelfde idd. Je haalt ook meteen de meest overdreven nieuwsbron ervan bij (Coindeskquote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:39 schreef raptorix het volgende:
[..]
https://www.coindesk.com/(...)d-2-years-after-fix/
We kunnen discussieren over de ernstigheid, maar iedereen die wat van development weet, weet dat als je 180K regels code hebt het onzettend lastig is om dit bugvrij te schrijven, daarnaast zijn er de laatste jaren ook steeds meer gevaren die buiten de code om gaan, kortom er vanuit gaan dat het allemaal wel goed zit is te makkelijk.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:46 schreef dimmak het volgende:
[..]
We hebben het over dezelfde idd. Je haalt ook meteen de meest overdreven nieuwsbron ervan bij (Coindesk). Deze is al een stuk genuanceerder.
Uiteraard, maar je haalt die bug er steeds bij dat het de ondergang van Bitcoin zou zijn geweest. Ik zeg alleen dat dat nogal een vrij overdreven stelling is.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:51 schreef raptorix het volgende:
[..]
We kunnen discussieren over de ernstigheid, maar iedereen die wat van development weet, weet dat als je 180K regels code hebt het onzettend lastig is om dit bugvrij te schrijven, daarnaast zijn er de laatste jaren ook steeds meer gevaren die buiten de code om gaan, kortom er vanuit gaan dat het allemaal wel goed zit is te makkelijk.
kloptquote:Op donderdag 12 mei 2022 14:49 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Ben je nu m'n posts op Tweakers aan het lezen?
Ik heb hem er gisteren nog met 50 winst uitgetrokken, zag de bui al hangenquote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:55 schreef michiel_merk het volgende:
Luna ook stop gezet op bitvavo, mail volgtzonde van de 50 wat ik er ingegooid heb, wel blij dat het niet meer was
Yepquote:Op donderdag 12 mei 2022 23:39 schreef TheFreshPrince het volgende:
[..]
Benieuwd of we morgen onder de $0,001 komen.
Nog een keer door de helft en hij staat gelijk aan shibaquote:
Stablecoins werken niet in een downmarkt.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 09:20 schreef TheFreshPrince het volgende:
Met de stablecoin UST gaat het ook nog niet zo lekker. Die zou toch omhoog?
En in minder dan 2 dagen zijn ze van 320 miljoen naar 650 miljard stuks in circulatie gegaan (zonder iets te bereiken).quote:Op vrijdag 13 mei 2022 09:41 schreef raptorix het volgende:
"The Terra blockchain has officially halted and UST has remained de-pegged from the US dollar since 9th May 2022."
Lol, mooi man, een chain die gewoon gestopt kan worden, en waar we dus een soort van Bankendirecteur hebben die met miljarden kan schuiven, misschien dat ze hun concept kunnen verkopen aan de ECB.
"DeFi"![]()
![]()
![]()
https://www.crypto-inside(...)ockchain-is-gestopt/quote:Bitvavo biedt LUNA bezitters compensatie nadat blockchain is gestopt
Timo Bult Door Timo Bult 13/05/2022 in Altcoin nieuws
Bitvavo biedt LUNA bezitters compensatie nadat blockchain is gestopt
Foto: Ivan Babydov/Shutterstock
Er zijn weer een aantal grote ontwikkelingen te melden omtrent Terra (LUNA), de cryptocurrency die volledig is ingestort. Zo hebben enkele exchanges de altcoin van hun platform gehaald en is het netwerk gepauzeerd.
Terra trekt stekker uit blockchain
Vanochtend vroeg werd gemeld dat Terra zijn blockchain heeft bevroren. Het is de tweede keer dat dit is gebeurd in de afgelopen dag. De validators van het netwerk trokken de stekker uit de blockchain op blockhoogte 7.607.789 met als doel een plan te ontwikkelen voor hoe nu verder.
Het gevolg hiervan is dat geen enkele crypto meer via het netwerk verzonden kan worden. Voor hoelang dit het geval zal zijn is onduidelijk. Het is echter een vervelend scenario voor mensen die op dit moment nog LUNA hebben. Zij kunnen namelijk geen kant op.
Bitvavo pauzeert LUNA handel
Het Nederlandse handelsplatform Bitvavo heeft besloten om de handel in LUNA te pauzeren. Doordat het netwerk volledig stil ligt, is er weinig liquiditeit. Het betekent ook dat gebruikers op dit moment geen LUNA kunnen opnemen uit hun Bitvavo account.
De exchange komt echter wel met een compensatieregeling aangezien de huidige situatie betekent dat gebruikers met LUNA in hun account “ongewilde blootstelling” aan de cryptocurrency kunnen hebben. De compensatie bestaat uit het volgende:
“Gebruikers ontvangen de EUR-waarde van hun LUNA op het moment dat de LUNA-EUR-handel werd gepauzeerd 13-05-2022 8:20 AM (CET). Deze bedragen worden later vandaag automatisch aan het gebruikersaccount toegevoegd (terwijl de gebruiker zijn LUNA houdt) en zijn zichtbaar in de transactiegeschiedenis.”
Gebruikers mogen hun LUNA dus houden en kunnen deze opnemen zodra de blockchain weer is opgestart. Maar zoals gezegd, het is niet duidelijk wanneer dit zal zijn en of het überhaupt zal gebeuren.
Minderquote:Op vrijdag 13 mei 2022 09:55 schreef raptorix het volgende:
En wat was het muntje toen waard? Een cent?
Dit laat vooral zien dat de beer nog niet klaar is imo. In 2018 was de hype er goed uitgeslagen. Sterker nog de meeste die in 2021 participeerden waren waarschijnlijk nieuwkomers en niet de 2017 old schoolers.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 08:34 schreef Elan het volgende:
Een zware bearmarket van een jaar of wat zou dat sentiment wellicht doen veranderen. Maar je ziet vanmorgen ook bijna traditioneel dat de alts die de hardste klappen hebben gekregen nu ook weer het hardst zijn gestegen. Er is dus feitelijk niks geleerd van dit bloedbad.
precies. en de btc dominance is ook nog amper gestegen er zullen nog genoeg alts 99% gaan dalen.quote:Op vrijdag 13 mei 2022 10:03 schreef 10mil.bitcoin het volgende:
[..]
Dit laat vooral zien dat de beer nog niet klaar is imo. In 2018 was de hype er goed uitgeslagen. Sterker nog de meeste die in 2021 participeerden waren waarschijnlijk nieuwkomers en niet de 2017 old schoolers.
Echt hé..quote:Op vrijdag 13 mei 2022 09:38 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Nog steeds proberen mensen het te kopen als 'gokje'.
Het is net zo'n 'gokje' als 10 euro in de fik zetten en hopen dat het terugkomt als 20 euro.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |